Opinie o Rossmann w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rossmann. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Łódź

Elvisalive

Jak stanowisko kierownika magazynu w Łodzi? Jakie zarobki? Czy obowiązki adekwatne czy wyzysk jak wszędzie? jaka rotacja na tym stanowisku?

Mini

A więcej szczegółów można?

Mini

Witam. Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w głównym magazynie rossmann na Św. Teresy w łodzi? Zastanawiam się nad pracą w biurze - logistyka, tylko czytałam dużo negatywnych opinii? Jak wyglądają warunki zatrudnienia, wynagrodzenie i inne dodatki? Komu przysługują samochody bo przejeżdżając obok magazynu widać całą flotę srebrnych fordów? Jak zachowuje się kierownictwo wobec pracowników i czy są szanse na awans? Pozdrawiam

pola

Hejka mieszkam we wrocławiu i zastanawiam się nad wysłaniem swojego cv do rossmanna za pośrednictwem strony internetowej jak długo czeka się na odpowiedź i jak wygląda praca w sklepie oraz rekrutacja?? Ostatnio też widziałam ogłoszenie na sklepie chciałam złorzyć cv osobiście ale na ogłoszeniu widniała informacja że potrzebny jest list motywacyjny ( troche dziwne nie staram się o stanowisko kierownika tylko sprzedawca kasjer ) . Lepiej składac cv w sklepie czy wysyłaśc przez strone ?? rekrutacja w obu przypadakach wygląda tak samo czy jednak czymś się różni ?? Pozdrawiam

Szkoleniowiec

Pytania dot. doświadczenia zawodowego raczej standardowe. Przy odpowiedzi na pytanie typu co 'by pani zmieniła, co by pani rekomendowała' - usłyszałam "chyba się Pani coś w główce pomyliło". Cóż, nie spodziewałam się tego... szczególnie po osobie, która pracuje w tej firmie wiele lat, a w dodatku jako kierownik działu HR.

standardowe dot. doświadczenia; pytania o własne pomysły do wdrożenia wewnątrz organizacji

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
lobbik

w Łodzi na Św teresy w sklepie pracowała kiedyś taka Milenka (kierowniczka ) pseudo kierowniczka bo nie wiem kto ją dopuścił do takiej funkcji ...zupełnie się nie nadawała mobbing i znęcnie psychiczne to był jej codzienny chleb ..brak szacunku wobec współpracownika brak szacunku do klienta ..porażka ..na szczęście już tam nie pracuje wylali ją i słusznie hehehe

ma

mowa o magazynie centrlali łódź a nie jakimś sklepie na zadupiu gdzie wejdzie pare osob na cały dzien

szkoda czasu

jeżeli to byłby taki super pracodawca na pewno nie byłoby takiego młynka w kadrach i przemiału ludzi na pewno nie ma co sie zachwycać tym wierszykiem wykutym na pamieć na początku rozmowy gdzie to się wychwala firme i jej oddziały w turcji armeni i (usunięte przez administratora) wie gdzie tam jeszcze. praca jak w szedzie nawet ponizej tyle tylko ze dobra reklama

szkoda czasu

ludzie naprawde odpuście prace w tym obozie, wiadomo że zaraz po szkole jest ciężko dostać prace ale lepiej coś pomyśleć niż zapier... jak 99% społeczeństwa, nikt zdrowia nie odda, proponował bym się nie zachwycać tym szklanym pałacem na teresy i tą całą otoczką wokół tej firmy. Na pewno się nie rozwiniesz w tej firmie ludzie którzy tam zapier.... po prostu mają nóź na gardle i pustą lodówkę i kłopot w pomyślunku jeżeli chodzi o pozyskanie pieniędzy

