Stroemer Poeple

2 59 57 5 1

Opinie o Stroemer Poeple

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Powiecie coś o swojej pracy w Stroemer Poeple? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

Jacek
 Opinia

Może nie jest lekko ale przesadzacie z tym narzekaniem!!!

Marta
 Opinia

@Andreas, skoro masz takie informacje, to rozumiem, że pracujesz lub całkiem niedawno pracowałeś w Stroemer Poeple? Jeśli tak, to czy możesz napisać coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Jak wygląda sprawa awansu? @Były pracownik, rozumiem, że mogłeś mieć jakieś nieprzyjemne sytuacje związane z pracą w Stroemer Poeple, ale nie używaj proszę obraźliwych słów - słowo "oszust" z pewnością do takich należy. Czy możesz napisać, jak długo pracowałeś w tej firmie?

@Marta 20.03.2018 22:03

Oszust jak najbardziej pasuje do pana Tomka bo większego nie znam awans takie pojęcie nie istnieje w tej firmie masz pracować i nie pytać dlaczego się kasa nie zgadza przy wypłacie możesz przeżyć wielki szok jak dostaniesz 450 euro za miesiąc pracy minus ciuchy robocze i spanie zostanie Ci 40 euro i zaczynają się kłopoty pracowałem trochę w tej firmie i znam mnóstwo ludzi co zaczynali u pana Tomka nie znam nikogo co by chwalił prace w tej firmie wszyscy jak tylko mogą uciekają do innych firm których nie brakuje w emden oszust to najlagodniejsze słowo określające stroemera rodaka

Opinia

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Stroemer Poeple? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Norbert
 Opinia

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy i nie chce mi się wierzyć, że oszukali ludzi!!

Tak2Nie

Była pracownica
 Opinia

Uwaga na oszusta w dodatku zboczenca jak do pracy przyjdzie jakaś ładna pani to zaraz ma różne propozycje nie mylić z pracą zaprasza dziewczyny na tą swoją saunę w timel wiadomo po co a praca u niego to jakaś pomyłka (usunięte przez administratora) jakich mało mam nadzieję że była żona zabierze mu wszystko uważajcie

Tak6Nie

Opinia

Pracowałem u pana Tomka wiekszego oszusta nie znam okradnie cie z każdego centa z pierwszej wypłaty zabierze ci 80 procent wynagrodzenia na cait konto twierdząc że nie może ci więcej wypłacić bo pracownicy się pomylili i masz umowę na pół etat ludzie z dala od niego

Tak3Nie

WOJKAC
 Opinia

Pracodawca ktory ma wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tomas Stromer Pracowalem u kretyna ok miesiaca czasu praca miala byc lecz jej nie bylo po przepracowanych godzinach wynagrodzenia nie dostalem nie ukrywam ze podam kretyna do sadu bo po zwolnieniu sie okazalo ze pracowalem na dachu bez ubezpieczenia oszukal mnie i jeszcze 5 osob na pienadze a jak pytam o wynagrodzenie splawia mnie do biura firmy dodam jeszcze ze podczas pobytu u tego typa wyrzucil mnie na bruk nie podajac nawet przyczyny tragedia LUDZIE OMIJAJCIE TA FIRME SZEROKIM LUKIEM TRAGEDIA

ross
 Opinia

No a jaka aktualnie panuje u nich atmosfera? Dzięki

ktos
 Opinia

polacy nie pracujcie dla tego zlodzieja ,nabija tylko swoja kabze a ludzi ma gdzies jest oszustem ,oszukuje na godzinach...ludzie nie pracujcie tam

Anty Stroemer
 Opinia

Witam, Agencja pracy Polaka oszusta, który uwielbia wydudkać każdego z każdej strony. NIE POLECAM, ogólnie katastrofa a i nie wypłaca chorobowego !!!, a śmieszne umowy daje nawet co 2 tygodnie!!! TRAGEDIA

