Opinie o Norautron S.A. w Zduńska Wola

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Norautron S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Norautron S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norautron S.A. w Zduńska Wola

Najważniejsze!! Nie zostało , to powiedziane wprost. W. D. nie uzależnia otrzymania pracy od posiadania uprawnień do obsługi suwnic. I nigdy w ciągu dalszej pracy takie sugestie nie padają.

Nie jestem W.D. Nie mam nic wspólnego z W.D. Nie należę do grona administracji. Jestem pracownikem. Opisuję swoje odczucia na temat NORAUTRON na podstawie moich doświadczeń zawodowych. Skracając. Jeśli w naszym rejonie średnia płaca na danym stanowisku wynosi np. 2500zł, a w Warszawie np. 3500zł, to nikt w Warszawie nie będzie pracował za 2500zł, a my zwyczajnie musimy. Jest to niesprawiedliwe, ale kto komu zabrania wyjechać do Warszawy. Wskaż miejsce, gdzie zarobię więcej i pomiń miejsca, gdzie dostaje się „pod stołem”. Jeśli ktoś jest lekarzem, prezesem lub dyrektorem jak np. W. D. to jak można dopuszczać myśl, że powinni zarabiać 2500zł. Każdy powinien zarabiać godnie! Wchodząc w dorosłe życie i wybierając zawód wiadomo było ile w danym zawodzie się zarabia. Cała dyskusja tutaj sprowadza się do jednego, do Pana W.D. Osobiście spotykam go kilka razy dziennie i w żaden sposób nie wpływa negatywnie na moją psychikę. Żeby zrozumieć o czym mówię najpierw trzeba było spotkać ludzi, którzy już samą mimiką, ruchami ciała, nie mówiąc o sposobie wypowiadania słów wprowadzali pracownika w „wymioty”. Jest to normalny, naładowany pozytywną energią przełożony i obym do końca swojego zawodowego życia spotykał takich ludzi! Spawalnia. Powiedzcie mi gdzie w naszym rejonie jest spawalnia, gdzie jest czyściej. Znam je. Wszystkie mają podobną konstrukcję hali. Jak wszystkie te hale latem mogą nagrzewać się inaczej. Jak spawaczowi ma być chłodno i jak ma nie wdychać dymu skoro twarz trzyma w okolicy łuku. Są wyciągi. Taka specyfika. PIP akurat do tej spawalni, a tym bardziej do całego zakładu się nie przyczepi. Dla mnie jest tam najczyściej i najporządniejszej wszystko posegregowane. Chaosu brak, a jeśli jest, to niech wskaże. Z przyjemnością porównam z tym chaosem, który ja poznałem. Polecam pracę w tej firmie.

Były spawacz

Pracowałem tam dwa miesiące jako spawacz, zwolnili mnie dlatego że wytknąłem im brak warunków na spawalni gdzie jest jedno wielkie zadymienie oraz zapylenie. Latem tam jest ponad 40 stopni ciepła. Niby jest ISO ale to tylko pozory. Jako spawacz nie miałem "trójki" z przodu na wypłacie

