Barry Callebaut Polska

Łódź

Opinie o Barry Callebaut Polska

Qqq

Panowie i Panie, jakieś nowości z zakładu? Bo nudno tu się zrobiło i nie ma co czytać????

O-o

Co taka cisza? Szczekaliscie, szczekaliscie i ch.uj z tego wyszedł ???? Rzucono nazwiskami, kilka obelg polecialo, a M. G. wyruch.ala wszystkich bez masła. Żałosne cwoki

@O-o 31.10.2017 12:44

Nie jestem za obecną władzą lecz Twoje gadanie na nic się ma. Tak jak wszyscy szczekasz szczekasz a jestem ciekaw czy w pracy udzielasz się na tyle żeby spróbować zmienić obecną sytuację. Anonimowo każdy umie parę urw puścić więc nie osądzaj innych bo sam nie jesteś lepszy.

Elektryk

Witam.Chce aplikować na stanowisko Elektromechanik i mam pare pytań 1Czy warto aplikować ? 2Jak z zarobkami i dodatkami 3Jaka atmosfera jest na tym dziale

Mily
@Elektryk 26.10.2017 12:59

1. Warto mechanicy i ich dział jest ok 2. Zarobki myślę że ok do datki tak jak już był O pisane wcześniej 3. Atmosfera ogólnie w BC do bańki ale to kwestia czasu

Xxx

Dajcie spokój kobiecie. Roz.jebie wszystko i wtedy ją wywalą. Przy jej pomysłach, to tylko kwestia czasu.

Zadowolony

I jak tam? Wszyscy zadowoleni. Liderzy bo zarabiają mniej od dupowłazów pani kierownik (żeby zostawić umowę to trzeba być geniuszem) a operatorzy bo polegli na żałosnych pytaniach, nie mających nic wspólnego z danym stanowiskiem? Będzie lepiej, kiedyś na pewno, bo nie teraz z taką władzą.

@Zadowolony 17.10.2017 14:50

Wiedz o tym, że władza jest jaka jest teraz lecz jutro może być inna. Mam nadzieje ze w końcu ktos uświadomi górę w Zurychu jakie wałki sie tu kręci i znow zrobi porządek. Niech kochana władza ma to na uwadze, że BC to nie gillette czy jakiś tam Hutchison.

H2o

Witam jak w BC wygląda system premii rocznej i miesięcznej (o ile taka jest). Jak wygląda sytuacja ze zmianami pn-pt / pt-nd, czy można cały czas pracować pt-nd czy są to zmiany rotacyjne ustalane przez kierownika. Z góry dziękuje za odpowiedz

pitbul
@Dobra dusza 12.10.2017 22:46
Jest roczna premia uznaniowa uzależniona od Twoich wyników w pracy (choć niekoniecznie zawsze tak jest lizusy i krety dostają z...

kiedyś był pan W. ,a teraz jest pani W. ,ale zasady są te same rozdawanie pieniędzy według swojego widzi mi się ,szkoda tylko że jakoś nikt z produkcji na to nie reaguje (nie ma zgrania ludzi tak jak to jest w UR-e )

Dobra dusza
@pitbul 13.10.2017 17:10

Niestety każdy ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swoich kolegów ważne jest JA i tyle. Większość się sprzeda aby tylko być kierownikiem lub liderem. Ludzie się po prostu nie szanują a co tu mówić o szacunku do drugiej osoby.

Szara eminencja

@Szara eminencja 12.10.2017 15:56
Czy Wy nie widzicie, ze ktos ewidentnie robi z Was wała i podpuszcza Was aby nadawac na siebie nawzajem?...

