Opinie o Blaty Juan (Juan Sp.J.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JUAN SP.J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JUAN SP.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUAN SP.J. w Warszawa

hgv

@Szczecin nie rozumiemz bytnio o co Ci tutaj chodzi

A

"kamil 2016-05-08 08:19:52 Nie wiem co jest takiego oburzającego w godzinach otwarcia sklepu 9-17 @A większość jest tak otwarta, przecież zaczynając pracę wiesz na co się decydujesz. A inwentaryzacja no cóż raz w miesiącu można zostać dłużej." !!!!!!!!!!!!!PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8.00 - 17.00!!!!!!!!!! No tak oczywiście masz rację tylko ja właśnie spojrzałem na stronę JUAN od której do której są otwarte : JUAN SP.J. - Siedziba główna Warszawa,Oddział Szczecin,Zakład Produkcyjny,Oddział Bydgoszcz / Białe Błota,Oddział Wrocław / Długołęka. http://juan.pl/kontakt To powiedz mi proszę co się robi w tej dodatkowej godzinie?

Adam I

No większego wazeliniarza to tu nie było, jak tam pracujesz to powiedz. Szczecin może i ładny, nie byłem ale układy wszędzie takie same

A

Tak ..masz rację. Szczecin jest piękny.

Mariusz

Jak piszesz o oddziale w Szczecinie to fakt

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie JUAN SP.J. na stanowisko Sprzedawca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
KILER

nie polecam nikomu tej firmy sciema z kasa, odbieraniem godzin. A jak zaczniesz upominac sie o swoje do dostajesz kopa bo jestes niewygodny,uklad zamkniety uklad.

Agnieszka

gość i edf to jedna osoba i jak widać niezbyt inteligentna. Każdego normalnego człowieka interesuje ile zarobi, jaką pracę będzie wykonywać oraz ile godzin i w jakich warunkach. Jak cię interesuje atmosfera to pomyliłeś zawody, zajmij się np. meteorologią i przestań wypisywać te bzdury.

Agnieszka

Co ty możesz wiedzieć o relacjach między pracownikami jak tam nie pracowałeś i nie pracujesz i niby chcesz się załapać. Pomyśl następnym razem jak coś napiszesz bo w ten sposób robisz z siebie (usunięte przez administratora)

Mariusz

Podobno ciągle szukają kogoś do sprzedaży i(usunięte przez administratora)

Mariusz

Jeśli ktoś szuka pracy oddział Szczecin może próbować, po tym jak wywalili kilera podobno się uspokoiło

batman

99% wpisów jest prawdziwa i nie są to żadne wymysły. zwłaszcza o Szczecinie. Jednak takie praktyki jak opisali @Kama oraz @Radek nie z biura to też 100% prawda nie tylko w Warszawie, a w całej firmie JUAN.

Kama

Moja historia jest prawdziwa. Chłopak o którym pisałam miał nazwisko (usunięte przez administratora).

A

enia - 2016-03-21 21:40:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) tak naprawdę to @A wszystko w necie ma ziarno prawdy. raz większe raz mniejsze. wazne żeby umieć wypośrodkować. bo w takie historie jak @Kama pisze to ciezko uwierzyć. No wszystko miło i pięknie. Ale tu nie o wypowiedź-"Kama - 2016-03-19 00:15:05" chodzi. Ziarno prawdy itd. To ile tego "ziarna" i tej "prawdy" jest wg. Ciebie w wypowiedzi "ADAM S. - 2016-03-16 18:32:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [danuta - 2016-03-02 09:14:03]: 9 godzin proponuje spojrzeć na godziny otwarcia oddziału (Szczecin) od 8 do 17 co daje 9 godzin i nikt nikogo nie pyta czy to się podoba czy nie. do tego soboty od 9 do 14 nie każda ale jednak i inwentaryzacja na koniec każdego miesiąca nawet do 23 czyli od 8 do 23 a na drugi dzień do pracy." I co tu ma PRZYSZŁY PRACOWNIK na DOWOLNE STANOWISKO "wypośrodkować"? I rozumiem że "Radek nie z firmy" też się tylko czepia, albo po prostu nie ogarnia wizji "przerażającej w swej wspaniałości"?

