Opinie o Confis w Siedlec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Confis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Confis o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confis w Siedlec

Edyta

@pracuś nie dookreśliłeś ile dokładnie taka osoba ma lat. Może 20 letnia nie ma, ale 25 letni pracownik może mieć wyższe kwalifikacje. A prowadziliście rozmowy na temat dodatku stażowego z pracodawcą Confis? @Rodzinna firma jestem moderatorem forum GoWork.pl.

@Edyta

Z tymi wyższymi kwalifikacjami to już naprawdę przesada.Sklep mięsny i wyższe kwalifikacje to może kto komu i jak głęboko palec trzymie i d..e liźe to najlepiej na tym wychodzi. .

Twoja wypowiedź świadczy o tym ,że mało wiesz o pracy w mięsnym.Nie sztuką jest stać i sprzedawać ciekawą jestem jakie masz pojęcie o zwiększaniu obrotow i radzeniu sobie z towarem jak nie ma ruchu ,pewnie oddajesz na utylizacje albo sprzedajesz starocie.

A Twoja wypowiedź świadczy , ze wiesz wszystko najlepiej.W mięsnym nie sa potrzebne wyższe kwalifikacje tylko trzeba mieć to coś potrzebne za ladą.A co do zwyzki obrotów to firma zatrudnia osoby na odpowiednich stanowiskach , robi szkolenia i płaci kasę to na pewno dbają o dobro i prestiż firmy.A ja taki zwykły szaraczek cóż mogę więcej tylko stać i sprzedawać ....

Mala

Widzę dziewczyny że nie tylko u mnie zarobki zeszły na psy... u nas w sklepie wszystkie szukamy nowej pracy.

Edyta

@pracuś, @Isi ale oprócz doświadczenia są też kwalifikacje. Może taka nowa osoba mimo mniejszego wykształcenia, ma wyższe kwalifikacje? A druga rzecz to to, że jak 12 lat temu się zatrudnialiście w firmie Confis to inne stawki obowiązywały, a teraz są wyższe i dlatego też osoba nowa dostaje stawkę jaką Wy macie po podwyżkach.

pracuś
@Edyta

Jakie wyższe kwalifikacje dwudziestoletnia dziewczyna z wykształceniem podstawowym zarabia tyle samo co ja,a robi o połowę mniej.Dlaczego nie ma stażowego?Zapieprzamy na te młode i tyle,bo to nie umie lady wyłożyć,bo nie będzie sobie rączek brudzić sprzątaniem itd,stać i obsługiwać to każdy potrafi

@Edyta

Czym wg Ciebie są te wyższe kwifikacje??

@Isi

* kwalifikacje

Marcia

Chcialabym bardzo polecic stoisko miesne w Stargardzie na Chrobrego, bardzo mila obsługa, uśmiechniete Panie przesylajace mnostwo pozytywnej energii, zawsze szybka i fachowa obsluga, świeże i pyszne wyroby. Jestem zachwycona i nie zamierzam zaprzestać kupowania. Godni polecenia.

Sprzedawca

Brakowalo sprzedawczyn wiec prace dostalam

Staz pracy i doswiadczenie w sklepie miesnym

Leszno
Aga8911

Szybka, sprawna i uprzejma obsługa. Jestem częstym klientem i będę nadal. Od czasu do czasu za zrobione zakupy można otrzymać prezent. Zawsze czysto i przejrzyście. Według mnie najlepsze wędliny i mięso! A sprzedawcy zawsze doradzą! Polecam w 100%.

Ah
@Aga8911

To prawda :) ale pracodawca do kitu :)

Rodzinna firma

Kim jest, Edyta :) bardzo mnie intryguje ta nie, wiadoma,:) nowi pracownicy o wyzszych kwalifikacjach I mniejszym wyksztalecniu z wyplata taka jak, my starzy pracownicy. Cale szczescie juz niedlugo zabawie w tej firmie,bo tu jedyne czego mozna oczekiwac w nagrode za swoja prace to otrzymanie ochlapow na swieta bo czym wiecej, zarabiasz tym bardziej bogaty jestes nie, nalezy ci, siea hajs na swieta,hajs na swieta jest dla malo zarabiajacych albo miejacych dzieci tak jak I paczki.a ty czlowieczku zapi...bo to nie premia tylko zasilek.:) spoko poza...jeszcze dla was troche I pozdrowir was, serdecznie wypowiedzeniem :) narrra wspolczuje pracownika w miejscowosciach bez perspektyw bo musza sie kisic w, tym super klimacie rodzinnej firmy.:)

Pocaluj mnie w nos

Ta firma to naprawde porazka az zal pisac .........poprostu pracownikow na.sklepach maja za nic ,koordynatorki zachowuja sie jak by byly conajmniej prezesem tej firmy , nic dziwnego ze wiele ludzi odchodzi a chetnych na ich miejsce jakos nie widac

Nastka

To chyba najgorsza firma z jaką współpracowałam. Zero szacunku do człowieka, wyzysk do bólu, tylko obowiązki i obowiązki, jak kamery pozakładli to pilnują Cię na każdym kroku, psychicznie można sobie nie poradzić, klienci niedługo na głowy będą pluć a Ty masz się uśmiechać. Żenada! Wcale nie szanuja pracowników, ciągły stres, pretensje o wszystko za jakieś śmieszne pieniądze! Odradzam wszystkim tą firmę!

