Presto Andrzej Peruga

Opinie o Presto Andrzej Peruga

Właściciel.

W mojej firmie pracuje 60 bardzo dobrych i profesjonalnych kierowców oraz 13 osób obsługi spedycyjnej. Polacy i Ukraińcy pracują na tych samych dobrych warunkach. Wielu z nich jest ze mną od lat i to jest najlepszą cenzurką dla firmy. Tych kilka wpisów pochodzi od ludzi, którzy nie pasowali do profilu pracownika naszej firmy: leniwi, niekompetentni, bezkrytyczni wobec siebie. Szanujemy ludzi i wynagradzamy ich za lojalność i pracowitość. Zapraszamy do naszego zespołu.

Oleg

Працював пів року на даній фірмі. Не рекомендую.Адам,то щось неймовірне на тій фірмі.

Aleks
@Oleg 26.09.2018 20:04

Я не рекомендую, щоб уникнути драми. лукавий

@Aleks 04.10.2018 13:57

Przerost ambicji nad umiejętnościami. Brak zdolności łączenia podstawowych faktów. Nie polecam tego pracownika.

Jak dziś przedstawia się sytuacja Presto Andrzej Peruga na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Zduńska wola i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

Ja

MichalT pierd....nie o Szopenie. Wszyscy wiedza jak jest wiec nie pisz bzdur!!!!

Vbus

Potwierdzam negatywne opinie!!!

driver

Firma do omijania oszukują kierowców na kilometrach. Nie polecam

@driver 28.10.2017 20:48

Nie jest to prawda. Kierowca błądził jak dziecko we mgle. driver tylko przez małe "D". Nie polecam tego kierowcy. Człowiek bez pomysłu.

Dziad siofer

"Jak na warunki Zduńskowolskie MOŻE BYĆ"

MichałT

Polecam . Rewelacja naprawdę , nieograniczone możliwości rozwoju , atrakcje , bonusy pozapłacowe w tym karta benefit i szkolenia językowe , brak ukrainców Naprawdę cieżko znaleść aż tak łaskawego i uczciwego pracodawcę.

Lola

Nikt nikogo na siłę nie trzyma.szkoda tego co pisze a jest pracownikiem tego pana :-) pewnie nikt inny godzina nie chce :-)

karol

Porażka , nic dodać nić ująć. Omijać szerokim łukiem

driver

Właściciel głupi cwaniak i jeszcze zatrudnia swojego braciszka który jak ma przerwę w banku to dorabia. Jak najdalej od tych cwianiaków

rafii12222233445

nie polecam

mietek

żałosna firma szkoda czasu

Właściciel
@mietek 18.04.2016 16:56

Pozdrawiam wszystkich, którzy zabrali głos. Jeśli macie zamiar powiedzieć mi to osobiście, zapraszam... W firmie pracuje zgrany i profesjonalny zespół blisko 40 osób, które są ze mną od lat. Ci zaś, którym brakuje talentu używają nic niemówiącego Nicku.

Zostaw opinię o Presto Andrzej Peruga - Zduńska wola

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Presto Andrzej Peruga