Opinie o Upc w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Upc. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Upc na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Upc w Katowice

śnieżynka

Witam, zastanawiałem się czy podzielić się swoją opinią o UPC Katowice, ale w końcu ma to służyć innym. Skupię się na innym aspekcie, który wyszedł teraz w związku z mikołajem. W firmie działa ( a może jednak nie działa !? ) coś co się nazywa ZFSŚ i tworzenie odpisów na ten cel jest obowiązkowe. Z tego źródła powinny być finansowane różne formy świadczeń socjalnych o raz pomocy socjalnej. Dotyczy on pracowników zatrudnionych na etacie, a takich w upc nie brakuje. W przyszłym tygodniu w firmie obchodzimy Mikołaja i można przyjść z własnym dzieckiem, ale..... prezent należy zrobić samemu i go dobrze opisać. Kwota do 20 zł. PRZECIEŻ TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE ! Takiej firmy, która mieni się liderem w branży nie stać na 20 zł na dziecko !??. Po co więc jest ZFŚS ? Zgaduję, iż są z niego finansowane wizyty zarządu w Katowicach, wyjazdy liderów na "pseudo szkolenia" oraz pewnie wiele innych rzeczy, które absolutnie nie podlegają pod finansowanie z funduszu socjalnego. Nawet prywatne firmy wiedzą czemu służy ZFŚS i organizują spotkania nie tylko dla dzieci, ale całych rodzin pracowników. W tej firmie jest inaczej i mamy tak wiele absurdów, biurokracji i układów, iż praca po pewnym czasie staje się męczarnią...

Nowwa

Dobry wieczor chce zaczac prace w UPC,, prosze o opinis jak naprwde wyglada wynagrodzenie? Nie chodzi mi o opinie ze praca niefajna i ze duzo wymagaja. Chodzi mi o realne zarobki na wlasnej dzialalnosci. Z gory dzieki za pomoc

były_pracownik
@Nowwa

Witaj, pracowałam w tej firmie ponad rok czasu. Co do wynagrodzenia to średnio ok, 1 800 zł netto. Pracujesz na własnej działalności lub firma zewnętrzna, która współpracuje z UPC ( wtedy oprócz podatku, vatu, zus masz jeszcze odpowiednią opłatę dla tej firmy ). Kokosów nie zarobisz, aczkolwiek są tacy co potrafią zarobić nawet 4 razy tyle, ale to już są kombinacje i to za przyzwoleniem liderów, bo w końcu ich pensja zależy od tego jak wyrobią targety ich podwładni. Układy i jeszcze raz układy. Ja dzięki tej pracy straciłam relacje z mężem i dziećmi. Praca na zmiany oraz w soboty. Moje szczęście, że się przebudziłam z tego amoku i odeszłam. Teraz próbuję wszystko odbudować. Chcesz to spróbuj, a zawsze możesz zrezygnować. Tam i tak jest ogromna rotacja. Liczy się wynik, a targety są ,jak ktoś już napisał takie, aby pracownik się narobił ale nie zarobił.

Inspiracja

Po dwóch miesiącach pracy w tym zakłamanym małpim gaju odchodzę z powodu wielkiej inspiracji. Firma stara się pokazać pracownikom, że oni są najlepsi i tylko korporacyjna przyjaźń, a wkrótce i miłość wzajemna jest najważniejsza i jedyna. Wymyślono kolejny idiotyczny konkurs dla ludzi, których mózgi chyba już są tam mocno zlasowane, że od razu jak te głupie małpki skaczą i jeszcze to nagrywają bo tego chce firma. Wskazano nam drogę prawdy: inspirować nas mogą tylko i wyłącznie nasi współpracownicy, bo przecież to "najlepsi ludzi, jakich możemy spotkać" i to oni "inspirują nas do robienia czegoś więcej i bycia lepszym". Dużo piszą w necie o takich firmach, ale chyba trzeba wejść w to (usunięte przez administratora) aby naprawdę w to uwierzyć. Ja w każdym bądź razie dziękuję, ale nie inspiruje mnie towarzystwo z UPC i nie napiszę, że inspiruje mnie mój lider, bo jest mi jak matka i ojciec, który wskazuje mi świetlaną drogę przyszłości i dba o mnie na każdym kroku. Pytam , a gdzie normalne życie towarzyskie? Ale nie myślę o wymużdżającym clubbingu, zakopconych i rozwrzeszczanych pubach. Czy oni jeszcze potrafią zaprosić i serdecznie ugościć bliskich? Czy wiedzą, co słychać u rodziców, rodzeństwa, dziadków? Czy wiedzą, w jakim celu sprowadzają na świat swe dzieci? I nie żal mi tych ludzi. Są absolutnie warci takiego traktowania, jakie funduje im ich ukochana firma. Więc do widzenia i nie życzę powodzenia, ponieważ firma o Was zadba.

