Opinie o Norautron Electronics Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Norautron Electronics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Norautron Electronics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norautron Electronics Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Xxx

Norautron Electronics to najgorsza firma w Zduńskiej Woli.. w tym zakładzie pracy (usunięte przez administratora)jest tolerowany przez dyrektora -osoba mobingujaca nie ponosi żadnej konsekwencji za to osoba która zgłasza już tak(m.in.zabranie premii.zwolnienie z pracy)..prawa pracownika łamane są na porządku dziennym...przepisy BHP nie są przestrzegane ..atmosfera w pracy fatalna ..

Lenka
@Xxx

Hej, no ale ta atmosfera to wynika z charakterów ludzi? W sensie to ludzie są jakoś dla siebie niemili, czy firma też nie pomaga np. nie organizuje firmowych imprez czy integracji??

Martyna

Pojawiło się dużo ogłoszeń z zatrudnieniem do tej firmy. Czyżby się tak rozwija czy była redukcja etatów? No i zasadnicze i nie lubiane pytanie przez pracodawców, na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji? Jak znam życie to i tak odpowiedzi nie dostanę ale zapytać nie zaszkodzi.

Random
@Ewcia

Premie są dwie oddzielne i przyznawane są niezależnie. Frekwencyjna i motywacyjna.

Krystyna Nowy wpis

Umowy nie są po prostu o prace? chyba ze to od stanowiska jeszcze zależy? ja myślę o kontrolerze jakości tak konkretniej, w ofercie normalnie UoP jest wpisane, nie ma też innej opcji. W jaki sposób prowadzone są nabory? co sprawdzają na rozmowie i czy opłaca się tu przyjść na jakość? Jak oceniacie?

Basia Nowy wpis

Czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć jakie są zarobki? Ale tak naprawdę. Dla nowego pracownika i dla takiego co ma już w firmie staż? Wpisy o najniższej krajowej są prawdziwe??? Jakie umowy???

Wysokości tych premii jakie są? Mam na myśli te co o nich pisali – motywacyjna + frekwencyjna. Jakieś % rzucali wcześniej, ale czy to jest zmienne w czasie? I czy przede wszystkim nastąpi jakiś ich wzrost od nowego roku? Jakie macie plany na podwyżkę?

@Martyna

Jeśli chodzi o zarobki najniższa krajowa standardowo. Plusem są premie

Martyna

Jeśli można wiedzieć za co są przyznawane premie? Są one miesięczne czy kwartalne?

...
@Martyna

Są dwie premie przyznawane co miesiąc- jedną z nich dostaje się za 100% obecność w pracy czyli gdy się nie choruje .a druga za wydajność i za jakość .

@...

Wiadomo, jaka jest kwota za 100% frekwencji? Dla każdego pracownika taka sama stawka, czy jest to zależne od wysokości pensji zasadniczej?

...
@Karolina

Premia za 100% frekwencji jest zależna od wysokości pensji zasadniczej..czyli dla każdego inna

Ewcia
@...

Aaaaa ok. No a czy jest też gradacja premii za frekwencję? W sensie jak ma się 90% frekwencji, to dostaje się o te 10% kasy itd.? Czy jak nie ma się 100% to i premii nie ma wcale?

Random Nowy wpis
@Ewcia

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Norautron Electronics Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. zakupów (elektronika)?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Xxx

Iwona
@Xxx

A HR jakoś tu działa? Chodzi mi o to, jak np. pracownik zgłasza do HR jakieś naruszenie zasad BHP, to jest reakcja, aby to poprawić i aby te przepisy funkcjonowały? Jest jakaś droga służbowa zgłaszania tego do HR?

Pudzian
@Xxx

No to trzeba przeprowadzić rozmowę po pracy z dyrektorem i porozmawiać o problemach ; )

Lenka

Ocena

Normalna praca na produkcji. W odróżnieniu od innych firm praca w klimatyzowanych czystych, pomieszczeniach.

