Opinie o ACTION Poland Sp. z o. o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ACTION Poland Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ACTION Poland Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACTION Poland Sp. z o. o. w Katowice

baner wywiady
Aga
Były pracownik

3 miesiące temu byłam szczęśliwa, że trafiłam do pracy w Action. Nowootwarty sklep w Czeladzi. Po opiniach, które tutaj przeczytałam miało być pięknie. Życie szybko zweryfikowało moje marzenia o idealnej pracy. W gruncie rzeczy to nie praca tylko HARÓWKA po ponad 8 godzin dziennie! Ponad, bo do pracy przychodzimy zawsze 15 minut wcześniej, a wychodzimy czasami nawet pół godziny po czasie, bo nieudolni kierownicy nie potrafią w ciągu 30 minut rozliczyć 3 kasetek. Na sklepie pracujemy ciągle bez chwili wytchnienia. W kółko robimy to samo - fejsowanie, dostawa, resztki... i tak dzień w dzień. Jesteś na kasie - musisz  dokładać baterie, torby, ścierać niewidoczne kurze, dokładać towar na "rekamę", rozkładać towar z rolek (regały w zasięgu kas). Jesteś na sklepie - musisz zrobić jak najwięcej rolek (na czas!!!). Tak, jesteśmy rozliczani z czasu... Dostawy są dziennie w ogromnych ilościach, resztek jest kilkanaście rolek, kierownicy zamawiają tyle towaru, że brak na nie miejsca na magazynie i na sklepie. Ciągle jest (usunięte przez administratora) Największym minusem tego sklepu jest niedoświadczona kadra zarządzającą... (usunięte przez administratora) Ja przepracowałam tutaj niecałe 3 miesiące i jestem szczęśliwa, że tylko tyle. Szkoda zdrowia.

Magdar
Były pracownik
@Aga

Tak pracy jest ogrom od wejścia na sklep, reklama, promocja, towarowanie na czas i to nie jest karton towaru ale 9 palet nie rzadko ciężkich, fejsowanie, roznoszenie resztek itp itd i co chwilę na kasie bo Max ludzi nie każdy może temu podołać kto mocniejszy daje radę, kto słabszy odchodzi i tak jest wszędzie niestety, nie każdy nadaje się do pracy w handlu bo to jest ciężki kawałek chleba

Gość
Pracownik

Polecam pracę w Action. Pracuję tam już 1,5 roku jako sprzedawca/kasjer. Nie ma problemów nie do rozwiązania. W pomieszczeniu socjalnym wiszą numery do HRu i kierownika regionalnego, którzy zawsze pomagają. Jest możliwość awansu/rozwoju. Pensja 3200 brutto, paczki na święta. Jedyny minus to brak premii, bo nieważne czy osiągasz obroty 50tys dziennie czy niecałe 30, to nie ma z tego żadnych dodatkowych pieniędzy.

Oleo
Inne
@Gość

W pomieszczeniu nie ma żadnych numerów do hr i tak naprawdę nie ma do kogo się zwrócić jeżeli jest problem z kierownikiem ,tam na górze to ręką rękę myje a ty jesteś tylko osoba do wyrabiania godzin

1
Asia
Kandydat
 Pytanie

Dostałam propozycje pracy w tej firmie i mam pytanie jak wyglądają dostawy towaru czy są duże, czy jest dużo dźwigania

1
Tararara
Były pracownik
@Asia

Nie polecam!!!!! Właśnie po kilku dobrych latach w tej firmie odeszłam. To co robi”góra” to jakieś nieporozumienie. Będąc w kadrze kierowniczej dostajesz bęcki za wszystko co nawet nie jest zależne od pracowników. A potem kadra odpłaca się tym samym pracownikom szeregowym. Jak zaczynałam tam prace myślałam ze to będzie praca moich marzeń. Niestety z firmy zrobiło się typowe korpo gdzie każdy chce wygryźć innych którzy potencjalnie im zagrażają. Żadnej współpracy! Powtórzę NIE POLECAM!!!!

Pracownik
Pracownik

Szczerze powiem pracuje juz 7 miesiecy Jest to bardzo fajna praca nie wymagająca idziesz robisz i do domu wszystko jest zależne od ludzi z którymi pracujesz Wynagrodzenie przeciętne ponizej 26 rk ż 2560 na msc minus nie ma kart benefitowych, nie ma premii z plusów coraz wiecej sklepów się otwiera i jest wieksza szansa na awans Stanowisko asystenta jest juz dużo bardziej opłacalne

22
Lo
Były pracownik
@XxX

.

Grześ
Kandydat
 Pytanie

Cześć Dostałem zaproszenie na rozmowę o prace, stanowisko Kierownik Sklepu Powiedzcie proszę ile (mniej więcej) na rękę zarabia się na takim stanowisku? Dzięki

Zraza
Kandydat
 Pytanie
@Grześ

Hej, czy na Kierownika Sklepu trzeba mieć tutaj większe doświadczenie?

Zraza
Kandydat
@Grześ

Chodzi mi o to, że pracuję w branży ale nie pracowałam jako kierownik i zastanawiam się czy wezmą pod uwagę wtedy moje cv

Zraza
Kandydat
 Pytanie
@Grześ

Jeszcze jeśli mogę się tutaj podpiąć to dopytam od razu, sama rekrutacja jest tutaj w porządku? Zastanawiam się jak długo trwa cały proces i ile ma etapów

Ewelina
Pracownik
@Zraza

Co ty. Pracowałam w wielu miejscach, z wieloma świetnymi kierownikami, ale tutaj to naprawdę biorą ludzi jak z łapanki. Od blisko roku mamy nową kierowniczkę. Tak się chwaliła że ma tyle lat doświadczenia. A tłumok taki że szkoda gadać. Z niczym sobie nie radzi, nie potrafi grafiku ułożyć samodzielnie ???? normalnie kino. Żeby nie asystenci których do wszystkiego wykorzystuje to zgniłaby jak mańka w Czechach. Większość zmian ustawia sobie pierwszych, 90% czasu siedzi w biurze, choć tam praktycznie nie ma nic do roboty. Pozostały czas poświęca na zamówienia, zaczyna ok 8 rano i kończy je robic ok 14 godz. Asystenci robią je od 8 do max 10, ona jak zamawia towar, to większość w półki się nie mieści, i trafia na magazyn. Więc niczym się nie martw, spokojnie startuj.

Ewelina
Pracownik
@Zraza

Jak się spodobasz to i tego dnia mogą do Ciebie zadzwonić. Podobnie było u mnie, mieli się odezwać w ciągu tygodnia, a zadzwonili chyba po 2-3 godz. Sama rekrutacja oki. Standardowe pytania. Co się do tej pory robiło. Jakie są plusy i minusy byłej pracy, dlaczego do Actiona i takie tam. Więc rozmowa spoko.