Jestem przekonany, że masz rację. Może w ten sposób co poniektórzy dowiedzą się prawdy o sobie i co inni o nich myślą. Wiesz jak to jest prosto w oczy nie każdy ma tyle odwagi aby powiedzieć co o nim myśli. Jest taki jeden co potrafi co się na własnej skórze przekonał płotka :) zreszta koles probowal duzo zrobic i po czesci sie mu udało ale wiekszosc ślepców tego nie widzi

Wrzód

Tu nie chodzi o rzucanie nazwiskami. Każdy kto pracuje w BC wie o kogo chodzi a ludzie z zewnątrz, którzy czytają te wpisy i tak ich nie znają więc nie widzę sensu pisać nazwisk. Fakt jest faktem, że brakuje w BC prawdziwego przywódcy, który rozumie potrzeby firmy jak i pracowników. Każdy kolejny dr. bez względu czy operacyjny czy HR jest gorszy od swojego poprzednika.

doświadczony

Rozumiem że z kierasami słabo produkcja żyje. A z magazynem i zaopatrzeniem? U mnie w firmie ciągle czegoś brakuje a te nieudolne patałachy ciągle tylko głupio się tłumaczą. Robić w logistyce nie chce. Jak to w barym wygląda?

Doświadczony
@Ktoś 12.10.2017 10:43
Chyba ktoś się nie dowiedział o swoim dziale. Kierownik logistyki (Nie mylić z k magazynu ) to typowy pływak oraz jego mała pom...

Nie znam Pana Jędryki. Ja to chce przejść do Barrego. Są różne opinie, jak zawsze i wszędzi. U mnie wszyscy mają ch** relacje z zaopatrzeniem i magazynem. Zaopatrzenie nie potrafi obliczy zapasów, a magazyn nie wie gdzie co ma. Płacone mam od wykonanego produktu a w większości czasu latam i sam szukam na magazynie. I tak mają u mnie wszyscy. Jak tu się nie wnerwiać? Czy w Barrym jest podobnie? Czy operator też rozlicza zużycie pobranego towaru na kartce papieru z drukarki, albo na błędnie wystawionej przez zaopatrzenie fakturze?? Wymagają pracy za dwóch i jeszcze mam im zużycie liczyć. Stąd moje pytania. Nie chce znowu pracować za trzech i mieć płacone za jednego.

@Doświadczony 12.10.2017 14:32

Ok sorry źle zinterpretowałem Twoje pytanie. Jeśli chodzi o magazyn to w BC nie ma czegoś takiego jak opisujesz. Chłopaki się dogadają. Kierownik magazynu EG jest wymagająca osobą ale jest równy chłop i z dużym doświadczeniem więc jest się na nim oprzeć. To moje zdanie.

Ostatnia krucjata :)

No patrz jak się ludzie zmieniają. Tak narzekali na to jacy są kierownicy itp. A teraz sami tak postępują. Dąb trochę władzy a się w zadkach przewraca. Ano zapomniał byk jak cielęciem był. Liderzy których wypisałeś to największe firmowe płaczki a teraz fikają no popatrz kto by pomyślał.

Ktoś

@Trumna.com żadnego ładu i składu w tym co piszesz. Praca w pogrzebuwce jest bardzo stresująca pracą i twoim pracodawcą musiałby być nieboszczyk aby nie było mobbingu, krzyków itp. Tym co piszesz w pewnym sensie obrażasz kobiety. Z tego co piszesz kobiety są w pożądku tylko kiedy są is dead. Słuchaj KRECIE praca w BC jest ok tylko jak umiesz czytać to czytaj ze zrozumieniem. Mowa tu o ludziach, którzy próbują nieudolnie rządzić tą firmą i niszczą ją od środka. Już nie tacy co sądzili, że są nie do ruszenia już nie pracują.

zainteresowana

Czy mogłabym prosić o opinie o pracy w biurze na Wólczańskiej? Jaka jest atmosfera, czy można się nauczyć i rozwijać, czy są jakieś ścieżki kariery i czy to bardziej praca na powiedzmy 2 lata i skok gdzieś indziej, czy można i warto zostać na dłużej. Jak traktuje się młode mamy. Dziękuję.

