Opinie o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Bezimienny

Cześć. Dostałem ofertę pracy w Holandii, na pakowaniu pomidorów. Chciałbym się dowiedzieć na temat warunków na miejscu oraz czym prawdą jest, iż pracuje się około 50 godzin tygodniowo i można wyciągnąć 330 euro netto/tydzień ( po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia, kosztów transportów praca - zakwaterowanie i powrót)? Pozdrawiam

Antek
@Bezimienny

Nie w tej firmie....

eh

Zastanawia mnie, dlaczego na stronie internetowej agencji dalej widnieje ogłoszenie o pracy w piekarni? Obecnie jest tam aż za dużo ludzi, nie warto przyjeżdżać, no chyba że ktoś lubi sobie popracowywać, czyli pracować 20-30 godzin tygodniowo, zarobić tylko na domek, ubezpieczenie i ryż z jogurtem. No chyba że jesteś osobą która lubi się płaszczyć przed polakami liniowymi to może nie wsadzą Cię na linię która wcześniej kończy pracę. Ogólnie zakłady pracy i praca są bardzo fajne ale organizacja godzin pracy to jakaś kpina, myślę że dziecko z podstawówki potrafiłoby to zrobić lepiej. Nawiozą różnych ludzi i potem oj oj każdemu trzeba żeby zarobił na domek ale przecież nie o to chodzi. W mojej umowie mam wyraźnie zapisane - 40 godzin tygodniowo. Myślę że w dobrym guście będzie wystosowanie jakiegoś pisemka do organów prowadzacych kontrolę nad agencjami, może jak się kary dla polaków w biurze posypią to coś wróci do normy. Podobno kiedyś, kiedy było więcej Holendrów w biurze to było lepiej, ale jak wiadomo co polak weźmie w łapy to i spartoli, bez umiejętności układania się, płaszczenia, bądź pleców w biurze stanowczo odradzam bo można tylko nerwy stracić.

L

Jak praca w chłodni

L

Jak pracuje się na chłodni

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Zosia

Najgorsze biuro z jakim sie spotkałam. Pracowałam od listopada do grudnia na piekarni w Tilburgu. Przez pierwsze 3 tygodnie miałam po 30 godzin więc złożyłam wypowiedzenie z pracy i wtedy dawali mi ponad 40 godzin tygodniowo, koordynatorzy nieprzyjemni,gdy dzwoniłam do biura gdy godziny sie nie zgadzaly lub pieniądze to był problem i po kilka wiadomości wysylalam lecz były lekceważone. Przed świętami nakładali kary za ogrzewanie bo na termostacie było 21 stopni a nie 19 na szczęście skończyło się na pisemnej naganie. Dwa miesiące czekałam na świadectwo pracy.

tenhoho

Byłem nie polecam myślę że można znaleźć lepszą agencję.

Red
@tenhoho

Może rozwinąć wypowiedź

tenhoho
@Red

pierwsze tygodnie zawsze salaris sie nie zgadza , zawsze oczywiscie na twoja niekorzyść dzwonienie, dopytywanie sie zalatwianie tragedia. Chyba to ma na celu sprawdzenia czy kogos bedzie mozna robic na salarisy czy nie. Byłem w 3 biurach do tej pory i mogę powiedzieć żę słabo to tu wygląda. Pozdrawiam

mała

Czy tam jest aż tak tragicznie? jedzie ktoś teraz w weekend? do pracy w piekarni m-virtanen@wp.pl

Lukas

Przepraszam mam pytanie..Nie znam angielskiego na tyle żeby się dogadać..czy nie poradzę sobie w pracy i ogólnie? Czy pomaga polski koordynator?

niepoelcamseppeetersa
@Lukas

to róznie bywa ale jak bedziesz miał problem z salarisem czy cos to kaza Ci zadzwonic do planisty z nim rozmawiac a on tylko po angielsku wiec do momentu problemu dasz se rade , a potem radz se sam .

@niepoelcamseppeetersa

Dziń dobry Jeśli chodzi o znajomość j. obcego w pracy to zależy tylko i wyłącznie od oferty pracy/ pracodawcy. Koordynator przyjmuje pracowników, jedzie z nimi po BSN, zawoxi do pracy, udziela informacji na tyle ile potrafi lub ma wiedzę. W biurze w Holandii w j. polskim rozmawia Pani Ewa lub Wioletta. Planista nie jest odpowiedzialny za solarisy tylko za plan. Pozdrawiam

taktak
@Lukas

W pracy dasz se radę bardzo dużo polaków, ale problem z załatwianiem spraw np jak znikną Ci godziny jak sam nie pójdziesz w pracy do holendra i nie zagadasz to agencja raczej nie będzie się starać o informacje korekcyjną.Mało tego w agencji pomimo tego ze odbijasz odciskiem palca w praca tak jak w DutchBakery to i tak te godziny znikną i oni nie widza problemu , dopiero interwencja u kierownika w zakładzie coś pomaga Tragedia.