Miałam tak samo
Były pracownik
@Ewelina

U mnie było tak samo. Kierowniczka - porażka. Wszystko robili za nią asystenci. Z zamówieniami tak samo jak ty piszesz-cała zmianę robiła i pyk-do domku. Wiecznie na rano chodziła. Ale regionalnej to nie przeszkadzało. Fatalne miejsce. Dobrze ze nie ma mnie tam już, sam odpuściłem i nie żałuję

Wiola
Pracownik
@Miałam tak samo

Cóż mam napisać, moja kierowniczka również przychodzi na poranne zmiany udaje że coś robi a my Asystentki dwoimy się troimy. Nowości,dostawa,resztki to nie dla niej.

Patrycja
Pracownik
 Pytanie
@Miałam tak samo

Haha... normalnie jak u nas... Nasza kierowniczka tak samo, siedziałaby w biurze najlepiej cały dzień. Jak ma przyjść w sobotę to tyle stękania że szok. Oczywiście najlepiej żeby tylko pierwsze zmiany miała, jak ułoży grafik to i tak trzeba go jeszcze 10 razy zmieniać, normalnie kabaret. Asystenci to (usunięte przez administratora) Robią wszystko. A ta miernota nie umie nic. Serio, mniemanie ma o sobie jak nikt, a każdy z pracowników widzi co potrafi, czyli nic. Zresztą cała załoga już nią rzyga .Nigdy nie potrafi zrobić normalnego zamówienia, zawsze większość towaru wraca na magazyn. Oczywiście sierota nie widzi w tym swojej winy. Naprawdę widzę że nie tylko u nas tak jest z tego co piszecie. A wy też może z regionu Kasi jesteście? Bo chyba tylko ona nie widzi albo nie chce widzieć wiedzieć kogo zatrudnia na stanowisko kierownika.

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Patrycja

W firmie Action jest odgórnie przyjęte, że kierownik może pracować w większości na pierwszą zmianę. Zazwyczaj w skali miesiąca jest to ok tygodnia na drugą zmianę, reszta to ranki. Jeśli jest inaczej jest to poprostu decyzja kierownika, że bierze więcej drugich zmian.

@zainteresowana
Inne
 Pytanie

Cześć, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko kierownika w Gliwicach, czy może mi ktoś odpowiedzieć co się stało z poprzednim kierownikiem?

Magdar
Pracownik
@@zainteresowana

Pewnie nie spełnił oczekiwań góry i zwolnili

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Magdar

Może przechodzi na inny sklep... A może poprostu sam zrezygnował... Takie pytanie warto zadać na spotkaniu rekrutacyjnym.

Ja
Inne
 Pytanie

Cześć powiedzcie jak to jest, bylam na rozmowie na stanowisko zastępca kierownika a skierowanie na badania jest wpisane asystent kierownika sklepu. Czy to, to samo stanowisko czy błąd?

N.
Pracownik
@Ja

Zastępca i asystent to wymienne słownictwo stosowane w Action, czasem wprowadza w błąd, struktura się nie zmienia: kierownik > zespół asystentów > zespół pracowników

Ja
Inne
 Pytanie
@N.

@N. Czyli dobrze rozumiem że jest więcej niż jeden asystent?

PU Nowy wpis
@N.

Ciekawe jak wpiszą na umowie bo jednak asystent to trochę słabiej niż zastępca. Zdarzają się tu awanse na kierownika? Jak szukają kogoś to w pierwszej kolejności biorą z zastępców czy z rekrutacji zewnętrznej?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@PU

Firma zawsze jest przychylna rekrutacji wewnętrznej. Takich awansów jest ogrom w Action.

Anita
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś wie w jakich godzinach pracuje się na magazynie?

zastępca kierownika sklepu
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa przebiegła w miłej, luźnej atmosferze, było po 6-7pytan od każdej z Pań( były we 2)

Pytania

-Czy kupuje w action? -Jak powiedzieć pracownikowi który pracuje od 2 dni że ma wyczyścić toaletę. - Jak rozmawiać z pracownikiem który robi wszystko dobrze ale za wolno. -w jaki sposób zmotywować pracownika do lepszych wyników nie dajac mu pieniędzy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(164 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik obsługi klienta
Łódź
MB Partner Marcin Bohdanowicz
(11 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy/a Administrator/ka Systemowy/a
Kraków
SoftNet Sp. z o.o.
(67 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Aga
Były pracownik

3 miesiące temu byłam szczęśliwa, że trafiłam do pracy w Action. Nowootwarty sklep w Czeladzi. Po opiniach, które tutaj przeczytałam miało być pięknie. Życie szybko zweryfikowało moje marzenia o idealnej pracy. W gruncie rzeczy to nie praca tylko HARÓWKA po ponad 8 godzin dziennie! Ponad, bo do pracy przychodzimy zawsze 15 minut wcześniej, a wychodzimy czasami nawet pół godziny po czasie, bo nieudolni kierownicy nie potrafią w ciągu 30 minut rozliczyć 3 kasetek. Na sklepie pracujemy ciągle bez chwili wytchnienia. W kółko robimy to samo - fejsowanie, dostawa, resztki... i tak dzień w dzień. Jesteś na kasie - musisz  dokładać baterie, torby, ścierać niewidoczne kurze, dokładać towar na "rekamę", rozkładać towar z rolek (regały w zasięgu kas). Jesteś na sklepie - musisz zrobić jak najwięcej rolek (na czas!!!). Tak, jesteśmy rozliczani z czasu... Dostawy są dziennie w ogromnych ilościach, resztek jest kilkanaście rolek, kierownicy zamawiają tyle towaru, że brak na nie miejsca na magazynie i na sklepie. Ciągle jest (usunięte przez administratora) Największym minusem tego sklepu jest niedoświadczona kadra zarządzającą... (usunięte przez administratora) Ja przepracowałam tutaj niecałe 3 miesiące i jestem szczęśliwa, że tylko tyle. Szkoda zdrowia.

Nina
Pracownik
@Aga

Zgadzam się w 100% praca w action to (usunięte przez administratora). Może i atmosfera jest ok, jednak rozliczanie pracownika z czasu rozłożenia rolki mija się z celem. Dostajesz (usunięte przez administratora) że za wolno ale nikt nie widzi że wreszcie dany dział jest poukładany. Pani kierownik i jej asystenci powinni wziąć się do roboty a nie chować się między alejki i udawać że pracują. Gadać tylko potrafią, a swoich pracowników traktują jak woły. Miało być że przebudowy robią osoby funkcyjne ale nie lepiej zrzucić wszystko na zwykłego szarego pracownika. Są równi i równiejsi. Omijać szerokim łukiem. Praca dla desperatów. Jeszcze pracuje w tym czymś ale już się za czyms rozglądam. Wszystko będzie lepsze.

5
N.
Pracownik
@Aga

Pracuję od roku w Action i mam totalnie odmienne zdanie. Za każdą minutę płacą Ci nadgodziny więc nie narzekaj, że siedzisz na socjalu 0,5 h i Ci za to płacą. Idź do pracy do spozywki to dowiesz się co to znaczy jak Cię ganiają. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję tyle, że to dla Ciebie się nie chce pracować ale niestety za siedzenie i oglądanie paznokci nikt jeszcze nikomu nie zapłacił.

