Opinie o Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o. w Łódź

Honorata Nowy wpis

Klinika Okulistyczna Jasne Błonia oferuje pracę dla Pielęgniarki Operacyjnej - Instrumentariuszki. Ogłoszenie bez problemu odnajdziecie w sieci. Oferują na przykład stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie, a także, co mnie zaciekawiło, wymiar czasu zatrudnienia wg. preferencji. Co o tym sądzicie? Warto byłoby zaryzykować i wysłać tam CV?

Pacjentka Nowy wpis

Dla Dr. med. Krzysztofa Dzięgielewskiego z kliniki okulistycznej Jasne Błonia w Łodzi ul. Rojna 90. Podziękowaniem za fachowość, ofiarność za zaangażowanie za pomyślne przeprowadzenie kilku skąplikowanych operacji przyklejenia siatkówki Dla człowieka nie tylko lekarza, kultularnego, wybitnego specjalisty. Dziękuję : za to że znów widzę- wnuki i świat. Widzięczna do końca Halina R z okolic Opoczna. POLECAM!

Anka Nowy wpis

Moja mama miała operację na zaćmę, porażka recepcja nie potrafi sobie poradzić z pacjentami przyjmowanymi na operację bałagan straszny. Po operacji musiała kilka godzin czekać na wypis aż Pan doktor zooperuje resztę to po prostu śmieszne. Przed operacją nie mogłam przebywać z mamą w jednym pokoju mało komfortowe dla pacjenta . Niby najlepsi lekarze i klinika okulistyczna A tu takie porażki

???? Nowy wpis

Jedna wielka porażka czlowiek chory niepelnosprawny stawia sie na dana godzine(12.00)zostaje przyjety na zabieg o 18.30 powiedzcie mi po jaką cholere każą stawiać sie tak wczesnie?????po to żeby sobie popatrzec na innych pacjentów!!!!!!NIE POLECAM nie wrócę tu na pewno????????????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Achacjusz

Tragiczna obsluga pacjenta. Recepcjonistka ma pretensje ze patcjent jest zainteresowany komercyjnymi uslugami kliniki, byla opryskliwa i pozwalala sobie na prywatne komentarze. W odwecie za moja krytyke pani osoby, ze jest niemila, moj numer telefonu zostal zablokowany (proba zadzwonienia dzien pozniej byla podejrzanie odrzucona). Pani chyba juz umyslem nie siegla dalej, ze mozna zadzwonic z zastrzezonego numeru, zemsta nieskuteczna. Kolejne rozczarowanie, ze recepcja nie umawia, nie przekierowuje rozmow do gabinetow lekarzy swiadczacych uslugi komercyjne. Strona internetowa wprowadza w blad. Jedna gwiadka bo nie moge dac mniej. Generalnie odechcialo mi sie starac o jakiekolwiek uslugi w tej placowce. Nie dane mi bylo ocenic lekarzy.

buda
@Achacjusz

to prawda

Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie Jasne Błonia Sp. z o.o. Klinika Okulistyczna. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rojna 90
    91-134 Łódź
  • NIP: 9471875435 KRS: 0000047968
Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o.