Witam. Dostałam ofertę pracy w piekarni czy może mi ktoś napisać coś więcej,jak tam jest i wgl. I ile mniej więcej zarobie w tydzień? Pozdrawiam.

Gabriela
@Ewa

Witam, pracowałam w piekarni na wakacjach. Zależy gdzie Pani trafi. Najlepsza piekarnia to ta w Waalwijku moim zdaniem. Pracowałam w Tilburgu, Wallwijku i Waspiku. Zdecydowanie wygrywa Waalwijk, chociaż trzeba uważać na niektóre osoby, ale tak jest w każdej pracy. Moim zajęciem było głównie pakowanie bułek, czasem praca na magazynie przy układaniu kartonów na palety. Praca nie ciężka, zarobić można dobrze. Ja byłam na wiekówce i na nockach potrafiłam zarobić do 350 euro.

Helboy

Dodam jeszcze że niepłacą pieniądzy zero pomocy ze strony koordynatora wogle niewiem na h. J on tam jest jak o wszystko trzeba dzwonić do biura H ci w (usunięte przez administratora) Arkadiusz.

Mieszkaniec z Kaatsheuvel
@Helboy

Tak jak piszesz tak pracujesz, jestem z tego samego mieszkania i cieszę się że Cię z niego wyp..., dla takiego nieroba jak ty to szkoda czasu i nerwów. Od płacenia pieniędzy jest biuro nie koordynator. Na mieszkaniu wilgoci brak a żeby było ciepło w pokoju to wystarczy odkręcić kaloryfer. Współczuje kolejnym pracodawcą takiego trutnia na mieszkaniu i w pracy.

@Mieszkaniec z Kaatsheuvel

Zejdź na dół łach udro i popatrz po pokojach niema tam koloryferów żadnych grzejników , a z pod ściany leci woda jak pada deszcz deb ilu, i współczuję mieszkać z takimi q

@Mieszkaniec z Kaatsheuvel

Zejdź na dół łach udro i popatrz po pokojach nie ma żadnego koloryfera grzejnika, a z pod ściany leci woda kiedy pada deszcz, poza tym wynagrodzenia nie ma. A co do ludzi tam mieszkających to już totalny brak słów, zresztą widać.

Helboy

Następne (usunięte przez administratora) oszukańcze biuro, odradzam pracy na chłodni i na piekarni. Kordynator codziennie wieczorem wpada na mieszkanie na ktury nieszka z 20 osób i mówi kto idzie do pracy kto nie. Pokoje wilgotne bez ogrzewania i ludzie (usunięte przez administratora) przypieprzają się o wszystko Kaatsheuvel.

Sp

Dostałeś ofertę pracy jako spawacz opłaca się ? Jakie są zakwaterowania ?

Witam właśnie chcę zacząć pracować w tej agencji pracy czy są wolne pokoje na walwajku ktoś coś wie

Aneta

Bardzo dużo tu niepochlebnych opinii o firmie, co jest dla Was największym mankamentem tego pracodawcy? Może dostrzegacie też dobre strony, jak na przykład wynagrodzenie wypłacane na czas? Czy firma pomaga zorganizować transport do pracy? Oferuje jakieś szkolenia?

Patryk
@Aneta

Jak najbardziej wypłaty na czas co tydzień. Aby dojeżdżać do pracy dostaje się rower, jeśli jest na tyle blisko. Jeśli nie to pracowników dowożą. Mają dobre oferty pracy

@Aneta

Zdaję sobie sprawę ze swej bezsilności wobec ludzi pracujących w agencji jak i mojego braku znaczenia dla tej agencji (bynajmniej poza czysto materialnym), zatem skarg nie umieszczę ale to, co cieszy mnie najbardziej, jest brak kontaktu ze strony agencji, pominąwszy SMS 'planingowy'. Choć jest to osobliwa i kapryśna zaleta. Pozdrawiam