Prawdziwy pracownik

Ludzie nie dajcie się zwieść na ten długi wpis. Odrazu widać że pisał go ten śmieszny kierownik.. Wg niego ktoś kto mieszka w "dziurze" nie ma wykształcenia i nie powinien przyzwoicie zarabiać. Jak to napisał, powinniście pochodzić z " dużego miasta" i mieć wykształcenie lepsze od niego by przyzwoicie zarabiać... Skoro jest tak pięknie i przyjemnie to w takim razie dlaczego ludzie uciekają??? Tego już w poście nie wyjaśnił... Kurs na suwnice to koszt ok. 1000 zł.. Jak on tam napisał? Że ludzie uciekają z uprawnieniami za 10 tys.. ????. Leżycie to wy w biurze z tym dyrektorkiem i bierzecie ciężkie pieniądze.. Ten kierownik pracuje pół roku, wcześniej nadgodziny w sobotę były płacone jako " setki", a teraz to tylko " pięćdziesiątki"i to w szło ystko brutto drodzy kandydaci więc jak ktoś jest kumaty to sobie obliczy że za soboty dostaje się grosze i nie opłaca się przychodzić.. Miła atmosfera jest owszem ale to dlatego że pracownicy ci (usunięte przez administratora) obrabiają panie W. D, a nie ze szefostwo taka wprowadza. Kamery są wszędzie owszem, ale są od bezpieczeństwa lub w razie kradzieży, a nie od obserwacji pracowników, a przeważnie to Twój jedyny obowiązek za który bierzesz ciezkie pieniądze panie W. D.. Pracownicy ze 30-letnim bądź 40-tenim stażem są gnębieni bo stawiają się temu uzelowanemu gogusiowi.. Nowi nie mają nic do powiedzenia bo wiadomo jak to jest. Z tego co mówią na spotkaniach z pracownikami, spawalnia utrzymuje zakład, a jest tam największy (usunięte przez administratora) i fatalne warunki, gdzie powinno być płacone szkodliwe a nie jest.. Współczuję chłopakom tqm pracującym.., z tego co wiem to jeszcze zarabiają tam najmniej, a wykonują najcięższa i najgorsza robotę na zakładzie.. Inne działy są lżejsze typu cnc frezowanie tokarze blacharze ale i tak place są marne w stosunku do podobnych firm w Zdunskiej Woli. Także jak pisali kandydaci nie dajcie się zwieść temu pacanowi na ładna gadkę bo tylko to potrafi, a później jak przychodzi co do czego to wszyscy zdziwieni i uciekają.. Gość każe wymyślać usprawnienia na stanowiskach by jednorazowo dostać 200 lub 300 zł premii uznaniowej brutto.. Rozumiecie to ludzie? Jak chcecie się dostać to do NORAUTRON ELECTRONICS, a nie MECHANICS!!! Tam ludzie są lepiej traktowani, dostają lepsze wynagrodzenie, a za soboty są " setki". Jeszcze raz ostrzegam przed tym kierownikiem i jego ładna gadką. Jeśli czyta to administracja PIP-u prosimy o interwencję bądź jeśli ktoś ma tam znajomości niech szepnie słówko komuś w PIP-ie. Pozdrawiam prawdziwy pracownik.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Norautron S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Przeczytałem opinie. Jako pracownik mogę powiedzieć, że są płytkie na zasadzie rozmowy dzieci w piaskownicy. Nigdy nie sugeruję się opiniami innych - za ciężko, marna praca, atmosfera (usunięte przez administratora) itp. Lubię sam to sprawdzić. Wszystko zależy od porównań jakie stosujemy. Zarobki są marne. Owszem. Ale z czym porównujemy z Łodzią, czy z Warszawą. Lepiej by jeszcze wyszło z Kopenhagą. Weźmy pod uwagę rejon zduńskowolski, sieradzki, łaski. Co ma powiedzieć osoba z terenów rolniczych, które w tych powiatach przeważają. Kto da Wam tutaj więcej uczciwie opłacając wszystkie koszty będące po stronie pracodawcy? Przyznam, że nie pracowałem w wielu zakładach, ale na logikę biorę, że jeśli gdzie indziej płaciliby powiedzmy od 3 tysięcy w górę, to NORAUTRON MECHANICS ZDUŃSKA WOLA nie dawałby takiej umowy i takich zarobków. Wcześnie dawali od razu umowę o pracę i pracownik szedł na zwolnienie L-4, albo po trzech dniach, miesiącach odchodził zabierając ze sobą odzież roboczą, którą dostawał gratis. W ogłoszeniach o pracę firma nie oszukiwała i informowała, że „umowa zlecenie”. Potwierdzam, że jest mowa o zrobieniu na własny koszt uprawnień na suwnice. Dla mnie nie normalne jest to, że pracodawca wcześniej robił te uprawnienia na własny koszt , a nie robił zapisu, że trzeba to odpracować. Dlatego oczywiście zrobiło się na gorsze dla pracownika. Przyjąłbym się na „śmieciówkę”, zrobił uprawnienia za np. 10 tysięcy złotych i od razu uciekł. Ale nawet jak zrobi się te uprawnienia na własny koszt, to czy, to nie jest inwestycja w siebie. Jak nauka języków. Atmosfera jest świetna. Wśród kadry kierowniczej i pracowników nie ma osób naburmuszonych. Wszyscy są energetycznie pozytywnie nastawieni i to codziennie o każdej porze dnia. Każdy udzieli pomocy bez najmniejszej oznaki zniecierpliwienia. Można pytać o to samo kilka razy. Dla tej atmosfery ja osobiście przychodzę tam z przyjemnością. Czy jest to praca ciężka? Zależy od doświadczenia życiowego. Widzę uśmiechnięte, spokojnie pracujące panie w kontroli. To samo pracowników przy maszynach CNC. Ale są działy cięższe np. krajacz metalu, szlifierz. Ale czego oczekiwać w fabryce zajmującej się produkcją elementów ze stali czarnej. Nie można oczekiwać, że będzie to lekkie jak „zawijanie papierków” , a niektórzy z taką myślą przychodzą. Czy praca jest ciężka, powiem na przykładzie opowieści innego pracownika, który przepracował całe życie na budowie - cały rok w cieple, pod dachem, praca lekka. Wszechobecna czystość i BHP na najwyższym poziomie. ISO do czegoś zobowiązuje. Porównując z tym, co przeżyłem w innym zakładzie, to nawet powietrze jest czyste. A pracuję w najbrudniejszym dziale. Idąc na stanowisko pracy, co ileś metrów pojemnik z odkażaczem i kremem do rąk. Automaty z zimną i gorącą wodą. Kamery - standard w każdym zakładzie. Nikt „z biczem” nie wpada jak się postoi i porozmawia. BRAK ATMOSFERY TERRORU lub minimalnej presji. Co nie oznacza, że można nic nie robić. Dlatego biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia życiowe na które składają się obcowanie z: przełożonym niszczącymi atmosferę, wszystkowiedzącymi starymi pracownikami nierobami, którzy prędzej „ nogę podłożą” niż pomogą, warunkami BHP, ilością godzin do wypracowania i siłą fizyczną jaką muszę włożyć w pracę uważam, że praca nie jest ciężka i w przyjemnej atmosferze. Co nie oznacza, że nie odczuwam zmęczenia i nie boli mnie kręgosłup. Nadto w dzisiejszych czasach stabilizacja pracy ( nie słyszałem o zwolnieniach przed moim zatrudnieniem) i pieniądze na czas. POLECAM PRACĘ W NORAUTRON MECHANICS ZDUŃSKA WOLA. Polecam ja, człowiek, który nie wierzy, że jak się nie ma wykształcenia, umiejętności i mieszka się w „dziurze” to pracodawca nawali mu pieniędzy. A ja czekając na wypłatę będę leżał i wypoczywał.

