Kas-Kam Usługi Kamieniarskie Sławomir Kawczyński

Sieradz

Opinie o Kas-Kam Usługi Kamieniarskie Sławomir Kawczyński

Były klient

Zgadzam się z przedmowcami, partacze jakich mało a do tego złodzieje. Jedne groby składają a z drugich kradną litery z tablic, krzyże itp. co można jeszcze przetworzyć i sprzedać następnemu klientowi a w dodatku ich właściciel na to przyzwala i nie widzi w tym nic zlego. Chanba.

informatyk

tragedia partacze nie dotrzymują umów ooddrraaddzzzaamm

Klient

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, wszystko ładnie pięknie przed podpisaniem umowy, później nie dotrzymanie terminu, słabe wykonanie i brak jakiekolwiek kontaktu. Pomnik został zmontowany i nawet nie zostałam poinformowana o tym, dopiero będąc na cmentarzu zauważyłam że pomnik jest, co by miało sens bo było trochę do poprawek i dlatego montuja sami żeby nikt na to nie patrzył jak to robią, człowiek po fakcie jest nie mile zaskoczony.

nina

pracownicy to same pijaki-w budowanym nagrobku znalazłam 3 świeże butelki po alkocholu

on

Firma która nie posiada żadnych standardów dobrze gadają przed a potem przeciągają terminy. Ta pani która pisze powyżej to pewnie ktoś z biura a jeśli nawet nie to miała dużo szczęścia z terminem a do jakości wykonania to nie ma pojecia co to znaczy dobrze wykonany produkt jak zreszta pracownicy kas-kam fuszerki i paproki. nie polecam drogo a pozatym brak profesjonalizmu wykonaniu

joanna

Zamówienie zrealizowane w terminie. Jestem zadowolona zarówno z obsługi klienta jak i również wykonania.

Klient

Firma nie wywiązuje się w terminach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo mili przed podpisaniem umowy, niestety po - zbywają człowieka!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Kas-Kam Usługi Kamieniarskie Sławomir Kawczyński - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kas-Kam Usługi Kamieniarskie Sławomir Kawczyński