Opinie o Lapp Kabel Sp. z o.o. w Biskupice podgórne ( wrocławia)

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lapp Kabel Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lapp Kabel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lapp Kabel Sp. z o.o. w Biskupice podgórne ( wrocławia)

Hiszpania

To jest firmą, gdzie ceni sie (usunięte przez administratora), może zapiernivzasz xxxx lat, ale wystarczy jedna wtopa i jesteś na wylocie, jak Nie przyjmujesz na klatę żartów swoje brygadzisty, a nie daj mu Boże ???? odpowiesz żartem, który go urazi, będziesz piętnowany i pierwszy do wylotu, ale karma wróci ;) (usunięte przez administratora)

@KLAUN

Czyli trzeba znosić żarty i siedzieć cicho żeby nie podpaść. A prócz atmosfery coś jeszcze ci nie pasowało? Czy odszedłeś głównie przez klimat i kiepskie relacje z przełożonym?

Na magazynie jak wam się pracuje, to prawda, że można liczyć na stabilne zatrudnienie, bo szukam roboty na stałe. Piszecie, że nie ma rozwoju i nigdy nikt nie awansował ale mi to nie przeszkadza, o ile kasa się zgadza i dobrze płacą?

Kandydatką do pracy Nowy wpis

Dzień dobry Chciałabym złożyć swoje CV do pracy w Lapp Kabel - czy mogę prosić o podanie maila na którego mogłabym wysłać document? Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Inżynier Jakości prowadzona przez firmę Lapp Kabel Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Witam, czy firma oferuje na stanowiska biurowe pracę zdalną lub hybrydową? Jeśli tak to również czy współfinansuje zakup sprzętu do pracy/ biurko/ krzesło?

XcXc
@Kandydat

Jeśli chodzi o pracę w dziale handlowym to jest w systemie hybrydowym, a co do zakupu potrzebnych narzędzi to kwestia do dogadania

Gabryś Nowy wpis
@XcXc

Z tego co wiem to wszedł przepis że firmy finansują jakąś część za internet. Z tym też można się dogadać żeby był taki dodatek? Jak jest hybryda to ile w biurze a ile na home office?

Inżynier Sprzedaży

rozmowa prowadzona w tonie zdecydowanej wyższości nad kandydatem, niegrzeczne i nietaktowne teksty podczas rozmowy np.:" nie interesuje mnie co Pan robił..." Notoryczne przerywanie podczas rozmowy. Czy to miało prowadzić do zbadania zachowania kandydata w sytuacji stresowej? Czy takie zachowanie przełożonych to normalka? Kwituje to rozmowę: kultura osobista dotyczy zarówno sprzątaczki jak i prezesa, a tu kadra zarządzająca ma problem z własną kulturą. Zadufani w sobie panowie przez maleńkie "p".

standardowe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Hiszpania

Iza
@Hiszpania

A kiedy jest się na wylocie? Jakie błędy u nich są niedopuszczalne i mówisz o pracy na magazynie? Czy tą wtopa, o której mówisz dotyczy tylko relacji w pracy z brygadzistą?

KLAUN
@Iza

Te słynne żarty lapowskie mogące iść tylko w jedną stronę i tak naprawdę nie będące żartami tylko formą niedopuszczoną a mająca znamiona. Radość że mam to już za sobą. A i nie tylko na magazynie takie rzeczy, tam jest taki ogólny klimat, a ryba psuje się od głowy.

@KLAUN

RS

Czy w Lapp Kabel jest możliwość awansu ??

@RS

Pytasz bo chcesz się tu przyjąć? Z awansem to i tak pewne musiałbyś poczekać bo nikt ci od razu nie da. W ogóle jakie stanowisko cię interesuje?

Yyy
@Edward

Chyba nie zrozumiała Pani/Pan mojego pytania. Zapytałem czy jest możliwość awansu. Czy macie Państwo jakąś ścieżkę kariery, dzięki której pracownik może rozwinąć skrzydła i awansować OCZYWIŚCIE W PRZYSZŁOŚCI na wyższe stanowisko ? Logiczne jest, że nikt kto się przyjmuje do nowej pracy nie awansuje OD RAZU na np. Starszego specjalistę ? „Pytasz bo chcesz się przyjąć ?” Co to za pytanie…

On
@Yyy

Jest możliwość awansu na (usunięte przez administratora)jak odpowiednio wejdziesz swojemu szefowi, ajak nie wiesz jak to są tu mistrzowie udzielą Ci lekcji. A tak serio to poza tym nie ma żadnej określonej ścieżki rozwoju i czegoś takiego jak młodszy czy starszy specjalista, więc i awansu nie będzie, bo nie ma takich struktur.