gosc

to co napisal przedmowca, ten kierownik jest smieszny jeszcze zyczy sobie by za uprawnienia na suwnice placic z wlasnych pieniedzy... rozumiecie to ludzie ? ciekawe skad on sie wzial

gosc

Nie polecam tego zaklada, kierwonik W.D, to jakis balwan, ładnie mowi i wciska bajki, kazdemu nowemu pracownikowi wciskaja umowe zlecenie tzw smieciowki za najnizsza krajowa... tak powazny zaklad a robia z ludzi idiote oraz szukaja (usunięte przez administratora) co sie złapie na smieciowke... NIE POLECAM TEJ FIRMY uwierzcie na slowo. Jesli ktos nie ma co do gara wlozyc to niech sprobuje, ale za najnizsza krajowa na smieciowce to nie ma szans by ktos szanujacy sie tam przyjal. pozdrawiam

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Panuje duży chaos a o awansie można zapomnieć. Szukajcie czegoś innego.

Wanda
@Gość

Witaj, co dokładnie masz na myśli wspominając, że w firmie panuje duży chaos? Czego konkretnie on dotyczy? :) Niestety nie znam firmy od środka i nie wiem do czego możesz się odnosić a jednak chciałabym dowiedzieć się trochę więcej na ten temat. Mógłbyś przybliżyć sytuację? :)

Macie fajny socjal?

Adik888

Witam Dostałem propozycję pracy jako magazynier Czy zarobki są w porządku w okolicach 2800 netto przełożeni traktują w sposób humanitarny pracownika??

