Opinie o Confis w Siedlec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Confis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Confis o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confis w Siedlec

Stella

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Stella

Raczej potrzebuje, bo nikt normalny nie będzie przerzucał dziennie po 300-400 kg. Do tego trzeba w godzinę zażyć towar wyłożyć go do chłodni, zrobić pięknie lade, zrobić papiery i to wszystko we 2 osoby i za marne 2000 zł. A do tego ciągłe kontrole, zawsze źle, dobrego słowa to nigdy nie usłyszałam. A klienci wybredni i potrafią człowieka z błotem zdeptać, ale Ty nie możesz się odezwać bo zaraz skarga będzie.

Minka

Koleżanko widzę że wszędzie jednakowo nas traktują ... u nas tak samo nigdy dobrego słowa,. Ach czas poszukać nowej pracy.

BYŁY PRACOWNIK.
@Minka

ZGADZAM SIĘ . NIKOMU NIE POLECĘ TEJ FIRMY . TEŻ ODESZŁAM Z NIEJ PO WIELU LATACH. MOŻE SZEF NIE WIE CO WYPRAWIAJĄ PSEUDO KIEROWNICY REGIONU I KOORDYNATORZY .ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW.

@Stella

PRACOWAŁAM W NIE JEDNEJ FIRMIE ALE CZAS PRZEPRACOWANY W NIE JEST NAJGORSZY .

wiara niezłomna

Praca dość ciężka jak to w handlu ludzie przychodzą niemili tego nikt nie widzi drodzy klienci posłuchajcie czasami sami siebie mimo starań pracy 6 dni w tygodniu bo nie ma obsady staramy się a wiem że was to mało obchodzi ale mamy domy i rodziny no i czasami musimy wyjść do łazienki oprócz sprzedaży musimy dokładać towar, sprzątać, zrobić dokumenty no i czasami nawet mamy ze 30 sekund żeby zjeść kanapkę albo i nie. Tak więc drogi kliencie zanim zaczniesz narzekać albo wybrzydzać albo wyżywać się na nas zastanów się czasami bo kiedyś na moim miejscu będzie twoja żona, córka czy wnuczka może nie w tej firmie. A klientom którym sklep czy sprzedawca nie odpowiada życzę miłego życia bo uważam że taki problem to nie problem zawsze jak widzę klienta który narzeka myślę sobie ludzie chorują, umierają rodzice chowają swoje dzieci a drogi kliencie twoim powodem do narzekania jest za mały plasterek życzę wam drodzy klienci tylko takich problemów w życiu.

Zaba
@wiara niezłomna

Pięknie i w sedno napisane ????????

kolorowa

Słyszałam o pani L.P. jest bardzo wymagająca , - pod względem swoich tabelek! Ją interesują tylko TABELKI I TABELKI i nic więcej, o to my jesteśmy najważniejsze to my wypełniamy te tabelki swoją ciężką pracą'. To my jesteśmy na pierwszej linii klient pracownik, my wiemy czego nam potrzeba na sklepie a pani która wjeżdza raz na miesiąc bo nie ma czasu. Ona nie wie o czym mówi ta kobieta, słyszałam że kilka pań się zwolniło z jej powodu z Żubra a teraz ty i pewnie innych kilka pań od Zyguły, Trzymaj się i niedaj się zwariwać z tymi tabelkami!

@kolorowa

Koordynator raz w miesiącu? Plany i cala reszta wyrobiona . Wiec pytam sie po jaki kij jest koordynator skoro wszystko wyrabia kadra sklepu . A te tabelki to chyba po to by doje.... więcej pracy .

Kolorowa

To prawda , to my to wyrabiamy tell tabelki I plany , Jak zrobisz wszystkiego plany to I Tak bedzie malo

@kolorowa

My jestesmy od jeban.... wypełniania czarnej roboty a kase i laury bierze kto inny . Na pewno nie sklepy .

....

Nina ale ona jest u nas przecież raz w tygodniu

NINA
@....

...jak tak bardzo mnie nie lubisz to powiedz mi to w oczy a nie wypisujesz niby do mnie odpowiedź na powyższe tematy, nie pisałam tu nic na ŻADEN tutaj poruszany temat , więc odbij

Zielona
@kolorowa

Prawda że L.P żąda tylko tabele. Zakaz utyluziwania bo kasa na wypłaty będzie mniejsza.

Witam,co sądzicie o nowo otwartym sklepie Zyguły w Głogowie w Kauflandzie???Ja uważam pomysł wspaniały atmosfera i Panie ze sklepu bardzo miłe i zawsze uśmiechnięte.Ale z tego co zauważyłam to brak klientów kogo to wina???

