Ramb
counter
2 288 199 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Ramb? Można dołączyć rodzinę?

Pytanie Nowy wpis

Czy firma Ramb w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Jeśli RAMB wysyła na szkolenie to w całości pokrywa koszty.

Pracownik 9

Wszędzie dobrze tam gdzie nas niema. Pracuje w tej firmie ponad 12 lat i jakoś nie narzekam. Co do obecnej władzy to bardzo dużo zrobili aby firma ta dalej mogła istnieć na rynku. A odnośnie kolesiostwa, to moje zdanie jest takie, że zarząd musi mieć swoich zaufanych ludzi którzy będą to firma również mądrze zarządzać. A jak się komuś nie podoba do drzwi stoją otworem. W dzisiejszych czasach pracy jest mnóstwo. Pozdrawiam.

Tak21Nie11
Dariusz

Taaaa ciekawe, Panie Prezesie Pan tutaj 12 lat nie pracuje hehe

Tak19Nie3

Fasty
@Pracownik 9

16 lat pracuje i zarabiam 3000zl na reke...Im wiecej brutto tym wiekszy podatek...Za poprzednich rzadow nie bylo (usunięte przez administratora)tak jak teraz...niedlugo jak pojde (usunięte przez administratora) to bede sie musial odbic dyskietką!!!(usunięte przez administratora)Kazecie spawac,szlifowac,piaskowac itd. przez 8 godz. a gdzie szkodliwe?Po co piszecie w skierowaniu na badania maly czas pracy wlasnie w tych fachach np.3godz. A i tak nas męczycie!!!Jednym słowem loompyy po Czestochowskiej kupnej szkole!!!

Tak12Nie5
Dietrich
@Fasty

To idź do prywaciarza albo do zachodniej firmy i wtedy pogadamy o (usunięte przez administratora). Jak dla ciebie rejestracja czasu pracu od lat obecna w niemal każdej zachodniej firmie to (usunięte przez administratora) to lepiej zacznij garnki lepić albo zioła w lesie zbierać. Tam czytników nie ma. Tam cię nie będą męczyli pracą w pracy.

Tak5Nie6
Tofik313
@Dietrich

Ja pracuje u prywaciarza i nie dość że płaci mi ubezpieczenie to mam płacone szkodliwe a pracuje 6,7 godzin dziennie i kasa jest w miarę

Tak5Nie1
@Fasty

Prawda,do tego BHP mają gdzieś.Każą podpisywać różne dokumenty,żeby byli czyści,a i tak tu jest Meksyk jeśli chodzi o bezpieczeństwo pracy

Tak5Nie1
Przemysław
@Pracownik

Co oznacza złe BHP w Ramb? Bezpieczeństwo w miejscu pracy to podstawa. Jest to jedyna wada pracy w tej firmie? Jakie wymieniłbyś zalety? Dzięki za informacje.

@Przemysław

Słabe BHP,brak dodatków za pracę w warunkach szkodliwych to tylko niektóre.Coraz częściej pracownicy są traktowani nie powiem jak.....ale to głównie przez nowych majstrow, którzy za wszelką cenę chcą pokazać jaką mają to straszną władzę. Następna sprawa,że ludzie nie są traktowani równo, potworzyly się kliki i jak nie jesteś pupilkiem majstra, jesteś traktowany jak ścierka. Ale nie twierdzę że na każdym oddziale tak jest

Tak2Nie
Paulina Nowy wpis
@Pracownik 9

Czy w firmie Rambo zatrudniają też kobiety? Jeśli tak to na jakie stanowiska?

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 431 dni.

Czy są teraz może jakieś przyjęcia, jeśli tak to na jakie stanowiska i ile można dostać na początek?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Patrycja

@XYX, nie udało mi się znaleźć żadnych nowych ofert pracy w Ramb. Czy w takim razie Twoja aplikacja do firmy będzie spontaniczna? Co zaważyło na podjęciu przez Ciebie decyzji o ubieganie się o zatrudnienie w tej firmie? Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w Ramb?

XYX
@Patrycja

Patrycjo, tak spontaniczna, profil f-my, zgodnego z kwalifikacjami.

