Opinie o Barry Callebaut Polska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Barry Callebaut Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Barry Callebaut Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barry Callebaut Polska w Łódź

Zainteresowana

Witajcie, a czy jest ktoś z BC, ale nie z produkcji a z biura przy wólczańskiej? Jakie tam panują warunki, atmosfera i w ogóle jaka jest specyfika pracy? Dostałam ofertę i rozważam przeniesienie do BC. Ktos coś podpowie?

Oko Saurona

Zamiast wydawać majątek na kolejną bibę w andelsie proponuję za te pieniądze dać ludziom ubrania na produkcje :) za te pieniądze to starczy na ubrania na następne 3 lata! :)

Wrzod
@Oko Saurona

Jakie ty glupoty piszesz. Są rozne budżety. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim.

x
@Wrzod

hajs jest hajs

Natalia

@... czyli za ciężka jest praca dla kobiety w firmie Barry Callebaut Polska? Uważasz, że nie ma nawet co próbować? Może jednak chociaż warto zobaczyć dla doświadczenia rekrutacji? @zainteresowana jak zaaplikujesz to daj znać czy dostałaś się na rekrutacje i czy się udało.

sylwia

Czy są może przyjęcia do pracy na produkcji?

@sylwia

tak cały czas szukają zależy co chcesz robić

...
@sylwia

Szukać szukają, ale jako kobieta to nie masz szans na przyjecie.

zainteresowana
@...

To kogo przyjmują ? tylko mężczyzn? a jakie tam sa zarobki ?

...
@...

No chyba że ma odpowiednie "plecy"

Firma Barry Callebaut Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ciekawy

Witam, jak wygląda tam Utrzymanie ruchu ? I zarobki plus minus dobre czy złe ? premie?. I ile osób liczy UR?

M.M.

Czy są jakieś przyjęcia do Barrego?

@M.M.

Tak, są. To zależy czego szukasz?

Natalia

@M.M. niestety nic nie wiem, ale na stronie masz kontakt do polskiego biura firmy Barry Callebaut Polska i może napisz lub zadzwoń w sprawie rekrutacji? Na pewno ktoś Ci odpowie na pytanie czy szykuje się jakaś rekrutacja w firmie lub czy można się jej spodziewać,

Natalia

@Wrzod ja nie mam pewności co jest prawdą, a co nie, dlatego tego nie rozstrzygam. Nie dla mnie są taki informacje, ale użytkowników forum. Uważam, że wszystko powinno być dostępne, bo zaglądają tu osoby zainteresowane pracą w firmie Barry Callebaut Polska. @Oko Saurona a czy impreza była dla wszystkich pracowników firmy?

Planowanie Transportu

Witam, Jak wygląda sytuacja w firmie jeśli chodzi o dział łańcucha dostaw? Ktoś orientuje się jakie są widełki płacowe i jak wygląda transport na trasie centrum - fabryka? Zastanawiam się właśnie czy nie aplikować ale widzę, że dojazd nieciekawy a w ogłoszeniu nie chwalą się jakiej pensji można oczekiwać.

the2

Witam, szukają może operatorów wózka? jaka agencja tam zatrudnia? jakie stawki?

Natalia

@Wrzód nie pracuje w dziale HR firmy Barry Callebaut Polska. Jestem moderatorem forum gowork.pl. Moje zadanie jest takie, żeby pilnować przestrzegania regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin i prowadzenie dyskusji na temat firmy w taki sposób, by znajdowało się tutaj jak najwięcej przydatnych informacji potencjalnym pracownikom. Zatem proszę o zaprzestanie obrażania siebie nawzaejm i pisanie tylko merytorycznych, prawdziwych opinii.

Wrzod
@Natalia

Ok lecz z tego co pamiętam ja nikogo nie obrażałem i nazwisk również nie pisałem. Skoro jest Pani moderatorem strony gowork w jakim celu są Pani potrzebne takie informacje i skad taka pewnosc, ze to co ludzie pisza nie jest prawdą a po drugie minęło już ponad 1,5 miesiąca od mojego wpisu więc jako moderator tej strony troszkę spóźniony refleks ;) Pozdrawiam. P.s. Jak najbardziej zgadzam się z Panią nie ma sensu obrażać innych a jesli juz ktos chce coś napisać niech pisze tylko w kulturalny sposób

W potrzebie.

Do władzy firmy, potrzebuję zatrudnić kilku Ukraińców, z jakiej agencji polecacie Ich brać? Kilku zatrudniliscie więc pewnie się nadają.

@W potrzebie.

Kolego Twoja wypowiedź jest płytka jak Twój iloraz inteligencji

Qqq

Panowie i Panie, jakieś nowości z zakładu? Bo nudno tu się zrobiło i nie ma co czytać????

Elektryk

Witam.Chce aplikować na stanowisko Elektromechanik i mam pare pytań 1Czy warto aplikować ? 2Jak z zarobkami i dodatkami 3Jaka atmosfera jest na tym dziale

Mily
@Elektryk

1. Warto mechanicy i ich dział jest ok 2. Zarobki myślę że ok do datki tak jak już był O pisane wcześniej 3. Atmosfera ogólnie w BC do bańki ale to kwestia czasu

O-o

Co taka cisza? Szczekaliscie, szczekaliscie i ch.uj z tego wyszedł ???? Rzucono nazwiskami, kilka obelg polecialo, a M. G. wyruch.ala wszystkich bez masła. Żałosne cwoki

@O-o

Nie jestem za obecną władzą lecz Twoje gadanie na nic się ma. Tak jak wszyscy szczekasz szczekasz a jestem ciekaw czy w pracy udzielasz się na tyle żeby spróbować zmienić obecną sytuację. Anonimowo każdy umie parę urw puścić więc nie osądzaj innych bo sam nie jesteś lepszy.

