Mrugalski-Mrugalski Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Gastronomiczne

Łask

Opinie o Mrugalski-Mrugalski Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Gastronomiczne

Kate

Potwierdzam opinię TTT. A ten ich przedstawiciel - Mateusz - myli zamówienia i wciska stare produkty, które akurat im nie schodzą.

TTT

Kręcą z cenami. Jak widzą, że nie sprawdzasz faktury to następna może być o 2-4% wyższa. W kratkach z piwami często zakamuflowane są przeterminowane piwa a jeśli zalegasz z płatnościami to na pewno dostaniesz część piw ze zbliżającym się terminem.

Zostaw opinię o Mrugalski-Mrugalski Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Gastronomiczne - Łask

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mrugalski-Mrugalski Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Gastronomiczne