Opinie o JNT Group S.A. w Dobroń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JNT Group S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w JNT Group S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JNT Group S.A. w Dobroń

Witam. jest tu może ktoś kto pracuje już od paru lat jako technolog i by dla znać czy cokolwiek w warunkach pracy się zmieniło na przestrzeni dłuższego czasu? Chodzi o to, że mam przed sobą dwie oferty jedna niedawna druga sprzed paru lat i po porównaniu treści widzę ze nawet benefity się nie zmieniły. niczego nie dodawali?

Marko Nowy wpis

Najgorsza praca jak może być na produkcji atmosfera fatalna nie polecam tej firmy wynagrodzenie bardzo niskie w porównaniu do wysiłku jaki trzeba włożyć do wykonania pracy

Też natrafiłem na ofertę przedstawiciela handlowego, ale tą starą, sprzed 3 miesięcy. Gdybym teraz chciał aplikować to na jakim poziomie są ustalone cele sprzedażowe, bo akurat to jedno z głównych zadań? Chciałbym wiedzieć czy dam radę. Pisano o wszystkich narzędziach do pracy, w szczególności o aucie, ale co z kartą paliwową?

A dział exportu? Warto aplikować?

Ciekawa Nowy wpis
@Ania

Masz na myśli to stanowisko przedstawiciel handlowy czy jakieś inne? Bo ja takie oferty widziałam ostatnio i weszłam zapytać, to może się tu w dyskusji wymienimy informacjami ;p Wiadomo w ogóle, jak tam traktują i czy warunki się pokrywają z tymi w umowie?

Aplikowałeś do JNT Group S.A. na stanowisko Przedstawiciel handlowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
D.

Cześć, omijajcie tą firmę szerokim łukiem!!! Podejście do pracownika jak za rządów Tuska, jesteś popychadłem i pracujesz powyżej normy. W umowie o pracę jest 8 godzin, Pani z BHP mówi - praca od 8 godziny do 16, a okazuje się w praniu, że musisz zasuwać najlepiej do 28 w terenie. A gdzie życie?! Kierownicy masakra, nic nie potrafią z technicznych tematów, nawet wprowadzenie zamówienia,to dla nich czarna magia.nie ma onbordingu, jesteś sam ze wszystkim. Firma krzak!

@D.

28mej na zegarku jeszcze nie widziałem. :D generalnie to są w ogóle jakieś oferty, że teraz odradzasz? Ja widziałem właśnie tylko dla wspomnianego kierownika na dwie lokalizacje szukają i zastanawiałem się z jakich przyczyn. co z reszta zespołu? Nie rotuje? Chyba ze gdzieś indziej oferty tez są dodawane?

Wolny

Powiedzenie, „ryba psuje się od głowy” jest w tym wypadku zasadne. Osoba która piastuje funkcje prezesa to delikatnie mówiąc kompletna pomyłka. Wszelkie plagi egipskie jakie spotykają pracowników to zasługa tego pana. Omijajcie szerokim łukiem tą psedofiremkę chyba że ktoś lubi być poniżany i traktowany jak człowiek niższej kategorii.

Xxx
@Wolny

A co spotyka tu pracowników, że przyrównujesz to do plag egipskich? Jakie zdarzenia miały miejsce, że uznałeś je za poniżenie?

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Specjalista Ds. Zakupów w JNT Group S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Nie Mobbingowi

(usunięte przez administratora)- to najlepiej opisuje kadrę kierownicza. Wszyscy słyszą wyzwiska od członków Zarządu - (usunięte przez administratora) jesteś debilem, (usunięte przez administratora) durna feministka- tutaj to na porządku dziennym. Wszyscy wiedza nikt nic nie robi. Nie rozumiem czemu Enterprise Investors nic z tym nie robią.

Weronika
@Nie Mobbingowi

To co piszesz to są poważne zarzuty... Zgłaszaliście to gdzieś? Samo pianie że nikt nic nie robi to trochę mało chyba? Jeśli chodzi o wynagrodzenia to czy one są na tyle wysokie że rekompensują to traktowanie, które opisałeś?

