Coltex S.J Rogala

Gdańsk

Opinie o Coltex S.J Rogala

Iza

@Jurek a możesz napisać co skłania Cię do takiego zdania? Często odbiór jednej osoby, może być bardzo indywidualny i ktoś inny może tego koordynatora odbierać inaczej. Jeśli przytoczysz konkretne informacje na pewno będzie łatwiej się do nich odnieść.

Jurek

Szkoda czasu. Firma dziadostwo tak samo jak Warszawski koordynator. Oszust, klamca, dwulicowiec.

Alastor

Czasami trudno ogarnąć która to firma, brakuje tutaj jakichś logotypów tak mi się wydaje, ale generalnie czemu nie mówimy o Coltex, generalnie wszystko jest w porządku z obiema

Repoman

Ktoś pisze o firmie Sawdel. To inna firma.

REporter

chyba pomyliłeś firmy.

ania

Cześć :) pracowałam w tej firmie i napisze tak: 1680 brutto kilka razy się zdażyło że załoga dostała 50 zł netto ppremii:) ale generalnie odradzam prace bo to nie firma tylko wielki bałagan do dziś nie dostałam świadectwa pracy :( pan prezes liczy tylko zyski i niczym się nie przejmuje, łamanie pr. pracy oczywiście nagminne :) i nie tego :)

sprzedawca

kup sobie okulary, u góry są zakładki, możesz sprawdzić telefon i godziny do każdego sklepu. co za młotki chodzą po forach, dziwne jełopie że potrafisz internet obsłużyć.

Maciek Klient

Wypowiadam się z pozycji Kliena. Może to wskaże profesjonalizm firmy. Powyższe wpisy wskazują na ignorancje "zarządu" firmy (pisownia odnośnie do jej działań zarówno wobec pracowników i Klientów. Wystarczy wejść na stronę www. ....i otwiera się wizerunek amatorszczyzny i braku szacunku dla KLIENTÓW. Brak godzin otwarcie puntów czy dni pracy, która to informacja jest podstawą w relacjach z potencjalnym Klientem. Kontakt.... to telefony stacjonarne (płatne). To mnie zniechęca i wybieram inną sieć!!!! Jestem wolny. Nic dziwnego ten zarząd to pewnie byli "byzmesmeni" z bazarów handlujących na łóżkach polowych. Rebiata - mamy XXI wiek czas skończyć gimnazjum.

sprzedawca
@Maciek Klient 30.01.2016 21:56

A jakie byś chciał bezpłatne numery do każdego sklepu ? Z koniem się chyba na łby zamieniłeś.

piotr

Ja bym się nie łudził @jasiek za bardzo że każdy od razu zaraz Ci powie ile on zarabia w Coltex, niestety ludzie się raczej takimi sprawami nie chwalą, albo nie mówią w prost i konkretnie. Wpadłem tu z polecenia, bo mój znajomy polecił mi pracę w Coltexie w Gdańsku i bardzo sobie ją zachwalą. Ale jednak chciałbym też informacje od iinych czy faktycznie ta robota jest warta starań

Gość

Możecie napisać jak wygląda tam stawka godzinowa? jakiego rodzaju proponują umowy?

mela

Z urlopami nie ma problemu, ale trzeba ustalić wcześniej z kierownikiem. Jak wypadnie coś nagle a jest pełny skład to też nie ma problemu, Dużo zależy od podejścia indywidualnego kierownika danego punktu. Pensje nie najlepsze, ale podobną niektórzy mają gorzej ;-). Parcie na sprzedaż jest, no ale taka branża - sprzedaż najważniejsza.