Sprzedawca

Brakowalo sprzedawczyn wiec prace dostalam

Staz pracy i doswiadczenie w sklepie miesnym

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Edyta

@kaktus skoro nie jesteś zadowolony z obsługi sklepu Confis to może powinieneś zgłosić to kierownikowi sklepu. Tutaj jest forum opinii o pracodawcy i głównie wypowiadają się pracownicy, a nie klienci, więc możesz nie uzyskać takiej pomocy jakiej oczekujesz.

kaktus

Sklep w Kościanie w Kauflandzie jest prowadzony przez gburowate i aroganckie baby , obsługa jest pod wszelką krytyką , urządzają sobie ploty podczas obsługiwania klientów , ślimaczy się tempo wykonywanej czynności a tym samym w innym punkcie obsługuje się Klienta a kasuje się też w innym miejscu , gdzie trzeba się wciskać w stojących w kolejce następnych Klientów po prostu jest to skandaliczne i oburzające . Więcej nie będę robił tam zakupów.

Zaba
@kaktus

I bardzo dobrze, bo nie chcemy takich klientów!

Nie żaba
@kaktus

Tam zawsze tak było tylko ploty śmiechu z klientów i nic więcej. Wzrok kierownika na klientów prawie zabija. Juz dawno nie robię tam zakupów.

Byly pracownik
@Zaba

Ciekawe co zrobisz jak nie będziesz miała klientów przez takie zachowanie i firma zamknie stoisko . Pomyśl wcześniej nim napiszesz takie coś . Chyba ze zamiatanie ulic to to co chcesz robic . Moze ktoś wyżej zastanowi sie ile pracownikow przewija sie przez ten sklep i co tam sie dzieje . Kolejna kwestiao ilu klientow jest mniej . Pozdrawiam

@kaktus

to nie rób nikt cię nie prosi dziadu

@1234

Widzę ze zainteresowanie klientem u Pan jest na bardzo niskim poziomie. Oj przydałoby się szkolenie :) może zmiana nastawienia drogie Panie . Więcej pozytywu trzeba znaleźć :) pozdrawiam 12345

Edyta

@Kierownik nie są wskazane, ponieważ wynagrodzenie może być tajemnicą firmową i rozmowy o zarobkach powinno się bezpośrednio prowadzić z pracodawcą. @Zainteresowany jesteś zadowolony z obsługi w sklepie Confis. Może warto taką opinię o personelu złożyć kierownikowi sklepu. Nie tylko trzeba informować o niezadowoleniu, ale również pochwalić osoby tam pracujące.

@Edyta

Panie wiedzą że jestem zadowolony z zakupów w tym sklepie w końcu uśmiech zainteresowanie klientem ???? chyba dobrze ze opinia idzie wprost do firmy ???? pozdrawiam Zainteresowany

TAK SIĘ ZASTANAWIAM CZY PANIE KOORDYNATORKI MAJĄ JAKIEŚ POJĘCIE O PRACY JAKĄ WYKONUJĄ?PRZYKŁADEM JEST WASZ SKLEP W MIĘDZYRZECZU NA WOJSKA POLSKIEGO-BYŁA TAM FAJNA EKIPA-WYNIKI TEŻ BYŁY-I NIEODPOWIEDZIALNE DZIAŁANIA KOORDYNATORÓW WSZYSTKO ROZWALIŁY-TERAZ SIĘ BORYKACIE Z BRAKIEM OBSADY W SKLEPIE-WYNIKI SPADŁY,BO PRAWIE NIKT TAM NIE ROBI ZAKUPÓW.ŻEBY ZARZĄDZAĆ LUDŻMI TO TRZEBA MIEĆ JAKĄŚ WIEDZE,DOŚWIADCZENIE,A NIE CHARAKTER HISTERYCZEK,ROZKAPRYSZONYCH IGNORANTEK!DOBRYCH I ZAANGAŻOWANYCH PRACOWNIKÓW ZNISZCZYŁYŚCIE-POSTAWIŁYŚCIE NA NIEODPOWIEDNICH LUDZI-I TERAZ KICHA-ŻAL MI WAS-NIE WIEM,CZY DO KOPANIA ROWÓW SIĘ NADAJECIE-BO DO ZARZĄDZANIA LUDŻMI NA PEWNO NIE!BOGDAN

@anonymous

Kto jest tam koordynatorka ?