Not_so_long

Work begins to be hopeless and above all thoughtless, typically corporate. We are even afraid to translate to the management of the company from Warsaw for how we will not make the goal LOL :). Yesterday there were some stupid tasks in the absurd competition. We have to record commercials by phone ... No comment. Does anyone in this company get us seriously? It should be mentioned all leaders and management because this company needs young blood ...

Przedstawiciel Handlowy

rozmowa to smiech biora kazdego z ulicy bo to jest akwizycja

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Alexx_riposta

Alexx ale głupoty piszesz. Po pierwsze działy typu retention, sales, b2b zatrudniają na podstawie umowy agencyjnej bądź zakładasz własną działalność. Umowę o pracę to mają liderzy i konkretni specjaliści. Jak możesz po pierwszym dniu pisać, że cudowne zarobki jak jeszcze nie dostałaś wypłaty :). Pytanie, ile zarabiałaś wcześniej i jakie masz oczekiwania. 2 500 zł netto to dla niektórych szczyt zarobków, a przy działalności są jeszcze koszty !. Co do szkoleń i owszem jest ich sporo, ale to typowe korporacyjne szkolenia pod kątem tego co masz robić. W innej pracy nic Ci nie dadzą. Twoja rodzina tam pracuje to znaczy, że nie znaleźli lepszej pracy lub mają niskie kwalifikacje. Ja pracowałam w UPC 8 miesięcy i uważam to za stracony czas. Namówili mnie znajomi, którzy już też tam nie pracują. Szukałam pracy w Polsce i niestety zapis w CV o pracy w UPC nie pomógł mi w tym. Teraz siedzę sobie w Niemczech i godnie zarabiam. Nie pracuję na zmiany i mam wolne soboty.

Jobber
@Alexx_riposta

Potwierdzam to co piszesz. Dodatkowo dodam, że całkowita kontrola tego co robisz. Konkretny czas na posiłki, palenie. Zaraz do WC będziemy chodzić według harmonogramu. Mówię o nas konsultantach, bo inaczej mają się liderzy. Ich nikt nie kontroluje. Oni to spędzają dużo czasu w kuchni, na papierosku i modne są wśród nich również spacerki. Jest monitoring i nikt z zarządu tego nie sprawdzi ile czasu marnują, a nas za wszystko chcą karać. Nawet na stacji są kamery, więc może w końcu ktoś temu się przyjrzy. Są równi i równiejsi w tej firmie, a niby praca i cel ten sam...

do_b2bbbbbb

Odejmij sobie składkę ZUS, VAT, podatek, koszty dojazdu i policz ile Ci zostało. Dodaj jeszcze, że pracujesz wszystkie soboty. Po 1-2 latach takiej roboty zostaniesz zaszufladkowany na rynku pracy - tylko call center u konkurencji bądź bank. Wszystko to jednakowo tak ambitne, że hej. Jak myślisz o rodzinie bądź ją już masz to odpowiedz sobie na pytanie - co jest ważniejsze korpo czy rodzina. Naprawdę dobrzy sprzedawcy nie idą do korpo. Wciskanie ludziom takiego czegoś ( a jest parcie ) http://opiniuj.pl/upc-internet.html to chyba kpina.