Trumna.com

Chcesz mieć dobrą prace obracać się w kregu kobiet i osób z różnych stref biznesowych i masz zagwarantowanie że nikt nie będzie na Ciebie krzyczał a nawet nie ma Nowy o mobbingu czy dodatkowo gwarantujemy pakiet zniżek zatrudnij się w pogrzebuwce...... I tak na koniec zamiast narzekać że ci nie pasuje to się zwolnij i przestać płakać pokaż że masz jaja a nie że jesteś baba

Wrzód

@Natalia Z Twoich ładnych inteligentnych i dość dociekliwych pytań wnioskować można, że jesteś z działu HR. Nie łatwiej zebrać załogę potraktować ich roszczenia poważnie a nie pod fikcyjnym nickiem wyciagac informacje. Jestem starym pracownikiem i takich jak ja chętnie by sie dyr. pozbyła. Długoletni pracownicy pomimo swojego doświadczenia i wiedzy są niewygodnymi pracownikami. Lepiej wprowadzic swoich ludzi i miec kontrole nad wszystkim nie majac na uwadze dobro firmy. Chcą wprowadzić nowy system gdzie pracownik się nie liczy tylko układy. Wprowadzaja swoich ludzi na stanowiska kierownicze, ktorzy nie maja zielonego pojecia o produkcji czekolady ale maja pojecie jak zle traktowac ludzi. Szef wszystkich szefów zawsze powtarza, że ten kto nie czuje czekolady, BC nie jest miejscem dla niego. Karma wraca więc moi drodzy wszystko jest do czasu. Firma BC jest ok lecz ma nieodpowiednia kadrę.

Natalia

@Lider dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że w Barry Callebaut Polska nie prowadzi się rekrutacji wewnętrznej. Rozumiem w takim razie Twoje rozgoryczenie. Czy uważasz, że rozmowa z Panią kierownik mogłaby pomóc?

@Natalia 03.10.2017 11:46

Prowadzić to prowadzi, ale priorytetem w przyjęciu osób, maja osoby znające panią kierownik. Mnie akurat ona już nie dotyczy. Przeszkadza tylko próba zrobienia w konia starych pracowników, którzy mają doświadczenie, a nie tylko znajomości. Rozmowa? Czy nie wystarczą namacalne dowody w postaci raportów produkcyjnych, pokazujące że dane osoby wiedzą co robią i dają radę? W tym przypadku pełny proces rekrutacji jest zbędny.

Natalia

@Lider czyli osoby bez znajomości mają inne warunki pracy w Barry Callebaut Polska? To poważne oskarżenie. Mógłbyś je jakoś uzasadnić? Gdy piszę się takie rzeczy na publicznym forum to uzasadnienie jest konieczne.

@Natalia 25.09.2017 09:57

1. Próba zatrudnienia "swoich" liderów na wyższą stawkę niż reszta załogi (na szczęście nie udana) 2. Zatrudnienie liderów zamiast awansować operatorów którzy się szkolili na liniach i w miarę zapotrzebowania p.o. lidera (czyli o awansie można zapomnieć) 3. Próba zrzucenia części obowiązków nowej pani lider (nic do Kobiet nie mam, ale to nie stanowisko dla nich) na operatorów. Pomóc to można przy dorzutach, a nie w tacowaniu co jest zadaniem lidera. Operatorzy mają swoje zadania, a nie bawienie się w "gentelmenow" aby kobiecie pomóc (jakby chciała pani kierownik)

Lider

Warto. Pod warunkiem, że jest się znajomym nowej pani kierownik. Więc osoby z Hutchinsona mile widziane.

Natalia

@Czekolada dzięki, że odpowiedziałaś użytkownikowi @BaBa. @BaBa czy zostałeś zatrudniony? Możesz opowiedzieć o swojej pracy? Jak Ci się pracuje w firmie Barry Callebaut Polska? Warto tam się zatrudnić.