@anonymous

Na Miedzyrzeczu zaszły bardzo dobre zmiany na sklepie na wojska Polskiego i na 30 stycznia. Nie ma krzyczenia na pracowników przy klientach nie odstawia się szopek jakim to się nie jest sprzedawca. Rozumiem ze stałego klienta się traktuje inaczej bardziej przyjaźnie ale no właśnie dlaczego tylko stałego? ! Ciesze się ze to wszystko się zmieniło i kadra poznaje klienta na swój sposób i klient poznaje nowe uśmiechnięte twarze. Nie ma przywracania oczami. Bardzo duży progres na międzyrzeczu. Brawo dla ludzi którzy mieli odwagę na takie posunięcie. Brawo dla Was Panie koordynatorki jak czytam to ich "wina" ponoć.

@anonymous

A i jak czytam to chyba pisze to któraś z byłych pracownic. Ekipa zmieniła się tam o 180 ° mile usmiechniete. Nie ma siedzenia na zapleczu przy kolejce . Na bieżąco są uzupełniane lady z wedlinami z miesem. Miło patrzeć jak Panie się uwijaja.

bogdan
@Zainteresowany

Tak się zmieniło na lepsze,że niedługo zamkniecie ten punk sprzedaży,bo nikt tam nie kupuje-a nową obsadę ściągacie z innych sklepów.Po prostu agonia a nie progres!

@bogdan

Agonia? Nie progres? Chyba nie był Pan w sklepie ostatnio. Bo co ? Bo nie ma Pana ulubienic? Żal było patrzeć jak niektóre z Pan wręcz "wlazily" w ** klientowi. Obcy by przyszedł i dostałby to co najgorsze. A hhh nie raz tam robiłem zakupy.... a odpowiedź typu "przecież mówiłam mężowi ze nic ru dla dziecka Pan nie kupi" daje do myślenia albo stalemu klientowi słyszałem osobiście "poczeka Pan jeszcze dwa dni" co do swiezosci surówek. Błagam Panie Bogdanie niech Pan przemysli co Pan pisze. Rozumiem z własnego doświadczenia Pan znał te kobiety bo Pana lubimy znały i nie naciol się Pan ale. Teraz to ja mam porównanie. Nic się nie klei, ładnie wszystko w latach wygląda. Odkad jest nowa ekipa z przyjemnością robie tam zakupy wiem ze zostane miło obsłużony z uśmiechem???? wszystko zostanie mi wytłumaczone co jest jak i dlaczego. Poprzednio to tylko jedna Pani potrafiła mi odpowiedzieć na zadawane pytania. Wołowina u Pana leżała i kulala. Teraz idę dostałem sklepu proszę o wołowie Panie mi doradzają a nie wciskają to czego muszą się pozbyć. Również nie raz się zeazilem ale tym razem nie mam co narzekać odkąd jest nowa ekipa jest świeżość przede wszystkim. ????pozdrawiam Pana Bogdana i niech w końcu się przekona ze nowe często znaczy DUŻO LEPSZE. Pozdrawiam. Zainteresowany

ooo maaaatkooo!!!!!! Masakra co Wy tu wypisujecie.. pracuje w tej firmie od 3 lat.. moja najnizsza pensja(jak tylko się zatrudniłam) to 1600 zl netto. Nauczyłam się wiele, sprzedaż wołowinki, pieczone, topy.. sklep dobrze prosperuje.. ja osobiście jestem zadowolona.. moje zarobki są ruchome, ale czasem można swietnie zarobić..ostatnia wypłata to 2800 netto.. ani nadgodzin.. tylko moje dobre checi i staranność.. ;)co do pracodawcy.. wywiazuje się z każdego słowa.. a tak na marginesie.. wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:)

Obiektywny
@Anna

No to faktycznie u Ciebie przerost formy nad treścią hahahaha

Pracus

Ale sciema

Lucynka
@Anna

Brawo ktos wreszcie prawde pisze a nie bzdety i hejt

Ciekawa

Hej! Dostał juz ktoś aneks do umowy? Jakie będą zarobki od nowego roku?

pracuś
@Ciekawa

Takie jakie były,albo i mniejsze,bo robią wszystko aby nie było premi

@pracuś

To prawda

koleżanka
@Ciekawa

do dziś nic nie mamy a jest już marzec plany zawyżone i zasadnicza tylko na wypłatę to już zaczyna być męczące

Monika7
@koleżanka

To prawda niestety. Plany coraz wyższe żeby tylko ludziom nie zapłacić godziwych pieniędzy. A pracować każą za dwóch niestety

Bbbbn
@Monika7

Podwyzek pewnie nie bedzie ....obiecanki cacanki a glupiemu radość...szukam nowej pracy bo te zarobki sa smieszne... W zeszłym roku pensje byly wieksze niz w tym roku...żenada Wymagaja co nie tylko ale od siebie nic... I ten list od pana prezesa brak słów.

