Opinie o Norautron S.A. w Zduńska Wola

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Norautron S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Norautron S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norautron S.A. w Zduńska Wola

kandydat

ale co jest na porządku dziennym?

xxxx

na porządku dziennym złe traktowanie pracowników

Belzebub

Dajcie spokój, powstaje kolejny Borg.

Byly
@Belzebub

A gdzie? I kto będzie tam robił?

Borg
@Belzebub

Jeszcze gorzej

wojtalak jak zwykle spozniony

...
@duch

Nie ładnie tak po nazwisku

Nie wiem co oznacza „pracownicy (...) obrabiają panią W. D. Ale zgadzamy się z jednym są tam wspaniali ludzie. Z tymi ludźmi pracujemy. Żaden nie na chamskich oddzywek. Każdy pomoże bez najmniejszego zniecierpliwienia. Wszyscy są uśmiechnięci. Pracujemy według zasad, a to wyklucza chaos. Na wejście otrzymujemy odzież roboczą, którą trzymamy w czystych szafkach i szatniach. Serwis sprzątający dba o prysznice, łazienki, toalety i coś co spotykałem indziej, czyli „obesrany ki..el tam nie występuje. Drugą odzież, którą dostajemy jest prana i reperowania przez firmę zewnętrzną. Na hali jest czysto i ciepło. Latem wyżej temperatury nie unikniemy w żadnym zakładzie. Kurs na suwnice około 600zł. Też bym chciał za darmo, ale co ma robić, płakać. Jak zrobię za swoje pieniądze, to co zabiorą mi go?? Ja patrzę inaczej na to. Jak będę starał się o nową pracę, to obsługa suwnic stanowi dodatkowy atut. W życiu nie ma nic za darmo i trzeba sobie to uświadomić, zamiast całe życie narzekać, że lekarz to ma pełno kasy, nauczyciel nic nie robi, a polityk, to dopiero fucha. Na początek dostaje się umowę zlecenie na trzy miesiące. Oznacza to 13,80zł na godzinę netto. Około 2500zł netto miesięcznie. Co po trzech miesiącach?? Słyszałem, że 3000zł netto co miesiąc. Więc niech mi nikt kitu nie wciska, że jak na ten rejon miejsca mojego zamieszkiwania i życia , to jest mała!!!!! Patrząc z mojego punktu widzenia, bo robiłem w gorszych warunkach, całokształt jest na plus. Nie jestem jak inni autorytetem we wszystkim i nie powiem NIE PRZYCHODŹ TUTAJ!!! Każdy człowiek jest inny i ma inne priorytety. Wiem jedno uciekają z zakładu najczęściej ludzie młodzi, bo wychowani są na smartfonach i śniadaniach do łóżka. Najlepiej nie słuchać autorytetów tylko przyjść do NORAUTRON MECHANICS i zobaczyć samemu. Jeśli ktoś pracował wcześniej będzie miał porównanie. Jeszcze co do Pana W. D. to trzeba zrozumieć norweski, podkreślam norweski i nowoczesny, podkreślam nowoczesny system zarządzania zasobami ludzkimi. Śmieszny system może dla ludzi z poprzedniej epoki. Polecam do zapoznania się z system zarządzania w Amazon.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Norautron S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

dzisiaj scjemnial az milo buntownicz3k pamiętamjtaj wielki brat patrzy

strus

w końcu pojawił się bat na buntownikow

Duch

Strach do tyłka zajrzał że tak ucichliscie parobki ze spawalni

Nie polecam.!!! Atmosfera w pracy fatalna.Rozwoj który obiecują na rozmowie jest tylko dla znajomych. zarobki to najniższa krajowa . Szkolenia stanowiskowe są źle przeprowadzane .Dyrektor niie jest obiektywny ma grono wybranych osób reszty niestety nie szanuje. A Szanowny Pan Prezes nie ma pojęcia co się dzieje na firmie

Wanda

Wspomniałeś o najniższej krajowej. Czy to sama podstawa i doliczane są do niej jakieś dodatki, premie/prowizje? O jakim stanowisku w ogóle piszesz? Mnie akurat interesuje magazyn. Może istnieje szansa podwyżki po jakimś czasie? :P

Duch

do kogo mam wpaść, grubasów buntownikow pijaków?

J j
@Duch

Do Twojej starej

gosc

czelam na spawalni smietniku bo piszesz bzdury a pojawic sie nie chcesz!!!

duch

za motnaz tez sie wezme!!!!!

Pracownik ja
@duch

A bierz się nie tylko za montaż i spawalnię. Tylko szybko żeby za ciebie się nie wzięli.

Policjant

Nie strasz nie strasz

Duch

Buntownicy że spawalni bójcie się rada właśnie się za was będzie zabierać

Frodo

No i gdzie jesteś duchu? Czekam na ciebie na spawalni tępaku. A jak się boisz to nie wypisuj głupot na ludzi kasztanie.

ktos

przestancie bronic buntownikow bo za was sie wezme!!

policjant

dawac (usunięte przez administratora) na spawalnie jak sie cos komus nie podoba...

duch

widze ze bronicie tych osobnikow, spokojnie kwestia czasu...

T-1000

kariera bardzo ciekawa sprawa jest robienie kariery w tej firmie. szeregowym pracownikom-operatorom mowi sie ze ,,musicie sie szkolic na kolejne E by awansowac. oczywiscie wszyscy to lykaja jak pelikany. tymczasem zwykle jest tak ze po studiach przychodzi jakis czlowiek do naszego zakladu.na staz.byc moze ktos mu powiedzial ze tu jest fajnie.koles na stazu zajmuje sie jakims zagadnieniem ktore jest drugorzednym problemem.na niczym sie pzreciez nie zna. po stazu mowi ze wiele sie nauczyl i chwali nasza korporacje. zwykle wtedy zostaje inzynierem jakiegos procesu--na ktorym oczywiscie sie nie zna i zamierza go dopiero poznac. przez caly czas bycia inzynierem wdraza swoje raczej nieudane pomysly i to nie prowadzi do poprawy sytuacji. po kilku latach zostaje liniowym --teraz zarzadza zespolem ludzkim i nadal srednio lub wcale zna sie na tej robocie. ale karire zrobil jak sie patrzy. dla niego jest to oczywiscie trampolina --zwykle dalej gdzies idzie i tak dalej. przez swoje lata pracy widzialem mnostwo takich ,,karier,,. tak wyglada kariera w naszej firmie.

Haha

odchodzi dwóch brygadzistow, w tym jeden który pracuje 3 tygodnir. Ciekawe czemu. To nie pokolenie smartfonow jak określasz ludzi i napewno nie jestes tam pracownikiem "pracowniku". Prawda boli po prostu... Więc ludzie pomyślcie zanim się tu zatrudnicie. Brudy zaczynają wchodzić ale winne jest pokolenie "smartfonow"..

Poszukujący pracy

Nie polecam. Rzeczywiście kaza placic za robienie uprawnień.. Po Panu rekrutującym widać że to picer, a z jie jednym miałem do czynienia.

Prawdziwy pracownik

Do pracownika.. Gościu nie tłumacz się bo wszyscy wiedzą jak jest.. Nie porównuj innych miejsc do norautron.. Bo mowa jest o konkretnym miejscu a nie gdzie jest co indziej i jak.. Winny się tłumaczy i tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Norautron S.A. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Norautron S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Norautron S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norautron S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Norautron S.A.
1.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Henrykowska 16
    98-220 Zduńska Wola