4
Asystent
Kandydat
 Pytanie
@N.

Czytam wypowiedzi i postanowiłam napisać do doświadczonej osoby. Dostałam się na stanowisko asystenta,moje pytanie brzmi czy my też mamy ewidencjonowany czas pracy i naliczane nadgodziny?Pytam,żebym później nie żałowała.

2
Gimbus
Kandydat
 Pytanie
@Aga

Cóż wydaje się inaczej ,ledwo otworzyli sklep w czeladzi już problemy .Potrzebują pracowników i zastępcy kierownika ,owszem wysyłam im CV ,mam doświadczenie ale przysłali odpowiedź że nie spełniam ich oczekiwan bo mam 48 lat? Hahaha czy szukacie takich małolatow że nie płacicie za nich podatku ? Albo ludzi oslów bawcie się dalej w tej żałosnej segregacji i szukajcie księżniczki

2
Basia
Kandydat
@Gimbus

Zgadzam się Oni chcą młodych ze stażem A najlepiej Ukraińców na zlecenie

1
Lut
Pracownik
 Pytanie
@Gimbus

Co za bzdury. Sama jestem dobrze po 40stce i dostałam tam pracę. Słabe ma chyba Pani doświadczenie jeśli nie wie na czym polega rekrutacja do wielkich firm. CV napływają setki. Nie jest możliwością otworzyć ich wszystkich, a jeśli nawet to nie jest możliwe umówić się z każdym. I do pozostałych wysyła się po prostu mail z podziękowaniem za aplikacje. Nie rozumiem też na jakiej podstawie stwierdziła Pani, że została odrzucona z powodu wieku? Często to jest wręcz atut więc proszę nie oskarżać bezpodstawnie.

Yyy
Pracownik
@Basia

Super, że się wypowiadasz ale nikt nie pracuje w tej sieci na zlecenie. Jak już chcesz zabłysnąć to może idź do kościoła i pośpiewaj. ;) a z Ukraińców to tez pare osob w sieci pracuje. Jak kierownik wstawia ogłoszenie to potrafi wpłynąć teraz 100-150 CV…. A co do zastępcy to nie tak że już szukają tylko w sklepie jest ustalona stała struktura i teraz dopełniają ją bo nie ma odpowiedniej liczy pracowników… to nie tak, że ktoś się zwolnił od razu. Wiek nie jest przeszkoda a liczy się doświadczenie. Poza tym często to właśnie z osobami „starszymi” czyli np 40-50 latkami sie lepiej pracuje bo są bardziej stało w pracy i przywiązane do pracodawcy.

N.
Pracownik
@Asystent

Każda godzina pracy jest ewidencjonowana. 50 jak zostajesz po swojej zmianie, 100 jak przychodzisz w dzień wolny, mimo wszystko prawo pracy na pierwszym miejscu

Daj spokój
Były pracownik
@Lut

Co chwilę odświeżają ogłoszenie o pracę ,widać złe czytają CV ,super że dostałaś może jesteś ich znajomą ,ledwo otworzyli tam sklep już problemy z załogą ,już widziałam jedna młoda ,takie dziecko wymalowane jak z filmu SF ,słabe CV i doświadczenie hahaha ty chyba masz najlepsze w regionie

2
N.
Pracownik
@Daj spokój

Powiem Ci tak, na otwarcie zakłada się jakieś minimum grafikowe (i są wsparcia z innych sklepów). W zależności od wyników zatrudnia się dodatkowe osoby bądź utrzymuje minimum grafikowe. Najwidoczniej w tamtym sklepie wynik są na tyle dobre, że postanowili jeszcze kogos zatrudnić. Oto zagadka rozwiązana.

Aga
Pracownik
@N.

To tylko przy pełnym etacie chyba , pracownik z niższym etatem Nie ma 50 ani 100 ????

1
N.
Pracownik
@Asystent

Tak, masz każde nadgodziny naliczane co do minuty :) Ja polecam pracę na stanowisku asystenta w 100% i z czystym sumieniem ????????

Żaneta
Pracownik
@Daj spokój

To "dziecko z s/f "jest wspaniałym człowiekiem,studentką, która nie ciągnie pieniędzy od rodziców tylko pracuje na swoje utrzymanie.Ponadto jest artystką która ma swój styl i jest naszą kolorową Asią ❤Dzieki Bogu ze nie dostałaś pracy w naszym sklepie,jad ci się uszami wylewa,uwazaj aby przy tym peplaniu i ocenianiu ludzi poprzez wygląd nie ugryźć się w język.

Jan
Pracownik
@Aga

Niestety w pracy trzeba pracować.

N.
Pracownik
@Aga

Zależy. Jak masz niepełen etat to do 150 godzin wg prawa pracujesz wg normalnej stawki a godziny powyżej są nadliczbowe i wtedy wypłacane są 50 i 100

Nina
Pracownik
@N.

Co ty (usunięte przez administratora).... Żadnych nadgodzin nie może być musisz się odbić o czasie nawet jeśli masz jeszcze 10 min na dokończenie sprzątania kartonów. Przychodzimy 15 min wcześniej żeby za darmo zacząć pracę w ciągu miesiąca uzbiera się kilka godzin. Dno i 100 m mułu. Tylko (usunięte przez administratora) się godzą na takie traktowanie.

1
Nina
Pracownik
@N.

No nie wierzę przychodzimy 15 min wcześniej żeby za darmo zacząć pracę i nawet jak pracujesz od 7-15 musisz się wybić o konkretnych godzinach. O żadnych nadgodzin nie może być mowy. Kończysz rolkę o 15 05 musisz iść się odbić. Potem jeszcze posprzątać kartony. Folie złożyć rolkę i możesz wyjść. Czasem to już 15 po.wuec 30 minut pracujesz za free. Lepiej już zostawić pół rolki o równej 15 i iść do domu.

1
Kasia
Pracownik
@Basia

Na zlecenie nie przyjmują bo boją się że ludzie zaczną uciekać jak zobaczą co i jak hahaha.

1
Nina
Pracownik
 Pytanie
@N.

Jakie nadgodziny??? Chyba u ciebie. Tu przychodzisz 15 minut wcześniej nie masz za to płacone i wychodzisz też 10/15 minut po czasie swojej pracy. Również bez możliwości zapłaty za opóźnienie nie z twojej winy.

1
N.
Pracownik
@Nina

Bzdury. Przychodzimy 15 minut wcześniej, pijemy kawę, rozmawiamy . Wbijamy się o ustalonej godzinie czyli np 7:00 lub 7:30 wybijamy się z pracy gdy ją zakończymy. Odkąd pracuję nie miałam sytuacji, że ktoś zostawał za darmo.

Nina
Pracownik
@N.

I co za te 15 minut picia kawy nikt wam nie zapłaci To chyba jednak charytatywnie pracujesz Nie mam potrzeby pić kawy z takimi fałszywymi ludźmi. Obgadują się na maksa a jak razem mają zmianę to wielkie przyjaciółki. Jak od 7 to od 7 a nie chore 15 minut wcześniej. Jak funkcyjni mają taką potrzebę być wcześniej to niech sobie będą ją nie zamierzam. I żeby było jasne postawiłam na swoim i przychodzę za 2 7:00 i jest ok.

2
M
Pracownik
@Aga

To prawda tak praca w action wygląda

X
Były pracownik
@Aga

U mnie znowu powód zwolnienia to redukcja etatów,gdzie niby miałam umowę przedłużoną. Jestem ciekawa który z byłych dostał tą samą ścieme xD Skoro zamówienia jakieś mieli w Top 500 czy coś, więc.. Cyrk i śmiać się chce z tego co tam się dzieje. Wpada regionalny to trzeba (usunięte przez administratora) owijać w papierek od cukierka i udawać, że jest wszystko ok. Nie wiesz i nie znasz dnia ani godziny kiedy Ciebie zwolnią.. Poza tym jedziesz na szkolenie w inne miejsce podpisujesz umowę w innym miejscu a świadectwo pracy dostajesz z jeszcze innego miejsca że docelowo nie wiesz kto podejmuje decyzję w sumie xd

2
N.
Pracownik
@X

Adres firmy jest każdemu znany i centrala z Katowic wystawia świadectwo pracy. Po Twoim wpisie wiadomo jest, że nie masz pojęciu o tej pracy. Miejsce podpisania umowy, szkolenia mogą być nawet na Marsie, jeśli firma tak chce. Najbardziej rozwala fragment, że sklep ma zamówienia w Top500… Hahahahah. To tak zamówienia sklep musi robić żeby zarabiać cokolwiek. Top500 to list artykułów na których firma fokusuje sie podczas sprzedaży. Są to najważniejsze artykuły. Dostępność to następna sprawa z których sklep jest rozliczany i wtedy mamy wskaźnik dostępności całego sklepu i oddzielnie znowu na top500. A wynik sklepu wynika z miejscu w rankingu. ;)

Słoneczko
Były pracownik
@Basia

Nie ma możliwości zatrudnienia się na umowę zlecenie - tylko umowy o pracę

Kasiula
Pracownik
 Pytanie
@N.

To w Action można siedzieć pół godziny na socjalu? Kierownik i asystenci sobie siedzą często ale pracownik sklepu? Nie ma opcji.

Sklep jak sklep
Pracownik
 Pytanie
@Daj spokój

Pracuje w tej firmie od kilku, znam ludzi z Czeladzi i zastanawiam się jak można pisać takie bzdury. Co z tego że ktoś tam pracuje i jest młody ? Skąd wiecie na jaki etat pracuje że twierdzicie że napewno ma załatwioną pracę. A jeśli dziewczyna dorabia na pół etatu bo np studiuje a wielkie damy z doświadczeniem nie chcą podjąć się niepełnego etatu bo to jest ujmą to co ? Jak można oczerniać. I co z tego że jest młode czy stare biuro ? Czy są tam same kobiety czy mężczyźni? Co to zmienia? Ludzie przychodzą do tej pracy i myślą że będą siedzieć w biurze i pić kawę. Niestety, bez względu czy jesteś kierownikiem czy pracownikiem pracujesz równie ciężko. Wiem co mówię, sama narzucam tempo pracy mojej załodze i uwierzcie mi, nie każdy tak samo zarządza sklepem. Wszędzie znajdą się nieroby, w Action czy w Biedronce ale prędzej czy później wyjdzie. Dlatego często asystent nie kończy szkolenia bo musi on równie ciężko pracowac co pracownicy na sklepie. Uwielbiam swoją pracę, pracuje w zgranym zespole od kilku lat i mimo iż bywa ciężko to wiem że warto. I wszystkim wam życzę takiej atmosfery w pracy.

Mat
Pracownik
@Aga

Ja jestem zadowolony z pracy, mamy super ekipę. Zgraną i nawet regionalny mówił,że fajna. Z nas ekipa ,że możemy się spoknir spiąć.. jak potrzeba nie ma spin... I zwolnień nie ma... Ja polecam pracę.

Onajedyna
Były pracownik
@Aga

Praca jak najbardziej fajna, w zależności od dnia i lokalizacji dużo się dzieje . Towar ubywa więc regularnie wymagania dołożenia ale czas szybciej leci - na duży plus . Na klientów nie mamy wpływu ale kadra zarządzająca faktycznie nieudolnie wybierana . ( w większości to osoby dumające o wszystkim w nie nadające się do niczego ) . Poniżanie i pośpieszanie jest na porządku dziennym bo CZAS musi się zgadzać . Zero wsparcia a tylko kłody pod nogi każdego dnia . Wytrwałam 2 1/2 roku i uważam że i tak za długo . Pozdrawiam

xyz
Były pracownik
@Aga

Jestem zdziwiony że w tej firmie w wielu sklepach w różnych województwach jest taka sama kadra kierownicza (tak samo zachowująca się), potrafią dużo gadać a najlepiej wychodzi im kłamanie i przeinaczanie tego co zwykły pracownik do nich powiedział, wytykać jakieś śmieszne błędy ale do siebie nie maja żadnych zastrzeżeń, ciagle chodzenie na kawę, rozmowy asystentów ze znajomymi na sklepie przez pół h gdzie wszyscy inni pracują, zero jakiejkolwiek organizacji, faworyzacja a największym minusem pracy z ludźmi w tej firmie to tzw kolesiostwo. Uważam ze w bardzo wielu sklepach kadra kierownicza jest prawie cala do wymiany. 7 zasada action powinno być SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI

KA.
Pracownik
 Pytanie
@Aga

Ja pracuję w action i jestem zadowolona z pracy. Na popołudniowa zmianę przychodzimy nawet 15 min czasem 20 min z własnej woli,aby sobie pogadać co tam się działo dzisiaj . Mamy zgrany zespół. Praca w miłej atmosferze to jest fajna praca. No idąc do pracy w handlu co chciałabyś robić ? Jak nie wykładać towar i fejsowac? Odpisywać na maile? Gotować?

Bądź fair
Były pracownik
 Pytanie
@Aga

Proszę o odpowiedź. Czy Holandia monitoruje z jakiego powodu ludzie odchodzą ze sklepów w Polsce?

Mika
Pracownik
@Gimbus

Zawsze po otwarciu nowego sklepu są problemy na początku, żadna nowość. Kadra zazwyczaj jest świeżo po szkoleniu i po przyjściu na swój sklep też potrzebuję czasu by się trochę oswoić . Szkolenie to jedno , bo tam cały czas są pod nadzorem osób które je uczą ale najlepiej oceniać jak się nie zna sytuacji . Pracuje w tej firmie już trochę czasu i mają wysokie wymagania jeśli chodzi o kadrę. Jeżeli napisali Ci że nie spełniasz ich wymagań to najwidoczniej czuli że nie będziesz pasować do tej firmy i ekipy . Bardzo wątpliwe że przez wiek bo i starsze od ciebie osoby są na stanowiskach kierowniczych . I tak wnioskując po twojej wypowiedzi to jakoś im się nie dziwię...

