Opinie o Norautron S.A. w Zduńska Wola

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Norautron S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Norautron S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norautron S.A. w Zduńska Wola

Prezes

Niczego gorszego w życiu nie widziałem. Zakład idealny dla (usunięte przez administratora) lubiących się wywyższać i bluzgać po innych. Tragedia!!! Pracując tam, czułem się jak bym pracował w zakładzie psychiatrycznym. Chamstwo, wieśniactwo, (usunięte przez administratora)

rudy

Brałem udział w rozmowie rekrutacyjnej i pierwszy raz spotkałem się z takim pogardliwym i niedojrzałym zachowaniem od strony rekrutera/kierownika, No chyba ze te uśmiechy pod nosem to poprostu taki tik, albo to przez kolor wlosow ?

Mimi

Witam. Chciałabym aplikować do pracy w firmie. Mam doświadczenie jako pracownik montażu w podobnej firmie. Jaka jest atmosfera w firmie ? Czy mogę liczyć na umowę o pracę? Czy są pracownicze dojazdy z Sieradza ?

Edward
@Wiolka

To na, jaki czas zawierana jest tu pierwsza - i wg. Ciebie ostatnia - umowa zlecenie? I do czego potrzebna ta gonitwa o target? Jeśli do jakiejś premii, to ile ona może wynieść?

Natala Nowy wpis

Atmosfera to nie problem, praca to praca, człowiek przychodzi robi co ma robić i wychodzi. Czy jako kobieta mam szansę zatrudnienia na stanowisku kontrolera jakości czy firma preferuje raczej mężczyzn? Praca podana jest jako dwuzmianowa, w jakich konkretnie godzinach wypadają zmiany?

Jak długo trwa proces awansu w Norautron S.A.?

FirmaKogucik Nowy wpis

Najgorsza praca w jakiej kolwiek byłem dotychczas. Hala i zakład ładny, ale nie zadbany, pracownicy są super lecz cała kadra to zwykłe(usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu, pracowanie za najniższą krajową, obiecują takie wynagrodzenia a jedyne co dostaniesz to może 50zł więcej.

Jadzia Nowy wpis

Szukam pracy w logistyce, doświadczenie mam. Ale ostatnia wrzucona oferta jest już nie aktualna. Wiecie coś na temat wolnych stanowisk? Zmieniła się rekruterka przez ten rok, bo wcześniej pisaliście nie najlepiej o udziale w rekrutacji i trochę się obawiam? Powiedzcie mi te kursy angielskiego o których była mowa w ogłoszeniu to one się odbywają w godzinach pracy? Są jeszcze jakieś szkolenia podnoszące kompetencje?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Norautron S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Prezes

Plebs

Nie ma co przychodzić do Mechanicsa... Można być lojalny jak pies a i tak tego nie odwzajemnia w żaden sposób. Żeby dostać jakąkolwiek podwyżkę zawsze coś znajdą żeby pokazać że zrobiłeś coś źle i dlatego nie dostaniesz... chamstwo, pogarda na porządku dziennym. Maszyny w całej firmie robią do momentu zepsucia się zamiast wezwać serwis, żeby nic później się je działo . Jedynym plusem (zaznaczam JEDYNYM) to są pracownicy (z każdego miejsca w firmie pomijając osoby na najwyższym szczeblu). Każdy uprzejmy dla siebie z każdym pogadasz pośmiejesz się. Nie ma co marnować czasu dla tego (usunięte przez administratora), chyba że osoby na najwyższych szczeblach się zmienią na lepsze ;)

Piszecie ze w firmie jest chaos, i brak szkoleniowca. To jak wygląda wprowadzanie nowych pracowników do firmy? :) Robią to starci pracownicy?

@byly pracownik
@Anna

Zgadza się, osoby nowe są szkolone przez starych pracowników. Najśmieszniejsze jest to jeden pracownik pokaże Ci tak, drugi inaczej i kogo tu słuchać.

Teresa
@@byly pracownik

Ile takie szkolenie nowej osoby trwa? To są dni? Tygodnia? I czy za bycie na szkoleniu firma płaci pensję, czy ten czas jest darmowy i nie ma kasy za to?

Nm

Wjazd na annopole nieunikniony, potem Kępina

rudy

Beti

Zależałoby mi na pracy jako specjalista ds. logistyki, przeszukałam już tyle firm i widzę, że tu była taka możliwość, ale spóźniłam się, bo oferta wygasła sześć miesięcy temu. Żadnego naboru nie ma aktualnie? Pisali, że firma się rozwija dynamicznie, zespół się nie powiększa?

Mimi

Życzliwa
@Mimi

Nie wiem ale chyba nie ma pracowniczych dojazdów

Miła osoba
@Mimi

Nie ma żadnych pracowniczych dojazdow wogule chyba najpierw jest umowa zlecenie

Aneta
@Miła osoba

A czemu właśnie zlecenie, na początek ona jest podpisywana jako forma sprawdzenia się? Po jakim czasie dostaje się umowę o pracę i czy zawsze się ją w ogóle dostaje po tej zleceniówce? Czy z momentem podpisania umowy o pracę można starać się o podwyżkę pensji?