Młoda
@Edward

To można awansować czy nie?

Stary
@Młoda

Nie

@Stary

A z jakiego powodu nie? Jak tu struktura wygląda jeśli o stanowiska chodzi?

Gg
@RS

Nie ma. Struktura jest płaska. Wszystkie stołki są obsadzone dupowłazami, konfidentami albo nieudacznikami.

@Gg

I serio nie ma szansy na jakikolwiek awans jeśli pokaże się zaangażowanie i umiejętności? Nawet jedna osoba tego nie docenia?

SA
@Maja

Rozśmieszasz mnie Maja. Struktura jest taka Wyrobnik i jego Władca jak przy budowie piramid. Pot się z Ciebie leje, budowla rośnie a Pan spiją śmietankę sukcesu, ty w nagrodę dostajesz batem, żeby robić więcej. Proste!! czego nie rozumiesz.

Gg
@Maja

Jeśli ktoś z kierownictwa zauważy, ze jesteś zbyt dobra to szybko się Ciebie pozbędą. W tej firmie nikt nigdy nie awansował.

@Gg

Czyli nie należy się wychylać i robić swoje? Rozumiem że nie ma awansu ale podwyżki co jakiś czas dadzą, nie? Mam na myśli takie grupowe.

Plan B

Jeżeli nie przeszedłeś procesu rekrutacyjnego w tej firmie, potraktuj to jako komplement

Lizon

Zniszczyć ?

Julia
@Plan B

O co chodzi? Dlaczego to ma być niby kompletement jak się nie przeszło etapu rekrutacji?

Plan B
@Julia

Bo jesteś za dobry :D i co gorsze chciałbyś zmian tych wypracowanych i "sprawdzonych" metod od 20 lat. Ludzie na stolkach musza dbac o to co jest i nie pozwalac na zle zmiany.

@Plan B

Naprawdę? Boją się przejść na jakieś nowoczesne i lepsze rozwiązania czy co?

Hollow
@Maja

nowoczesne rozwiązania powodują utratę kontroli nad wszystkim. Byli tacy co je wprowadzili i już ich nie ma. taki tam ostracyzm. Pracy duzo, ne polecam

Cardio
@Maja

A pewnie że się boją i to jak. Kiedy myślenie jest rodem z czasów zamierzchłych kiedy rządzili generałowie, to każda zmiana może prowadzić w ich głowach do obalenia władzy. Niestety Ci co widzą że król jednak jest nagi i mówią to głośno są szybko usuwani, reszta siedzi grzecznie i kiwa głowami niczym ameba.

Bunny
@Maja

Kreatywność odnajdziesz jedynie w księgowości, ale chyba tam nie ma póki co miejsca

Frodek
@Bunny

Kreatywność powinna być w dziale marketingu xD

@Frodek

Nie no z tą księgowością akurat gra słów siadła według mnie.xd a Ty co chcesz od tego działu marketingu? ;p

Tofu

Nic a co mam chcieć

Gremlin
@Dominika

Żeby marketing był marketingiem a nie tym czym jest, choć wiem to i tak za dużo.

Krzyk
@Dominika

Sczęśliwego i komunikacja sczerokopasmowa kreatywnie

@Gremlin

Ale marketing to nie tylko kreatywność :D Ale też komunikacja, wsparcie sprzedaży itp. Tego też tam brakuje?

Maja

I co Cię tak śmieszy? Nie mam racji?

xD
@Maja

Wsparcie sprzedaży szczególnie gdy terenowy potrzebuje materiałów reklamowych… na czas

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Inżynier Produktu w Lapp Kabel Sp. z o.o.?

magister inzynier

doswiadczenie w wysylaniu faktur, odbiernaiu telefonow, przepraszania za opoznienia i tlumaczenie sie z braku dostepnosci towaru :)

Niezbędne duże doświadczenie we wchodzeniu gładko bez wazeliny swojemu Panu. Jak masz takowe to zapraszamy daleko zajdziesz, tym dalej im większym troglodytą jesteś.