Wodar

Myślałem, że żyję w galaktyce Drogi Mlecznej a walutą w Niderlandach jest euro, jednakże szoku doznaje na każdym kroku, spotykając Polaków. Tylu obrońców orła białego a jednak większość to fani "Diuny" F. Herberta. Dlaczego ja nie dostaję wypłaty w kosmicznej walucie? Ad rem, ludzie, tygodniowa wypłata w Niderlandach- SALARIS. Potem ludzie z perspektywą na życie cierpią, bo Wioletta otoczona jest ludźmi niżu umysłowego a ulgę jej cierpiącemu Ja sprawia oblepianie mandatami. Pozdrawiam

sinbad

Firma jest wyplacalna to prawda. Niestety na tym kończą się wszystkie plusy. Byłam w jednej piekarni "na stałe" w okresie swiatecznym zaczęli mna rzucać po innych firmach - grzecznie jeździłam, gdzie chcieli. Oczywiście zadzwoniłam do Pani Kasi z pytaniem, czy źle pracowałam, że mna rzucają czy co się stało. Okazało się, że wszyscy muszą mieć godziny dlatego mną rzucają (jakbym nie mogła byc caly czas na tym samym miejscu), Pani Kasia obiecała, że po świętach wrócę na swoją zmiane i do swojej piekarni. Niestety dalej zwiedzalam Holandię lub siedziałam na domku. Gdy załatwiłam na swoja rękę wolne miejsce w tej piekarni (po prostu inna zmiana) to zdążyli mnie zwolnic z brakiem mozliwosci powrotu do firmy. Powód zwolnienia to hałas... oczywiście doszła do tego kara pieniężna wyższa niż moja wyplata...tak jak ktos juz napisal: Jeżeli masz więcej niz 23 lata i brak statusu studenta to poczekaj na październik lub szukaj innej agencji. Nie polecam.

@sinbad

Pani wypowiedź jest dla mnie co najmniej nieklarowna. Zgubiłem się przy hałasie, będącym rzekomym powodem zwolnienia, jak i przy karze pieniężnej, ponieważ nie zrozumiałem z czego wynikła?

Thorgal

Witam. Właśnie dostałem ofertę pracy w miejscowości Waspik k/Tilburga. Wybiera się ktoś tam może? A może ktoś już był w tych okolicach i może napisać coś więcej? Pozdrawiam

Andy
@Thorgal

Witaj. Mrozonki czy piekarnia ?

Stokrotka
@Thorgal

Tak byłam na tej piekarni piekarnia wyglonda jak stodoła ludzie jagb z wariatkowa uciekli

@Stokrotka

Z pewnością, Stokrotko, wyglonda.

Kaja

NIE JEDŹCIE NIGDY Z TEJ FIRMY, OSZUKUJĄ, WYKORZYSTUJĄ I MAJĄ CIE ZA NIC.MOWIA ZE DO PRACY JEDZIESZ ,NIE ,NIE JEDZIESZ TY ROBISZ ZA KOŁO RATUNKOWE.POWIEM TAK .KIEDY NIkOgo NIE MA TO TY IDZIESZ DO PRACY NA 3H ,BO NAGLE TA OSOBA SIE ZJAWIA ,ALBO SCHODZI Z PRZERWY,MASZ PRZERWĘ CO GODZINĘ,WIADOMO NIE PLACA CI ZA NIĄ ,no i godziny odchodzą.Warunki? Idzie zaakceptować,tylko na co one komu jeżeli sa kary za nic ,no bo moim zdaniem kara za zostawienie pasty na umyealce to przesada.NIE CHODZISZ DO PRACY A UTRZYMUJESZ Mieszkanie.W Pracach jest mobing.

(usunięte przez administratora) frajerzy nie jechać w żadnym wypadku zero jakiego kolwiek poszanowania po 14 godzinej trasie siedzisz jeszcze 4 h żeby odstawil Cię na mieszkanie brak poszanowania nie liczą się z tym że jesteś zmęczony podróżą totalna olewka w 100 procentach odradzam

Robert

Nie polecam mają ludzi za nic jedyna kompetentna osoba w biurze to Pani Ewa ,bo wielką pani prezes bo chyba za taką się uważa choć jeszcze parę lat temu buraki na polu zbierała to kompletna porażka wielką pani A z botów sloma wystaje zwolniła mnie z byłe powodu bo nie tanczylem tak jak ona chciała oczywiście blokując mi wszystkie pieniądze gdy zadzwoniłem do ambasady w Hadze i odpowiedziałem jak traktują ludzi i na jakiej podstawie zostałem zwolniony pieniaszki dostałem od razu jeśli więcej osób reagowali w ten sam sposób jak ja i nie dawali sobie w kaszę dmuchać to by tak ludzi nie wykorzystywali .nikomu źle nie życzę Ale chciałbym aby pani Wioletta trafiła z powrotem na pole może wtedy nauczyła by się szacunku dla drugiej osoby pozdrawiam i nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Sep Peeters Polska Sp. z o.o - Opole

• Jak się pracuje w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sep Peeters Polska Sp. z o.o