Wiolka
@Aneta

Po wakacjach powiedza pa pa ;-) Kazdy wroci z urlopu i ludzie nie sa im potrzebni . Praca tylko w ciaglym biegu bo target . Jak nie znasz sie z kims kto dluzej pracuje , lub ktos cie nie wkreci to jestes tylko po to by zapelnic luke tymi co ida na urlop . Jak szukasz czegos na chwile to ok , ale na dluzej nie ma co sie łudzic .

Edward
@Wiolka

Azazel

Dla nowych, musicie liczyć się z tym, że będziecie rzucani po stanowiskach bo nie ma kto tu pracować

Wanda
@Azazel

Hmmm co to właściwie znaczy? Że pracownik ma wiele różnorodnych obowiązków z różnych działów? Czy że każda nowa umowa jest do innego działu?

Do Prezesa prosty były Pracownik. Nie mylić energetycznego, pełnego zapału kierownika ustanawiającego cele, ze złym traktowaniem pracowników. W życiu do czegoś trzeba dążyć. Niezgodna z rzeczywistością opinia.

Wi..

Szkoda czasu . lepiej od razu szukać czegoś innego . brak szacunku do człowieka .

Magdalena
@Wi..

Co masz dokładniej na myśli? Jakas niefajna atmosfera tu jest? Czy o co chodzi z tym brakiem szacunku?

Mona

Dlaczego firma nie zainteresuje sie tym , że agencja pracy zabiera tak dużo nowym pracownikom ? Przez to duzo ludzi odchodzi .

Aneta
@Mona

Tak dużo , to znaczy ile ?

@Aneta

5 zl na h

@Mona

Wiem że moze to nie jest duzo ale w skali miesiaca wychodzi 800 zl . to jednak malo nie jest . tymbardziej przy podpisywaniu umowy pan z agencji nie informuje ze jakies prowizje beda brane z wyplaty .

@Mona

No ale to chyba musi być napisane w umowie, prawda? Bo inaczej robili by to bezprawnie?

@Elżbieta

Z tego co sprawdzalam nie ma w umowie nic ze zabieraja % . Jest tylko punkt ze pobieraja opłaty zgodnie z kodeksem pracy . Gdy pytalismy 1 dnia powiedziano nam ze agencja nic nie zabiera . Zapytałam z ciekawosci . Podziekowalam z powodu pieniedzy , nie kazdy moze sobie pozwolic w tych czasach na wolontariat .

Magdalena
@Mona

A nie było możliwości zatrudnienia nie przez agencję tylko normalnie w firmie? W ogóle coś w tym kodeksie pracy jest na temat tych procentów? Ciekawy temat

@Mona

A to swoją drogą, że nie każdy może sobie na to pozwolić, generalnie zaskakująca sprawa, bo jednak fajnie jakby mówili wprost, chociaż wyjdzie zaraz że sami nie wiedzą jak co działa, skoro piszesz, że w umowie średnia wzmianka o tym jest

Kierowca

Co to za firma. Towar nie gotowy na czas. A dokumenty wystawia już 2 godzinę po załadunku. Masakra Współczuję pracownikom niskiego szczebla i kierowcą którzy muszą się tu załadować. Załadunek w tej firmie to kara od speedycji

najdacs

WITAM JAK WYGLADA PRACA NA MAGAZYNIE 2 ZMIANY SA CIEZKA PRACA ?? POZDRAIWAM :)

Jaki dress code obowiązuje w Norautron S.A.?

To zależy gdzie. Na produkcji fartuchy i obuwie ESD a w biurach co kto lubi, jedni noszą koszule a inni dresy ;)

Elżbieta

I naprawdę o dresy nikt się tu nie czepia? To tu utrzymywane są w jakikolwiek sposób jakieś stosunki czysto formalne?

Beka
@Elżbieta

Oczywiście, że są utrzymywane tylko i wyłacznie stosunki nieformalne.

rekrutacje

Firma od ponad roku szuka Analityka finansowego/operacyjnego. Jaka jest przyczyna, co jest nie tak z firmą lub rekrutującymi że tyle czasu prowadzona jest rekrutacja?

uważna
@rekrutacje

Teraz to stanowisko nazywa się Kontroler wewnętrzny i oferta publikowana jest regularnie w serwisach z pracą. Telenowela rekrutacyjna trwa dalej..

@uważna

Wiesz może o co chodzi z ta rekrutacja? Firma nie może znaleźć odpowiedniego pracownika czy o co chodzi?

to samo
@rekrutacje

Przecież to samo jest z rekrutacją na Księgowego.

xxx

pamietajcie drodzy pracownicy ze ryba psuje sie od glowy...

Zostaw merytoryczną opinię o Norautron S.A. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Norautron S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Norautron S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norautron S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Norautron S.A.
1.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Henrykowska 16
    98-220 Zduńska Wola

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042