@magister inzynier

czesto są takie sytuacje ze czegos brak ? to staly element pracy na takim stanowisku czy to moze jest tylko czasowe?

inzynier procesu

czesc, widzialem na pracuj.pl ofetrte pracy w lappie jako inzynier procesu. czy ktos moze sie wypowiedziec jaka panuje tam atmosfer, jakie sa zarobki i jak z mozliwoscia rozwoju? z gory dzieki za odpowiedzi ;)

Ccc
@inzynier procesu

Tam nie ma możliwości rozwoju….

MC
@inzynier procesu

O rozwoju to zapomnij kolego. Szukaj pracy gdzie indziej, jesli to dla Ciebie wazne. Atmosfera ani zarobki tez nie przemawiaja za praca w tej firmie.

Frank
@inzynier procesu

Szkoda Twojego czasu oraz energii Jeśli masz trochę ambicji to znajdziesz sobie lepszą pracę Najlepiej mają tam Ci, którzy pracują po 10-15 lat. Resztę możesz doczytać w komentarzach poniżej Powodzenia

Jakub
@Frank

Kurczę, to co tu trzyma ludzi skoro jest tak źle? Skoro ani kasa nie powala, ani rozwoju nie ma za bardzo...

EM
@Jakub

Starych trzyma zasiedzenie i sączenie do głowy przez lata że do niczego się nie nadają. Młodzi przychodzą i odchodzą, są nieco mądrzejsi i jeszcze nie nasiąkneli niezdrowym klimatem ul. Profesonalnej.

Fff
@EM

Odchodzą „Młodzi”, ale tylko którzy mają ambicję i godność………

pocisk
@MC

atmosfer z niektorymi wpolpracownikami byla ok, co ciekawe im nizej schodzilo sie w hierarchi oraz w poziomach budynku tym bylo lepiej z ta atmosfera. najgorszy byl slownik jednego z menadżerów. po kilku dniach sluchania takiego prostackiego klniecia zastanawialem sie czy pracuje w mercedesie czy na budowie :D

stary
@inzynier procesu

Możliwość rozwoju to tylko kolejna pozycja w ogłoszeniu rekrutacyjnym a atmosfera lepiej nie mówić

@stary

A czy zarobki ocenicie jako dobre? Może chociaż kasa odwdzięcza tą atmosferę?

Lucky

NIE

szukam pracy

Czesc, czy w Lapp Kablu mozna pracowac z domu?

Zuzanna
@szukam pracy

Ale to chyba pytasz o biuro, bo kabli raczej nie produkują i nie magazynują w domu :D Ja to jestem ciekawa, ile ma pracownik na magazynie, bo szukają, ale nie podali ile płacą :)

Dziki drut
@szukam pracy

Oczywiście, bierzesz kabel do domu i kręcisz

@Dziki drut

To by było genialne akurat, ale rozumiem, że tryb zdalny tutaj to sarkazm jeśli chodzi o magazyn? :/

HŁEHŁE
@Dominika

Sarkazm, szydera, drwiny i złośliwości to podstawa pracy w Lappkablu, także bez tego ani rusz ;/

michael jordan

stawanie na glowie aby zadowolic niemieckich wladcow.

Jakub
@michael jordan

Pracownicy w jakiś sposób na tym cierpią? Wymagania są coraz wyższe?

michael jordan
@Jakub

wiesz co, w czasach pandemii pierwszej niemcy pracowali na 60% a zloty oddzial w polsce z rekordami sprzedazy zasowal na 100%, wiec moze powiesz mi po co i dlaczego POLSKA pracowala na fulla, skoro wszystkie dotawy szly z niemiec? takie pytanie na logike. zeby bylo smieszniej zgadnij do kogo klienci wydzwaniali i wypisywali z pretensjami, ze ich kabelek nie dojechal a ich produkcja za miliard stoi. idac dalej tym wspanialym lancuszkiem - klient nasz pan (nawet ja robi zamowienie za 5 zloty) - przedstawiciel handlowy wazna postac w firmie bo odpowiada za 99% przychodow - wiec wszystko spada na... no wlasnie :)

Czy w Lapp Kabel Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Zoska

Tak, otrzymasz paczkę świąteczna głównie ze słodyczami dla dzieci Bony tez są ;-)

Strachu

Dzień Dobry, Proszę o odpowiedź na kilka pytań - jaki jest system pracy? - Ile firma zatrudnia pracowników na produkcji? - jakie są stawki i dodatki (kasa)? - czy jest możliwość złapania jakichś nadgodzin dodatkowo płatnych?