b2bbbbbb

Pomimo kilku mankamentów tej firmy, czyli np. to że o wszystko musisz walczyć sam (z drugiej strony, jeśli jesteś dorosły i do tego masz własną działalność, to jakbyście chcieli, żeby to wyglądało?) to jest to firma, która daje zarobić. Mi się udaje zarabiać 6-9 tyś jako sprzedawca. Trzeba trochę pokombinować i dobrze sprzedawać i da się zarobić. Słabi sprzedawcy nie mają tutaj czego szukać, oraz ludzie którzy sami nie potrafią o siebie zadbać. Krótko i na temat.

byłam

Hej Iwo, pracowałam w UPC przez całe trzy miesiące. Wydaje mi się, że jest tam AVAIA. Nie rozumiem czemu to jest istotne, bo generalnie źle się pracuje. Pełno różnych systemów, Excelów. Jak czegoś nie wpiszesz to masz problem. Praca na działalności lub firma pracy tymczasowej. Musisz zarobić na ZUS, podatki lub inni z ciebie to ściągną i z twojej pensji potrąca więcej. Ostatnimi czasy znajoma mówiła mi, że są spóźnienia w przelewach za faktury. Płace spadły, a wymagania wzrosły. Praca również w soboty. Sądze, że mało ambitna praca i co najgorsze jak utkniesz na dłużej to już na rynku pracy jesteś skazany na słuchawkę. Jak umiesz sprzedawać i wciśniesz klientowi wszystko to masz pracę w UPC. Powodzenia.

DługoletniByłyNiewolnikUPC

UPCzrozpaczona, o jakiej liderce mowa? Z jakiego działu? UPC to nie jest ta sama firma co w latach 2000-2011. Wartości umarły, pozostało jedynie to co liczy się w większości korpo. Czyli ZYSK - wyłącznie. Złe traktowanie ludzi nie zawsze go przynosi, liczby muszą sie zgadzać. a jak się nie zgadzają to zaczyna się maltretowanie.

UPCzrozpaczona

Właśnie, po naprawdę długim okresie odeszła z naszego działu jedna z Liderek. Niestety UPC to już teraz typowa korporacja, dla której nie ma ludzi niezastąpionych. Nie masz wyników - czas na wymianę. Osoby, które liczą na super pracę i płace - zapomnijcie. Masz rodzinę tzn. męża i dzieci - zapomnijcie o nich - bo Ty masz być w Katowicach na Murckowskiej. Ta praca jest tylko i wyłącznie dla ludzi zaczynających swoją karierę, bez zobowiązań. UPC teraz woła "studenci chodźcie do nas" - a ich nie ma. Wkrótce może nasi sąsiedzi ze wschodu się pojawią, bo o takim pomyśle już się przebąkuje. Zmiany i jeszcze raz zmiany - niestety nie w tym kierunku zmierzamy kochane UPC... .

Iwo
@UPCzrozpaczona

Witajcie. Na jakim systemie CC pracuje się w UPC, AVAIA czy GENESYS

SuperHero

Nie ma co narzekać . Pracuję jak to ktoś ładnie określił w sekcji utrzymania klienta. Mamy spoko szefa. Często dostajemy jakieś nagrody - począwszy od czekoladek po firmowe plecaki. Liderzy nas motywują i wspierają poprzez coching. Z kasą różnie, ale da się żyć. Teraz np. robimy stroiki świąteczne na jakiś konkurs i jest niezła zabawa. Za to też będą nagrody. Nic tylko pracować :)

Sprzedawca

Rozmowa o pracę w sekcji utrzymania klienta. Współpraca na umowie zlecenie lub d.g. Brak podstawy. Tylko prowizja. Mam bogate doświadczenie w sprzedaży, ale absolutnie nigdzie nie spotkałem się z takimi warunkami. Według mnie, firma musi mieć poważne problemy. W jaki sposób miałbym zdecydować się na współpracę w oparciu wyłącznie o prowizję, nie znając zapotrzebowania rynku na usługi UPC w zderzeniu z konkurencją oraz sposobu wyliczania prowizji? Co ciekawe, usłyszałem, że w tym dziale panuje JESZCZE najlepsza atmosfera. Życzę wytrwałości i powodzenia.