Stary pracownik
@Adik888

Zapomnij jak się cenisz i szanujesz o tam nie idź 0 godności dla traktowania drugiej osoby

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Norautron S.A.?

Stary pracownik

Broń Boże tam nie idź jak nie chcesz być gnębiony przez zarząd,stosować śmieszne normy, być w oku Big Brothera i to za śmieszne pieniądze- marną najniższą krajową brutto

Jak szefostwo w Norautron S.A.? Spoko traktują ludzi?

Hahaha dyrektor nie szanuje ludzi, myśli że za najniższa krajowa ktoś będzie siedział i pracował jak beduin l. nie polecam współpracy

Janusz

Według Ciebie wynagrodzenie w firmie nie jest zbyt wysokie. Czy do podstawy można dorobić pracując po godzinach lub starając się o premie? Każdy dodatkowy benefit jest istotny, więc warto żebyś o tym napisał.

Gabi

Jakie są zarobki na dzień dobry dla pracownika produkcji?

Abaco
@Gabi

Teraz zwolnili ludzi więc nic.

@Abaco

Czy nadal zwalniają ludzi? Chciałam się jeszcze dowiedzieć czy praca jest ciężka i czy jest na zmiany w jakich godzinach? Czy pracujecie w weekendy i czy ile macie przerwy.

pracownik roku ;)

Nie polecam tej firmy.. Dobrych pracownikow ,ktorzy sumiennie pracuja sie nie docenia , Nie ma zadnych szans aby przejsc chociazby szkolenie z lutowania ,ktore jest podstawa w tej firmie i dzieki ktoremu mozna sie ubiegac o wieksze pieniadze.... Ludzie ktorzy cos potrafia wiecej sa wciaz zwyklymi pracownikami a powinni juz byc wyzej . Na firmie brakuje ludzi ktorzy moga przeszkolic osobe na dane stanowisko pracy (chociaz praca nie jest skomplikowana to jednak przy niektorych stanowiskach pracy te szkolenia sa jak najbardziej potrzebne ) Slaba kadra zajmujaca sie zamowieniami komponentow uzywanych w procesie produkcji (brak komponentow wiaze sie z brakiem produkcji a co za tym idzie zaklad nie przynosi zadnych zyskow i sa zwolnienia pracownikow ) Ludzie zwolnieni z tej firmy nie powinni byc zwolnieni Prezes przede wszystkim powinien sie zajac osobami ktore sa odpowiedzialne za zamowienia komponentow sluzacych w procesie produkcji oraz tych ktorzy szukaja nowych zlecen dla firmy Jedynym plusem tej firmy jest to ze ludzie sa bardzo mili i przyjaznie nastawieni do drugiego czlowieka co jest rzadkoscia ..

employee

Norautron Electronics Sp. z o.o. Miałem przyjemność gościć na rozmowie kwalifikacyjnej dwa tygodnie temu. na stanowisko : Specjalista ds obsługi klienta... firma zrobiła na mnie fatalne wrażenie osoba rekrutująca Pani MARTA okazała się niekompetentna przeprowadzając całość rekrutacji i rozmowy. Okazała mi rażący brak szacunku w trakcie rozmowy wydawała się nie zainteresowana odpowiedziami na zadawane pytania, notorycznie przerywała i wchodziła w każde zdanie, Nie pozwalając dokończyć żadnej odpowiedzi cała rozmowa była bardzo nieprzyjemna i chaotyczna. Ogłoszenie na stronie OLX. pl różniło się w każdym detalu z informacjami jakie otrzymałem na miejscu od osoby rekrutującej. Nie ma żadnych szkoleń, wynagrodzenie nie jest atrakcyjne tak jak napisano w ogłoszeniu , osoba przyjęta nie zostanie wdrożona w specyfikę i sposób pracy - cytuję słowa Pani Marty : "nikt tu nikogo nie będzie prowadził za rączkę, osoba na tym stanowisku będzie musiała się wszystkiego nauczyć sama" Jeśli osoba rekrutująca nie potrafi zachować kultury osobistej i okazywać szacunku nie powinna takich rozmów przeprowadzać ponieważ działa na szkodę i wizerunek firmy. Sądzę że trudno będzie firmie znaleźć odpowiedniego kandydata w sytuacji gdy Rekruter jest niekompetentny. Ogłoszenie pojawiło się ponownie mimo bardzo dużo chętnych osób na to stanowisko. Obiecano mi kontakt telefoniczny bez względu na wynik rekrutacji. Niestety nie dotrzymano słowa. Myślę że wnioski pojawią się same po przeczytaniu. Jeśli otrzymam propozycję pracy w tej firmie kiedykolwiek, z czystym sercem odmówię. Uważam że szkoda tracić cennego czasu.

WG
@employee

Uprzejmie informuję, że powyższa opinia jest nieprawdziwa. Pani Marta nie przeprowadza rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami na pracowników. Wiesława Gorąca Główna Księgowa/Prokurent Norautron S.A.

employee
@WG

Szanowna Panik Wiesławo Opinia jaką wystawiłem jest prawdziwa ponieważ początek rozmowy przeprowadziła Pani Marta mimo że nie powinna tak jak Pani to napisała. Proszę nie oszukiwać tak uprzejmie ludzi. Dobrze Pamiętam osoby z którymi miałem przyjemność rozmawiać ponieważ kultura wymaga przedstawienia się na początku rozpoczęcia rozmowy. od samego początku - od umieszczenia ogłoszenia oferty pracy aż po rozmowę kwalifikacyjną wszystkie informacje jakie otrzymuje kandydat są sprzeczne ze sobą. Żyjemy w wolnym kraju i wystawienie opinii po takim doświadczeniu nie jest niczym niewłaściwym Możecie Państwo bronić się demontując i oskarżając o kłamstwo i nieprawdziwe informację. Myślę że prawda zawsze obroni się sama. Opinie kandydatów o pracę, obecnych, oraz byłych pracowników powinny być konstruktywne i dać do myślenia nie tylko przyszłym kandydatom ale również pomóc zrozumieć problemy wewnątrz firmy. Warto się nad tym chwile zastanowić i spojrzeć czy nie można czegoś poprawić, ulepszyć. Z wyrazami szacunku,

Unknown
@employee

Prawda! W biurze znajdują się nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednim miesjcu, zero pojęcia, kobiety przyjęte tylko ze względu na wygląd...

Prawda

Szef przynajmniej oddziału Electronics oferuje gruszki na wierzbie. Na rozmowie kwalifikacyjnej wydaje się konkretny i "normalny". Jego słowa to: Nie ma pracy na zmiany, mało nadgodzin, za wykazanie odpowiednia podwyżka. Po umowie próbnej okazuje się, że gdy ma dojść do rozmowy o nowej umowie nagle wział urlop. Zdarza się to notorycznie. Praca na zmiany jest, wyższej pensji z tym związanej nie ma. Pracownicy są rzucani z dnia na dzień na różne stanowiska. Jeżeli ktoś na start wynegocjuje wyższą pensję niż minimalna niech nie liczy na podwyżkę. Potrafi zabrać pilota od klimatyzacji na sołowce jesli chodzi więcej niż na przerwie śniadaniowej... Prezes to żart. Atrakcyjne zarobki w ogłoszeniu to według firmy minimalna krajowa.

On
@Prawda

Karolina dobrze mówi! Popieram!

Anonymous

Popieram! prezes Norautron Electronics to totalna kpina!!! Na rozmowie kwalifikacyjnej oferuje „kokosy”, obiecuje po umowie próbnej większa stawkę ale gdy dochodzi do końca umowy, nagle nie ma czasu na rozmowę, mimo iż widujemy go na hali produkcyjnej, totalny brak szacunku dla drugiego człowieka! obiecuje a słowa nie dotrzymuje. NIE POLECAM!!!

KORA

PRACA W NORAUTRON JEST SATYSFAKCJA BO PRACUJEMY NA NOWE NOMINACJE DYREKTORSKIE

Pan albo pani

Jeden wielki syf, co tu dużo spisać a prezes tej firmy, to poprostu idiota, który nie potrafi zarządzać niczym.

Xxx

Atrakcyjne zarobki ciekawe dla kogo

Zostaw merytoryczną opinię o Norautron S.A. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Norautron S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Norautron S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norautron S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Norautron S.A.
1.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Henrykowska 16
    98-220 Zduńska Wola