Opinie o Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o. w Łódź

Dzień dobry, bardzo proszę o opinie z pracy pielęgniarki operacyjnej. Na stronie widnieje oferta, którą jestem zainteresowana. Oprócz samej atmosfery na stanowisku interesują mnie przede wszystkim zarobek, czy znane są tegoroczne stawki godzinowe? Z poprzednich komentarzy raczej się o nich niczego nie dowiem

Czy w Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

nie nie wypłacają

Pacjent Nowy wpis

Czy leczenie plamki żółtej (choroby AMD) zastrzykami, można wykonać na NFZ?

Jacek

Zamieściłem dzisiaj negatywną opinię o profesorze Nawrockim (nie jako o dobrym lekarzu, ale o jego podejściu do pacjenta). Oczywiście "ktoś" usunął ten mój wpis. DLACZEGO ???????????

Bożena
@Jacek

Może nie napisałeś kulturalnie i po prostu łamała regulamin to skasowali? Weź jeszcze raz napisz czy coś bo aż ciekawa jestem

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Jacek

Po raz drugi piszę opinię o klinice Jasne Błonia, Poprzednia zniknęła. (?) Profesor Nawrocki jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie , ale jego kontakt i traktowanie pacjentów jest żenujące. W zeszłym tygodniu moja żona miała zabieg witrektomii. Zabieg fachowo przeprowadził sam profesor Nawrocki , ale jego "odzywki' i obcesowość do mojej żony były chamskie. (usunięte przez administratora) Pacjenci przed zabiegami na oku są wystraszeni i potrzebują dodania im otuchy i tzw. "potrzymania za rękę" , a nie krzyku i obcesowości. Profesor Nawrocki powinien poddać się jakiejś terapii , która wzbudzi w nim chociaż odrobinę empatii w stosunku do pacjenta. Gdy odbierałem żonę z kliniki następnego dnia po zabiegu i zadałem mu kilka istotnych pytań odnośnie dawkowania leków i rehabilitacji , to profesor zniecierpliwionym i obcesowym tonem twierdził , "przecież mówiłem wyraźnie, proszę uważnie słuchać". Za grosz empatii. Chyba "zżarła" go komercja.

Bożena

Cześć, jakie są terminy oczekiwania na operację siatkówki, tutaj widzę dużo osób miało taką operację?

Pacjentka

Dla Dr. med. Krzysztofa Dzięgielewskiego z kliniki okulistycznej Jasne Błonia w Łodzi ul. Rojna 90. Podziękowaniem za fachowość, ofiarność za zaangażowanie za pomyślne przeprowadzenie kilku skąplikowanych operacji przyklejenia siatkówki Dla człowieka nie tylko lekarza, kultularnego, wybitnego specjalisty. Dziękuję : za to że znów widzę- wnuki i świat. Widzięczna do końca Halina R z okolic Opoczna. POLECAM!

Anka

Moja mama miała operację na zaćmę, porażka recepcja nie potrafi sobie poradzić z pacjentami przyjmowanymi na operację bałagan straszny. Po operacji musiała kilka godzin czekać na wypis aż Pan doktor zooperuje resztę to po prostu śmieszne. Przed operacją nie mogłam przebywać z mamą w jednym pokoju mało komfortowe dla pacjenta . Niby najlepsi lekarze i klinika okulistyczna A tu takie porażki

????

Jedna wielka porażka czlowiek chory niepelnosprawny stawia sie na dana godzine(12.00)zostaje przyjety na zabieg o 18.30 powiedzcie mi po jaką cholere każą stawiać sie tak wczesnie?????po to żeby sobie popatrzec na innych pacjentów!!!!!!NIE POLECAM nie wrócę tu na pewno????????????

Achacjusz

Tragiczna obsluga pacjenta. Recepcjonistka ma pretensje ze patcjent jest zainteresowany komercyjnymi uslugami kliniki, byla opryskliwa i pozwalala sobie na prywatne komentarze. W odwecie za moja krytyke pani osoby, ze jest niemila, moj numer telefonu zostal zablokowany (proba zadzwonienia dzien pozniej byla podejrzanie odrzucona). Pani chyba juz umyslem nie siegla dalej, ze mozna zadzwonic z zastrzezonego numeru, zemsta nieskuteczna. Kolejne rozczarowanie, ze recepcja nie umawia, nie przekierowuje rozmow do gabinetow lekarzy swiadczacych uslugi komercyjne. Strona internetowa wprowadza w blad. Jedna gwiadka bo nie moge dac mniej. Generalnie odechcialo mi sie starac o jakiekolwiek uslugi w tej placowce. Nie dane mi bylo ocenic lekarzy.

buda
@Achacjusz

to prawda

admin

Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie Jasne Błonia Sp. z o.o. Klinika Okulistyczna. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o.?

Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o.
  • Rojna 90
    91-134 Łódź

Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o.