Opinie o Goorsky New Technology Górski Kamil w Rokiciny-Kolonia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Goorsky New Technology Górski Kamil. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Goorsky New Technology Górski Kamil o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goorsky New Technology Górski Kamil w Rokiciny-Kolonia

mda

Firma zajmuje się opiniami Gogole, dlatego ma tyle dobrych opinii - są fałszywe. W rzeczywistości (usunięte przez administratora) firmy, które dadzą się nabrać na jej ofertę. Unikać jako ognia!

@mda

To się tyczy także opinii o tym, jak się w tej firmie pracuje? Chcę wiedzieć, czy to co usłyszałbym na rozmowie o pracę, czy zobaczył w ogłoszeniu, jest zgodne z tym, co po podpisaniem umowy o pracę? Kto tam robił lub robi i ma jakieś wieści o podejściu do człowieka w tej firmie oraz o zarobkach vs. obowiązki?

M. Hotel

Współpracujemy od ponad roku i mogę z czystym sumieniem zostawić 5/5 gwiazdek. Pan Rafał z działu obsługi klienta pomógł nam zaplanować kampanie i ustawić odpowiednio programy, dzięki którym w tym roku mieliśmy rekordowy sezon! W przyszłym roku na pewno skorzystamy ponownie, a tymczasem poleciliśmy Was naszym znajomym, którzy też mają firmy i szukają skutecznego sposobu dotarcia do klientów.

@M. Hotel

Również polecam Pana Rafała - ogromna wiedza i doświadczenie! Nam również pomógł w zaplanowaniu kampanii

Polecam! Bot działa bez problemu. Mega opcja, że można u nich wynająć zdalny komputer ze zmiennym IP, żeby bot mógł skutecznie robić wiele kampanii 24/7

Tomnar Nowy wpis

Serdecznie polecam wszystkim firme. Genialni w tym co robią.

Kamil Nowy wpis

Zgodnie z oczekiwaniami. Godni polecenia, bo kontakt na poziomie i proffesjonalny

Maciek S Nowy wpis

Bot spełnił oczekiwania. Chyba jedyni specjalizuja sie w tym na rynku tak dobrze.

UrbanJ Nowy wpis

Zdecydowałem sie dosc przypadkowo na usługi i nie zawiedli mnie. Obsługa klienta super, szybkie odpowiedzi i wszystko idzie dogadac jak z czlowiekiem.

Aplikowałeś do firmy Goorsky New Technology Górski Kamil? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
ZłotaPodkowa

Genialnie wykonana stronka dla naszej firmy. POLECAM

Toskana

Bardzo polecam współprace. REWELACJA!

Mezalians bistro

Program od nich jest swietny. W koncu dotarliśmy do wielu klientów których zwykla kampania na fb nie obejmowała.

YYYYY

Znalazłem na pracuj.pl ogłoszenie, że szukają tu kasjera-sprzedawcy. Praca podobno od poniedziałku do niedzieli, nie wyłączając świąt. Faktycznie trzeba być gotowym na cały rok w pracy? Ewentualnie, jakie są dodatki za pracę w weekendy i Święta?

Robnar

Solidnie wykonana stronka dla mojej firmy. Polecam.

Oskar Keda

Polecam współprace z Panem Kamilem. Szybko uzgodnione i szybka realizacja.

RoweroweLove

Godna zaufania firma. Szczególnie warto podkreślić zaangażowanie w obsłudze klienta. Nie często spotykam się z takim profesjonalizmem, a tutaj jest to dopieszczone, co widać. Warto skorzystać z ich usług - satysfakcja gwarantowana.

Marlena

Pomoc z konfiguracją okazała się nieoceniona. Myślę ze gdyby nie to, ze mieliśmy do czynienia z prawdziwymi fachowcami to mogłoby być ciężko (Ja i mąż z którym prowadzimy firmę nie jesteśmy biegli w obsłudze komputera).

Pracownia Dob

Duży plus za podejscie do klienta, bo wszystko pięknie wytłumaczone i na każda wiadomość szybka odpowiedź. Owocna współpraca, polecam!!

RestoBar Mar

Oprogramowanie od nich dosłownie uratowało nasz biznes. Udalo sie pozyskać wielu nowych klientów, a współpraca przebiega wzorowo.

Restauracja u B

Szczerze watpiłam w ich usługi, bo kilka razy juz sie przejechalismy, ale w koncu udalo sie znaleźć prawdziwie profesjonalną firme. POLECAM!!!

Antek

Rewelacyjne podejście, a boty okazały sie strzałem w 10!!

Konrad
@Antek

Dokładnie, u mnie również bot się mega sprawdził! Polecam serdecznie, bo to jakie wyniki robi ten bot, to jest jakiś kosmos! ;)

Konrad

Polecam! Ten bot to jest to czego szukałem! Mega efekt już po pierwszych dniach pracy bota! Dodatkowo obsługa i dział pomocy na najwyższym poziomie i z ogromnym doświadczeniem. Żałuję tylko że dopiero teraz trafiłem na Wasz program ;)

Karolcia

Wow czytam te wpisy od zadowolonych klientów i wygląda to naprawdę fajnie. A gdzie opinie pracowników? Czy są tu jakieś zatrudnione osoby/ W rejestrze firm jest to indywidualna działalność, oznacza to brak praconwików poza właściciele? Czy jednak ktoś jest np. asystentka, księgowa itd.?

Tomek Nor

Rzetelnie podeszli do sprawy. Dzialam w niszowej branzy wiec zalezalo mi na tym zeby byc bardziej widocznym w internecie. Polecam dla wszystkich.

Kamila N

Bardzo polecam wspolprace z firma! Bardzo pomocni i usługi świadczone na najwyższym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Goorsky New Technology Górski Kamil - Rokiciny-Kolonia

• Jak się pracuje w Goorsky New Technology Górski Kamil?

Zobacz opinie na temat firmy Goorsky New Technology Górski Kamil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goorsky New Technology Górski Kamil?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Goorsky New Technology Górski Kamil
4.8/5 Na podstawie 89 ocen.
  • 7
    98-240 Rokiciny-Kolonia