Radek nie z firmy

Byłem na rozmowie na speca ds zakupów Mam 7 lat doświadczenia w handlu zagranicznym i angielski na wysokim poziomie spodobałem się na pierwszej rozmowie i zaproszono mnie na dzień próbny przyszedłem na casual-u w trampkach i koszuli ale schludnie. Uznałem że garnitur to trochę za ostro biorąc pod uwagę strój reszty pracowników biura z drugiego piętra jeans i sweterki na pierwszym jeans i bluzy adidasa - cóż szefowi to nie przypasowało. sugeruje błysnąć krawatem. szereg testów na dniu próbnym: -przelicz m3 na m2 poszło dobrze -pisanie w word - padło pytanie dlaczego nie pisze bezwzrokowo(nie było to wymogiem) - proste formułki w excel - dawno nie używałem i trochę zamuliłem. Nie pomnożyłem przez 0,000001 aby przesunąć przecinek i padło ciężkie westchnienie. wiem moglem pamietać jak to zrobic:) - kilka zdań po angielsku - dobrze mówię więc test krótki. powiedz co robiłes w weekend - test z wiedzy o firmie z szefem - tu skupiłem się na rodzajach materiałów i różnicach cenowych ( w końcu do działu handlowego startowałem) ale szef wolał abym zgłębił różnice w metodach produkcji laminatów. Po jego wykładzie rozumiem dlaczego mu na tym zależało ale na dzień próbny zgłębiać cała wiedzę o produkcji laminatów i różnicach między prasami produkcyjnymi w zależności od rodzaju laminatu. hehehe wyjdzie złośliwie ale poniosło Pana bo pańscy pracownicy co ich podpytywałem nie posiadają takiej wiedzy. - ćwiczenia na systemie w firmie z chłopakami w showroomie. podstawowe funkcje jak wprowadź FV itp. na koniec ćwiczenia na systemie z dyrektorem handlowy(JEDYNY CZŁOWIEK W GARNITURZE) wprowadzenie FV unijnej i przeliczanie m3 na m2 poszło gładko pod koniec dnia usłyszałem że trzy osoby które mnie oceniały są na TAK ale jest jeszcze jeden kandydat i żebym zadzwonił jutro się dowiedzieć na kogo się zdecydowali. (usunięte przez administratora) z biura Jak mi Pan zaserwował tekst abym do Pana zadzwonił co do wyniku rekrutacji to juz czułem, że zawaliłem dzień próbny ale na pracy mi zależało to zadzwoniłem. Powiedział Pan "Nie mogę teraz rozmawiać. Oddzwonię za 10 minut" Szkoda że w firmie, która tak mocny nacisk kładzie na profesjonalizm zabrakło go wam samym. Rozumiem że nie okazałem się kandydatem waszych marzeń ale poświęciłem dla was dzień urlopu i jedno popołudnie aby wypaść dobrze w trakcie procesu rekrutacji. Czy jeden sms z informacją "dziękujemy ale zdecydowaliśmy się na innego kandydata" to aż tak wielki wysiłek? Może Pan zapomniał. Zabiegany jest Pan napewno ale niesmak pozostaje. Mam nadzieje że pomoże ten post tym co złożyli aplikacje na stanowisko spec.ds. zakupów. Widzę że pojawiło się kolejne ogłoszenie w Warszawie

adamie s.

podpisuj się prawdziwymi danymi - (usunięte przez administratora) wszyscy i tak wiedzą, że się tu angażujesz.

@adamie s.

Nawet gdyby (usunięte przez administratora) miał być tym kim piszesz i podpisywać się prawdziwymi wg. ciebie danymi i angażował się tutaj "jak wszyscy wiedzą", to pozostaje jedno, bardzo ważne pytanie : Czy to co pisze jest prawdą?

Kama

Ciekawie było jak kiedyś nowy, w oddziale Warszawa zapytał dlaczego pracuje się 9 godz. a nie 8. Odpowiedź była że ma godzinę na lunch i następnego dnia już nie pracował.

A

No ciekawe właśnie...8 godzin pracy i "przerwa" 1 godzinna na obiad... HAHAHAHAAHAHAHA

ADAM S.

Kik

Polecam pracę w najbliższej Biedronce, mniejszy stres a i zarobki podobne.

aaaaa

I co panie (usunięte przez administratora)nic pan nie napisze czy czeka pan na kolejnego ze sobie pozwolę tak napisać na kolejne fochy i dopiero pan napisze na tej stronie. Czekam na kolejny wpis .

Adam S.
@aaaaa

nie chodzi o żadne fochy, niektórzy są (usunięte przez administratora)i tyle, ale trzeba jakoś te 9 godzin przepracować

A

No boskie i czarujące...... Tak masz racje że każde doświadczenie czegoś uczy... tak, nawet to złe. Jeśli wg. Ciebie nie jest tam "TAK TRAGICZNIE" to czy powiesz mi (oczywiście w tajemnicy) na czym bazujesz swoją opinię? (Pracujesz tam albo pracowałeś?) A ja w tajemnicy wielkiej i sekrecie ogromnym mogę powiedzieć Ci o co pytali na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko specjalisty ds. zakupów : -"Czy posiada Pani/Pan bardzo dobrą znajomość języka angielskiego?" -"Czy posiada Pani/Pan min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (sprzedaż lub zakup )." I jednak taniej...(pseudo inne a osoba jakby ta sama) PS. Pomogłem?

A

Subtelne. I znowu muszę komuś przyznać rację. Oczywiście gdzieś trzeba zacząć i zdobyć doświadczenie. Tak jak napisałem wcześniej doświadczenie wyniesione z pracy w tej firmie jest BEZCENNE. A powiedz mi jeszcze, jeśli oczywiście możesz dlaczego: " myślisz o aplikacji tu jako specjalista ds. zakupów gdzie wymagana jest bardzo dobra znajomość j. angielskiego i min.2-letnie doświadczenie." Chodzi ci o opinie, wsparcie moralne czy może szukasz porady na krętej i wyboistej drodze życia?( A może coś po prostu coś ogłaszasz? Zawsze to taniej...)

A

Masz całkowitą racje. To naprawdę jest extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole. Uczysz się jak praca,kadry,kierownictwo,itp.itd., NIE POWINNO WYGLĄDAĆ... Nauka na przyszłe lata pracy bezcenna...

Zostaw merytoryczną opinię o JUAN SP.J. - Warszawa

• Jak się pracuje w JUAN SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy JUAN SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUAN SP.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JUAN SP.J.