Confis

Siedlec

Opinie o Confis

Minka

W tym miesiącu zarobiłam 1500 zł. Ten sklep to jest porażka...

Minka
@Isi 11.12.2017 18:30
Bajki... firma daje minimum 2350 brutto czyli 1700 netto wiec mniej zarobić nie mozna no chyba ze spłacasz ubezpieczenie grupow...

Chcesz zobaczyc moj kwitek z wyplaty ? Tak splacam 50 zl ubezpieczenie, to byloby 1550...

Isi
@Minka 15.12.2017 14:24

Jesli jest tak faktycznie to musisz to zgłosić gdzieś wyżej przecież z tego co wiem 1700 my jako pracownicy mamy mieć zapewnione a przynajmniej pracownicy w sklepie bo nie mam pojęcia jak jest na reszcie firmy...

Edyta

Za dużo komentarzy pojawia się na temat jednego z pracowników firmy Confis. Według regulaminu piszemy swoje ogólne refleksje na temat firmy, a nie o pracownikach. Dużo jest też komentarzy klientów sklepu. Skoro obsługa Was nie satysfakcjonuje to myślę, że najlepszym pomysłem będzie zgłoszenie kierownikowi takiej sytuacji.

rob-cyn@wp.pl

Witam.Kto wie jakie są opinie o sklepie w Opalenicy? Jakie pracownice i kierowniczka?

Bbbbn
@rob-cyn@wp.pl 27.11.2017 17:19

Panie na sklepie sa przemiłe obsluga pierwsza klsa.

nnnnn

Chce tam pojsc do pracy, polecacie?

Ja
@Ff 03.10.2017 15:28
Mam tylko nadzieję że kiedyś karma wróci do takich koordynatorów i kierowników. Widać że władza im do głowy uderza... nie maj...

I karna wróciła. Szanowna Marlenka odeszła (albo musiała odejsc) . Chyba nikt nie żałuje. A teraz te które zwolniła albo zwolnily się przez nią powinny wrócić i pokazać że były dobrymi pracownicami.

Lola
@Ja 28.11.2017 14:55

Jak komuś pracować się nie chce to najlepiej zganiać na kogos ????

życzliwa

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Kibol
@życzliwa 17.11.2017 18:00

Nie padły żadne nazwiska i adresy wiec nie ma naruszenia prawa pozdrawiam

Lewy

Szukasz problemów to będziesz je miała za te twoje durne wpisy jeszcze dziś do Ciebie dotrę bądź tego pewna

Maja

Co to za ptak który w swoje gniazdo sra takie sprawy załatwia się z przełożonymi a nie na forum.A poziom i słownictwo świadczy ,że sami nie jesteście lepsi.Miłej pracy .

Chuck Norris

Obama
@Chuck Norris 16.11.2017 21:21
Nawet ja nie jestem w stanie zmierzyć się z Panią Kamilą.

Ja tez domyslam. 3 majmy się razem drogi narodzie dopóki o Kamila sprzedawać bydzie ;)

Obama
@Chuck Norris 16.11.2017 21:21
Nawet ja nie jestem w stanie zmierzyć się z Panią Kamilą.

Ja tez ... 3 majmy się razem narodzie dopóki I was P manila sprzedawać bydzie ;)

raper z oiomu

dobra dobra dobra, dawać bit, joł tak ostatnio widziałem ptaka gila a pani Kamila jest niemiła

Raperka
@raper z oiomu 16.11.2017 21:28

Jol jol nie złe show ! W sklepie nie kupujesz tylko żali wysluchujesz. Pani Kamila ci powie ... " tylko ja jestem Bogiem wyobraź to sobie sobie" nie chcesz mnie słuchać?kupować nie musisz - a jak kupisz może się kielbaska udusisz hahha jol jol lepiej kupić co ma P.k na liście premiowanej sprzedaży żeby nie być na jej liście straconych gospodarzy ;) tyry tyry ide na zieleniak po pyry ;)

KorzonekMedyczny

Jestem wegetarianką i musiałam kupić cioci mielone na niedzielny obiad. Pech chciał, że natrafiłam na panią KAMILE. Grzecznie poprosiłam o mielone a ta ni z gruchy ni z pietruchy ZACZĘŁA MNIE NAMAWIAĆ DO KUPNA SCHABOWEGO BEZ KOŚCI 14.59/kg. Odmówiłam, lech ona napastowala mnie dalej. Poczułam się moralnie zgwałcona!!!

