Stroemer Poeple
counter
2 59 59 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Stroemer Poeple? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Hahahahahah Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Ty nawę niewiedziałeś co i jak po studiach !!zona to utrzymacie ??? Bo ja mam zakwetrwiwsnieb łydy pakncie :P

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Stroemer Poeple?

Jacek Nowy wpis

Może nie jest lekko ale przesadzacie z tym narzekaniem!!!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marta

@Andreas, skoro masz takie informacje, to rozumiem, że pracujesz lub całkiem niedawno pracowałeś w Stroemer Poeple? Jeśli tak, to czy możesz napisać coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Jak wygląda sprawa awansu? @Były pracownik, rozumiem, że mogłeś mieć jakieś nieprzyjemne sytuacje związane z pracą w Stroemer Poeple, ale nie używaj proszę obraźliwych słów - słowo "oszust" z pewnością do takich należy. Czy możesz napisać, jak długo pracowałeś w tej firmie?

@Marta

Oszust jak najbardziej pasuje do pana Tomka bo większego nie znam awans takie pojęcie nie istnieje w tej firmie masz pracować i nie pytać dlaczego się kasa nie zgadza przy wypłacie możesz przeżyć wielki szok jak dostaniesz 450 euro za miesiąc pracy minus ciuchy robocze i spanie zostanie Ci 40 euro i zaczynają się kłopoty pracowałem trochę w tej firmie i znam mnóstwo ludzi co zaczynali u pana Tomka nie znam nikogo co by chwalił prace w tej firmie wszyscy jak tylko mogą uciekają do innych firm których nie brakuje w emden oszust to najlagodniejsze słowo określające stroemera rodaka

TakNie

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Stroemer Poeple? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Norbert

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy i nie chce mi się wierzyć, że oszukali ludzi!!

Tak2Nie

Była pracownica

Uwaga na oszusta w dodatku zboczenca jak do pracy przyjdzie jakaś ładna pani to zaraz ma różne propozycje nie mylić z pracą zaprasza dziewczyny na tą swoją saunę w timel wiadomo po co a praca u niego to jakaś pomyłka (usunięte przez administratora) jakich mało mam nadzieję że była żona zabierze mu wszystko uważajcie

Tak6Nie

Pracowałem u pana Tomka wiekszego oszusta nie znam okradnie cie z każdego centa z pierwszej wypłaty zabierze ci 80 procent wynagrodzenia na cait konto twierdząc że nie może ci więcej wypłacić bo pracownicy się pomylili i masz umowę na pół etat ludzie z dala od niego

Tak3Nie

WOJKAC

Pracodawca ktory ma wszystko w (usunięte przez administratora) Tomas Stromer Pracowalem u kretyna ok miesiaca czasu praca miala byc lecz jej nie bylo po przepracowanych godzinach wynagrodzenia nie dostalem nie ukrywam ze podam kretyna do sadu bo po zwolnieniu sie okazalo ze pracowalem na dachu bez ubezpieczenia oszukal mnie i jeszcze 5 osob na pienadze a jak pytam o wynagrodzenie splawia mnie do biura firmy dodam jeszcze ze podczas pobytu u tego typa wyrzucil mnie na bruk nie podajac nawet przyczyny tragedia LUDZIE OMIJAJCIE TA FIRME SZEROKIM LUKIEM TRAGEDIA

ross

No a jaka aktualnie panuje u nich atmosfera? Dzięki

ktos

polacy nie pracujcie dla tego zlodzieja ,nabija tylko swoja kabze a ludzi ma gdzies jest oszustem ,oszukuje na godzinach...ludzie nie pracujcie tam

Anty Stroemer

Witam, Agencja pracy Polaka oszusta, który uwielbia wydudkać każdego z każdej strony. NIE POLECAM, ogólnie katastrofa a i nie wypłaca chorobowego !!!, a śmieszne umowy daje nawet co 2 tygodnie!!! TRAGEDIA

Tak3Nie

smiechnasali

nie polecam, przez telefon podane wszystko pieknie, potem wywoza Cie do domu w ktorym procz lozka nie ma nic, pytajac sie przez telefon czy trzeba zabrac ze soba spiwor Pani odpowiedziala ze nie, wsystko jest na miejscu, przyjechalem i spalem na samym materacu przez pare nocy, po paru dniach okazalo sie rowniez ze godzin mniej, zwolnienia z pracy, tygodniowy okres probny, smiecha na sali, podziekowalem, 2 tyg przepracowalem , minelo pare mniesiecy do tej pory dzwonie i slysze te same slowa, ze pieniadze zostana przelane, nie otrzymalem ani grosza, NIE POLECAM ! ps. Bylem w emden.

ona

Czy ta agencja zatrudnia w Emden w pracy przy rybach?

niezadowolony

przepracowalem 44 godziny i zarobiłem 165E. przy stawce 8.75 brutto KATASTROFA. wg moich obliczen wychodzi mi 6.5 na reke czyli ok 260E. A nie mieszkam w mieszkaniu ktore oni mi wynajeli. Pozdrawiam

Polak

dno

szef emden

Mieszkam w emden parę lat, także wiem co to stroemer, dostał firmę jak i nazwisko po żonie, firma katastrofa, znajomy poszedł siedzieć parę lat przez ericsson w spółkę z Tomkiem (właściciel) gdy mu coś nie pasuje jeździ i śledzi ludzi po mieście, grozi.... Odradzam ludzie. Pozdro

Mareczek

nie bede sie wypisywal negatywnie o tej firmie krzak ktorej wlascicielem jest ²Polak²-placi malo,okrada(darmowe dni pracy)nei warty uwagi=lecz jezeli ktos nie ma wyjsci to napoczatek powinna ta s----ia wystarczyc.tylko on ci da robote bez jezyka,jezeli sie nie bedziesz uczyl to cie bedzie dymal az zmadrzejesz Sam u nieego pracowalem 12 msc.

aaa

Poprostu ta firma to jedno wielkie oszustwo!! Naprawdę nie polecam, ludzie tutaj piszą prawdę, pracowałem tam tydzień za darmo... NIE PCHAJCIE SIĘ W TO BAGNO !

Zostaw merytoryczną opinię o Stroemer Poeple - Opole

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Stroemer Poeple