@Patrycja

Nie udalo mi sie uzyskac konkretnych odpowiedzi,ale mysle ze bylo by wielu zainteresowanych.

XYX
@filip

Zainteresowany jestem pracą w wydziale utrzymania ruchu.

Tak2Nie1
kajko

a jeśli można to jak średnio wyglądają zarobki w RAMBie?? np spawacz, ślusarz, kontrola jakości ???

TakNie1
Zibi

Ramb to moloch który nie ma racji bytu pracuje tam ok. 1400 ludków w tym ok 700 umysłowych...jakaś masakra umysłowi zarabiają więcej od fizycznych i żeby im się nie nudziło to pastwią się na robolach wymyślając coraz nowsze zakazy żadnego poszanowania dla ludzi którzy na tych nierobów pracują

Tak7Nie2
Dietrich
@Zibi

Fantazja cię ponosi. Nic takiego nie ma. Wykwalifikowany pracownik fizyczny zarabia więcej niż większość z tych umysłowych. To po pierwsze. A jak masz wątpliwości to sobie obejrzyj tabelę grup zaszeregowania. Z tym „pastwieniem” się umysłowych nad „robolami” (czyli pracownik produkcyjny to dla ciebie „robol”?) to już kompletna fantazja. Większość nie ma nawet kontaktu z pracownikami fizycznymi i tyle roboty papierkowej, że nie myśli o jakichś kontaktach.

TakNie3
olo

Ile teraz w Rambie na wejście dostaje spawacz z kwalifikacjami ? Bo nie wiem czy warto przychodzić.

Scheri

Super firma pracuje tam kilka latek . Mam znajomości dobra podstawę prawie 4tys plus premie .

TakNie1
Zainteresowany

Jaki jest mniej więcej zarobek w waszej firmie na rękę myślę tu o pracownikach budowlanych? Z góry dziękuję za odpowiedź:-)

Tadek

Od dłuższego czasu nie ma rzekomo zatrudnienia a pojawiają się nowi pracownicy, przede wszystkim rodzina i znajomi Wiceprezesa, ktory upycha kogo się da. Oczywiście wykształcenie czy kwalifikacje nie mają znaczenia. Jeden z obecnych dyrektorów to również jego dobry znajomy, który szybko otrzymał awans kiedy pojawił sie Pan Wice. Zalosne to.

Tak24Nie2
norbi

firma najgorsza w której panuje nepotyzm i koleśostwo pracownik jest traktowany jak bydło delegacje wypłacane jako nagrody dyrektor techniczny nieuk który nie zna się na pracy i prawie jedynie co to karać i gnębić pracownika a prezesi patrzą i przyklaskują dno (usunięte przez administratora) i bałagan

Tak10Nie

Niki

Idealnych firm nie ma to fakt ale jak ktoś dobrze pracuje to z pewnościa nie może narzekać!!

Tak4Nie

Lukas ś

Nepotyzn, kolesiostwo, gnębienie robol, warunki pracy zagrażające życiu i zdrowiu. W razie wypadku zawsze winą obarczany jest pracownik. Związki siedzą u prezesa w kieszeni. Jednym słowem kołchozie. Nikomu bez znajomości nie polecam.

Tak16Nie
hipster

a jak jest tam w dziale elektryków da się pracować czy nie watro i jakie mogą być tam realne zarobki. i na czym polega tam realnie praca

Tak34Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Ramb? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

filip

Karty multi sport to ogolnie podstawa w wielu firmach,a u nas to podstawa wyjazdy za grosze w delegacje.Reszte opisze o tej firmie dalej pracuje juz w niej ponad 10 lat...

Tak19Nie
anonymous

Też szukam pracy i chodzę na siłkę, dlatego karta multisport by się przydała.

Patrycja

@filip, udało Ci się, pomimo braku odpowiedzi na Twoje pytanie, dowiedzieć się o występowaniu w Ramb karty Multisport? Jeżeli tak, to proszę Cię o napisanie kilku słów w tej kwestii. Może ona również okazać się interesująca nie tylko dla Ciebie ale i innych osób, zastanawiających się nad zatrudnieniem w tej firmie.

Tak5Nie

filip

Czy Ramb posiada karty multisport dla pracownikow?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Ramb - Bełchatów