Salata
@KorzonekMedyczny 16.11.2017 20:47

U pani K nie istotne czy ty wegan jarosz czy kanibal tam się idzie słuchać litanii pani Kamili A nie na zakupy A jak chcesz być miło obsluzony na dzien dobry powiedz kilka komplementów piękne paznokcie itp itd I jest szansa że nie napluje... Bez komplementów... Jesli na litanie to ok... Dluzsza niż W kosciele. No cóż P Kamilo może praca za telefonem czy coś......

Saah

Patrzę na te wasze marne wypociny i w sumie mi was żal , Dla mnie pani Kamila była zawsze wyrozumiała i gotów na wszystko zwłaszcza na tylnym siedzeniu mojego merca ????

Fiat 126p
@Saah 16.11.2017 20:48

No lubi lubi dobre autka ..... :)

KupieOpla123

Mam rozumieć że to mięso jest robione z ofiar które Pani Kamila zabija swoim wzrokiem? Pozdro 1A LO

ALICJA

Robiłam zakupy codziennie do momentu gdy natknęłam się na panią Kamilę. Niedosyć, że niemiła to jeszcze ma pretensje do wszystkiego. Nie mogłam w spokoju wybrać parówek bo ciągle mnie poganiała i proponowała te najdroższe. Było też tak, że nakładała mięso gołymi rękoma! SKANDAL! A rękawiczki leżały obok. Zwróciłam jej uwagę a ona miała to po prostu gdzieś i pakowała dalej. Od tamtej pory nie robię już tam zakupów. Radzę sprawdzić kogo państwo zatrudniacie.....

swierzak

Hm mm ta pani wydaje resztę tak, ze staje mi mój p.... portfel. Nie jeste,ma pewien ale chyba oszukuje przy wazeniu . Obsluga tej kasjerki jest nie mila to fakt. Racja również, ze zachowuje się jak pani z top model ale prędzej plus size heh. Bez żartów zamiennie ten sklep na dowolna wedline z marketu jeżeli ta paniusia zostanie. Decyzja zależy od państwa FIRmy' ponoć klient nasz PAN, ale nie u paniusi Kamili.

Wróżbita Maciej

Tego nie przewidziałem że pani Kamila będzie taka niemiła. GO HA GO HA GO HA |3 zł

Ala

Sprawdzajcie kogo zatrudniacie. Zawsze robiłam tam zakupy ale od kiedy obsługiwała mnie pani Kamila przestałam tam chodzić. Jest bardzo nie miła i bardzo szybko traci cierpliwość. Traktuje ludzi bardzo chamsko.

YYYYYYYYYY

Na wstępie swojej opinii o Pani Kamili chciałbym pozdrowić IaLO i Krystiana H. który wisi mi hajs. Przechodząc do tematu chciałbym aby powiedzieć , iż proszę zastanowić się kogo powołujecie na te stanowisko.... Jest to szczyt chamstwa i prostactwa. Pani Kamila jest osobą nie kompetentną na nie odpowiednim stanowisku.

Adolf H.

Pani Kamila chyba jest żydówką

wkurzony klient

Nie wiem jak pani Kamila sie tuz znalazła. Dno!

JP2GMD

UZASADNIONE WYZWISKA I OBELGI!

Klient 007

Chyba a wszyscy powiedzieli jaka jest ta Pani. Nie będę więcej dodawał. Powiem tylko, że firma powinna coś z tym zrobić. Również jestem niezadowolony z obsługi tej PANI bk robi z siebie Panią. Mam nadzieje, że firma takiej popularności zrobi porządek z taką osobą. Liczę na zmianę tej Pani jestem stałym klientem, inaczej zakończę zakupy u was i przypuczam moi sąsiedzi.

NieLubieEDB

Ogólnie to pozdrawiam IbLO i mam nadzieję, że nie kupujecie mięsa, którego dotykala PANI KAMILA. Jej tipsy są wykonane z rakotwórczego plastiku, który w styczności z mięsem zmienia kolor. Dlatego zawsze ma różowe paznokcie. Miłego wieczoru kochani

Żanetaa
@NieLubieEDB 16.11.2017 21:12

OMG Mariola! Hej zlotko. Również pozdrawiam

OchotkaNaGłodka

Moja ukochana babcinka, starsza już kobieta była ostatnio u was na zakupach. Wielka jej się ochota na waszą kiełbaskę zrobiła ale niestety trafiła na panią Kamilę. Wróciła do domu bez kiełbasy i z oburzeniem stwierdziła, że już nigdy tam nie wróci.

