Presto Andrzej Peruga

Zduńska wola

Opinie o Presto Andrzej Peruga

driver

Firma do omijania oszukują kierowców na kilometrach. Nie polecam

Dziad siofer

"Jak na warunki Zduńskowolskie MOŻE BYĆ"

MichałT

Polecam . Rewelacja naprawdę , nieograniczone możliwości rozwoju , atrakcje , bonusy pozapłacowe w tym karta benefit i szkolenia językowe , brak ukrainców Naprawdę cieżko znaleść aż tak łaskawego i uczciwego pracodawcę.

Lola

Nikt nikogo na siłę nie trzyma.szkoda tego co pisze a jest pracownikiem tego pana :-) pewnie nikt inny godzina nie chce :-)

karol

Porażka , nic dodać nić ująć. Omijać szerokim łukiem

driver

Właściciel głupi cwaniak i jeszcze zatrudnia swojego braciszka który jak ma przerwę w banku to dorabia. Jak najdalej od tych cwianiaków

rafii12222233445

nie polecam

mietek

żałosna firma szkoda czasu

Właściciel
@mietek 18.04.2016 16:56
żałosna firma szkoda czasu

Pozdrawiam wszystkich, którzy zabrali głos. Jeśli macie zamiar powiedzieć mi to osobiście, zapraszam... W firmie pracuje zgrany i profesjonalny zespół blisko 40 osób, które są ze mną od lat. Ci zaś, którym brakuje talentu używają nic niemówiącego Nicku.

Zostaw opinię o Presto Andrzej Peruga - Zduńska wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Presto Andrzej Peruga