Xxx

Dajcie spokój kobiecie. Roz.jebie wszystko i wtedy ją wywalą. Przy jej pomysłach, to tylko kwestia czasu.

Zadowolony

I jak tam? Wszyscy zadowoleni. Liderzy bo zarabiają mniej od dupowłazów pani kierownik (żeby zostawić umowę to trzeba być geniuszem) a operatorzy bo polegli na żałosnych pytaniach, nie mających nic wspólnego z danym stanowiskiem? Będzie lepiej, kiedyś na pewno, bo nie teraz z taką władzą.

@Zadowolony

Wiedz o tym, że władza jest jaka jest teraz lecz jutro może być inna. Mam nadzieje ze w końcu ktos uświadomi górę w Zurychu jakie wałki sie tu kręci i znow zrobi porządek. Niech kochana władza ma to na uwadze, że BC to nie gillette czy jakiś tam Hutchison.

H2o

Witam jak w BC wygląda system premii rocznej i miesięcznej (o ile taka jest). Jak wygląda sytuacja ze zmianami pn-pt / pt-nd, czy można cały czas pracować pt-nd czy są to zmiany rotacyjne ustalane przez kierownika. Z góry dziękuje za odpowiedz

Dobra dusza
@H2o

Jest roczna premia uznaniowa uzależniona od Twoich wyników w pracy (choć niekoniecznie zawsze tak jest lizusy i krety dostają zawsze wiecej) podwyżka powinna być. Tu również jest kilka czynników mających wpływ na jak wysokość. Dodatek za pracę w nocy. Zmiany da stałe albo pracujesz w tygodniu albo w weekendy.

pitbul
@Dobra dusza

kiedyś był pan W. ,a teraz jest pani W. ,ale zasady są te same rozdawanie pieniędzy według swojego widzi mi się ,szkoda tylko że jakoś nikt z produkcji na to nie reaguje (nie ma zgrania ludzi tak jak to jest w UR-e )

Dobra dusza
@pitbul

Niestety każdy ma w (usunięte przez administratora) swoich kolegów ważne jest JA i tyle. Większość się sprzeda aby tylko być kierownikiem lub liderem. Ludzie się po prostu nie szanują a co tu mówić o szacunku do drugiej osoby.

Szara eminencja

Czy Wy nie widzicie, ze ktos ewidentnie robi z Was wała i podpuszcza Was aby nadawac na siebie nawzajem?

Wrzód
@Szara eminencja

Jestem przekonany, że masz rację. Może w ten sposób co poniektórzy dowiedzą się prawdy o sobie i co inni o nich myślą. Wiesz jak to jest prosto w oczy nie każdy ma tyle odwagi aby powiedzieć co o nim myśli. Jest taki jeden co potrafi co się na własnej skórze przekonał płotka :) zreszta koles probowal duzo zrobic i po czesci sie mu udało ale wiekszosc ślepców tego nie widzi

Wrzód

Tu nie chodzi o rzucanie nazwiskami. Każdy kto pracuje w BC wie o kogo chodzi a ludzie z zewnątrz, którzy czytają te wpisy i tak ich nie znają więc nie widzę sensu pisać nazwisk. Fakt jest faktem, że brakuje w BC prawdziwego przywódcy, który rozumie potrzeby firmy jak i pracowników. Każdy kolejny dr. bez względu czy operacyjny czy HR jest gorszy od swojego poprzednika.

doświadczony

Rozumiem że z kierasami słabo produkcja żyje. A z magazynem i zaopatrzeniem? U mnie w firmie ciągle czegoś brakuje a te nieudolne patałachy ciągle tylko głupio się tłumaczą. Robić w logistyce nie chce. Jak to w barym wygląda?

@doświadczony

Chyba ktoś się nie dowiedział o swoim dziale. Kierownik logistyki (Nie mylić z k magazynu ) to typowy pływak oraz jego mała pomagierka z kompleksami. Już tyle razy było pisane koleś nigdy nic nie wie a swoje decyzje zrzuca na innych. A i nazwa kieras to nazewnictwo pana jendryki więc coś tu znowu brzydko pachnie.

Doświadczony
@Ktoś

Nie znam Pana Jędryki. Ja to chce przejść do Barrego. Są różne opinie, jak zawsze i wszędzi. U mnie wszyscy mają ch** relacje z zaopatrzeniem i magazynem. Zaopatrzenie nie potrafi obliczy zapasów, a magazyn nie wie gdzie co ma. Płacone mam od wykonanego produktu a w większości czasu latam i sam szukam na magazynie. I tak mają u mnie wszyscy. Jak tu się nie wnerwiać? Czy w Barrym jest podobnie? Czy operator też rozlicza zużycie pobranego towaru na kartce papieru z drukarki, albo na błędnie wystawionej przez zaopatrzenie fakturze?? Wymagają pracy za dwóch i jeszcze mam im zużycie liczyć. Stąd moje pytania. Nie chce znowu pracować za trzech i mieć płacone za jednego.

@Doświadczony

Ok sorry źle zinterpretowałem Twoje pytanie. Jeśli chodzi o magazyn to w BC nie ma czegoś takiego jak opisujesz. Chłopaki się dogadają. Kierownik magazynu EG jest wymagająca osobą ale jest równy chłop i z dużym doświadczeniem więc jest się na nim oprzeć. To moje zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Barry Callebaut Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Barry Callebaut Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Barry Callebaut Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barry Callebaut Polska?

Barry Callebaut Polska