KasiaKasienka
@Bbbbn

Jaki list prezesa ?

Edyta

@Isi dlatego uważam, że rozmowy o zarobkach są niewskazane, bo jak widać pensje mogą być różne w firmie Confis. Musicie zrozumieć, że wynagrodzenie zależy od wielu kwestii, takich jak np. doświadczenie, kwalifikacje, a porównywanie wynagrodzeń może kogoś rozczarować, bo potem zostanie zaproponowane inne.

pracuś
@Edyta

No nie wiem czy doświadczenie ma tu jakieś znaczenie,pracuję 12 lat i dziewczyna,która przychodzi do pracy taka świerzynka zarabia tyle samo co ja i panie z długim stażem pracy.

Isi
@Edyta

Doświadczenie??? Normalnie śmiech na sali :D nowy pracownik zarabia tyle co ten z dziesięcioletnim stażem, z tym że NOWY robi tyle co nic i gdzie tu sprawiedliwosc??

Ogarnijcie sie hahah (firmo)
@Isi

Tak jak mowicie dobrych pracownikow sie nie docenia ta firma niestety wychodzi z zalozrnia ze nie ma ludzi niezatapionych ,moze I nie ma ale lepszy doswiadczony pracownik niz 2nowych robiacych mniej niz ten jeden haahah

Monika 7
@Isi

I tu się zgadzam. Angaże takie same co u swieżaków a robić trzeba za nich. Niestety nie mam płacone za pracę za dwie osoby i nie mam płacone na akord. Więc czas zmienić podejście po kilku ostatnich wypłatach

Kierownik
@Edyta

Edyta dlaczego rozmowy o zarobkach są niewskazane? Podstawa na sklepach jest rozna i prowizja również. A dziewczyny na szkoleniach i tak gadający ktora ile zarabia . Dostać prowizji 200 zl a 500 zl to chyba jest różnica . A utarg miedzy jednym a drugim sklepem taki sam .

Edyta

@koleżanka jakie pieniądze obiecywała Ci firma Confis? Z jakiego tytułu miały być one przyznane? Czy chodzi o grupę inwalidzką? Możesz dokładnie opisać co miałaś na myśli, żebyśmy na forum wszyscy mogli wiedzieć co chciałaś nam przekazać? Pamiętajcie, by dodawać komentarze w sposób merytoryczny, bo tylko wtedy są w stanie komuś pomóc.

koleżanka

czy któraś z koleżanek firmy Zyguła ma grupę jak tak to jak to jest z tą kasą co tak obiecywali,bo jakoś teraz się wycofują z tego

Edyta

@Ha ha śmiech nie musisz mi wierzyć, ale tak jest. Czemu niby miałabym nim być od wczoraj? Mój kolor nicka jest szary, a wasze czarny, co oznacza, że reprezentuje tutaj firmę Gowork.pl.

Edyta

@Ale tu jest wesoło nie jestem koordynatorką tylko moderatorem forum gowork.pl. @załamana rozumiem, że już nie miałaś siły na rozmowy, ale myślę, że warto pamiętać o takich rozwiązaniach na przyszłość.

Ha ha śmiech
@Edyta

Ha ha moderator forum gowork.pl chyba od dzisiaj.

Załamana

Hej dziewczynki, może ja się wyżalę na temat swojej koordynatorki. Pracuję w tej firmie długo i nie długo , 7 lat. Jestem kierownikiem od bardzo dawna i wydaje mi się że załapałam bakcyla i ogarnęłam temat , wiecie o co chodzi. Natomiast moja koordynatorka ma mnie chyba za debilkę, ciągle krytykuje na każdym kroku- to za mało planu , czemu tak mało , nic nie robisz w tym kierunku itd. itp. ciągle MAŁO , ciagle coś żle robie ja i moja kadra, chwilami czuje się jak (usunięte przez administratora) a chwilami jak tępa strzała przy niej , nie wiem jak wy ale szkoda mi bo bardzo lubiłam tą pracę pomimo że jest ciężko , szłam z uśmiechem do pracy a teraz nie chce mi się odbierać telefonów od niej,i tak o to chyba będę nastepna która zabierze swoje doświadczenie do innej pracy w której może , daj Bóg tej pani tam nie będzie za jakiś czas , tak jak była w innej branży mięsnej a teraz jest u nas:( niestety:((pozdrawiam wszystkie Zygułki, pamiętajcie , jesteśmy the best laski i damy sobie radę wszędzie !!!

