1 14 23 5 1
Adik888 Nowy wpis

Witam Dostałem propozycję pracy jako magazynier Czy zarobki są w porządku w okolicach 2800 netto przełożeni traktują w sposób humanitarny pracownika??

Stary pracownik Nowy wpis
@Adik888

Zapomnij jak się cenisz i szanujesz o tam nie idź 0 godności dla traktowania drugiej osoby

Pytanie Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Norautron S.A.?

Stary pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Pytanie

Broń Boże tam nie idź jak nie chcesz być gnębiony przez zarząd,stosować śmieszne normy, być w oku Big Brothera i to za śmieszne pieniądze- marną najniższą krajową brutto

TakNie

Jak szefostwo w Norautron S.A.? Spoko traktują ludzi?

TakNie1
Nazwa działu: Produkcja
@Pytanie

Hahaha dyrektor nie szanuje ludzi, myśli że za najniższa krajowa ktoś będzie siedział i pracował jak beduin l. nie polecam współpracy

Tak1Nie
Janusz
@Pracownik

Według Ciebie wynagrodzenie w firmie nie jest zbyt wysokie. Czy do podstawy można dorobić pracując po godzinach lub starając się o premie? Każdy dodatkowy benefit jest istotny, więc warto żebyś o tym napisał.

Gabi

Jakie są zarobki na dzień dobry dla pracownika produkcji?

Tak6Nie
Abaco
@Gabi

Teraz zwolnili ludzi więc nic.

Kasia
@Abaco

Czy nadal zwalniają ludzi? Chciałam się jeszcze dowiedzieć czy praca jest ciężka i czy jest na zmiany w jakich godzinach? Czy pracujecie w weekendy i czy ile macie przerwy.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Norautron S.A.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

pracownik roku ;)

Nie polecam tej firmy.. Dobrych pracownikow ,ktorzy sumiennie pracuja sie nie docenia , Nie ma zadnych szans aby przejsc chociazby szkolenie z lutowania ,ktore jest podstawa w tej firmie i dzieki ktoremu mozna sie ubiegac o wieksze pieniadze.... Ludzie ktorzy cos potrafia wiecej sa wciaz zwyklymi pracownikami a powinni juz byc wyzej . Na firmie brakuje ludzi ktorzy moga przeszkolic osobe na dane stanowisko pracy (chociaz praca nie jest skomplikowana to jednak przy niektorych stanowiskach pracy te szkolenia sa jak najbardziej potrzebne ) Slaba kadra zajmujaca sie zamowieniami komponentow uzywanych w procesie produkcji (brak komponentow wiaze sie z brakiem produkcji a co za tym idzie zaklad nie przynosi zadnych zyskow i sa zwolnienia pracownikow ) Ludzie zwolnieni z tej firmy nie powinni byc zwolnieni Prezes przede wszystkim powinien sie zajac osobami ktore sa odpowiedzialne za zamowienia komponentow sluzacych w procesie produkcji oraz tych ktorzy szukaja nowych zlecen dla firmy Jedynym plusem tej firmy jest to ze ludzie sa bardzo mili i przyjaznie nastawieni do drugiego czlowieka co jest rzadkoscia ..

employee

Norautron Electronics Sp. z o.o. Miałem przyjemność gościć na rozmowie kwalifikacyjnej dwa tygodnie temu. na stanowisko : Specjalista ds obsługi klienta... firma zrobiła na mnie fatalne wrażenie osoba rekrutująca Pani MARTA okazała się niekompetentna przeprowadzając całość rekrutacji i rozmowy. Okazała mi rażący brak szacunku w trakcie rozmowy wydawała się nie zainteresowana odpowiedziami na zadawane pytania, notorycznie przerywała i wchodziła w każde zdanie, Nie pozwalając dokończyć żadnej odpowiedzi cała rozmowa była bardzo nieprzyjemna i chaotyczna. Ogłoszenie na stronie OLX. pl różniło się w każdym detalu z informacjami jakie otrzymałem na miejscu od osoby rekrutującej. Nie ma żadnych szkoleń, wynagrodzenie nie jest atrakcyjne tak jak napisano w ogłoszeniu , osoba przyjęta nie zostanie wdrożona w specyfikę i sposób pracy - cytuję słowa Pani Marty : "nikt tu nikogo nie będzie prowadził za rączkę, osoba na tym stanowisku będzie musiała się wszystkiego nauczyć sama" Jeśli osoba rekrutująca nie potrafi zachować kultury osobistej i okazywać szacunku nie powinna takich rozmów przeprowadzać ponieważ działa na szkodę i wizerunek firmy. Sądzę że trudno będzie firmie znaleźć odpowiedniego kandydata w sytuacji gdy Rekruter jest niekompetentny. Ogłoszenie pojawiło się ponownie mimo bardzo dużo chętnych osób na to stanowisko. Obiecano mi kontakt telefoniczny bez względu na wynik rekrutacji. Niestety nie dotrzymano słowa. Myślę że wnioski pojawią się same po przeczytaniu. Jeśli otrzymam propozycję pracy w tej firmie kiedykolwiek, z czystym sercem odmówię. Uważam że szkoda tracić cennego czasu.