upczamna

Pracowałem pół roku. Zarobki kiepskie. Firma generalnie oszczędza. Niby inwestycje, ale prawda jest taka, że już ich konkurencja wyprzedziła. Zatrudniają prawie wszystkich, nie ważne wykształcenie i doświadczenie. Jak umiesz sprzedawać i rozmawiać z klientem to masz pracę. Bardzo dużo rotacja pracowników. Praca na działalności, więc... . Typowa korporacja, czyli rób wynik. Pranie mózgów to normalka. Liderzy to już mocno sfiksowani ludzie. Niby wielka rodzina, a jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia. Jesteś normalny i z jajami to szukaj czegoś innego !

sonia
@upczamna

reasumując, co Cię bolało, że zrezygnowałeś, bo nie rozumiem .. oczywiście, że ani wykształcenie ani doświadczenie jest nie istotne, jeżeli nie umiesz rozmawiać z klientem i nie umiesz sprzedać usług. Nie podajesz żadnych konkretów i przykładów. Zarobki kiepskie, czyli jakię ????. Nie istnieje firma, która nie oszczędza, to zwykłe prawo ekonomii, to podstawa. To działalność zarobkowa mająca przynosić zysk, aby każdy miał z czego żyć, a nie instytucja charytatywna. Obecnie właściwie prawie wszędzie w firmach jest podobnie, podobne problemy, podobni ludzie, trzeba umieć w twarz powiedzieć to co i kiedy trzeba, to ci nikt po katach obrabiał nie będzie... jak Ci tu obrabiają to gdzie indziej też będą, bo dajesz widocznie na to pozwolenie. Szukanie ciągle kolejnej pracy, będzie kończyć się tym samym, bo wszędzie jest podobnie. Dlaczego jest duża rotacja, ludzie odchodzą sami czy firma wypowiada umowy ?. To ważne, aby przyszłe osoby, które mają zamiar aplikować wiedziały jak jest.

tylniak

zarabia się tyle samo jako specialista telefoniczny co starsze babcie w orange w zwykłych infoliniach. nie ma co polecac; pieniadze niskie jak niskie moga być... no chyba że jesteś przedawcą i podczas rozmów umiesz sprzedawać to wtedy kilka złotych więcej

bas

Czytam i czytam opinie na temat UPC....chyba większość to słabi sprzedawcy?!!Pracuję w tej firmie 2 lata i nie zamieniłabym na inną.Atmosfera lużna i życzliwi ludzie.Jeżeli pilnuje się swoich obowiązków,lubi się konakt z ludzmi to sprzedaż usług idzie jak po maśle.Zarabiam sporo jak na 6,5 godz.pracy(dobre pare tysięcy).Tylko nie każdy złowiek się nadaje do tej pracy.Pozdrawiam.

2*m
@bas

a w jakim dziale pracujesz?

An-ka
@bas

Potwierdzam po 4 miesiącachok 10 tysięcy. Pytam po co mi wykształcenie? Zarabiam i z tego się cieszę. A studia, dla wlasnej satysfakcj

rats

Mega nieprofesjonalna rekrutacja, 6 tyg. oczekiwania na odpowiedź. Brak informacji zwrotnej, nie odpowiadają na telefony. Ogólnie nie polecam. Od innych osób również słyszałem, że podchodzą do tematu identycznie. Mocne wrażenie ustawionych stanowisk.

GOCAL

(usunięte przez administratora) - Najlepsza oferta dla nowych klientów.

Janusz

A trener d2d ile może zarobić ? Warto jeździć po Polsce i szkolić ludzi ?

ciekawy

Mam pytanie? Ile zarobi się na start jako konsultant telefoniczy

Mobil

UPC jest jedną z najbardziej prestiżowych firm zajmujących się sprzedażą usług telekomunikacyjnych. Na rynku jest naprawdę ciasno, dlatego umiejętne wyodrębnienie fałszywych informacji dotyczących warunków świadczenia tego czy owego. Myślę, że każdy telefon zwłoki jest dla nich nielada wyzwaniem jak zachęcić klienta ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Upc - Katowice

• Jak się pracuje w Upc?

Zobacz opinie na temat firmy Upc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Upc?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Upc?

Kandydaci do pracy w Upc napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Upc