@Załamana

Jak zobaczyłam plan na luty to o mało nie padłam. Nie wiem kto narzuca te tabelki bo wzrost sprzedaży wołowiny 35 procent to jest chore.Rozumiem ze ta co to wymyśla przyjedzie i pokaże jak to się robi bo u niej prawdziwy przerost formy nad treścią. A później klienci , ze kadra się zmienia co chwilę.

Zadowolona
@Załamana

Zalamana ja zmienilam prace i tylko zal ze tak późno. Nowy pracodawca jest zadowolony z tego co umiem przekazuje innym w nowej firmie . A w zamian mam dodatkowe pieniądze . Wilk syty i owca cala .

Naskrajuwytrzymania

Ale w koło jest wesoło . Musze zacząc cos brac bo nie daje rady jak ide do pracy .

Edyta

@Załamana piszesz, że masz problem ze swoją koordynatorką, która ciągle zwraca Ci uwagę. A rozmawiałaś z nią na ten temat? Może musicie sobie wyjaśnić pewne kwestie i będzie Wam łatwiej się pracowało? @Ja jest to może zależne od tego, że rok wcześniej mieliście dany utarg i wtedy wzrasta na ten miesiąc. Zazwyczaj tak targety sklepy ustalają. Może i tym razem tak jest?

Ale tu jest wesoło
@Edyta

Widać, ze pisala to któraś z koordynatorek lub samych kierownikow regionu. Jak porozmawia z koordynatorem i wyjasni to tak ze ja zwolni albo sama sie zwolni . Smiech i zenada .

Ale tu jest wesoło
@Edyta

Liczy sie tylko kasa . I palec w (usunięte przez administratora) trzymac dobrze mówić by sie podobalo koordynatorowi i kierownikowi regionu . Taki jest przepis na sukces .

załamana
@Edyta

Hej Edytka, może masz rację , może ja się za szybko poddałam , może dlatego że jestem już przemęczona - taka deprecha pracownicza :) tylko jest kilka kwestii których głową muru nie przebijesz. Ale może masz rację, co mnie nie zabije to mnie wzmocni :) Trzymaj się laska :)

x.y

A co myslicie o kierownikach regionu ?

@x.y

Wypowiem się jak tylko złożę wypowiedzenie..

Zygułka
@x.y

Moja kierownik " chuda bidula " zawsze je jak przyjedzie , kiedy sie dzwoni też je . I dlatego tak wygląda jak wygląda . Tylko na sklepach zapie.... i brak czasu by coś zjeść i ciągle miało i miało. Pozdrawiam Zygułki

@x.y

Najlepszego Koordynatora wśród nas juz nie ma..NIESTETY!

?

To już Zygułku powinny wiedzieć

@spoko.koko

Najgorszej koordynatorki wsrod nas juz nie ma . A taka mądra była , a tak mąciła na sklepi pani m . Huraaaa huraaa . Jestem zdrowsza jak jej nie ma .

Prawda
@@

U nas na sklepie to sie wypytywala o swoją poprzedniczke i ja obgadywała . Siara jakich mało . Kompetencje miala po byku zal .pl Ja do jej poprzedniczki nic nie miałam , a jej zachowanie uważam za fatalne . Ploty tylko robila i na zakupy latała .

@@

zdrowsza bo nie wymagają od Ciebie i możesz (usunięte przez administratora) się

@spoko.koko

Zdrowsza bo nie sieje zamętu nie dopytuje o innych . A swoje trzeba robić wszędzie samo się nie zrobi i nie sprzeda . Według ciebie to jest ok jak koordynator obgaduje innych nastawia anty na kogoś kto jej nie pasuje. Dla mnie to patola .

Dat.

Koordynatorki a nad nimi kto Kierownicy regionu co im chyba mózg wypłynął....

Edyta

@Ja czyli jednak odbywają się szkolenia w firmie Confis dla pracowników. A przecież niektórzy pracownicy mogą już być po takich szkoleniach i wtedy te kwalifikacje posiadają. Ja nie piszę, że tak faktycznie było, ale że można brać taką ewentualność jak się wypowiadamy na temat zarobków.

Zostaw merytoryczną opinię o Confis - Siedlec

• Jak się pracuje w Confis?

Zobacz opinie na temat firmy Confis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confis?

Kandydaci do pracy w Confis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confis
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łąkowa 15 A
    64-212 Siedlec