Czekolada

Czy firma dba? Nie jest źle. Część ludzi tego nie widzi, bo nawet nie ma porównania. Wszystko zależy do jakich firm chcesz Barry porównać. Do rankingu najlepszych firm "trochę" brakuje ;)))) ale nie jest najgorzej. No i kwestia czy mowa o produkcji czy o pracy biurowej - bo różnica jest duża. Na produkcji fizyczna robota w "ciepełku". W biurze klima, kawka, bajery w kuchni, przerwy na obiad po 1h i opier...lka - praca marzeń ;))))

BaBa
@Czekolada 17.08.2017 14:54

Dzięki.Podjąlem decyzję.Wybieram biuro:)))Nie lubię roboty fizycznej w "ciepełku":(((

Natalia

Czy jakiś obecny pracownik może odpowiedzieć @BaBa? Jak wygląda to w firmie Barry Callebaut Polska? Jest względem swojej załogi ok?

M.B.

Dużo pupili i donosicieli.Wyścig szczurów.Obłuda , jeden drugiego sprzedał by za garść srebrników.Trzeba uważać z kim rozmawiać.Brak dobrej atmosfery w pracy.Upał na starej hali.

R.S.

Który kierownik zmiany najbardziej rozumie pracownika, nie krzyczy , nie zastrasza, nie manipuluje, spokojnie wytłumaczy każdy problem?

Paola
@R.S. 31.07.2017 16:34

Pracuje tam nijaki Michał michal....ponoć niezły z niego alkus

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lider czekolady to tylko tytuł z nadania - niestety wielu producentów którzy musieli z różnych przyczyn zmienić dostawcę czekolady i wybrało BC. straciło na jakości i smaku swoich produktów

BaBa
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 28.07.2017 09:08

A co z pracownikami? Czy firma dba o pracowników?

sylwia

Anonim
@sylwia 11.07.2017 12:52
Czy są może przyjęcia do pracy na produkcji?

tak cały czas szukają zależy co chcesz robić

...
@sylwia 11.07.2017 12:52
Czy są może przyjęcia do pracy na produkcji?

Szukać szukają, ale jako kobieta to nie masz szans na przyjecie.

Anonimka

Cześć, Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi napisać czy w firmie jest system pracy na 4 brygady i jakie są dodatki za pracę w takim systemie? Byłabym bardzo wdzięczna za taką informację.

prosze bardzo
@Anonimka 11.05.2017 16:13

3 zmiany po 8 godzin pon - pt 2 zmiany po 12 pt - nd albo pracujesz w tygodniu albo tylko w weekend dodatków brak

nowy

kto wie jak mam wypisac urlop ma ktos adres strony portalu jestem nowy i niewiem

temtem

W SSC jest bardzo pozytywnie. Co prawda jest dużo pracy i każdy to odczuwa, ale rzadko można spotkać ludzi wrednych. Jak każda korporacja, ma swoje minusy ale warto przyjść na staż lub normalną posadę. Pełno tu bardziej doświadczonych ludzi po Infosysie itp., którzy potrafią pomóc z każdym problemem. Do plusów trzeba również zaliczyć dwa monitory przy każdym stanowisku i brak podziału na "boxy". Jest to open office i dużo osób pracuje obok siebie ale nie jesteśmy upchani jak zwierzęta. Dużo eventów, darmowa czekolada. Nie doskonałe, ale bardzo fajne miejsce pracy. Polecam

PP

Brałem udział w rekrutacji, w związku z tym, że zapraszali ludzi z daleka do centrali firmy, oczekiwałbym chociażby jakiekolwiek informacji nawet negatywnej. Takiej informacji nie otrzymałem, dlatego mogę na chwilę obecną stwierdzić, że nie polecam tej firmy. Chyba że zaczną zwracać koszty dojazdu do ich siedziby na rozmowy rekrutacyjne jak robią to inne szanowane firmy na rynku.

ee

a jak jest w laboratorium mikrobiologicznym/

Max

Ktoś wie jakie są stawki dla operatora na początek i po okresie próbnym?

psss

No ale tacy stażyści w dziale zapewnienia jakości czy w księgi głównej na pewno mogą liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, co jest dobrym znakiem w dzisiejszych czasach. Ale czy wypłata jest na czas? Bardzo mi teraz zależy. Dziękuję za szybką odpowiedź

psikuta

Zarobki nędzne , niczego nie można się doprosić. Lepiej poszukać sobie coś innego. Nie polecam chyba że desperatom.

ciekawy

Czy ktoś wie, jakie są widełki w tej firmie na stanowisku młodszego kierownika zmiany? W jakim systemie zmianowym jest ta praca? Dzięki

karolina

Hej, a ktos z Was wie ile u nich daja na start np w masterdacie?