Ta co zawsze .pyskata od urodz

Niestety ale to prawda w firmie coraz gorzej, wiem ze zaraz pojawia sie kom.ze trzeba miec dowody trzeba zgalaszac takie rzeczy.ale ja odczuwam coraz wieksza presje ,stres poprostu mam dosc,z kazdym dniem mam ochote krzyczec ze mam do w ....I poprostu zabrac torebke I wyjsc.ludzie ogarnijcie sie tez pracowalyscir na sklepach wiecie ze nie wszytsko od nas zalezy.karma wraca ...ja wam zle nie zycze ale zyczr sobir zeby to byl moj ostatni rok u zyguly,prace lubie ale szczerze kazda kolejna pani koordynator miesza mnie z blotem I uwaza sie za alfe I omege.pozdrawiam bo pewnie w najblizszym czasie otrzymam tel.co ja tu wypisuje :)

Wirtuoz

A przedstawiciele handlowi w tej firmie jak zarabiają i jak wam się pracuje bo jest oferta na pracuj.pl. Zastanawiam się czy złożyć aplikację

Minka

W tym miesiącu zarobiłam 1500 zł. Ten sklep to jest porażka...

@Minka

Bajki... firma daje minimum 2350 brutto czyli 1700 netto wiec mniej zarobić nie mozna no chyba ze spłacasz ubezpieczenie grupowe i spłacasz pożyczkę lub manko z inwentury

Minka
@Isi

Chcesz zobaczyc moj kwitek z wyplaty ? Tak splacam 50 zl ubezpieczenie, to byloby 1550...

@Minka

Jesli jest tak faktycznie to musisz to zgłosić gdzieś wyżej przecież z tego co wiem 1700 my jako pracownicy mamy mieć zapewnione a przynajmniej pracownicy w sklepie bo nie mam pojęcia jak jest na reszcie firmy...

Edyta

Za dużo komentarzy pojawia się na temat jednego z pracowników firmy Confis. Według regulaminu piszemy swoje ogólne refleksje na temat firmy, a nie o pracownikach. Dużo jest też komentarzy klientów sklepu. Skoro obsługa Was nie satysfakcjonuje to myślę, że najlepszym pomysłem będzie zgłoszenie kierownikowi takiej sytuacji.

rob-cyn@wp.pl

Witam.Kto wie jakie są opinie o sklepie w Opalenicy? Jakie pracownice i kierowniczka?

Bbbbn
@rob-cyn@wp.pl

Panie na sklepie sa przemiłe obsluga pierwsza klsa.

nnnnn

Chce tam pojsc do pracy, polecacie?

xxxx
@nnnnn

a dokładnie jaki sklep ?

Ff
@nnnnn

Ja nie polecam! Żałuję że pracowałam w owej firmie... ludzie pracujący tam są bezczelni i wyrafinowani. Przez sklepy przewija się kłamstwo a problemy jakie panują są zamiatanie pod dywan.

jaa
@Ff

Jeżeli tak jest ,to odpowiedz szerzej . Twoja wypowiedz w tej chwili to pomówienia tylko

Prawda boli
@jaa

Jakie pomowienia ? Chyba pisala to sama pani M . To ona robi zamęt na sklepach i ploty , czy wszystkich ktorych zwolnila z tej firmy to uczciwie ? A te co sie same zwolnily to dzieki niej . Pracowac trzeba i to ciezko , ale jesli koordynator robi zamęt i podklada komuś swinie byle zwolnic to dramat . Tylko picie kawki i placuszki na zapleczu z ulubienicami to jest to . Zbieranie wszystkich plot . Wszystko by chciała wiedzieć jesli sie nie spowiadasz z życia prywatnego to juz nie masz chodów . Pozdrawiam wszystkie Zygułki .zycze pracy w miłej atmosferze.

Ff
@Prawda boli

Mam tylko nadzieję że kiedyś karma wróci do takich koordynatorów i kierowników. Widać że władza im do głowy uderza... nie mają swojego prywatnego życia i żyją intrygami. Jedną wielką patologia!

BYŁY PRACOWNIK
@Prawda boli

ja też zostałam zwolniona przez ową panią M.T.która pokierowała się fałszywymi oskarżeniami mojej pani kierownik ''bardzo mi współczuła jak mnie Marlenka zwolniła , ponoć nic nie wiedziała itd ''ale jak się po czasie dowiedziałam to ona właśnie kradła i została złapana ale wszystko zwaliła na mnie ale owa Marlenka bardzo jej wierzyła.Ale ja mam przynajmniej normalne świadectwo pracy , nie wstydzę się o tym napisać ,mam to w (usunięte przez administratora) czy to obie przeczytają.Gdyby nie one (usunięte przez administratora) jedne do dzisiaj bym spokojnie pracowała.SERDECZNIE POZDRAWIAM OBIE PANIE

@BYŁY PRACOWNIK

Mam pytanie czy koordynatorka powiedziała co jest przyczyną zwolnienia ?czy na pewno za złodziejstwo ?

BYŁY PRACOWNIK

nie nie powiedziała bo nie miała na to dowodów ale wiem że moja owa pani kierownik stwierdziła że jak brakuje pieniędzy w kasie to że ja biorę,albo że tam gdzie jestem ja to są manka i tyle na ten temat

xx.d
@BYŁY PRACOWNIK

Trzeba było domagać się przyczyny zwolnienia na papierze..

@Ff

I karna wróciła. Szanowna Marlenka odeszła (albo musiała odejsc) . Chyba nikt nie żałuje. A teraz te które zwolniła albo zwolnily się przez nią powinny wrócić i pokazać że były dobrymi pracownicami.

Lola

Jak komuś pracować się nie chce to najlepiej zganiać na kogos ????

życzliwa

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Kibol
@życzliwa

Nie padły żadne nazwiska i adresy wiec nie ma naruszenia prawa pozdrawiam

Lewy

Szukasz problemów to będziesz je miała za te twoje durne wpisy jeszcze dziś do Ciebie dotrę bądź tego pewna

Maja

Co to za ptak który w swoje gniazdo sra takie sprawy załatwia się z przełożonymi a nie na forum.A poziom i słownictwo świadczy ,że sami nie jesteście lepsi.Miłej pracy .

Chuck Norris

Nawet ja nie jestem w stanie zmierzyć się z Panią Kamilą.

@Chuck Norris

Ja tez wymiekam. 3 majmy się razem narodzie póki P Kamila sprawdzac bydzie ;)

@Chuck Norris

Ja tez domyslam. 3 majmy się razem drogi narodzie dopóki o Kamila sprzedawać bydzie ;)

@Chuck Norris

Ja tez ... 3 majmy się razem narodzie dopóki I was P manila sprzedawać bydzie ;)

raper z oiomu

dobra dobra dobra, dawać bit, joł tak ostatnio widziałem ptaka gila a pani Kamila jest niemiła

Raperka
@raper z oiomu

Jol jol nie złe show ! W sklepie nie kupujesz tylko żali wysluchujesz. Pani Kamila ci powie ... " tylko ja jestem Bogiem wyobraź to sobie sobie" nie chcesz mnie słuchać?kupować nie musisz - a jak kupisz może się kielbaska udusisz hahha jol jol lepiej kupić co ma P.k na liście premiowanej sprzedaży żeby nie być na jej liście straconych gospodarzy ;) tyry tyry ide na zieleniak po pyry ;)

KorzonekMedyczny

Jestem wegetarianką i musiałam kupić cioci mielone na niedzielny obiad. Pech chciał, że natrafiłam na panią KAMILE. Grzecznie poprosiłam o mielone a ta ni z gruchy ni z pietruchy ZACZĘŁA MNIE NAMAWIAĆ DO KUPNA SCHABOWEGO BEZ KOŚCI 14.59/kg. Odmówiłam, lech ona napastowala mnie dalej. Poczułam się moralnie zgwałcona!!!

Salata
@KorzonekMedyczny

U pani K nie istotne czy ty wegan jarosz czy kanibal tam się idzie słuchać litanii pani Kamili A nie na zakupy A jak chcesz być miło obsluzony na dzien dobry powiedz kilka komplementów piękne paznokcie itp itd I jest szansa że nie napluje... Bez komplementów... Jesli na litanie to ok... Dluzsza niż W kosciele. No cóż P Kamilo może praca za telefonem czy coś......

Zostaw merytoryczną opinię o Confis - Siedlec

• Jak się pracuje w Confis?

Zobacz opinie na temat firmy Confis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confis?

Kandydaci do pracy w Confis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confis
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łąkowa 15 A
    64-212 Siedlec