Jaro

Urlopy traktowane sa jak dobro reglamentowane. Sukcesem jest w ogole uzyskanie odpowiedzi na wniosek urlopowy-taka kultura pracy.

harry

Czasem się pewnie zdarzy, że ogłoszenie wystawią na komercyjnym portalu, ale tez dawno nie widziałem, a szkoda, bo to dobry sposób na reklame i pozyskanie pracowników. Większość dobrych firm już dawno weszło we współprace np. z goworkiem i widac, że dbają o ludzi, nawet udzielaja sie w tematach jak ten, a tutaj? Cisza, wnioski wyciągnij sobie sam...

jan

Właśnie, chyba dwójkę z przodu na koniec macie, a i pewnie pod trójkę w Coltex da rade podejść, mam rację, czy się mylę?

ruda _małpka

Z urlopami nie ma problemów, są zgodnie z kodeksem co najmnie 2 tygodnie za jednym razem. Ale raczej wskazane planowanie wcześniej.Bo to sklep/

gej w coltexie

pierwszy słysze o takich problemach, wypełniasz arkusz , ustalasz z kierownikiem, itp. Trudno żeby cała załoga szła se na urlop w lipcu - nie przeginajcie, ludziom się we łbach przewraca.

edo

M.Ś. jest szefem wszystkich szefow. Najlepszy najkulturalniejszy najprzyjemniejszy, zawsze mozna z nim spokojnie na kazdy temat porozmawiac

zainteresowany

Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytanie odnośnie urlopów , jak firma do nich podchodzi, bo słyszałem że o nich można zapomnieć. Są tylko na papierku

blee

Fakt, najniższa krajowa, premie raz do roku po 100 zł, a na dodatek straszą że... zwolnią. Ot za najniższa krajową to można pracować wszędzie. Wyzysku nie ma, tragedii też, ale kasa mała i brak możliwości podwyżek- pan prezes ne przyjmuje do wiadomości próśb o podwyżki...

merlin

Powaznie minimalna krajowa . Premie jak wypracujesz zespolowo to masz . Od premi odejmowane sa wszystkie bledy poszczegolnych pracownikow jesli premia wynosi 500zl a inny pracownik pomylil sie na 500zl to Ty pomimo ze nie zrobiles pomylki nie dostajesz premii .Ponosisz koszty za nie swoje bledy pomylki a nawet kradzieze. Nikomu w firmie nie zalezy na uczciwym rozsadzeniu podzialu, osoba nagminnie robiaca bledy nie ponosi żadnej odpowiedzialności, co staje sie niewychowawcze.Krzywdzi Sie pozostalych pracownikow.

Someone

Nie ma kokosów? Minimalna krajowa i koniec. Premie jeśli już, to pod stołem i maks 50 - 150zł. Skrajnie nieprzyjemna atmosfera branży! Szacunek do pracowników jest, ale branża jest straszna. Nikomu nie polecam. Psychiczne tortury. Finansowe zresztą też.

mick
@Someone 05.10.2012 17:11

Najnizsza 1680brutto premie pod stolem sredni ok 200 -400netto zalezy od sprzedazy, brak dodatkow stazowych, socjalnych ani wczasow pod grusza ani pakietu sportow3go czy zdrowotnego, na swieta200 zl nettopod stolem, dodatek funkcyjny dla kierownika to ok 150-200 netto kasq z konkursow jesli dobry punkt dobra sprzedaz too okolo 400zl netto na osobe

rob32

BArdzo dobra firma, na pewno stabilna, spokojna, na trudnym rynku radzą sobie nieżle. Nie ma raczej kokosów,ale kasa pod koniec miesiąca pewna. A p. Waldemar i ten jego wspólnk może nie ideały ale sumienni, pracowici, uczciwi.

Erynia

Zgadzam się. Wyjątkowo kiepski pracodawca. O negatywnych stronach pracy w coltex można książkę napisać. A zalet - brak.

niwag

totalna beznadzieja - wszystkim odradzam, pensje glodowe, wlasciciel [usunięte przez moderatora] przerost ambicji nad forma, a na rozliczenie trzeba bacznie zwracac uwage - szczegolnie rmua.

Zostaw opinię o Coltex S.J Rogala - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coltex S.J Rogala