wolność słowa

A wspomniał ktoś o pracownikach w sklepach przy kasach??? tu dopiero jest cyrk!!! Dostajesz umowę na 1/2 etatu i tak jedziesz aż dojdziesz na stanowisko zastepcy kierownika sklepu to ci kotku jak sie dobrze przyliżesz dadzą umowe na pełny etat! nie to 1/2 etatu i rypiesz za grosze po 10 lub 12 h!!! To jest czysty wyzysk w Rossmanach w całym kraju! czas z tym skończyć!!! ja podziekowałam tym bydlakom za taką pracę! zero organizacji! żadnego harmonogramu pracy na cały tydzień, tylko co dzień wychodzi co innego raz , że masz pracowac 6 h potem 8h a nakoniec wychodzi że 12 h rypiesz!!!! gdzie jest PIP???? Niestety polskie prawo jest chore i działa na korzyść pana Rossmana bo daje dużo kasy w podatkach i to sie tylko liczy dla Państwowych Instytucji mających chronic szarego pracownika!!!! nikomu nie polecam tam pracy. W tygodniu rypie czasem 60 h a umowe mam na 1/2 etatu to daje chyba do myślenia???! nie wspomne o żenującej już wypłacie! szkoda słów....

haha

czyli np jak mi powiedzial typ na rozmowie ze 2000 tysiace na rękę to pic na wode ? i na łąpe jest 1400 jednak ?

lipa

większość opinii o pracy w centralnym magazynie Rossmann jak najbardziej trafnych,1400zl to chyba mało, praca ciężka i wyczerpująca ale tak niestety jest.

kuweta

ogolnie warunki bardzo ciężkie szczególnie oddział zamknięty tzw "AKL" zima warunki dobre ale latem czeriec-sierpień przej... temperatura min. 30-35st. brak dopływu świeżego powietrza, unoszący się w powietrzu syf ciągle zapchany nos jakąś maką ciężko stwierdzić co to bo same artykuły chemiczne,pracowałem na budowie i wieżcie że o niebo lżej i na koniec kwintesencja: pracuje tam sama śmietanka-elita rossmanna, nie da sie opisać trzeba przepracować z 1-2mc, nie wspomne o brygadzistach co niektórzy za bardzo przejęli się rola, ogolnie nie polecam strata czasu tym bardziej że największy przemiał ludzi jest właśnie na akl z wiadomych przyczyn, a pierwsze gdzie bedziecie pracować to właśnie w tym zautomatyzowanym piekarniku, pomine już syf i te śmieszne codzienne wizyty w akwarium jakby nikt nie wiedział ile wyrabia tzw normy. wypowiedzi powyżej jak najbardziej autentyczne

akl trzeba zapier nawet bąka nie puścisz takie tem

najlepszy jest ten Pan ściemniacz co gania koty na początek chodzi o Pana B., głownie pracują tam ludzie z klapkami na oczach co bystrzejszy to sam ucieka albo wygonią. Dużo by pisać najlepiej przyjać sie na m-c na próbe samemu zobaczyć ale na dłuższą metę to strata czasu. Firma typowo ukierunkowana na wyzysk człowieka, ładnie wygląda tylko ten budynek ze szkła nic więcej wybudowany dzięki przemiałowi ludzi, duża migracja małe stawki nowych pracowników zawyżone ceny na półkach czysty biznes

takie ochy i achy sie słyszało

prawie znany (usunięte przez administratora) tylko ze nie szczelaja, duzo włazidupów i lachonów, nie polecam firma mocno przereklamowana, opierajaca się głownie na tzw. przeruchaniu młodocianych łepków ktorych matka wygonila z domu za chlebem ponieważ jajca juz dobrze zarosły, co mniej zdolny i ograniczony człowiek zostaje pracownikiem na dłużej 2-8lat, bardzo duży przemiał bardzo młodych ludzi, jeżeli chcesz zrobić kariere to na wstępie musisz zaopatrzyć sie w beczke wazeliny bo bedziesz co dzień latać do akwarium

