Opinie o Confis w Siedlec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Confis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Confis o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confis w Siedlec

Saah

Patrzę na te wasze marne wypociny i w sumie mi was żal , Dla mnie pani Kamila była zawsze wyrozumiała i gotów na wszystko zwłaszcza na tylnym siedzeniu mojego merca ????

Fiat 126p
@Saah

No lubi lubi dobre autka ..... :)

KupieOpla123

Mam rozumieć że to mięso jest robione z ofiar które Pani Kamila zabija swoim wzrokiem? Pozdro 1A LO

ALICJA

Robiłam zakupy codziennie do momentu gdy natknęłam się na panią Kamilę. Niedosyć, że niemiła to jeszcze ma pretensje do wszystkiego. Nie mogłam w spokoju wybrać parówek bo ciągle mnie poganiała i proponowała te najdroższe. Było też tak, że nakładała mięso gołymi rękoma! SKANDAL! A rękawiczki leżały obok. Zwróciłam jej uwagę a ona miała to po prostu gdzieś i pakowała dalej. Od tamtej pory nie robię już tam zakupów. Radzę sprawdzić kogo państwo zatrudniacie.....

swierzak

Hm mm ta pani wydaje resztę tak, ze staje mi mój p.... portfel. Nie jeste,ma pewien ale chyba oszukuje przy wazeniu . Obsluga tej kasjerki jest nie mila to fakt. Racja również, ze zachowuje się jak pani z top model ale prędzej plus size heh. Bez żartów zamiennie ten sklep na dowolna wedline z marketu jeżeli ta paniusia zostanie. Decyzja zależy od państwa FIRmy' ponoć klient nasz PAN, ale nie u paniusi Kamili.

Sprzedawca

Brakowalo sprzedawczyn wiec prace dostalam

Staz pracy i doswiadczenie w sklepie miesnym

Wróżbita Maciej

Tego nie przewidziałem że pani Kamila będzie taka niemiła. GO HA GO HA GO HA |3 zł

Ala

Sprawdzajcie kogo zatrudniacie. Zawsze robiłam tam zakupy ale od kiedy obsługiwała mnie pani Kamila przestałam tam chodzić. Jest bardzo nie miła i bardzo szybko traci cierpliwość. Traktuje ludzi bardzo chamsko.

YYYYYYYYYY

Na wstępie swojej opinii o Pani Kamili chciałbym pozdrowić IaLO i Krystiana H. który wisi mi hajs. Przechodząc do tematu chciałbym aby powiedzieć , iż proszę zastanowić się kogo powołujecie na te stanowisko.... Jest to szczyt chamstwa i prostactwa. Pani Kamila jest osobą nie kompetentną na nie odpowiednim stanowisku.

Adolf H.

Pani Kamila chyba jest żydówką

wkurzony klient

Nie wiem jak pani Kamila sie tuz znalazła. Dno!

JP2GMD

UZASADNIONE WYZWISKA I OBELGI!

Klient 007

Chyba a wszyscy powiedzieli jaka jest ta Pani. Nie będę więcej dodawał. Powiem tylko, że firma powinna coś z tym zrobić. Również jestem niezadowolony z obsługi tej PANI bk robi z siebie Panią. Mam nadzieje, że firma takiej popularności zrobi porządek z taką osobą. Liczę na zmianę tej Pani jestem stałym klientem, inaczej zakończę zakupy u was i przypuczam moi sąsiedzi.

NieLubieEDB

Ogólnie to pozdrawiam IbLO i mam nadzieję, że nie kupujecie mięsa, którego dotykala PANI KAMILA. Jej tipsy są wykonane z rakotwórczego plastiku, który w styczności z mięsem zmienia kolor. Dlatego zawsze ma różowe paznokcie. Miłego wieczoru kochani

Żanetaa
@NieLubieEDB

OMG Mariola! Hej zlotko. Również pozdrawiam

OchotkaNaGłodka

Moja ukochana babcinka, starsza już kobieta była ostatnio u was na zakupach. Wielka jej się ochota na waszą kiełbaskę zrobiła ale niestety trafiła na panią Kamilę. Wróciła do domu bez kiełbasy i z oburzeniem stwierdziła, że już nigdy tam nie wróci.

Smerf

Pani Kamila jest bardzo nie miła i chamska dla klientów. Zastanawiam się czy czasem nie pluje ludziom do ich zakupionego mięsa gdyż jej postawa wskazuję na to że jest nie przyjaźnie nastawiona do otoczenia. Nie polecam!

Szanowany Człowiek A.H

Radzę zrobić porządek z Panią Kamilą, to co ona wyrabia to ja nawet na wojnie nie widziałem!

Widzę, że nie tylko mi przeszkadza obecność Pani Kamili na tymże stanowisku. NIE MIŁA I WREDNA! Chcialam kupic zwykle parowki a ta zaczela mi wciskac drozsze, az w koncu mi ich nie sprzedala bo nie daje sie namowic! ŻENADA! Nic tylko siedzieć i na wszystkich narzekać. Kobieto, jeżeli coś Ci nie pasuje to weź sprawy w swoje ręce albo najlepiej się zwolnij! A firma niech lepiej uważa kogo zatrudnia, bo żeby mieć problem ze sprzedażą parówek, to już jest skandal! Bardzo lubiłam tam przychodzić, ale dzięki Pani Kamili już mi będę! Strata czasu!

Już wolałambym rozmawiać z mięsem niż z tą panią :)

Tool
@:)

w sumie w trakcie orgazmu także zachowuje się jak mrożone mięso zero uczuć

krakowskapodsuszana

Pani K jest jak rak jelita, kazdy ma ja w (usunięte przez administratora) i nie atakuje mozgu

ToldMe

Nie mogę już patrzeć na to jak oschła i niemiła jest Pani Kamila dla klientów i pracowników waszego sklepu.

Once

Higiena na takim dziale powinna być przestrzegana, a gdy ostatnio zobaczyłam dłonie Pani Kamili to szybko wyszłam i kupiłam mięso w innym sklepie.

Zostaw merytoryczną opinię o Confis - Siedlec

• Jak się pracuje w Confis?

Zobacz opinie na temat firmy Confis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confis?

Kandydaci do pracy w Confis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confis
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łąkowa 15 A
    64-212 Siedlec