Opinie o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Kinga

Pracowałam razem z chłopakiem przez tą agencje jakoś prawie 3 miesiące, praca w Tilburgu w piekarni całkiem spoko, myślę że jak się chce to każdy sobie poradzi. Operatorzy maszyn bardzo mili, nasi rodacy już trochę gorzej ale to chyba tak zawsze jest za granicami naszego kraju,da się trafić na osoby które chcą pokazać swoją wyższość a da się trafić na kogoś z kimś można normalnie porozmawiać. Mieszkanie w porządku, trochę słabo z oknami w pokoju bo było czuć czasami jak wieje wiatr. Mieszkaliśmy z parą i starszą kobietą która ewidentnie miała problem do każdej nowej pary na mieszkaniu. Kontakt z Panią koordynator Danutą super, co wieczór przynosi plan do mieszkania i jest pod telefonem. Największy minus to to, że na umowie jest zapewnione 38h a tyle nie wychodziło+ jeszcze jestem na wiekówce. Jest to moja 3 agencja pracy w Holandi i mogę polecić ????

Szym

Gorąco polecam SEP Peeters! Zarówno pracowników biura w Opolu oraz koordynatorów i pracowników biura holenderskiego cechuje pełen profesjonalizm. Żadnych problemów, warunki mieszkalne świetne - z pewnością skorzystamy ponownie!

Eliza

Pracowalam z mezem w Sep Peteers od wrzesnia do listopada i jestem zadowolona.Mieszkalismy w Oirlo .Koordynator Robert jest w mily i pomocny w razie problemow.Praca tez ok tylko godz mioglo by byc wiecej .Maz w styczniu wraca i zostaje na dluzej.

@Eliza

Pozdrow Roberta odemnie

Eliza

Pracowalam z mezem w sep peteers od wrzesnia do listopada i bylo ok .Mieszkalismy w oirlo Robert koordynator jest mily i pomaga w razie problemow . Gdyby tylko bylo wiecej godz pracy bylo by super.My trafilismy na dobra prace i maz jeszcze w styczniu wraca do firmy na dluzej.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Slawek

Pokoj z internetem,jak sobie posprzatasz to czysciutko...:) wyplaty co tydz, dowoz i przywoz agencja..angielski moze byc przydatny ale nie konieczny ogolnie bardzo duzy pozytyw...Pracowalem kiedys w Technic Color ...Piaseczno wczesniej unitra PolColor przez agencje pracy GoFor work chyba tam sam dowoz i przywoz koszty kosmiczne..tu spoko..norma...pokoj,prad, gas,woda, dowoz przywoz, kierowanie do prac, przelewy piatek,internet, z doswiadczenia wiem ze jest ok

nie zadowolona

pracowałam z chlopakiem w Sep Peeters, był to nasz pierwszy wyjazd do Holandii, przyjechaliśmy dzień wcześniej, ale poinformowaliśmy Panią z biura, że nie znaleźliśmy busa i jest tylko na ten dzień, nie było problemu, mówiła, że okej. Dojechaliśmy na miejsce jakieś zadupie, stodoła przerobiona na "hotel" koordynator jakiś grubas robił grilla i się okazało, że nikt nie poinformował, że będziemy dzień wcześniej to mówi do nas, że będziemy spać na dworze, gościu z busa jak to usłyszał to mówi, że nam współczuję wyboru agencji, porażka.. Później nas przywieźli na lokacje do Hank, brak internetu, bo podobno nowy domek, ale płaciliśmy za niego normalnie, koordynatora Hanka to chamowa, która wchodziła parę razy do naszego pokoju jAK do siebie, miała problem poczekać na mnie 5 minut gdyż zaspalam, a ile to wstać i się ubrać, dlatego po złości miałam opóźnienie z wypłata, bo nie było terminu aby wyrobić sofi w ciagu 2 tyg. kpina za zaległe 2 tyg zapłacili mi za jednym razem i dostałam 150 euro za przerobione 9 dni, mówię o pracy w miejscowości Waspik (piekarnia), z wioleta z biura to chamowa i prostaczka która nie umie pomoc, zgłaszam jej problem z wypłata, a ona odpowiadała, że co ona może zrobić to nie jej sprawa ona ma ważniejsze sprawy na głowie i mam jej nie zawracać głowy, chyba ja denerwowało ze wydzwaniam codziennie , ale ja nie popuszcze moich zarobionych pieniędzy nie pozdrawiam

jolab63@wp.pl

Witam,znalazlam sie w bardzo ciezkiej sytuacji gdyz pracowalam w innej agencji i sie zwolnilam i chciala bym pracowac u Was i zamieszkac na agencyjnym domku i tu moje pytanie czy byla by taka mozliwosc aby agencja mnie z obecnego mieszkania agencyjnego przewiozla na lokalizacje u Was,mieszkam w Schiedam,bardzo pilna sprawa bo musze to mieszkanie opuscic w ten poniedzialek rano i boje sie,ze zostane na bruku

Skorpion
@jolab63@wp.pl

Witam mam numer telefonu i ich adres w Holandii; tel;0031478571860 email;info@seppeeters.nl adres ; hoofdstraat 25 c 5808 AS OIRLO to są dane z ich strony na internecie a przez jaka Agencje obecnie pracujesz ze tak Cię potraktowali.Pozdrawiam.