Lex

witam jstem bylym pracownikiem rossamana i mam inne zdanie na ten temat gorszy niz lepszy zwlaszcza kierownictwo magazynu to jest tragizm ludzie nie kompetetni i pierdzacy w stolek o ktory sie boja. Dotego male poganianie normalna rzecz caly czas malo malo norma goni itp. rzeczy. Dogadanie sie z kierwonictwem jest nie mozliwe jesli podpisales umowe jestes juz nasz i robisz tak jak chcemy ogolnie w momencie gdy odszedlem zaczelo sie corac gorzej tym bardziej umowy tylko przez agencje Pozdrawiam miejcie troche godnosci i nie pracujecie za marne pensje troche szacunku dla siebie i innych

ogór

to nie jest do końca reguła. Jeżeli idziesz na jakieś dobre i sensowne studia, albo przynajmniej na normalny kierunek to jesteś w stanie potem znaleźć dobrą pracę. Jeżeli idziesz na cokolwiek po to aby tylko sobie postudiować to sorry , ale za nic potem roboty nie znajdziesz i skończysz w takim rossmanie na kasie

papi

wszystko zależy od kierownika ja pracuje w rossmanie od pól roku na 12 godz mam 15 min przerwy i dzwonienie w dni wolne czy przyjde do pracy to żenujące

klient
@papi

Tak jest tw całym kraju.A o Tarnowie małopolskie można ksiązkę napisać.Wyzysk.SYF

wyrwane z zycia pare m-c

ciekawe kim jest "drago" pewnie jakiś lizus z akwarium ze tak wychwala, niech zapłacą min 3000zł-4000zł to codziennie bedziesz jesc schaba i popijać markowymi sokami i dobra kawa, a nie mydlenie oczu makaronem z sosem-mój pies je lepiej,jakims cukrem rozpuszczonym w wodzie zabarwionym jakim gównem, czy darmowa kawa nie wiadomo czy to pasta do butów czy płyn do chłodnicy taka dobra ta darmowa kawa i soki

Karol

Nie pisz głupot, że Rossman nie zatrudnia przez biuro. Może to nie zlecenie ale umowa podpisywana co dwa tygodnie to g... nie stabilna praca. Miałeś kolego dużego farta, że zatrudnił cie rossman w innym przypadku prawdopodobnie długo miejsca byś tam nie zagrzał.

kasia

Akurat tak się składa że pracuję w Rossmanie i nie mogę narzekać natomiast nie koloryzuj długimi przerwami i darmowymi dentystami czy obiadami za free. Przerwy są wszystkie jednakowe- 1 przerwa do 10h w pracy która wynosi 15min (tak samo jest w HEBE). Lekarze specjaliści są w ramach pakietu natomiast idąc do dentysty musisz dopłacać za leczenie - wszystko w zależności co jest robione-jak wszędzie. Obiady- owszem są darmowe w momencie kiedy jesteś na Inwentaryzacji, za którą masz płacone grosze na um. o dzieło. Jeżeli chodzi o picie tylko w upały, a cukier czy herbata jest na zapleczu tak jak wszedzie- żadna nowość. Ale ogolnie praca w rossmanie jest ok tylko że ciężka fizycznie-co jest mówione na rozmowie rekrutacyjnej. Płacą nawet niezle i dają paczki na święta. Także jest ok.

@papi

To samo jest w Poddębicach. Kierowniczka tak nie miła i wredna nie tylko dla pracowników ,ale i dla klientów. Każdy zestresowany. Tak nie powinno być.

Ewelina

Witam Kierownictwo bardzo mało kwalifikowane brak organizacji atmosfera poniżej krytyki stosowanie mobbingu wynikającego z braku kultury .Rossman nr 365 Wrocław Pozdrowienia dla pani kierownik (usunięte przez administratora)

Wiki

Racja, wrażenie robi mało przyjemne, wymagania za kiepskie pieniądze, a sama sobą za wiele nie reprezentuje...słaba merytorycznie. Szkoda czasu.

Igor

Dzięki Hennry za wpis, dostałem zaproszenie na rozmowę. Widzę, że szkoda czasu i zdrowia na zabawę w Rossmann za 2500zł. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Łódź

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann