Opinie o Goorsky New Technology Górski Kamil w Rokiciny-Kolonia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Goorsky New Technology Górski Kamil. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Goorsky New Technology Górski Kamil o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goorsky New Technology Górski Kamil w Rokiciny-Kolonia

Maciek

Naprawde ciesze sie ze znalałem tą firme. Bot od nich działa rewelacyjnie, tego mi było trzeba!!! Polecam

Da radę odbyć tu staż z urzędu pracy? Jestem samoukiem, dlatego chciałbym odbyć najpierw naukę zanim zacznę pracować na etacie. Po stażu realne jest zatrudnienie? Jakie obowiązki mają tu głównie stażyści, konkrety?

Polecam wspoprace z ta firma. Właśnie takiego programu do fb potrzebowałem! Pomógł mi zaoszczedzic naprawde mnóstwo czasu

mda

Firma zajmuje się opiniami Gogole, dlatego ma tyle dobrych opinii - są fałszywe. W rzeczywistości (usunięte przez administratora) firmy, które dadzą się nabrać na jej ofertę. Unikać jako ognia!

@mda

To się tyczy także opinii o tym, jak się w tej firmie pracuje? Chcę wiedzieć, czy to co usłyszałbym na rozmowie o pracę, czy zobaczył w ogłoszeniu, jest zgodne z tym, co po podpisaniem umowy o pracę? Kto tam robił lub robi i ma jakieś wieści o podejściu do człowieka w tej firmie oraz o zarobkach vs. obowiązki?

Aplikowałeś do firmy Goorsky New Technology Górski Kamil? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kluczyk

Usługa opłacona, od trzech tygodni wpłynęły tylko dwie opinie, brak kontaktu na SMS i email.

kp

Faktura opłacona - usługa nie została wykonana, brak kontaktu od lutego. Ponad pół roku, firma to zwykłe (usunięte przez administratora) Na google same pozytywne opinie - wszystkie kupione, negatywne są od razu kasowane przez google.

@kp

Wszystkie zamówienia są realizowane. Proszę o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy: biuro(małpa)goorskynt.com

Klient

Radzę omijać, po zapłacie nie wykonują usługi. Pozytywne opinie chyba sami piszą. Brak kontaktu

@Klient

Robert

O co całe to zamieszanie? Przecież, co jakiś czas helpdesk tu odpisuje, że wszystkie zamówienia są realizowane. Ale może po prostu ludzi do pracy jest za mało? Kto wie, ile tych paczek dziennie trzeba przygotować do wysyłki i co jeszcze jest do roboty przy obsłudze klienta? No i jakie wynagrodzenie za to wszystko?

Dusia

Sporo tu opinii od klientów o braku wysyłki i braku zwrotu środków. Czy firma wobec pracowników jest zawsze wypłacalna? Nie ma spóźnień w wypłatach ? Ktoś tu aktualnie pracuje i wypowie się chociaż anonimowo jak jest na prawdę?

Emilia

po złożeniu i opłaceniu zamówienia zero kontaktu. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) radze trzymac się od tej 'firmy" jak najdalej. Zamówienie opłacone przez nas i przestali odpowiadać na wiadomości.

@Emilia

Polecam!! Ogromna wiedza programistów i umiejętności - stworzyli mi program, który znacznie przyspieszył pracę w firmie. Był mały poślizg z terminem, ale to bardziej z mojej winy (poprosiłem w ostatniej chwili o kilka zmian w interfejsie, żeby było nam łatwiej korzystać z programu). Zdecydowanie polecam!

Edyta
@Paweł

Możesz napisać czy nad projektem pracuje konkretną przydzielona do niego osoba czy raczej jest to praca zespołu? Zastanawiam się co potem z obsługą posprzedazowa - czy w razie problemów ktoś szybko je naprawi

Edyta

Przeglądałam stronę internetową firmy w poszukiwaniu jakiegoś ogłoszenia o pracę, ale nic podobnego nie znalazłam. Czy Goorsky rekrutuje nowe osoby? Nie znam wszystkich wymienionych na stronie języków programowania, ale w kilku z nich czuje się dobrze. Będę wdzięczna za informacje

Point

Po dokonaniu wpłaty zero kontaktu, brak realizacji zamówienia. ABSOLUTNIE NIE KORZYSTAĆ Z USŁUG

@Point

Wszystkie zamówienia są realizowane. Proszę o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy: biuro@goorskynt.com

Ryszard

Pomimo moich bardzo specyficznych wymagań, firma wykazała się ogromną wiedzą i doświadczeniem tworząc program zgodny ze specyfikacją. Dodatkowa opcja video instrukcji na ogromny plus! Polecam dopłacić za tę opcję, bo można bardzo szybko wyszkolić pracowników z obsługi programu (zresztą san interfejs programu programiści zrobili tak, że obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna).

Dawid Harabasz

Ekspresowo zrealizowane zamówienie. Profesjonalna obsługa. Polecam, bo warto :)

Julia

Korzystałam z usług już kilku firm, ale dopiero w tej zostałam obsłużona na najwyższym poziomie, a reklama przyniosła bardzo dobre rezultaty. Skorzystam ponownie

Marcin Rotowski

Po testach, zakupiłem bota i jak na razie sprawdza się super. Tego szukałem!

Jola L.

Efekty kampanii przerosły moje oczekiwania. Serdecznie polecam każdemu, kto prowadzi własną działalność, bo warto! :)

G PL

Zamówienie zrealizowane bez większych problemów. Dobry kontakt i pomoc w konfiguracji. Polecam

Paweł W.

Zamówiony program działa i spełnia wszystkie wymagania zawarte w zamówieniu. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Goorsky New Technology Górski Kamil - Rokiciny-Kolonia

• Jak się pracuje w Goorsky New Technology Górski Kamil?

Zobacz opinie na temat firmy Goorsky New Technology Górski Kamil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goorsky New Technology Górski Kamil?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Goorsky New Technology Górski Kamil
4.8/5 Na podstawie 89 ocen.
  • 7
    98-240 Rokiciny-Kolonia