Morda223
@jolab63@wp.pl

Cześć i jak ogarnęłas sobie wszystko jak trzeba???.?.? Odpowiedz

Ruda88
@jolab63@wp.pl

A wie może ktoś z was jak wygląda praca w (usunięte przez administratora) w Holandii? Bo chce wyjechać jakby ktoś się orientowal to prosze pisać

skorpion

Co z tą panią co pisała że jest załamana bo ma szybko opuścić domek i chciała telefon do seeppeters to był post jolab63 ktoś coś wie co z nią się stalo

jestem zadowolony z seppeters

Joooo

Nie polecam pracy w piekarni w tliburgu, klimat okropny, ludzie wredni, pracowałam tydzień a przez ten czas z pracy zwolnily się 2 osoby i 2pary z domku się wyprowadzily. W pracy atmosfera okropna. Wszystko musi być idealnie nawet pierwszego dnia. Ludzie najchętniej by cie zjedli w tej "pracy". Nie było ludzi do pracy to trzeba było robić robotę za dwie osoby, jak nie nadążasz w pierwsze dni pracy dostajesz taka pogadanke. Ale to nic. Pani koordynator D. była bardzo zniesmaczona jak po tygodniu pracy z chłopakiem kolejna para wynosi się z domku i dalej jest brak ludzi do pracy, że ze złości zabrała nam Sofi (co było moja głupota, nie wykłócić się od razu o nie) w piątek byłyśmy w urzędzie od razu kartkę z numerem zabrała i wyleciala w pośpiechu że przywiezie nam w niedzielę. W niedzielę gdy przyjechala już byliśmy spakowani a numeru Sofi nie chciała oddac.. Gdy zaczęliśmy się upominać i dzwonić o skan, pani D. komunikowała się z nami słownictwem na poziomie gimnazjum, chciała zostawić numery Sofi w domku w którym mieszkaliśmy wcześniej :) koniec końców następna firma w której zaczęliśmy pracę nam pomogła, gdzie znowu od razu nasza była koordynatorka zaczęła krzyczeć do telefonu, że nie ma jak nam wysłać zdjęcia sofi. Udało się po wielu próbach :) Szczerze nie polecam biura i firmy w której pracowałam.

Kaśka
@Joooo

No niestety na tym polega praca, obojętnie w jakiej firmie się zaczyna. Ja pracuję w sep już 2 lata i pracowałam na wszystkich piekarniach jakoś od pierwszego dnia dawałam radę (tylko trzeba chcieć i się starać), a atmosferę w pracy robią sobie sami Polacy to już raczej nie wina Agencji. A jeżeli chodzi o sofi to każdemu koordynator zabiera w urzędzie, bo musi je zabrać do biura do zeskanowania, ale po kilku dniach dostaje się je z powrotem. Ja jestem bardzo zadowolona z Sep i każdemu polecam. Praca jest, godziny są i z wypłat jestem zadowolona. A ktoś komu się nie chce pracować lepiej niech zostanie w domu. Będąc tutaj 2 lata naoglądałam się już tyle na mieszkaniach i w pracy, jacy potrafią być Polacy, że głowa boli.

jolab
@Kaśka

Witam Kasiu,znalazlam sie w ciezkiej sytuacji mozesz mi podac nr telef do tego biura?bardzo pilne gdyz musze opuscic mieszkanie w poniedzialek rano,sprawa bardzo pilna

@Joooo

Rozumiem..pracowalem w Siedleckim Drosed tam nie praca tylko zapie...l za mala kase jeden stoi i miesza np udka a Ty jak zle trafisz jak ja to przyciagnij palete sam 4 razy 8 skrzynek udka sie sypia podstaw skrzynke wysciel papierem nasypie sie 24 kilo na palete i tak musi byc lacznie 4 * 8 skrzynek po ok 24 kg jak sie nie wyrabiasz udka sie wysypuja i mozesz zatrzymac tasme...HIHI POPRACUJ TAK 8 GODZIN JEDYNA Zaleta jest przerwa na Obiad i koniec...ZA KASE NA AKORD TO OK 1000 ZL na Drobiarstwie a Drobiarstwo ma 2 zmiany od 7.30 i od chyba 13.30 Dobiarstwo zaczyna jak skonczy ubuj a oni od 2 w nocy...bylem na uboju..lipa POMIJAJAC ZE SANEPID PLATNY 84 BADANIA MEDYCYNA PRACY..KSIAZECZKA NAJTANSZA 8 ZLOTYCH, PRZEPUSTKA DO DROSED ZDJECIA...JAK JJEM ROSOL TO DOSTAJE CZKAWKI AGENCJE SEPPETERS POLECAM