Pataner

A jak wygląda systuacja w biurze Barry Callebaut SSC Europe na Wólczańskiej w Łodzi? Jestem właśnie w tracie procesu rekrutacyjnego. Czy ktoś może się podzielic doświadczeniami ??

bzy
@Pataner 08.06.2016 13:16

Czy ktos moze podizelic sie opinia na temat pracy w powyzszej firmie w ssc na wolczanskiej?

jzvsdk

Na stażu 10 zł/h brutto

Pleku

Siema,a jak wygląda z komunikacją w działach, często używa się języka angielskiego?

kaligula

Cześć, czy CV można aplikować do tej firmy bezpośrednio, czy przyjmują wyłącznie przez Agencję Pracy(bodajże Job Impulse)? Czy po przejęciu pracownika przez Firmę z Agencji(jeśli tak byłbym przyjęty)następuje jakaś zmian w zarobkach?

@kaligula 24.02.2016 13:31

Teraz są przyjęcia na operatorów. Możesz składać osobiście do firmy. Umowa próbna trzy miesiące z nami, później rok a jak się sprawdzisz powinna być na stałe.

ja+ty+oni=LEGION

Zmiana P.K. jest jedną z lepszych i pracownicy i sam kieras jest O.K. za to na innych zmianach albo kierownik to wielki( usunięte przez administratora )albo pracownicy wiem nie wszystkim pasuje praca na weekendy (od piątku do niedzieli) ale jak chce się pracować w miłej atmosferze to jest jedyna taka zmiana. Bez problemu dostaje się urlop itp. A na temat biura większość tu wypowiedzi jest strzałem w 10

bandzior
@ja+ty+oni=LEGION 22.02.2016 08:54

Chyba dlatego tak uważasz bo jest to jedyna zmiana, na której wszyscy lecą w kulki. Pełna swoboda i melanżyk, zakochane pary, wieczne herbatki i diabli wie co jeszcze. Może kiedyś ktoś puści na youtube fajny filmik gruchających gołąbków ciekawe jaka będzie reakcja jeleni.

spr

Niedługo to całe towarzystwo poleci ze stołkow a o firmie będzie głośno w złym znaczeniu

kaligula

Witam. Pisałem to już wcześniej, ale nie doczekałem się konkretnej odpowiedzi. Bardzo proszę osoby, które pracują w Barry Callebaut Manufacturing o informację, jak obecnie kształtują się zarobki pracownika produkcji"na rękę"z ewentualnymi dodatkami.Czy jest możliwość pracy w systemie 4-brygadowym? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?

@rysio_z_klanu 13.02.2016 20:53
Jest taka możliwość. Polecam Ci zmianę Kierownika P.K (super człowiek do rany przyłóż) natomiast zmiana Kierownika M.D i on s...

dzięki, ale mógłbyś(i tak występujesz pod ksywą) podać pełne nazwiska i imiona.

rysio_z_klanu
@kaligula 14.02.2016 22:02
dzięki, ale mógłbyś(i tak występujesz pod ksywą) podać pełne nazwiska i imiona.

i co jeszcze chciałbyś wiedzieć co ? co za dużo to nie wolno.

spr

Jedno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szajka zamiatająca brudy pod dywan.

tiki

na stanowisku magazyniera-operatora wózka widłowego jaka jest stawka wyjściowa i ile można wyciągnąć miesięcznie

tiki

Są przyjęcia na magazyniera co to za praca i jakie zarobki?Każda opinia z waszej strony mi się przyda.

obserwator
@ok 29.01.2016 21:27
Z tego co mi wiadomo na dzień dzisiejszy przyjęć na magazyn nie ma. Jeśli chodzi o pracę to jak wszędzie raz jest lepiej raz go...