Zoska
@Strachu

To nie jest firma produkcyjna

Od dłuższego czasu widnieją ogłoszenia do pracy na magazyn. Szukam pracy i zastanawiam się czy wysłać CV. Może ktoś mi podpowie czy warto, bo trochę mnie zastanawia czemu te ogłoszenia są na pracujpl tak długo?

Można dostawać wyplate do ręki?

Kabel
@Ania

Dobremu to możesz dostać od panów przełożonych ale co innego

casemiro

w telegraficznym skrócie - nie polecam pracy w tej firmie (chyba, że ktoś chce się dowiedzieć co mu nie pasuje w pracy) moim skromnym zdaniem firma nie jest przystosowana do rozwoju, sposób prowadzenia przedsiębiorstwa przypomina typowy POLSKI styl. większość pracowników pracuje tam ponad dziesięć lat co tłumaczy przywiązanie do stołków, hermetyczne środowisko i brak możliwości awansu. najważniejszą osobą w firmie jest(usunięte przez administratora)który steruje przedsiębiorstwem z tylnego siedzenia, jeśli trafisz pod jego skrzydła to możesz liczyć na najlepsze możliwe warunki w firmie Lapp Kabel oraz względną ochronę. natomiast jeśli trafisz do działu L to możesz liczyć na nic...(usunięte przez administratora) co do samego procesu zwalniania pracowników to w moim przypadku firma prowadziła rekrutacje do działu (usunięte przez administratora)na moich oczach utrzymując, że będzie to dodatkowa osoba, ze względu na ogrom pracy, po czym ostatniego dnia miesiąca dowiedziałem się, że to był prowadzona rekrutacja na moje miejsce... dodatkowo po drodze tej rekrutacji kierownik 1 i kierownik 2 w mniej lub bardziej udolny sposób próbowali tuszować całą sprawę. taka sytuacja. - podwyżki w tej firmie to rzadkość (bardziej obniżki inflacyjne), - w czasach największej pandemii homeoffice to przywilej dla wybranych, ale ogólnie firma tego nie praktykuje, bo po co. - brak możliwości awansu, większość osób boi się mówić pewnych rzeczy na głos, sprawy mają być załatwiane tak a nie inaczej, bo tak zostało postanowione, czego nie rozumiesz. - przepracowane nadgodziny wynagradza się w pizzy. - karta sportowa jest, ale kosztuje 149 zł. - panuje (usunięte przez administratora), kolesiostwo i tzw. donoszenie (zwłaszcza przez jednorożców) - bywa ta, że człowiek pracuje tam 16 miesięcy i nie załapie się ani razu na premie roczne. oczywiście fizycznie jest to możliwe, ale moim zdaniem warto to wspomnieć. - firma uważa się za korporacje, a zatrudnia około 40 pracowników umysłowych. reasumując jeśli ktoś skończył minimalnie ponadprzeciętne studia, ma większe ambicję niż raportowanie przejazdów tirów i przechadzania się po magazynie oraz jest osobą kreatywną to powinien wybrać ta firmę w ostatecznej ostateczności.