Tak3Nie

smiechnasali
 Opinia

nie polecam, przez telefon podane wszystko pieknie, potem wywoza Cie do domu w ktorym procz lozka nie ma nic, pytajac sie przez telefon czy trzeba zabrac ze soba spiwor Pani odpowiedziala ze nie, wsystko jest na miejscu, przyjechalem i spalem na samym materacu przez pare nocy, po paru dniach okazalo sie rowniez ze godzin mniej, zwolnienia z pracy, tygodniowy okres probny, smiecha na sali, podziekowalem, 2 tyg przepracowalem , minelo pare mniesiecy do tej pory dzwonie i slysze te same slowa, ze pieniadze zostana przelane, nie otrzymalem ani grosza, NIE POLECAM ! ps. Bylem w emden.

ona
 Opinia

Czy ta agencja zatrudnia w Emden w pracy przy rybach?

niezadowolony
 Opinia

przepracowalem 44 godziny i zarobiłem 165E. przy stawce 8.75 brutto KATASTROFA. wg moich obliczen wychodzi mi 6.5 na reke czyli ok 260E. A nie mieszkam w mieszkaniu ktore oni mi wynajeli. Pozdrawiam

Polak

dno

szef emden
 Opinia

Mieszkam w emden parę lat, także wiem co to stroemer, dostał firmę jak i nazwisko po żonie, firma katastrofa, znajomy poszedł siedzieć parę lat przez ericsson w spółkę z Tomkiem (właściciel) gdy mu coś nie pasuje jeździ i śledzi ludzi po mieście, grozi.... Odradzam ludzie. Pozdro

Mareczek
 Opinia

nie bede sie wypisywal negatywnie o tej firmie krzak ktorej wlascicielem jest ²Polak²-placi malo,okrada(darmowe dni pracy)nei warty uwagi=lecz jezeli ktos nie ma wyjsci to napoczatek powinna ta s----ia wystarczyc.tylko on ci da robote bez jezyka,jezeli sie nie bedziesz uczyl to cie bedzie dymal az zmadrzejesz Sam u nieego pracowalem 12 msc.

aaa
 Opinia

Poprostu ta firma to jedno wielkie oszustwo!! Naprawdę nie polecam, ludzie tutaj piszą prawdę, pracowałem tam tydzień za darmo... NIE PCHAJCIE SIĘ W TO BAGNO !

KATASTROFA
 Opinia

To nie jest tylko moja opinia lecz 99,9 % ludzi pracujących (o ile jeszcze ktoś tam pracuję chyba tylko desperaci) u Stroemer people.. Na dzień dzisiejszy wszyscy uciekają z tej firmy.. Oczywiście piszę co wiem i zaobserwowałem z otoczenia. (m.in Doświadczenie -.-' ) Miłego ludziska

KATASTROFA
 Opinia

LUDZIE JEŻELI CHCECIE BYĆ SPŁAWIANI I OSZUKIWANI NA KAŻDYM KROKU TO TA FIRMA SIĘ DO TEGO NADAJĘ.. KAŻDY GADA I ROBI CO INNEGO.. DYSPONENCI ROBIĄ CO CHCĄ A SZEF (O POLSKIM POCHODZENIU) MA WSZYSTKO GŁĘBOKO I NIEMA POJĘCIA CO SIĘ W FIRMIE DZIEJĘ !! ( PAMIĘTAJCIE ŻE NIKT INNY WAS NIE WYSTERUJE JAK RODAK) NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ ŁADNEJ OKŁADCE !! POZORY MYLĄ ! BARDZO DUŻO OBIECUJĄ A TAK NAPRAWDĘ **** Z TEGO JEST ! MOŻE I JEST "WYPŁACALNY" (DAJE NAJMNIEJ NA RYNKU) ALE Z ROBOTĄ KATASTROFA !! JAK CI SIĘ UDA PRZEPRACOWAĆ WIĘCEJ NIŻ 70 H JESTEŚ DOBRY/A !! PISZĘ TO TYLKO PO TO BY OSTRZEC WAS PRZED OSZUSTWEM. PRZEZ STROEMER PEOPLE WPADŁEM W DŁUGI I PRAWDA JEST TAKA ŻE W POLSCE WIĘCEJ BYM ZAROBIŁ NIŻ TU !! MOJE ZDANIE JEST TAKIE ŻE PROWADZI ZA DUŻO INTERESÓW + ŻYCIE PRYWATNE I ROBI SIĘ Z TEGO JEDEN WIELKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] PONIEWAŻ TOMASZ NIE JEST ZORGANIZOWANY.. NIBY SĄ OD TEGO DYSPONENCI LECZ ONI PATRZĄ TYLKO NA TO BY ŚCIĄGNĄĆ LUDZI I WZIĄĆ ZA NICH PIENIĄDZE A CZY PRACA I NOCLEG BĘDZIE MAJĄ TO W .....!!!!!!!

pracownik?
 Opinia

płaca po odliczeniu mieszkania za 40h pracy w tygodniu - 172,3 euro, jeszcze jakieś pytania o konkrety?