Kiedyś spotkała mnie bardzo nie w porządku sytuacja, umawiałam się z kierownikiem produkcji na określoną kwotę brutto która została zaakceptowana a po podaniu mi umowy widniała na niej najniższa krajowa.

Alicja

:( Aha? I co dalej tak w sumie, bo historia tak w środku przerwana, konsultowałaś to?

Nie polecam.!!! Atmosfera w pracy fatalna.Rozwoj który obiecują na rozmowie jest tylko dla znajomych. zarobki to najniższa krajowa . Szkolenia stanowiskowe są źle przeprowadzane .Dyrektor niie jest obiektywny ma grono wybranych osób reszty niestety nie szanuje. A szanowny Pan Prezes nie ma pojęcia co się dzieje na firmie

Z pozdrowieniami dla zakalca M

Bardzo dobrze napisane i trafne spostrzeżenia. Dyrektor to młody szczyl któremu brak empati i dojrzałości. Zatrudnia ludzi którzy mu pasują miedzy innymi swoja mamusie która mu wszystko donosi i pracuje na swoich warunkach bo nikt inny nie ma takiej stawki na zleceniu jak ona. Szanuje tylko siebie i swoje widzi mi się.... przyzwala na prace (usunięte przez administratora)i ma świadomość tego że na terenie zakładu są sprzedawane narkotyki... Generalnie firma nie ogarnia wielu rzeczy co chwila szukaja nowych pracowników i zwalniaja ich jak tylko kończą się zamówienia... szok w tramkach

@Z pozdrowieniami dla zakalca M

Za cała sytuację odpowiada zarząd a w szczególności pan P.E który od dawna odpowiada za taką sytuację i przyzwala na nią. Tam zawsze było (usunięte przez administratora) ale teraz to już totalne (usunięte przez administratora) . Pewnie właściciele jak zwykle nic nie "kumają"

Iwona

Możesz powiedzieć, czy na te szkolenia stanowiskowe są raz, podczas rozpoczynania pracy w firmie, czy jakoś regularnie odnawiane i powtarzane?

Zuzanna
@Z pozdrowieniami dla zakalca M

Zatrudnia pracowników, którzy mu pasują... Czy to znaczy, że patrzy jakoś specjalnie na jakieś doświadczenia albo wykształcenie?

Znajomy

Firma Norautron Electronics to firma w której nie ma żadnych zasad etycznych i moralnych Przyzwala sie tam na stosowanie mobingu przez liderów różnych obszarów (usunięte przez administratora) wzgledem pracowników. Każdy się boi odezwać a jak sie juz odezwie to dyrekcja zamiata to pod dywan albo pozbywa się takiego pracownika, glownie Pan(usunięte przez administratora) który jest odpowiedzialny miedzy innymi za zatrudnienia pracowników. Wynagrodzenie oczywiście za najniższą. Szanse na awans marne tzn na podwyżkę bo obowiązków przybywa ale pieniędzy juz niestety nie. (usunięte przez administratora) Zbyt czeste wychodzenie do toalety albo odejscie na chwile od stanpwiska wiąże sie z rozmową dyscyplinarną. Ciagle jest nacisk na target żeby było wiecej i wiecej. Normy sa tak wysokie ze nie ma szans żeby je wyrobić, dzięki temu firma legalnie może nie przyznawać premii. Dyrekcja o ktorej juz wcześniej wspomniano czyli Pan(usunięte przez administratora) również pozostawia wiele do życzenia. Młody czlowiek któremu brakuje dojrzałości i emalii. Bez doświadczenia w zarzadzaniu taką firmą, zajmuje to stanowisko tylko dlatego że pracuję praktycznie.od poczatku istnienia tej firmy. Kieruje się swoimi zasadami które w ogóle nie maja żadnych zasad. Szanuje tylko tych pracowników z którymi się zna i spotyka prywatnie. Te osoby mają dobrze płatne stanowiska pomimo tego że nie mają wykształcenia czy doświadczenia w tej branży. Np: Inżynierem produkcji na dziale SMT/THT jest pracownik ktory skonczył leceum leśnicze ale piją wódkę po pracy razem z dyrektorem i to wystarczy... albo chociażby zatrudnia soja matke na warunkach o ktorych inni mogą pomarzyć. Atmosfera fatalna, fałsz zakłamanie i obłuda... szkoda czasu lepiej sprzedawać bułki za takie same pieniądze przynajmniej tobą tak nie pomiatają. Z calego serduszka nie polecam pracy w tym zakładzie.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Norautron Electronics Sp. z o.o.?