Tak25Nie
WG
@employee

Uprzejmie informuję, że powyższa opinia jest nieprawdziwa. Pani Marta nie przeprowadza rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami na pracowników. Wiesława Gorąca Główna Księgowa/Prokurent Norautron S.A.

TakNie4
employee
@WG

Szanowna Panik Wiesławo Opinia jaką wystawiłem jest prawdziwa ponieważ początek rozmowy przeprowadziła Pani Marta mimo że nie powinna tak jak Pani to napisała. Proszę nie oszukiwać tak uprzejmie ludzi. Dobrze Pamiętam osoby z którymi miałem przyjemność rozmawiać ponieważ kultura wymaga przedstawienia się na początku rozpoczęcia rozmowy. od samego początku - od umieszczenia ogłoszenia oferty pracy aż po rozmowę kwalifikacyjną wszystkie informacje jakie otrzymuje kandydat są sprzeczne ze sobą. Żyjemy w wolnym kraju i wystawienie opinii po takim doświadczeniu nie jest niczym niewłaściwym Możecie Państwo bronić się demontując i oskarżając o kłamstwo i nieprawdziwe informację. Myślę że prawda zawsze obroni się sama. Opinie kandydatów o pracę, obecnych, oraz byłych pracowników powinny być konstruktywne i dać do myślenia nie tylko przyszłym kandydatom ale również pomóc zrozumieć problemy wewnątrz firmy. Warto się nad tym chwile zastanowić i spojrzeć czy nie można czegoś poprawić, ulepszyć. Z wyrazami szacunku,

Tak12Nie

Unknown
@employee

Prawda! W biurze znajdują się nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednim miesjcu, zero pojęcia, kobiety przyjęte tylko ze względu na wygląd...

Tak13Nie

Prawda

Szef przynajmniej oddziału Electronics oferuje gruszki na wierzbie. Na rozmowie kwalifikacyjnej wydaje się konkretny i "normalny". Jego słowa to: Nie ma pracy na zmiany, mało nadgodzin, za wykazanie odpowiednia podwyżka. Po umowie próbnej okazuje się, że gdy ma dojść do rozmowy o nowej umowie nagle wział urlop. Zdarza się to notorycznie. Praca na zmiany jest, wyższej pensji z tym związanej nie ma. Pracownicy są rzucani z dnia na dzień na różne stanowiska. Jeżeli ktoś na start wynegocjuje wyższą pensję niż minimalna niech nie liczy na podwyżkę. Potrafi zabrać pilota od klimatyzacji na sołowce jesli chodzi więcej niż na przerwie śniadaniowej... Prezes to żart. Atrakcyjne zarobki w ogłoszeniu to według firmy minimalna krajowa.

Tak20Nie

On
@Prawda

Karolina dobrze mówi! Popieram!

Anonymous

Popieram! prezes Norautron Electronics to totalna kpina!!! Na rozmowie kwalifikacyjnej oferuje „kokosy”, obiecuje po umowie próbnej większa stawkę ale gdy dochodzi do końca umowy, nagle nie ma czasu na rozmowę, mimo iż widujemy go na hali produkcyjnej, totalny brak szacunku dla drugiego człowieka! obiecuje a słowa nie dotrzymuje. NIE POLECAM!!!

Tak10Nie

KORA

PRACA W NORAUTRON JEST SATYSFAKCJA BO PRACUJEMY NA NOWE NOMINACJE DYREKTORSKIE

Tak9Nie

Pan albo pani

Jeden wielki syf, co tu dużo spisać a prezes tej firmy, to poprostu idiota, który nie potrafi zarządzać niczym.

Tak11Nie
Xxx

Atrakcyjne zarobki ciekawe dla kogo

Tak14Nie

Belzebub

Dajcie spokój, powstaje kolejny Borg.

Tak14Nie

Zostaw opinię o Norautron S.A. - Zduńska Wola

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Norautron S.A.
1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Henrykowska 16