Presto Andrzej Peruga

Zduńska wola

Opinie o Presto Andrzej Peruga

Ja

MichalT pierd....nie o Szopenie. Wszyscy wiedza jak jest wiec nie pisz bzdur!!!!

Vbus

Potwierdzam negatywne opinie!!!

driver

Firma do omijania oszukują kierowców na kilometrach. Nie polecam

Dziad siofer

"Jak na warunki Zduńskowolskie MOŻE BYĆ"

MichałT

Polecam . Rewelacja naprawdę , nieograniczone możliwości rozwoju , atrakcje , bonusy pozapłacowe w tym karta benefit i szkolenia językowe , brak ukrainców Naprawdę cieżko znaleść aż tak łaskawego i uczciwego pracodawcę.

Lola

Nikt nikogo na siłę nie trzyma.szkoda tego co pisze a jest pracownikiem tego pana :-) pewnie nikt inny godzina nie chce :-)

karol

Porażka , nic dodać nić ująć. Omijać szerokim łukiem

driver

Właściciel głupi cwaniak i jeszcze zatrudnia swojego braciszka który jak ma przerwę w banku to dorabia. Jak najdalej od tych cwianiaków

rafii12222233445

nie polecam

mietek

żałosna firma szkoda czasu

Właściciel
@mietek 18.04.2016 16:56

Pozdrawiam wszystkich, którzy zabrali głos. Jeśli macie zamiar powiedzieć mi to osobiście, zapraszam... W firmie pracuje zgrany i profesjonalny zespół blisko 40 osób, które są ze mną od lat. Ci zaś, którym brakuje talentu używają nic niemówiącego Nicku.

Zostaw opinię o Presto Andrzej Peruga - Zduńska wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Presto Andrzej Peruga