Smerf

Pani Kamila jest bardzo nie miła i chamska dla klientów. Zastanawiam się czy czasem nie pluje ludziom do ich zakupionego mięsa gdyż jej postawa wskazuję na to że jest nie przyjaźnie nastawiona do otoczenia. Nie polecam!

Szanowany Człowiek A.H

Radzę zrobić porządek z Panią Kamilą, to co ona wyrabia to ja nawet na wojnie nie widziałem!

anonymous

Widzę, że nie tylko mi przeszkadza obecność Pani Kamili na tymże stanowisku. NIE MIŁA I WREDNA! Chcialam kupic zwykle parowki a ta zaczela mi wciskac drozsze, az w koncu mi ich nie sprzedala bo nie daje sie namowic! ŻENADA! Nic tylko siedzieć i na wszystkich narzekać. Kobieto, jeżeli coś Ci nie pasuje to weź sprawy w swoje ręce albo najlepiej się zwolnij! A firma niech lepiej uważa kogo zatrudnia, bo żeby mieć problem ze sprzedażą parówek, to już jest skandal! Bardzo lubiłam tam przychodzić, ale dzięki Pani Kamili już mi będę! Strata czasu!

Już wolałambym rozmawiać z mięsem niż z tą panią :)

Tool
@:) 16.11.2017 21:00
Już wolałambym rozmawiać z mięsem niż z tą panią :)

w sumie w trakcie orgazmu także zachowuje się jak mrożone mięso zero uczuć

krakowskapodsuszana

Pani K jest jak rak jelita, kazdy ma ja w (usunięte przez administratora) i nie atakuje mozgu

ToldMe

Nie mogę już patrzeć na to jak oschła i niemiła jest Pani Kamila dla klientów i pracowników waszego sklepu.

Once

Higiena na takim dziale powinna być przestrzegana, a gdy ostatnio zobaczyłam dłonie Pani Kamili to szybko wyszłam i kupiłam mięso w innym sklepie.

Somebody

Niedawno byłam świadkiem jak pani Kamila traktuje resztę pracownic i ładnie proszę aby coś z tym zrobić bo gdyby mnie ktoś tak potraktował to szybko zwolniłabym się z pracy.

RasowoCzystaEuropa

Powiem tak. Pani Kamila jest jak krucjaty. Niemiła, nikt nie wie po co tam jest i w sumie boli jak się jej słucha.

andrej

mi tam odmowila jak podjechalem golfem z 99, widac ceni sie zbyt wysoko, tylko tego golfa szkoda

Takiwyglondmuj

>bądź mną >chciej białą kiełbasę >idź do sklepu >zaczęła obsługiwać cię pani KAMILA >już nie chciej kiełbasy >zostań wege

oburzona

zygi
@oburzona 16.11.2017 20:22
dyskusja trwa, wiec pani Kamila powinna pamietac o swoich bledach z przeszlosci i jakie szopki robila pracujac we wrzesni :)...

Pani Kamila to jest największy błąd firmy Zyguła !! Najpierw namąciła na Śremie teraz biednym dziewczyną namąci w Gnieźnie i za to nie beknie a dziewczyny zapłacą . Jedna wpadka z drugą to może ale to może ktoś przejrzy na oczy co do tej nadąsanej księzniczki :)

Osobiście uważam że pani Kamila to jakiś margines społeczny. I już z pewnością nie powinna przebywać wsrod ludzi. Patrząc na nią nie ma ochoty się kupić żadnego mięsa. Także radzilabym się zastanowić nad zatrudnieniem tej zmierzglej pani.

Bożenka

Kiedyś uwielbiałam robić zakupy w waszym sklepie, do czasu aż spotkałam Panią Kamilę, o której wiele osób się już tutaj wypowiedziało, a ja z nimi wszystkimi się zgadzam. Boję się, że kiedy kupowałam u niej mięso to specjalnie mi do niego napluła bo jak powiedziała, moja fryzura aż odpycha ludzi. Jak tak można się zwracać do klienta! Należy mi się trochę szacunku, ponieważ ja byłam dla niej bardzo uprzejma,a gdy życzyłam jej miłego dnia to tylko prychnęła i poszła odstraszać następnych klientów.

zywiec

JESTEM TYLKO CIEKAWA CZY KIEROWNICTWO MA POJECIE KOGO WYBRALO DO REPREZENTOWANIA FIRMY :))) I CZY NIZEJ WSPOMNIANA PANI K, MA JAKIES PLECY U ZALOZYCIELI FIRMY? BO CHYBA SA SLEPI ZATRUDNIAJAC TAKA PUSTYNIE UMYSLOWA.