Eks
@casemiro

Bardzo obszerne i zgodne z moim doświadczeniem podsumowanie pracy w Lapp Kabel. Nie ma tu zdania, z którym się nie zgadzam, a wiele jeszcze mogę dodać. Może komuś uda się przeczytać co nieco zanim jak moja poprzednia opinia ten post zostanie usunięty. Jeśli komuś się nie chce czytać elaboratów - to krótko i na temat - NIE POLECAM I NIE POZDRAWIAM. Przechodząc do konkretów: - polski styl zarządzania - taki z czasów sprzed kilku dekad co najmniej, ale jednak nie można się dziwić, gdyż kadra menagerska nie posiada kompetencji w sferze nowoczesnego budowania i zarządzania zespołami(usunięte przez administratora) - co ważne, a mało się o tym mówi i teraz wiem dlaczego czyli zarobki. Krążą legendy jak świetnie się w Lappie zarabia. Prawda jest taka że pensje są medianą rynku czyli przeciętne. No niektórzy owszem mają jak u Pana Boga za piecem, jednak dobrze nadmienić, że rozbieżności na tych samych stanowiskach potrafią sięgać nawet 50 procent. Pensja oraz premie wszelakie zależą od tego czy twój przełożony Cię lubi i jak bardzo się starasz mu wejść wiadomo gdzie.(usunięte przez administratora)Zasada jest też taka w tej firmie, że pracę kobiet z góry można wycenić na mniej wartościową. - home office to zagrożenie dla poczucia panowania i kontrolowania wszystkiego i wszystkich, chociaż są wybrani/ki co mogą więcej, chyba wiecie dlaczego, - najlepszy jest ten darmowy parking w ogłoszeniach - łaska - to mnie niesamowicie śmieszy,(usunięte przez administratora) - panie nie wracają już z urlopów macierzyńskich, (usunięte przez administratora) Pozdrawiam tych fajnych i kompetentnych kolegów i koleżanki, którzy jeszcze tam pracują, tylko dzięki Waszej ciężkiej pracy ta firma funkcjonuje. Całej reszty nie pozdrawiam.

Co innego na rozmowie kwalifikacyjnej, a co innego w praktyce, dotyczy też stawki. Praca w tej firmie to ostateczność. Benefity jakimi firma się chwali to ściema. Karta multisport pełna cena, brak imprez, podwyżek. Jedynie kawa się zgadza bo cytryn to brakuje ????

Zatrudniony

Ale o co Ci chodzi, przecież kawa najlepsza na ziemskim globie, więc choćby dla niej powinieneś do roboty przychodzić i tyrać również po godzinach. . Ha ha ha ;) Po prostu leń jesteś i benefity jakieś Ci w głowie ;)

SzczęśliwieByłyPracownik

Widzę, że firma wkłada sporo pracy w usuwanie niepochlebnych opinii z tej strony. Szczere i merytoryczne opinie pojawiają się i krótko po tym znikają... Cóż, ponoć "prawdziwa cnota kryty się nie boi"... Tak jednak nie jest w tym przypadku, bowiem w tej firmie dobrych obyczajów nie znajdziecie... Staram się pisać delikatnie i naokoło, żeby nie dać pretekstu do zdjęcia mojej opinii. (usunięte przez administratora)

Szczęśliwy bo daleko
@SzczęśliwieByłyPracownik

(usunięte przez administratora). Szczerość to dość trudna sprawa w przypadku tej firmy, a o dobrych obyczajach to nawet nikt tam nie słyszał.

Kabel
@SzczęśliwieByłyPracownik

Opinie znikają, bo trzeba trzymać fason za wszelką cenę. Fasada ma być szczerozłota a w środku to już nieistotne. Najważniejsze żeby lepiej się poczuć i podtrzymywać wizję firmy ze statuetką pierwszeństwa. Bezpośrednia i otwarta rozmowa nigdy w tej firmie nie była możliwa. Trzeba kluczyć na około, a najlepiej siedzieć cicho i twierdząco kiwać głową, także nic dziwnego że opinie są usuwane. Organizacja jest sztywna, wspierająca zachowania mało etyczne, faworyzująca i umacniająca osoby wyznające takie właśnie postawy. Nie polecam.

Wiecie może czy w Lapp Kabel Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Maniak

Daruj sobie

Jak długo trwa proces awansu w Lapp Kabel Sp. z o.o.?

Kierownik

W firmie nie istnieją żadne jasne procedury awansu, zresztą nie sądzę, żeby można było mówić o czymś takim w ogóle. Stołki są zajęte od stu lat, struktura jest płaska. Możliwa ścieżka awansu jest jedna, jak w dżungli walka dwóch największych osobników, kto pierwszy starci oddech i żeby było jasne zasady fair play i kwestie merytoryczne nie są tu istotne. Także reasumując - rekrutuj się od razu na dyrektora jak w głowie Ci stanowiska. Ps. no ale takich ogłoszeń firma nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Lapp Kabel Sp. z o.o. - Biskupice podgórne ( wrocławia)

• Jak się pracuje w Lapp Kabel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lapp Kabel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lapp Kabel Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lapp Kabel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lapp Kabel Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lapp Kabel Sp. z o.o.