Slawek

Sep jest dobra agencja..Koniec wpisu

Wiedzmin

Komu się robić nie chce to niech nie przyjeżdża do peters jo tam jeździł 8 aezonuw i zawsze kasa była na czas i tam wrócę

Sharawy
@Wiedzmin

Ciekawe czy to sie wypowiada ta osoba ktora pracuje czy jednak nie

EmilkA2102

Witam czy ktoś wie jak teraz jest na piekarni ? Czy są godziny ? I jakie warunki zakwaterowania ?

jaki
@EmilkA2102

zakwaterowanie jak w innych agencjach. Pokoje 2-osobowe kuchnia i wc wspolne . Nie jest to ani hotel 5 gwiazdkowy ani noclegownia dla bezdomnych... warunki sa normalne . pracy jest duzo na ta chwile i pewnie za chwile bedzie jeszcze wiecej bo ludzie na swieta beda wracac do polski

Rafi
@EmilkA2102

warunki w mieszkaniach region tilburg i waalwijk sa bardzo dobre

Eyes

Opinie wystawiam tylko i wyłącznie na podstawie swoich doświadczeń. Mogę jedynie napisać, że nie jestem zadowolony. Strata czasu i nerwów.

Cymm

Wszystko w porzadku. Dojechalismy na miejsce w niedziele i od poniedzialku zaczelismy prace. Poki co wszystko jest w porzadku i ludzie na domku sa bardzo pomocni

Krystian

Nie polecam a nawet stanowczo odradzam osobom które nie chcą zmarnować czasu, nerwów oraz pieniędzy na wyjazd do tej agencji. Stwaki nie za wysokie, godzin nie zapewniają a najlepsze jest to ze ciagle nowe osoby rekrutują i bez końca to samo. Ludzie przyjeżdżają pracują po 30 godzin tygodniowo, jedynie na oplaty za domek ubezpieczenie itd zarabiają i dostają jakieś marne resztki. Koordynatorzy niepomocni, aroganccy, niekompetętni.

Pola
@Krystian

Prawda co pan krystian pisze doznałam to na sobie jak coś sie dzieje to wywalają na zbyty pysk kordenatorzy nie pomocni nie wstawiają sie za nami mają to gdzieś jeszcze ci powie że bedzie nastepny śmiechu warte dno ta firma pozdrawiam

yyy
@Krystian

czy mozesz podac nazwe agencji w ktorej zapewniaja godziny pracy?

toos

Pracuje jako order picker praca jest monotona ciagle to samo ale na zakładzie sa młodzi ludzie i stawka jest dobra jesli nie masz wiekówki. Pracowałem tez na innych zakladach ale praca jako komisjoner najbardziej mi odpowiada

Jag222

Witam.Jakie wyplaty otrrzymujecie przy *40 godzinach pracy na piekarni??Czy macie gwarantoeane godziny?

Iseeu

Ktoś w którymś biurze ma za mało roboty więc wziął się za pisanie pozytywnych opini...(usunięte przez administratora) zorientuje, że to pisane przez jedną osobę

@Iseeu

Uprzejmie informuję, iż Sep Peeters nie zajmujemy się pisaniem komentarzy tylko rekrutacją pracowników. Pozdrawiam

ES
@Iseeu

Zawsze jak ktoś napisze pozytywną opinię o agencji, to od razu musi to być osoba z biura???? Jeśli byłoby tak źle w tej agencji, to ludzie nie pracowaliby przez Peetersa po kilka lat. Są osoby, którym warunki płacowe jak i mieszkalne odpowiadają. Są osoby, które po półrocznej przerwie ponownie wracają do tej agencji, więc chyba nie jest aż tak źle.

Pola

Seppeteers to dno siedzisz po trzy dni na domku zarobki masakryczne 150 euro to są (usunięte przez administratora)ludzi ciężko sie pracuje i jakieś są kary przez p wiolette ja dopiero zjechałam ludzie niepchajcie się tam jak zachorujesz wywalą cie na bruk

Zostaw merytoryczną opinię o Sep Peeters Polska Sp. z o.o - Opole

• Jak się pracuje w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sep Peeters Polska Sp. z o.o