Magdar
Były pracownik
@Aga

Tak pracy jest ogrom od wejścia na sklep, reklama, promocja, towarowanie na czas i to nie jest karton towaru ale 9 palet nie rzadko ciężkich, fejsowanie, roznoszenie resztek itp itd i co chwilę na kasie bo Max ludzi nie każdy może temu podołać kto mocniejszy daje radę, kto słabszy odchodzi i tak jest wszędzie niestety, nie każdy nadaje się do pracy w handlu bo to jest ciężki kawałek chleba

Karka
Pracownik
 Pytanie

Cześć. Dostałam propozycję pracy w Action. Praca będzie na pół etatu po 8h dziennie, tylko 3 dni w tygodniu, a reszta dni wolne. Taką informację dostałam. Możecie mi powiedzieć ile dostanę wtedy na rękę? Pozdrawiam.

Lola
Były pracownik
@Karka

Nie łudź się, to nie będzie tylko 3 dni w tygodniu. Będziesz robić po 5 bo wiadomo godziny muszą jakoś się wyrobić.

1
Karka
Kandydat
 Pytanie
@Lola

A wiesz może ile oni płacą na rękę na pół etatu?

Daj se spokój
Pracownik
@Karka

No nie bardzo po 8h, jak na pół etatu to ci kierownik wsadzi np. 4 h i będziesz pracować np. 5 dni w tygodniu,bo Ci powie, że z nim się nie umawiałaś na 8h. Obiecali na rozmowie, żeby Cie zwerbować, a potem w grafik Ci wpisze wg potrzeby. Uważaj

Habibi
Pracownik

Trochę więcej niż najniższa krajowa ( oczywiście połowe tego) Fajna sprawa to nadgodziny, bo istnieje duże ich prawdopodobieństwo.

Karka
Kandydat
@Habibi

Przynajmniej teraz mam jakieś rozeznanie w tej kwestii przed podjęciem decyzji, bo rozmowa rekrutacyjna czeka mnie już w tą środę ;) Dzięki bardzo!

Banan
Kandydat
 Pytanie
@Karka

Hej, a Ty już jesteś po całym procesie rekrutacyjnym rozumiem?

Banan
Kandydat
 Pytanie
@Karka

Powiesz jak to wyglądało? Ile miałaś etapów?

Curk
Pracownik
@Banan

mogę od siebie powiedzieć, że rekrutacja była szybka i bez wielkich trudności, po prostu jedna rozmowa z kim trzeba no i decyzja

Curk
Pracownik
@Banan

natomiast wiem że jak jest rekrutacja na dopiero otwierające się sklepy to wygląda nieco inaczej więc no nie wiem jak w twoim przypadku to wygląda

peper
Kandydat
 Pytanie
@Curk

gdzie mozna znalezc informacje o tym ze gdzies bedzie sie sklep otwieral? zawsze jestem w tyle z takim czyms i potem juz nie szukaja jak sie dowiem

N.
Pracownik
@peper

Na OLX albo stronie Action. Ewentualnie czasami dodają ogłoszenia na pracuj pl

Lobster
Kandydat
 Pytanie
@N.

I będzie jakiś dopisek odnośnie tego że to nowy sklep?

Anna
Kandydat
 Pytanie
@Karka

Po ilu dniach dostałaś odpowiedź od rozmowy kwalifikacyjnej? Dają skierowanie na badania lekarskie typu sanepid lub inne?

Ja
Inne
@Anna

Po3 dniach od rozmowy, tak dostaje się skierowanie na badania które w całości pokrywają

Magdar
Kandydat
 Pytanie
@Habibi

Płacą za nadgodziny? Jest to uwzględnione w umowie kiedy się ją podpisuje w ogóle?

Nikod
Pracownik
@Magdar

nadgodziny są wypłacane i jest ich trochę w miesiącu zazwyczaj

Nikod
Pracownik
@Magdar

wiesz nawet nie wiem, ale nigdy mi się nie zdażyło żeby mi nie zapłacili za wykonana robotę więc chyba nie musisz się tym martwić

Magdar
Kandydat
 Pytanie
@Nikod

A te godziny zanim otworzą sklep też jest płacone pracownikom jako nadgodziny czy tak przychodzę i rozkładam towar a i po zamknięciu sklepu również?

Oliwa
Były pracownik
@Nikod

Nie wypłacają,źle naliczają albo na koniec miesiąca kierownik informuje o dniu wolnym przymusowym.

Hanka
Pracownik
@Oliwa

każdą nadgodzinę mam wypłaconą i dobrze naliczają, bo ja sobie też to weryfikuje, więc nie gadaj głupot

Lara
@Nikod

Trochę? To znaczy ile? Lepiej płatne są niż za normalną godzinę pracy? I co jeśli pracownik nie zgodzi się, i nie zostanie po godzinach lub nie przyjdzie wcześniej? Jakieś konsekwencje?

Kondo
Pracownik
@Lara

bardzo zależy od miejsca gdzie pracujesz i kierownika, u mnie zawsze kilka godzin w miesiącu musze zostawać dłużej, ale fakt wszystko mam opłacone. Konsekwencji nie ma noi tyle tylko że możesz sobie u kierownictwa wtedy przeskrobać ale to już zależy jak się dogadujecie... z szefami na pienku lepiej nie mieć

@Nowa
Pracownik
@Karka

Hej. Ja dziś usłyszałam że na połowie etatu będę zarabiać 2100 brutto, więc sama się teraz zastanawiam, ale nie powiedzieli mi ile będę pracować w tygodniu tak jak Tobie.

Oliwa
Pracownik
@Hanka

Każdy pracownik powinien nadzorować i weryfikować paski wypłat.Nie miałam wypłaconych wszystkich nadgodzin ,co więcej przychodziłam w dniu wolnym,na koniec miesiąca miałam narzucone z góry odbior dnia wolnego lub miałam naliczone godziny nieprawidłowo dlatego już nie biorę nadgodzin. Brak kontaktu z kadrami. HR nie potrafi czytać pasków.

Kaśka
Pracownik
@@Nowa

1/2 etatu to średnio 20h tygodniowo I taki średni czas pracy tygodniowy Ciebie będzie obowiązywał. Rozliczenie czasu pracy miesieczne. Tak więc mozesz np pracować w jednym tygodniu 30h a w drugim 10h

Michał
Pracownik
@Oliwa

HR nie jest od pasków. Masz od tego dział payroll i SSD.

eren
Kandydat
 Pytanie
@Kaśka

i do którego dnia miesiąca wypłata? do 10?

Marta
Kandydat
 Pytanie
@Kaśka

Dzień dobry ,orie tuje się Pani jakie jest wynagrodzenie za pół etatu ? Pozdrawiam

Tatoo20
Kandydat
 Pytanie

Jakie wymagania mają w Action? Juz 2 razy mój znajomy wysyłał cv i odrzucone. Czy mężczyzn tam zatrudniają?

Anonim
Inne
@Tatoo20

Z tego co się zorientowałem to Action jest najbardziej seksistowską sieciówką jaką znam, mężczyzn tam obrażają oraz poniżają, o zatrudnieniu to już lepiej nie wspominać bo jeśli cudem by się udało to facet tam by przeżywał piekło, nie ważne na jakim stanowisku

Ewa
Pracownik
 Pytanie
@Anonim

Więc jak wytlumaczysz to że 90% regionalnych i dyrektorów oraz BHpowców i Hr owców to mężczyżni?