Klient.niezadowolony

Nie miła pani Kamila z obsługi

Rozsierdzona

Ekspedientka o imieniu Kamila to porażka. Brak szacunku do klientów i oschła. Wydaje się, że pracuje tam z przymusu. Raz mi opowiedziała historię jak to nie ma źle w zyciu, a jak odpowiedziałam, że chcę kupić tylko mielone, to tak się zdenerwowała, że nie chciała mi owego mięsa sprzedać. Powinna zostać zwolniona, przez nią przestałam kupować w tymże sklepie.

Jest taka pani Kamila- bardzo nie miła osoba.Nie szanuje innego człowieka jest chamska i gburowata. Uważa się za kogoś lepszego niż wszyscy.

Helenka

Zgadzam z resztą opinii. Pani Kamila jest bardzo niemiła. Aż się nie chce nic kupować kiedy widzi się taką sprzedawczynie. O jej zachowaniu do osób starszych nie wspomnę.

To.Jest.Dramat

Mam okropne zdanie ona p. Kamili, wiele osób już się na nią skarży i jestem pewna, że jeśli ta pani zostanie na tym stanowisku to będziecie tracić coraz wiecej klientów. Ja osobiście nie zjawię się tam do czasu, aż Pani Kamila nadal będzie tam pracować.

Ania

Pani Kamila swoim nastawieniem zarówno do pracowników jak i klientów nie przyczynia się do polepszania oceny firmy.

Julaaa

Oh tak, pani Kamila... Zdecydowanie się wywyższa, smutny wyraz twarzy nie przyciąga klientów

ala

równiez mam zle zdanie o nizej wspomnianej p. Kamili, jest bardzo nie mila, do pracownikow odnosi sie jak do smieci, zachowuje sie jak by conajmniej miala tytul profesora nauk wyzszych, do klientow rowniez odnosi sie jak byliby gorsi od niej, nawet jesli osoba jest starsza, innym slowem niz zenada nie moge tego napisac i zakupow odechciewa sie robic jesli p. Kamila tam przebywa, wstyd, ktos musialby sie nauczyc troche pokory.

pracuś

Po przez jedną ekspedientkę nie może pani oceniać całego personelu

Ja
@pracuś 11.11.2017 14:54
Po przez jedną ekspedientkę nie może pani oceniać całego personelu

Ja tu nie zauważyłam , żeby cały personel był źle oceniany.Jak ludzie czytelne komentarze przekreca to nic dziwnego , ze ploty sieją.

Maja

System premiowania jest beznadziejny czy zrobisz obrót 100 tyś czy 160 tys premia taka sama a naginać się trzeba .Nadgarstki wysiadaja kręgosłup przeciazony .Jak dla mnie praca jest fajna ale zdecydowanie za mało płacą.

Zniesmaczona

Ja pracuje w tej firmie juz 7 lat i denerwuje mnie , że przyjdzie nowa nic nie umie myli kody jest powołana i po miesiącu zarobi tyle co ja, gdzie ja muszę robić swoje i jej :/ firma powinna wprowadzić jakieś stażowe- jakaś motywacja powinna być bo póki co to to zamiast być coraz lepiej jest coraz gorzej...

pracus
@Zniesmaczona 02.11.2017 07:35

Prawda,ja pracuję jeszcze dłużej,a te co przychodzą mają taką samą wypłatę a robią 1/3 tego co my,przez 10 lat nie dostałam żadnej paczki dla dzieci,za listopad plany nie wyrobione,pozabierają nam p trzy stówki i już mają na karpiowe,wielka niesprawiedliwość społeczna

Masakra

Beda paczkiw dla dziecidzieci fajnie...a co z bezdzietnymi albo z ludzimi ktorzy maja starszeale dzieci, czy my jestesmy jacys gorsi,zapiepszamy tak samo jak inni co z tego ze paczki sa dla dzieci ja bym taka nie pogardzila.pewnie teraz sięgnie mnie fala hejtu ale mam tegp dość ja mamnie dziecko to, musze miecsie taka zmiane ja mam dziecko to, chce miec wolne ja mam dziecko to,....co mnoe to ja tezjak mam zycie .masz dZiecko z wlasnego wyboru to sobie radz,wyplate bierzemy, ta sama

Zostaw opinię o Confis - Siedlec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Confis