Magazyn to na tą chwilę najlepszy dział. Same lenie patentowane. Ciągle w internecie siedzą. Nawet już im się palet nie chce owijać (wymusili tą czynność na operatorach produkcji) Socjal co roku coraz to mniejszy. Premia 13-tka jeszcze jest. Bonów nie ma tylko przelew z funduszu zakładowego na lato zwany gruszowym i na zimę zwany świątecznym. Paczki były ze słodyczami rok temu jeszcze były, ale tym roku już nie. Dają na Wielkanoc zające z polewy czekoladowej a na święta dwa mikołaje też z polewy czekoladowej. Karta abonamentowa do LuxMedu. Karta OK-System jest częściowo finansowana przez zakład w 2/3 a 1/3 płaci pracownik z pensji. Samo życie

a jakie inne benefity mają nasi sąsiedzi ktorych nie dostajemy w BC?

stara data

A tak w formie tematu fajnych lasek to, jak miał na imię ten operator co jest przeciwny Muzolom [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zapomniałem jego imienia widziałem go w akcji jak staną w obronie jednej laski. W Mano z 3 tyg. Temu jeździ busem, ktoś mi przypomni jego imię. Jest na tygodniówkach

TYGRYS
@stara data 29.01.2016 10:41

znam go Marcin ma

miś

Zamarło bo @lucyfer twoje wypowiedzi są mało konstruktywne i dość chaotyczne bez ładu i składu. Pisałeś jak się ma szkołę to się ma lżej ciekaw jestem jaką ty masz chyba dyplom z górniaka

Lucyfer
@miś 26.01.2016 23:37

a ty masz Paszport Polsatu i ubierasz się w PCK a meble kupił ci WOŚP

szukający zatrudnienia

Z powyższych wypowiedzi wynika ,że w firmie jest nieciekawa atmosfera, (usunięte przez administratora)Trzeba szukać dalej.Ta firma nie jest godna uwagi.

@szukający zatrudnienia 25.01.2016 20:05

Niestety przykre ale prawdziwe. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie miał kto pracować. Nowi nie będą przychodzić a starzy, jak ktoś znajdzie inną pracę po prostu odejdzie :(

rysio_z_klanu
@miś 25.01.2016 21:54

Nie polecam pracy w sezon letni. Temperatura sięga 50 stopni Celsjusza od czerwca do września. Klima jest tylko w sali kontroli dla Liderów i Kierasa. Jeżeli już przychodzić do pracy to zimą.

Lucyfer

weeknndowy pracownik ciekawe

miś

@lucyfer @miś widzę, że trafił swój na swego. Władacie takim językiem, że pożal się Boże. Fakt jeden i drugi ma w swoich wypowiedziach trochę prawdy lecz można było to powiedzieć w inny sposób. Nie wszyscy liderzy są tacy jak piszesz @obserwator są i tacy, z którymi fajnie się pracowało i byli ok (usunięte przez administratora)

kaligula

witam. Jako że ostatni wpis na temat zarobków pochodzi jeszcze z grudnia(zwykle od stycznia są jakieś podwyżki) bardzo proszę osoby, które pracują w Barry Callebaut Manufacturing o informację, jak obecnie kształtują się zarobki pracownika produkcji"na rękę"z ewentualnymi dodatkami.Czy jest możliwość pracy w systemie 4-brygadowym? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?

miś

Tak to jest jak przychodzą wyprane mózgi z innych firm gdzie człowieka traktują jak śmiecia i chcą wprowadzić swoje zwyczaje do porządnej firmy. Barry Callebaut to światowy lider w produkcji czekolady N'1 i mam nadzieję, że zarząd kiedyś w końcu weźmie się za tych pseudo kierowników, którzy obiecują góry złota a później odwracają kota ogonem, ludzie bez godności i honoru.

Zostaw opinię o Barry Callebaut Polska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barry Callebaut Polska