.....

Tutaj w tej firmie niestety tak nie jest w szczegolnosci na dzialach Produkcje liniowe i SMT

Green
@.....

A najgorszym działem na całej firmie jest dział EL MECH na którym króluje Lider Jacek S. sadysta bez kultury który stosuje mobing wzgledem wszystkich pracowników...

.....

Jedyny dział który mogę polecić na tej firmie to el-mech .lider zna się na tym co robi i potrafi umiejętnie przekazać swoją wiedze .Bardzo dobrze się z nim współpracuje..

@.....

Hahahahahahahahhahahahaha Jacek czyżbyś sam sobie taka opinie dodał ??? Bo raczej żaden z pracowników tej firmy tak nie sądzi. Na dziale El - mech jest najgorsza atmosfera. Lider cały czas stosuje mobing wzgledem swoich podwładnych a dyrekcja zamiata wszystko pod dywan bo nie maja nikogo innego na to miejsce i z taka wiedzą. Dyrekcja świadomie przyzwala na takie traktowanie wszystkich pracowników nie tylko na tym dziale przez Pana Jacka S. który jest liderem na dziale El- mech. Nie pomogły nawet ankiety które wypełniali pracownicy bo one również zostały ziecione pod dywan i słuch o nich zaginął...

W firmie Norautron Electronics Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Magazynier. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 3600 .

Nie polecam z całego serca. Wynagrodzenie za najniższą, premia motywacyjna owszem jesli jesteś lizusem siedzisz cicho i wchodzisz w d... liderowi. Atmosfera straszna, zwykłe kumoterstwo jeśli nie chcesz pracować na kogoś tylko na siebie to lepiej poszukaj innej pracy. Ja jestem w trakcie poszukiwań czegoś innego... Pozdrawiam

Ewelina

Według ogłoszenia, które znalazłam w sieci Norautron Electronics przeprowadza aktualnie kilka rekrutacji, w związku z tym mam pytanie. Ile można zarobić w tym miejscu na stanowisku Key Account Manager i jaka jest atmosfera w pracy? Coś powinnam może jeszcze wiedzieć o pracy w tym miejscu, a o czym nie jest tu napisane?

pancio

Świetna, rozwijająca się firma dająca duże możliwości rozwoju osobistego. Atrakcyjne zarobki. Obecny prezes jest osobą kompetentną tak jak reszta kadry. Polecam!

Kamila
@pancio

Chciałabym jeszcze dopytać o kwestię związaną z warunkami zatrudnienia. Czy do podstawowego wynagrodzenia oferowane są jakieś dodatki pozapłacowe? Można liczyć na przykład na opiekę medyczną w prywatnej placówce, kartę przedpłaconą, bądź sportową? Dla dużej części potencjalnych pracowników jest to dodatkowa motywacja i chętnie dowiedzą się, czy będą mogli liczyć na tego typu bonusy, jeśli wyślą do Norautron Electronics CV.

AGA
@pancio

Ten Electronics , który ja znam to firma , która zatrudnia garstkę ludzi . Atrakcyjne zarobki to minimalna krajowa . Obecny prezes - brak. Chyba ,że piszesz o innej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Norautron Electronics Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Norautron Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Norautron Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norautron Electronics Sp. z o.o.?

Norautron Electronics Sp. z o.o.
  • Henrykowska 16
    98-220 Zduńska Wola

Norautron Electronics Sp. z o.o.