Anty Stroemer
@pracownik? 10.08.2014 15:33

Żeby Tylko płacili tyle, na zeait konto biorą w vrew przepisą nawet 80% wypłaty!!! i dostaniesz 200e na miesiąc a za pokój 250e i za co żyć u Stromer People ?

LoLo
 Opinia

Teraz się z tobą zgodzę.. -.- Szkoda że dopiero teraz to napisłeś/aś. ;( Organizacja (usunięte przez administratora).. Dużo obiecują a (usunięte przez administratora) robią. Robota u Polaka. -.- Tak nie traktuję się ludzi którzy zarabiają na "uczciwą i rzetelną firmę" Możesz mi powiedzieć czy masz jakiś namiar na dobrą i uczciwą pracę? np. w twojej firmie? Jeżeli tak podaj namiary twoje bądż firmy.. odwdzięczę się. Pozdrawiam

ktos
 Opinia

Sluchaj lolo zarobki jesli o jakas fabryke to maks 1000 euro.Za zakwaterowanie placisz ok 250 euro. Nie jestem laikiem ktoremu nie chce sie pracowac bo zmienilam firme i nie narzekam. Pracuje w niemczech juz ponad 2 lata ale za zadne skarby nie wrocilabym do tej dziadowskiej firmy

Kaaba
@ktos 02.08.2014 20:31

Jasne że daloby sie zyc gdyby nie odcinali Ci z pensji za ubranie I za to ze szef Ma taki kaprys by w danym miesiacu Ci uciac. Zdzieraja polowe tego co bys dostal normalnie a pracujesz jak wszyscy.

LoLo
 Opinia

Jakie są rzeczywiste zarobki? Zakwaterowanie da się żyć? jaki wymiar godz? Napisze ktoś coś konkretnego czy tylko że nie chciało się robić a chciało zarobić.. I teraz odwracają kota ogonem.. Jakieś konkretne powody? Proszę o rzetelne komentarze/wypowiedz.

uwa
 Opinia

po opiniach wyżej aż mi się nie chce tam dzwonić, dlaczego takie firmy funkcjobują?

Opinia

obsługa w Opolu: K A T A S T R O F A ! Pani odbierająca telefony posiada tylko jedną szarą komórkę :) i jest to Nokia albo Samsung noszony w torebce. W nosie mam taką obsługę dzwonię prost do DE

@985 17.07.2014 13:43

w niemczech wcale nie lepsza

wiola
 Opinia

Witam...chcę podjąć pracę u Stromera,ale nie mam zakwaterowania...szukam już półtora miesiąca,ale bez rezultatu...może przez to forum znajdzie się ktoś z byłych,lub obecnych pracowników,kto ma jakieś namiary na kwaterę...może jakaś pani ma wolne miejsce i szuka współlokatorki...Szukam kwatery tylko w Emden...oczywiście do czynszu się dołożę...Jeśli znajdzie się taka osoba,to bardzo proszę o kontakt (usunięte przez administratora),lub na emaila: wiolis40@interia.pl...SPRAWA BARDZO PILNA!!!!

Ginter
 Opinia

nie warto mówić o opinii na temat profesjonalizmu tej firmy bo nie mozna mówić o czymś czego nie ma

kamil
 Opinia

Serwisant co ty opowiadasz 9,5 e na godzine to malo !!! ciekawe gdzie dostaniesz lepsze pieniadze !!!

self
 Opinia

nie polecam, kontakt słaby, rekrutacja to amatorka... pytania grubo naruszały dobre obyczaje

Zostaw opinię o Stroemer Poeple - Opole