Milka

Ludzie Wam to sie wydaje ze w pracy to płacą za siedzenie, taki typ pracy to takie wymagania. Czytam rozne opinie na forach i każda praca jest zła to zaluzcie wlasne dzialalnosci i pracujcie sami na siebie a nikt wam nie bedzie sie wpierdzielal i mowil ze to nie tak tego nie mozna a to mozna sami bedziecie dysponowac swoim czasem i z głowy i wtedy zobaczycie co jest lepsze. Nic nigdzie na siłę Wasz wybór pracy tylko zasada jest jedna masz szacunek do siebie to z takim samym szacunkiem traktuj innych

1
do krowy (milka)
@Milka

Taki typ pracy?czyli jaki?rozwiń to proszę, oraz te wymagania.Nie zapominaj że pracownik zate 1900zl/miesiąc nie staje się waszą własnością .a

1
Milka
@do krowy (milka)

Nikt nikogo na siłę nie trzyma więc jaka własność? Pracowalas/les w dyskoncie to napisz co należało do Twoich obowiązków wtedy możemy porównać jakość i typ pracy. Stawka może nie super nie odpowiada to nie podejmujesz pracy każdy ma swoje priorytety

pracowałem
@Milka

posłuchaj ciemnogrodzie bo inaczej już nie można.etapy pracy w Action.1.rozmowa kwalifikacyjna gdzie obiecują gruszki na wierzbie,rozwój,szkolenia i inne pierdoły. 2.pracujesz w końcu bo cię skusili tymi bajkami ale rzeczywistość jest mniej kolorowa ,więc stwierdzasz ODCHODZE, i tu wkracza twój przełożony i opowiada jaką ty jesteś super pracownicą .że dostaniesz podwyżkę bla bla bla.łykasz ten bajer bo przecież już pracujesz parę miesięcy więc poznałaś pracę na tyle ze mimo że praca ciężka czekam na podwyżkę kolejne miesiące której nigdy nie będzie.wypłata to ochłap .3.jednak się zwalniasz bo szkoda czasu na pracę tu. co do dyskontów,owszem pracowałem i wykladałem towar ale nie na czas a tym samym nie byle jak,kasa .W waszej firmie jest haos milion poleceń jednocześnie niektóre sprzeczne i finalnie brak efektywności .priorytetem tej firmy jest szybkie tempo otwierania kolejnych sklepów .pracownika jedynie złowić go wykorzystać. uffffffff ty wybudź się ztego Matrixa ,wywalą cię albo sama odejdziesz.

2
Milka
@pracowałem

Po pierwsze nie obrażaj mnie bo sobie tego nie życzę a skoro juz to robisz to widac jakim jestes czlowiekiem i całe szczescie ze nie pracujemy razem. 1.to co mi obiecali na rozmowie wszystko sie sprawdzilo: awans, szkolenia, rozwoj 2. Nie wkraczam i nie obiecuję gruszek na wierzbie tym co chcą odejść tylko pytam o powód 3. Wszystkie polecenia są dla mnie jak i dla innych jasne zero stresu. Wykladanie towaru na czas owszem jest i nikt u mnie nie ma z tym problemu i ja tez bo jak sie nie wyrobi to na pewno jest tego jakas przyczyna ktora widze i nawet nie musze o to pytac woec nie krytykuje. Pracuję już trochę dłużej i nie zamierzam odejść a nigdy nie pracowalam w dyskoncie i jakoś daje radę i nie czuje się jak w Matrixie. Pozdrawiam

Ja
@Milka

Ale sielankowo musi być u ciebie. Dziwi mnie jedno że skoro tak jesteś za personelem i tak wszystko jest zgodne i cód miód to..... . Why jeszcze pracujesz.Kierownik ma być w tej firmie przecież mendą która wyciśnie z ludzi soki a w zamian ma nie dawać nic.Gratuluje moze awansujesz wyzej a moze nawet dostaniesz umowe na stałe.Ja się opowiadam za większoscią która zgodnie twierdzi że praca w tym miejscu to męczarnia

2
Aga
Kandydat
@Milka

Taki charakter pracy jest w handlu nigdzie nie posadzą niestety to jedynie w biurze można posiedzieć

Mnniam
Kandydat

Ostatnio składałam tam CV, mój profil po kilkunastu latach pracy w handlu w bardziej sytuowanej firmie od nich nie spełnia ich kryteriów. Może powinnam się świecić, albo może posiadać 4 pary rąk, może wtedy by zwrócili na mnie uwagę. Nie przejmuję się, natomiast też nie pozdrawiam. Szukajcie,a znajdziecie. Na pewno nie mnie. Nigdy Was nikomu nie polecę. I nawet tam zakupów nie będę robić. Bo jest wiele innych sklepów,a Wy nie spełniacie moich kryteriów i nie pasujecie do profilu.

1
Spoko
Były pracownik
@Mnniam

Nie przejmuj się . Za słaby jesteś, pleców brak . Z wyższym nawet chcą byś kolejne studia robił. Doświadczenie się nie liczy. Najważniejsze czy jesteś posłuszny KR/HR. Mają swoich. Ktoś z kimś pracował .. nie musi mieć kompetencji , doświadczenia i jest wyżej.

1
Lut
Pracownik
 Pytanie
@Mnniam

Czy wy w ogóle zdajecie sobie sprawę jak wyglądają rekrutacje? Spójrzcie na to z boku. Czasem jest tak, że na jedno stanowisko wpływa od kilkudziesięciu do kilkuset cv. Osoba rekrutująca jest ograniczona czasem, a i owszem również minimum wymagań. Ten czas powoduje, że przegląda się skrupulatnie pierwsze kilkadziesiąt CV. Zaprasza się kilkanaście osób i wybiera spośród nich. Potem zamyka się rekrutację i wszyscy dostają ogólnego maila z podziękowaniami. To nie jest tak, że zostali odrzuceni najsłabsi. Po prostu mieli mniej szczęścia, czy wysłali później cv niż inni. Życzę powodzenia i mniej złośliwości ????takie są realia, a polecenie pracownika to zupełnie inna historia.

Karolina
Pracownik
@Lut

Dokładnie. Moja kierowniczka mogła zatrudnić jedną osobę na 3/4 etatu i podnieść komuś etat do całego. Wrzucila ogłoszenie na Internet i w ciągu dwóch dni na to jedno miejsce miała już 60cv. Nie da się tyle CV obejrzeć i do każdego zadzwonić, z każdym się spotkać A potem tym 50 osobom zadzwonić że jednak nie dostana pracy.

Lola
Pracownik
@Spoko

Nie zgodzę sie, nie miałam pleców, walczyłam o pracowników, i dostałam awans na KS na który ciężko pracowałam, sprawdzano mnie na kilku sklepach pod okiem różnych kierowników. Tak sobie tłumacz brak kompetencji ;)

Hris
Pracownik
@Mnniam

Mam tak samo już nigdy nie złorze to tego (usunięte przez administratora) .

kaluta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat
 Pytanie

Dzien dory, chcialabym zapytac jakie sa zarobki w tej firmie?

Rekrutacja wewnętrzna
Były pracownik
 Pytanie

Proszę o informację jak wygląda rekrutacja wewnętrzna na wyższe stanowisko, kto przeprowadza rozmowy i jaki jest czas oczekiwania na odpowiedz? Jaki wpływ mają Twoje umiejętności, kwalifikacje do opinii twojego kierownika sklepu. Czy opinia, która mija się z prawdą jest ważniejsza od uczciwej pracy? Czy liczą się wyłącznie plecy i kolesiostwo? Jakie macie rady? Próbować czy dać sobie spokój z rekrutacją?

N.
Pracownik
@Rekrutacja wewnętrzna

Oczywiście, że opinia przełożonego się liczy ale najważniejsze są Twoje umiejętności, prezentacja i sposób Twojej prezencji. Rekrutacje przeprowadza HR z RM. Na kierownika czasami dołącza do rekrutacji AM.

Xyz
Były pracownik
@Rekrutacja wewnętrzna

Żadnego. Liczy się tylko to czy umiesz lać wodę na rozmowie. Twoje faktyczne umiejętności potwierdzone przez kierownika nie mają żadnego znaczenia. :)

1
Krokus
Pracownik
@Rekrutacja wewnętrzna

Daj sobie spokój. Nie warto. Kolesiostwo jest podstawą. Ty się postarasz, zrobisz dobry projekt, odpowiesz śpiewająco na pytania szanownego jury a tu d...a,bo po cichu ktoś inny już ma zaklepane miejsce, taka siostra szwagra jej drugiego męża, z koziej Wólki, która nic nie umie, doświadczenie zawodowe ma słabe itd ale będzie łatwym pionkiem do sterowania w rękach kierownika i regionalnej no i nic się kie odezwie bo przecież dostała pracę... Tobie pozostanie niesmak i złość. Nie warto naprawdę. Znam przypadek taki z bardzo bliska.

1
Kakadu
Pracownik
@Krokus

W action nie ma możliwości rozwoju. Zmieniłam sklep kierownik nagadal głupot bo bylam niewygodna walczyłam o swoje pieniądze godziny. A zastępca została ladka po 40 która pracowała tylko na bramkach siedząc wygadajac bileciki. Powiedziano mi ze przeszłam z tamtego sklepu z etykieta (usunięte przez administratora)pracownika z brakiem możliwości awansu... a tutaj jestem taka fajna tak pomagam widzę wszytskie blefu. Takich maja regionalnych i kierowników. Wyplatt nigdy się nie zgadzają... nie polecam...

2
Gosc
Pracownik
@Rekrutacja wewnętrzna

Jesli nie masz pleców u kierownika to zapomnij. Dane stanowiska dawno sa jiz zaklepane. Wiem z własnego doświadczenia bo czekałam na odpowiedź zwrotną na dtanowisko kierownicze gdzie z innego skleou jiz dawno wiedzieli kto kierownikiem zostanie.

1
Gość ????????
Kandydat
@Kakadu

Zgadzam się z tą opinią w tej firmie mają awans tylko te osoby co kabluja jak za dużo pokażesz to jesteś niewygodna i zagrożeniem dla asystentów jest (usunięte przez administratora)i wie o tym menedżer a nic z tym nie robi pracownicy to murzyny do wszystkiego kierasy to tylko się wysługują pracownikami wypłaty niw na czas jeszcze się nie zgadzają a strona od pasja płacowego ciągle nie działa nie polecam pracy w action ciągle spiny i szukanie z (usunięte przez administratora) problemów a kierownik nie umie rozmawiać i zamiata wszystko pod dywan jedna masakra

Kim97
Pracownik
 Pytanie

Hejka , chciałabym się zapytać czy ktoś wie czy w tym roku będzie może jakiś dodatek do pensji jak w zeszłym roku ? ????????

Lit
Pracownik
@Kim97

Obstawiam, że niestety nie W tamtym roku już było wiadomo we wrześniu. Ponadto było 5lecie Polski w Action. Ale kto wie

Asia
Kandydat
 Pytanie

Dostałam propozycje pracy w tej firmie i mam pytanie jak wyglądają dostawy towaru czy są duże, czy jest dużo dźwigania

1
Oczko
Były pracownik
@Asia

Dostawy sa kilka razy w tygodniu. Rozkladasz towar na czas i jesteś z tego rozliczana na bieżąco przez osobę prowadząca zmiane. Dzwigania jest dużo.

Angela
Pracownik
@Asia

W zależności ile sobie towaru zamowice. Cały towar przychodzi na rolkach

1
Jan
Pracownik
@Oczko

No nie powiedziałbym że dźwigania jest dużo bo większość towarów jest lekka…

biju
Kandydat
 Pytanie
@Angela

i te dostawy są zawsze z rana?

biju
Kandydat
 Pytanie
@Oczko

aż takie zapotrzebowanie, że kilka razy? Czy to też zależy od sklepu?

Sjjaja
Pracownik
@biju

Dostawy conajmniej 3 w tyg. Max 5. Tak aż takie zapotrzebowanie jest. Magazyny w sklepach praktycznie nie istnieją

Izaa
Pracownik
@Jan

Jasne np kartony ze szkłem, jedzeniem, albo środkami chemicznymi, o rozkładaniu kontenerów rolkowych nie wspomnę, bo przecież jednym najmniejszym palcem można to zrobić. Dobre uśmiałam się :- D

1
melka
Pracownik
@Izaa

Przecież wyraźnie napisał, że większość, a nie wszystkie i logiczne, że nie dla każdego będzie to lekkie co dla innego

St
Pracownik
@Izaa

No ale idąc do takiej pracy chyba można się spodziewać jak ona wygląda

St
Pracownik
@Izaa

Jak ktoś jest delikates, to nie idzie do pracy wymagającej wkładu fizycznego

Izaa
Pracownik
@St

Skelp 800 metrów, w sklepie asortyment szeroki od chemmi spozywki po wyposazenie domu, to po co pytać, czy dostawy są duże i dużo dźwigania, to tak jakby napisać do mięsnego z pytaniem, czy mają dostawy mięsa

melka
Pracownik
@Izaa

Zapytała i dowiedziała się to daj już sobie spokój. Robisz z igły widły

Oczko
Były pracownik
@Jan

Przez 8h z lekkich towarów robi się całkiem sporo dźwigania i biegania między działami.....

melka
Pracownik

No taka prawda

melka
Pracownik

Ale wiesz jak to z logicznym myśleniem bywa, nie można od wszystkich wymagać

Barbara
@melka

Sugerujesz, że tu od ludzi tego nie wymagają? ;p To czego innego w takim razie?xd

melka
Pracownik
@Barbara

Nigdzie tego nie zasugerowałam, nie doszukuj się drugiego dna

Oczko
Były pracownik
@biju

Kilka razy, od sklepu zależy tylko wielkość dostaw.

Oczko
Pracownik

Gratuluję inteligencji. Pewnie jesteś jednym z "lepszych" pracowników.

Oczko
Były pracownik
@melka

Albo nie masz pojęcia o tej pracy bo piszesz brednie albo faktycznie z logicznym myśleniem masz problem. Proponuję rozkładać towar na czas przez 8h przez cały tydzień a później sie wypowiadać czy jest ciężko fizycznie.