Nie mobbingowi
@Weronika

Tak, HR powiedział ze nie będzie miediatorem bo nie tym się zajmuje:) na pewno mogą spodziewać się paru inspekcji z PIPu itp ale jak wiemy- ciężko udowodnić takie zachowanie. Nie, wynagrodzenia nie rekompensują/ stad bardzo duża rotacja w firmie na niektórych stanowiskach.

Gabriela
@Nie mobbingowi

To może podasz jakieś poglądowe widełki? Do każdy może inaczej odbierac różne kwoty, a aż się zaciekawiłam ile to może być. Macie w ogóle same podstawy czy premie też wchodzą w grę?

Monia

Przedstawiciele handlowi w tej firmie to porażka. Ja rozumiem, że firmy cierpią z powodu pracowników, ale czy to powód by inwestować w byle kogo? Pan z województwa lubuskiego okolic granicy to typowy polski Janusz :) proponuje dokładniej się przyjrzeć co pracownicy robią z uzyskanym towarem i gdzie to przetrzymują i przede wszystkim jakie mają z tego profity!

Magdalena
@Monia

w sumie to nie można napisać wprost o co z tym chodzi? i czemu nikt wczesnej by się miał nie zorientować? te profity mnie zainteresowały, można prosić o rozwinięcie jeśli to prawda?

Demeteria

Przełożeni w tej firmie porażka, niby wirtuozi sprzedaży tak myślą o sobie ale kompetencjii zero, dyrektorek po znajomosci zatrudniony, kierownicy też... Porażka kasta znajomych którzy tuszują swoje niepowodzenia a podpinaja się do sukcesów i jada na grzbiecie innych. Niby już jedna firmę wykończyli.(usunięte przez administratora)

Zofia

Brał ktoś tutaj udział w Programie Letnich Praktyk? Na stronie mają o tym takim programie. I jestem ciekawa czy ktoś może po takich praktykach jest propozycja stałej pracy? I czy firma podczas tego okresu są kursy jakieś i szkolenia, czy raczej podpatrywanie innych pracowników?

Ivo

Ryba psuje się od głowy, a tutaj aż śmierdzi zgnilizną. Zaczęło się sypać od momentu Janusza A. - małego miszcza sprzedaży. Oranginę położył już na łopatki, pozostawiając syfilis, bałagan i rozpierduchę. Tam poznali się na nim szybko i pognali w piz.... prosto do Dobronia. Tutaj otoczył się swoją ekipą i tak szczęśliwie zarządzają, pozorując sukcesy, których ni ma. Nieudacznicy, to prawdziwi Janusze biznesu, którzy zatopią i tą firmę, bo tylko tyle potrafią. Wyników brak, sprzedaży brak, kompetencji brak, znajomości branży brak, zero szacunku wśród pracowników i pośmiewiska wśród klientów, ale najważniejsze że w ich opini są miszczami, a sukces czai się tuż za rogiem. Hahahahah !

Handlowiec

Jednym słowem PORAŻKA. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Na porządku dziennym jest kombinowanie przez kadrę kierowniczą jak nie wypłacić premii lub innych należności przysługujących pracownikowi zgodnie z prawem.

Kamilosss

Miałem okazję pracować w tej "super" firmie. Trafiłem na wydział Winiarni i nie polecam. Za mało pracowników zatrudnionych w tym wydziale i jedna osoba robi za trzy. Jak się nie wyrobisz z pracą to jest to źle widziane. Praca ciężka i nie adekwatne zarobki do wkładu pracy. Dźwiganie na porządku dziennym i latanie z hali do hali bo tak jak wspomniałem powyżej jedna osoba robi za trzech. O wypadek nie trudno: ślisko, wszędzie pod nogami poukładane węże z winem, wchodzenie na cysterny z dostawami wina, brak mierników zgromadzonych gazów w zbiornikach do których musisz wejść i je umyć. Dokumentacja prowadzona przez brygadzistów to fikcja - wszystko zgadza się tylko na papierze. W firmie nie można zachorować bo to też źle widziane. Nowy kierownik nie nadaje się na tym stanowisku. Poprzedni, który odszedł to super człowiek.

Zostaw merytoryczną opinię o JNT Group S.A. - Dobroń

• Jak się pracuje w JNT Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JNT Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JNT Group S.A.?

JNT Group S.A.
  • Słowackiego 7