Opinie o Coltex S.J Rogala w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Coltex S.J Rogala. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Coltex S.J Rogala o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltex S.J Rogala w Gdańsk

MARIO Nowy wpis

WITAM , BYŁEM PRACOWNIKIEM COLTEX GDAŃSK 3,5 ROKU FIRMA BEZ KOMENTARZA . OBECNIE ZŁOŻYLISMY WYPOWIEDZENIA JA I MOI DWAJ KOLEDZY . BRAK SPRZĄTACZEK , GODZINY NADLICZBOWE NIE SĄ REGULOWANE . OBECNIE DOCHODZIMY SWOICH PRAW W SĄDZIE . FIRMA COLTEX GDAŃSK SPRZEDANA OBECNIE LIBERTY CHORZÓW .

Łapacz kretynów Nowy wpis
@MARIO

No jak brak sprzątaczek w sklepie z 3 osobową obsadą to rzeczywiście dziwne. Ale rozumiem ze prywatnego kierowcę z Bentleyem miałeś ? Co za głąby.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Coltex S.J Rogala?

Waldi Nowy wpis

Miałem nadzieję, że na forum dowiem się coś więcej o pracy w firmie tym bardziej, że mam zamiar aplikować!!

Iza

@Jurek a możesz napisać co skłania Cię do takiego zdania? Często odbiór jednej osoby, może być bardzo indywidualny i ktoś inny może tego koordynatora odbierać inaczej. Jeśli przytoczysz konkretne informacje na pewno będzie łatwiej się do nich odnieść.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Coltex S.J Rogala? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Jurek

Szkoda czasu. Firma dziadostwo tak samo jak Warszawski koordynator. Oszust, klamca, dwulicowiec.

Alastor

Czasami trudno ogarnąć która to firma, brakuje tutaj jakichś logotypów tak mi się wydaje, ale generalnie czemu nie mówimy o Coltex, generalnie wszystko jest w porządku z obiema

Repoman

Ktoś pisze o firmie Sawdel. To inna firma.

REporter

chyba pomyliłeś firmy.

ania

Cześć :) pracowałam w tej firmie i napisze tak: 1680 brutto kilka razy się zdażyło że załoga dostała 50 zł netto ppremii:) ale generalnie odradzam prace bo to nie firma tylko wielki bałagan do dziś nie dostałam świadectwa pracy :( pan prezes liczy tylko zyski i niczym się nie przejmuje, łamanie pr. pracy oczywiście nagminne :) i nie tego :)

sprzedawca

kup sobie okulary, u góry są zakładki, możesz sprawdzić telefon i godziny do każdego sklepu. co za młotki chodzą po forach, dziwne jełopie że potrafisz internet obsłużyć.

Maciek Klient

Wypowiadam się z pozycji Kliena. Może to wskaże profesjonalizm firmy. Powyższe wpisy wskazują na ignorancje "zarządu" firmy (pisownia odnośnie do jej działań zarówno wobec pracowników i Klientów. Wystarczy wejść na stronę www. ....i otwiera się wizerunek amatorszczyzny i braku szacunku dla KLIENTÓW. Brak godzin otwarcie puntów czy dni pracy, która to informacja jest podstawą w relacjach z potencjalnym Klientem. Kontakt.... to telefony stacjonarne (płatne). To mnie zniechęca i wybieram inną sieć!!!! Jestem wolny. Nic dziwnego ten zarząd to pewnie byli "byzmesmeni" z bazarów handlujących na łóżkach polowych. Rebiata - mamy XXI wiek czas skończyć gimnazjum.

sprzedawca
@Maciek Klient

A jakie byś chciał bezpłatne numery do każdego sklepu ? Z koniem się chyba na łby zamieniłeś.

piotr

Ja bym się nie łudził @jasiek za bardzo że każdy od razu zaraz Ci powie ile on zarabia w Coltex, niestety ludzie się raczej takimi sprawami nie chwalą, albo nie mówią w prost i konkretnie. Wpadłem tu z polecenia, bo mój znajomy polecił mi pracę w Coltexie w Gdańsku i bardzo sobie ją zachwalą. Ale jednak chciałbym też informacje od iinych czy faktycznie ta robota jest warta starań

Możecie napisać jak wygląda tam stawka godzinowa? jakiego rodzaju proponują umowy?

mela

Z urlopami nie ma problemu, ale trzeba ustalić wcześniej z kierownikiem. Jak wypadnie coś nagle a jest pełny skład to też nie ma problemu, Dużo zależy od podejścia indywidualnego kierownika danego punktu. Pensje nie najlepsze, ale podobną niektórzy mają gorzej ;-). Parcie na sprzedaż jest, no ale taka branża - sprzedaż najważniejsza.

Jaro

Urlopy traktowane sa jak dobro reglamentowane. Sukcesem jest w ogole uzyskanie odpowiedzi na wniosek urlopowy-taka kultura pracy.

harry

Czasem się pewnie zdarzy, że ogłoszenie wystawią na komercyjnym portalu, ale tez dawno nie widziałem, a szkoda, bo to dobry sposób na reklame i pozyskanie pracowników. Większość dobrych firm już dawno weszło we współprace np. z goworkiem i widac, że dbają o ludzi, nawet udzielaja sie w tematach jak ten, a tutaj? Cisza, wnioski wyciągnij sobie sam...

jan

Właśnie, chyba dwójkę z przodu na koniec macie, a i pewnie pod trójkę w Coltex da rade podejść, mam rację, czy się mylę?

ruda _małpka

Z urlopami nie ma problemów, są zgodnie z kodeksem co najmnie 2 tygodnie za jednym razem. Ale raczej wskazane planowanie wcześniej.Bo to sklep/

gej w coltexie

pierwszy słysze o takich problemach, wypełniasz arkusz , ustalasz z kierownikiem, itp. Trudno żeby cała załoga szła se na urlop w lipcu - nie przeginajcie, ludziom się we łbach przewraca.

edo

M.Ś. jest szefem wszystkich szefow. Najlepszy najkulturalniejszy najprzyjemniejszy, zawsze mozna z nim spokojnie na kazdy temat porozmawiac

zainteresowany

Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytanie odnośnie urlopów , jak firma do nich podchodzi, bo słyszałem że o nich można zapomnieć. Są tylko na papierku

Zostaw merytoryczną opinię o Coltex S.J Rogala - Gdańsk

Coltex S.J Rogala