Paweł
Pracownik
@Oczko

Pracuje na sklepie, wykładam towar, siedzę na kasie a i muszę tez robić przebudowy i nie uważam, że to jest ciężka praca fizyczna. Zatrudnijcie się w spożywczym albo budowlanym i wtedy dyskutujcie.

Oczko
Były pracownik
@Paweł

To że Ty tak uważasz to nie znaczy, ze każdy ma takie odczucia. Weź to pod uwagę następnym razem.

Bo to jest fajna praca,????
Pracownik
@Oczko

Praca jest super, czas szybko mija i jest satysfakcja ????

Izaa
Pracownik
@melka

Nie, tylko odpowiadam na pytania i stwierdzam fakty

Izaa
Pracownik
@melka

Moze za Ciebie robi to kto inny, a Ty chodzisz i mówisz co ma być zrobione w I jakim czasie :-D

Izaa
Pracownik
 Pytanie

A ile jest kartonów 1 kg? Bo z tego co pamiętam tylko znikomy procent, nawet nie wiem czy 1 procent. Zastanówcie się najpierw nad tym co piszecie

Izaa
Pracownik
 Pytanie
@melka

Sm czy ASM? Przychodzisz i robią za Ciebie, widać.

Izaa
Pracownik
@Paweł

Moze jesteś pupilem kierownika regionalnego/ regionalnej :-D

Oczko
Były pracownik
@Bo to jest fajna praca,????

To gratulacje. Ja pamiętam to zdecydowanie inaczej. Pozdrawiam

Paweł
Pracownik
@Izaa

Na kartonach najczęściej jest waga. Jak tak Ci źle w tej pracy to zmien ją. Proste :D

Nick
Były pracownik
@Paweł

Już to zrobilam :-D ale chce przestrzec innych :-)

Zarobiony
Pracownik
@Asia

Nie polecam. Kręgosłup siada w momencie.

KA.
Pracownik
@Asia

Zależy ile zamówią asystenci /kierownik Generalnie oprócz chemia to nie ma ciężkich kartonkw takich mega. Nie nadwyeraza człowiek kręgosłupa. Jeszcze jest ktoś do pomocy obok w razie wu.

Czesław
@Zarobiony

Tak ciężki towar jest do noszenia? Może jeszcze możesz napisać jaka kasa teraz dla pracownika fizycznego jest oferowana? Taka wiesz na start;) Bo szukam pracy;)

Tararara
Były pracownik
@Asia

Nie polecam!!!!! Właśnie po kilku dobrych latach w tej firmie odeszłam. To co robi”góra” to jakieś nieporozumienie. Będąc w kadrze kierowniczej dostajesz bęcki za wszystko co nawet nie jest zależne od pracowników. A potem kadra odpłaca się tym samym pracownikom szeregowym. Jak zaczynałam tam prace myślałam ze to będzie praca moich marzeń. Niestety z firmy zrobiło się typowe korpo gdzie każdy chce wygryźć innych którzy potencjalnie im zagrażają. Żadnej współpracy! Powtórzę NIE POLECAM!!!!

Zuzia
Pracownik

Ile wynosi stawka godzinowa za urlop, bo coś mi się wynagrodzenie nie zgadza, chociaż mam 144h

Lu
Pracownik
@Zuzia

Może być i zero zł za urlop. Dostajesz dodatkowe pieniądze, jeśli w ciągu 120dni przed urlopem miałaś nadgodziny. Bo to od nich zależy czy dostaniesz dodatkowe pieniądze za urlop. Jeśli nie miałaś to i nie dostajesz nic. Więc może być i zero i 2zl i 30zl

mirek
Kandydat
 Pytanie

Czy jest mozliwośc przyjąć sie do was na jakis staż albo praktyki?

mirek
Kandydat
 Pytanie
@mirek

ewentualnie czy jest możliwość pracy na niewielki etat?

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Żaba
Pracownik
 Pytanie

U nas brak wypłaty. Ktoś napisał, że zgłoszone do PIP, chciałam zapytać co da to zgłoszenie?

Rooootfl
Pracownik
 Pytanie
@Żaba

Jakoś kierownik skomentował ta ciszę z wypłatami? Coś się kontaktowali z góra? U mnie cisza…

Lu
Pracownik
 Pytanie

Serio? Było info o awarii. Zdarzyło się to pierwszy raz, a nie co miesiąc, ani też tydzień nie musieliśmy czekać.... Po 15 były wypłaty.

Tola
Inne

Hej Idę na rozmowę o prace do jednego z nowych sklepów Szukają tam zarówno kierownika jak i zastępcy Podpowiedzcie mi proszę, jakie są zarobki na tych stanowiskach Dzięki

Xyz
Pracownik
 Pytanie

Hej, Dlaczego dalej nie ma wypłat? Ktoś wgl otrzymał? 10 września to niedziela. Co w takim razie?

Gość
Pracownik
@Xyz

Najprawdopodobniej firma z za pozno zleciła przelew bo część pracowników dostała. Więc nie ma możliwości że jutro zrobią natychmiastowy. A co za tym idzie złamali prawo pracy. I wtedy można zgłosić do Pip

@action
Pracownik
@Xyz

Ja też nie dostałam, ode mnie ze sklepu też sporo osób nie dostało, trzeba to zgłosić.

Brak wypłaty na czas
Pracownik
@Gość

Wszyscy narzekają na brak wypłat ..ale standardowo nikt nie będzie miał odwagi żeby to zgłosić .. i jak w innych przypadkach ( np.nieprawidłowego naliczania wypłat itp.) znów im się upiecze

N.
Pracownik
@Brak wypłaty na czas

Fakt, że brak wypłat dziś to problemem i można go zgłosić do Pip. Natomiast nieprawidłowo naliczone pensje (tzn nadgodziny) to wina kierownika ;)

Janek - Brak wyplaty
Pracownik
 Pytanie

Ktoś wie co się stało z przelewami? W piątek powinna być wypłata, i nic nie ma? Podobno jakaś część ludzi dostała wypłaty, ale w naszym sklepie nikt. W umowie jest jasno napisane że pracodawca zobowiązuje się do 10 tego każdego miesiąca zrobić przelew. Niektóre osoby zostały postawione w trudnej sytuacji, np takie co mają kredyty i z konta pobiera im każdego 10-go. W firmie ktoś dał mocno ciała

Lu
Pracownik
@Janek - Brak wyplaty

Była dziś wiadomość. Proszę pytać kierowników. Lipa

Monika
Kandydat
 Pytanie

Cześć, chciałabym się dowiedzieć jak wyglada rekrutacja na stanowisko kierownika/zastępcy kierownika? Czy duże są wymagania? Jak wyglada system zmianowy, czy jest możliwość pracy po 11/12h zamiast 8? Dziękuje

Kaśka
Pracownik
@Monika

Nie ma możliwości takiej zamiany. Asystenci prowadzą zmiany. Praca w Action jest podzielona na 2 zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o ACTION Poland Sp. z o. o. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej