Action Poland Sp. z o.o.

Adres: Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice

NIP: 9542778083 KRS: 0000678960

Action Poland Sp. z o.o.

Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Pracownik sklepu
 Opinia

Przestrzegam przed pracą w tym miejscu.rozmowa o pracę nie pokrywa się z realiami jakie są faktycznie.Brak kompetencji kierownictwa, zglaszanie swoich uwag do siedziby firmy to też fikcja.jeden fałsz każdy do każdego się słodko uśmiecha a za plecami nóż w plecy.Wynagrodzenie gołe zapomnij o premii bo nie ma czegoś takiego w tej firmie.Opieka medyczna odciągana z twojej wypłaty, Pan z HR ciągle udaje Greka niby nigdy nic nie wie a wie wszystko.Jak dla mnie to sekta zwykły pracownik dla nich jest tam nikim.serdecznie odradzam jest wiele lepszych miejsc pracy na lepszych warunkach. Mega rotacja pracowników.

Tak18Nie
Nowa pracownica
 Opinia

Praca w action opole nie jest ciężka, polega głównie na przekładaniu towaru :) praca jest w dziwnych godzinach popołudniowych, dodatkowo po zakończeniu pracy nie można wyjść ze sklepu ze względu na jakieś wewnętrzne procedury, w efekcie nigdy nie wiesz kiedy będziesz w domu. Wszyscy mówią sobie na ty ale panuje atmosfera fałszu. W ciągu dnia pracy jest całkowity zakaz posiadania telefonu (Raczej nikt normalny w czasie pracy nie siedzi na fejsie żeby nie można było mieć przy sobie narzędzia do kontaktu np. z dziećmi które nie wiedzą kiedy matka wróci z pracy) -chyba że na przerwie. Pozdrowienia dla pani Agnieszki która zastrasza pracowników i próbuje sobie ustawić. Ludzie uciekają po kilku dniach tej bezsensownej pracy. Na rozmowie było zupełnie inaczej, były opowiadane bajki a w sklepie mieli gdzieś to co ustaliłam przed podjęciem pracy z hr advisor'em. Kierowniczka Agnieszka nie kryła się z tym mówiąc że hr advisor na zbyt dużo sobie pozwala i że jego opinia się nie liczy. Nikomu nie polecam tej pracy.

Tak32Nie3
Grus
 Opinia

Nie polecam również pracy w sklepie ACTION w Lubaniu atmosfery współpracy jest identyczna jak w Katowicach nie odpowiedni ludzie na kierowniczych stanowiskach!!!!!!!!

Tak31Nie
Gość 4
@Grus 06.05.2019 14:18

To co się. Dzieje to są jakieś żarty, po co prosić górę o pomoc jak nic nie robią z tym. Jak szybko zaczęli otwierać tak szybko zaczną zamykać. Chyba że same k...wy zostaną i będą lizać (usunięte przez administratora) regionalnemu i jego paroweczke

Tak26Nie
Adi
 Opinia

Też macie zakaz posiadania telefonu?

Tak25Nie
T4S
 Opinia

Action Gliwice to nie miejsce bezstresowej pracy a raczej akordowy system maksymalnego wyeksploatowania pracownika. Małą atrakcyjność ofertt pracy potwierdza ogromna rotacja pracowników, którzy często po kilku dniach rezygnują. Do tego panuje tam obłudny system komunikacji pracowniczej z kadrą zarządzającą, gdzie pozornie pracownicy z władzami są na Ty. Pracownicy mają zgłaszać wszelkie niedogodności lecz gdy to robią i wykazują się wiedzą z zakresu kodeksu pracy a uda im się przetrwać 3 miesięczny okres próbny nie zostaje przedłużona umowa. Szkolenia wstępne są prowadzone w sposób niewłaściwy, bez zachowania norm. Do tego sklep każe odrabiać godziny za niewłaściwie prowadzone szkolenia bhp. Praca wykonywana jest często w składzie uniemozliwiającym poprawne działanie sklepu co kładzie jeszcze większy nacisk na obecnych w danym dniu pracowników będącym w okrojonym składzie. Dla przykładu podam sytuację Gliwic gdzie bywa, że 3 osoby muszą wykonać pracę tą samą co załoga 6 osobowa. Absencjom brakującej załogi sprzyjają owa warunki pracy, które do przyjemnych nie należą. Pracownik w ciągu dniówki jest wielokrotnie przerzucany z stanowiska na stanowisku nawet gdy nie zakończył wcześniej powierzonych zadań. Wynika to również z zbyt niskiego stanu załogi. Dyrektor regionalny rodem z Lidla (Irlandzkiego) wyjęty oraz reszta składu wyżyn społecznych nie stanowi kompetentnej kadry. Potężne braki w wiedzy podstawowej z zakresu prawa pracy, brak empatii, fałszywe podejście do pracowników. Dodatkowo brak systemu jakiejkolwiek motywacji pracownika, brak premii. Maszyna do sprzątania w 21 wieku wymaga jedynie energii pracownika, który musi ją fizycznie pchać. Reasumując: polityka Action, który znam z Holandii została okraszona typową dla nadgorliwości naszych ambitnych rodaków chęcią wyzysku pracownika, gdzie owy pracownik ma siedzieć cicho i skakać pomiędzy zadaniami (odbiór dostaw, wypakowywanie i wykładanie towaru, obsługa kasy, tak zwane fejsowanie, sprzątanie, tworzenie wystawek itd.) z uśmiechem na twarzy bo to przecież polityka firmy. Praca na 2 zmiany z których żadna nie pozwala normalnie funkcjonować pracownikom posiadającym dzieci gdyż godziny nie są dostosowane do jakichkolwiek norm. Harmonogram pracy również niestabilny powodujący konieczność pracy na różnych zmianach w ciągu tygodnia. Dodatkowo soboty oraz handlowe niedziele, które nie są wyróżniane i nie mają odzwierciedlenia w wypłacie. Zatem, jeżeli ktoś ma chęć pracować za niewiele ponad najniższą krajową to musi siedzieć cicho i przymykać oko na niedogodności i nieprawidłowości gdyż pracodawca woli zatrudnić kolejne kilka osób niż stworzyć stałą zgraną i wiedzącąna na czym owa praca polega ekipę.

Tak24Nie
@T4S 06.04.2019 11:50

Nic dodać nic ująć. Trafnie ujęte czyli to nie jest wyjątek od reguły lecz z gory zaplanowana strategia działania. Brawo Action również za Wasze (usunięte przez administratora) ktore pokazujecie na każdym kroku.

Tak17Nie
takij
 Opinia

Witam mam pytanie jakie firma daje warunki zatrudnienia , bo w mojej okolicy otwiera się sklep tej sieci i jestem ciekaw co oferują .

Tak1Nie
Melania
@takij 30.11.2018 22:00

Nie polecam pracy w tym sklepie.

Tak16Nie
Katarzyna
@Melania 03.12.2018 19:11

Melania, piszesz z poziomu osoby pracującej w Action Poland z Katowic, mam rację? Skoro tak, to czy będziesz proszę tak miła i napiszesz, czemu nie polecasz pracy w tej firmie? Parę argumentów by wystarczyło, gdyż z takiej niepopartej niczym opinii wiele nie wynika. Będę wdzięczna, jeśli rozwiniesz wątek.

Tak6Nie
@Melania 03.12.2018 19:11

Nie polecam pracy również w biurze w tej firmie w siedzibie w Katowicach

Tak9Nie
Fiona
@Ona 07.01.2019 20:55

@Ona możesz powiedzieć coś więcej? Właśnie aplikuję tam i chciałabym się czegś dowiedzieć.

Tak2Nie
ona
@Fiona 13.02.2019 12:00

miałam przyjemność pracować w tej firmie otóż spotkalam sie tam z brakiem szacunku falszywymi ludżmi i arogancją jest jeszcze dużo innych negatywnych rzeczy ale wole zachować je dla siebie także odradzam prace w tej firmie zarówno w biurze jak i w sklepach

Tak9Nie1
Anika
 Opinia

To co dzieje się w sklepie w Świebodzinie przechodzi wszelkie pojęcie. Ludzie zwalniają się po kilku dniach pracy albo są zwalniani. Wszystko z winy głównej kierowniczki ktora powinna zacząć leczyć sie na głowę. Pomiatanie ludźmi, jakieś humory, fochy, czepianie się o byle co. Ciężko wytrzymać taką atmosferę i nikt nie chce tam pracować. Trzeba naprawdę dużo cierpliwości i wazeliny żeby wytrzymać w tej pracy. Przez to sklep ma złą opinie i już w mieście ludzie ostrzegają siebie przed pracą tam.

Tak9Nie1
@Anika 14.03.2019 10:25

W Wałbrzychu również była albo jest nadal kierowniczka która nie powinna pełnić takiej funkcji.Zero szacunku dla pracowników jak i dla przyjezdnych tych co się tam szkolą. Brak kompetencji nadrabia mordą.wyręcza się wszystkimi.Sama nic nie robi.Źle ją wspominam!

Tak4Nie
Shydlik

pozdrawiam malpiszona z poznania

TakNie
Małgorzata
 Opinia

Przestrzegam klientów przed placówką handlową w Częstochowie, brak możliwości kontaktu ze zwierzchnikami w całym internecie nie ma kontaktu telefonicznego,ani e-mail, co powoduje iż personel czuje się bezkarny,arogancki. potencjalny kliencie zastanów się 1000 razy zanim cokolwiek kupisz w tym sklepie. Brak możliwości reklamacji. Kupiłam w tym sklepie walizkę z zamkiem na szyfr,zamek w walizce okazał się wadliwy, po zmianie szyfru zgodnie z instrukcją walizka się nie otworzyła w ciągu 1 godziny pojawiłam się ponownie w sklepie.Pani z obsługi klienta w sposób arogancki odmówiła przyjęcia reklamacji cytuję "ona sprzedała towar dobry na prośbę by Pani na innej walizce sprawdziła możliwość szyfru odpowiedziała że nie będzie psuła drugiej walizki, po prośbie z mojej strony o rozmowę z kierownikiem usłyszałam że kierownik będzie w dniu następnym w godzinach 7-9. Następnego dnia o godzinie 7.30 udałam się do sklepu Action z walizką, zostałam nie wpuszczona do sklepu pomimo obecnych pracowników na sklepie .Przez szybę zostałam poinformowana że nie mogą mnie wpuścić do sklepu. Zapytałam czy jest kierownik ,Pani odpowiedziała że jest, ale na moją prośbę żeby Pani kierownik podeszła nie doczekałam się żadnej reakcji. Bezkrólewie, brak szacunku, ignorancja całkowita.

Tak5Nie4
Coś o tym wiem.
@Małgorzata 21.02.2019 11:55

Nie tylko w częstochowie panuje bezkrólewie.w wałbrzychu jest podobnie.tam kierownik także jest bezczelny. Ignorancja totalna klienta.to chyba standardy tej firmy niestety.

Tak6Nie
;)
 Opinia

Nie polecam pracy w Action. Demotywujacy kierownik i zastepca, marne zarobki, fałszywi ludzie, brak możliwości rozwoju i praca bez umowy - na przykładzie Szamotuł

Tak11Nie
Zawiedziona
 Opinia

Firma, która rządzi się swoimi prawami. Gołe wynagrodzenie bez premiowania pracownika, za takie śmieszne pieniądze pracy dookoła jest multum. Bezpłatna opieka medyczna to też bzdura. Praca w nadgodzinach gdy się przytrafi a pojawiają się to nie ma co liczyć na zapłatę.Nie polecam pracy w tej firmie a tak kolorowo na rozmowie kwalifikacyjnej mówili.

Tak14Nie
Katarzyna
 Opinia

Witam, na forum dotyczącym Action Poland zrobiło się dosyć cicho. Czy znajdzie się osoba, która pracuje bądź pracowała w tej firmie i napisze parę zdań na temat atmosfery oraz ogólnych warunków pracy w tej firmie?

Tak1Nie
Niki
 Opinia

Kupiłam rękawiczki i pasek .Jakoś beznadziejna. Poza tym na większość produktów brakuje polskich etykiet.

Tak2Nie1

Zostaw opinię o Action Poland Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Action Poland Sp. z o.o.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie