Utis-Bis Natalia Mielczarek

Zduńska Wola

Opinie o Utis-Bis Natalia Mielczarek

GDDKIAEU

Nie narzekam pensja na czas!!!, praca ok!

Gumis

W koncu sie prokurator wziol za nich za falszowanie podpisow

gedek

w cmr nic wpisane nie było zadna ilosc butelek tylko ilosc palet. a z tego co widze jak piszesz to chyba jestes ich pracownikiem? jesli nawet brakowało to sie niezabiera 2600zł.

dispo

no to prosta sprawa,jeżeli w cmr wpisana jest liczba sztuk butelek, to wpisuje w pole uwagi kierowcy: nie ma możliwości policzenia butelek, towar ostreczowany folią. I dowidzenia nikt nie ma prawa rościć wobec ciebie żadnych konsekwencji pieniężnych.a jeżeli ty podpisujesz że ładujesz przypuśćmy 50 butelek wina a dowozisz 48, no to pretensje tylko do siebie... normalne, że firmanie chce płacić za twój ewidentny bląd

gedek

ja mozliwosci sprawdzic tego towaru nie miałem tobyło jakies wino na paletach a tych palet było 10 i kazda około 1m wysoka ciekawe dispo czy tybys był tak inteligętny i sprawdził wszystkie a 2600zl za jakies niby dwa wina to troche krzywda.

dispo

*gedek no naprawdę straaasznie dziwne, ze ktoś obciążył cię za to, że po drodze, od załadunku do rozładunku cudownym sposobem zaginęła część towaru. niby kto ma za to odpowiadać skoro po drodze nie było kradzieży a ty podpisałeś, że przyjąłeś X towaru a na rozładunku okazuję się go mniej? wyparował? może pracodawca ma odpowiadać za to, skoro nie było go ani na rozładunku i załadunku??? gratuluje inteligencji, naprawde...

były pracownik

dajcie sobie spokój z tą firma chyba ze jestes robotem i nie potrzebujesz jesci spać bo na to tam nie ma miejsca chora firma i ludzie którzy dla nich jeszcze jeżdzą

gedek

mnie nie wypłaci 2600 bo niby brakowało czegos na rozładunku juz rok mija i cisza a miał sie odezwac jak sie wyjasni nie wierzcie w to co wam mówi robi ludzi w bambuko na początek zabiera z trasy 1500 dla siebie potem jak sie zwalniasz nie oddaje nie polecam tej firmy.

lechu

to prawda co ludzie piszą omijajcie tę firmę(usunięte przez administratora)

BOBEREK

(usunięte przez administratora)uważają, że ludzie to roboty. Omijajcie szerokim łukiem , na prawdę nie polecam

niuman24

dajcie sobie spokój z tą firmą nie warto pracowac (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Utis-Bis Natalia Mielczarek - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Utis-Bis Natalia Mielczarek