Opinie o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Jakie są warunki zatrudnienia w Sep Peeters Polska Sp.z o.o?

idi

powiem tak pracowalaem w kilku agencjach wiec mam porownanie. jesli jestes osoba pracowita warunki beda ci odpowiadaly

Sep Peeters Oferuje: • umowę o pracę • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO • wypłaty tygodniowe na konto • wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne • opieka polskich koordynatorów • odpłatne ubezpieczenie • zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) wyposażone w AGD,TV, Wi Fi • transport do pracy w NL: rower, auto firmowe lub transport do pracy Możliwość prac w parze lub oddzielnie w zależności od oferty pracy. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV aby usprawnic proces rekrutacji.

Ha
@Sep Peeters Polska Sp. z o.o

Hahahaha. Pracy w parze. Powiedzieli nam że specjalnie nas od siebie odsuwają :)

olo

W agencji sep peeters pracowała moja kolezanka ktora mi ja polecila. Kolezanka tak samo jak ja nie narzekała. Warunki na mieszkaniu sa w porzadku. Tak jak było mowione na poczatku jest lodowka, kuchenka , pralka.....itd. Kontakt z agencja jest ok.

amka

Pracuje przez agencje Sep Peeters od kwietnia jestem zadowolona z warunkow mieszkaniowych. Pracowałam wczesniej w innych agencjach i warunki byly dużo gorsze. Do tej pory nie miałam żadnych problemow z wyplatami. Praca jest taka sama jak na kazdej produkcji, trzeba wykonywac swoje obowiązki a nie udawac ze sie cos robi.

Xxxxx

Nie polecam tej agencji od maja do lipca pracowałam na pickerce w firmie Jan Linders Holandia okazało się ze jestem w ciąży i zrobili wszystko tak żebym zrezygnowała... proponowali mi niby „lżejszą pracę” za marne grosze i przy dużym wysiłku fizycznym. Nie dość ze nie było godzin to mojemu chłopakowi potrącali za nic z wypłaty. Śmieszni koordynatorzy zamiast podjeść do młodych ludzi z sercem to wszystko by najchętniej zabrali i zgnoili człowieka!!! Szkoda łez i nerwów na tą agencje. Ludzie odradzam zastanówcie się pięc razy zanim tam pojedziecie.

zZzZzZ
@Xxxxx

Z tego co się orientuję, to agencje nie zapewniają pracy dla kobiet w ciąży. Są to najczęściej prace fizyczne, niekiedy dość ciężkie. Więc nie dziw się, że nie zaoferowali ci pracy odpowiadającej twojemu stanowi. W Holandii, kobiety ciężarne mają obowiązek pracować do 8-go miesiąca (o ile pozwala im stan zdrowia). Ale to firmy same zapewniają im lżejsze stanowiska pracy, nie agencje. Dlatego dziwi mnie trochę twoja postawa w stosunku do agencji pracy.

@Xxxxx

Witam, ja też pracuje w Sep i to za 1€ mniej jak na Lindersie, jak miałaś fajną dobrze płatną pracę to trzeba było pomyśleć wcześniej a nie zalać winy na agencję, koordynatorów itd. W zakładzie w którym pracuję, ciężarna dała by rady bez problemu tylko problem w tym, że to za €1 mniej , no cóż, życie.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Bobo

Ta firma doskonale uwydatnia najgorsze cechy Polaków z jakimi się trzeba zmagać na codzien, a mianowicie: a) zazdrość, a co za tym idzie "podkładanie drugiemu świń" czyli jeśli ktoś ma lepiej to trzeba oczernić go w oczach innych, zwłaszcza koordynatorów b) ciągle narzekanie - jak wam się nie podoba to zmieńcie pracę i już, ze stagnacji nic dobrego nie wyniknie c) znieczulica spoleczna - biuro w razie choroby, ciąży jest twoim wrogiem, PAMIĘTAJ o tym i nie osmielaj się chorować bo na twoje miejsce mają milion innych. Brawo Polacy! Teraz czas na Rumunów, oni będą trzymać się razem. Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe, pracę i płace to jak wszędzie, zależy gdzie trafisz - bo Holandia to ruletka! Transport ok ale w innych sprawach nie licz na pomoc.

Wojtas

Witam. Dostałem propozycję pracy w Leunen jakiejś fabryce chusteczek. Nie znam nazwy fabryki. Widzę że większość negatywnych komentarzy jest z 2016 roku. Czy mógłbym prosić o jakieś informacje na temat agencji sep Peeters oraz tej fabryki od osób które obecnie tam przebywają bądź pracują dla tej agencji.... Bardzo proszę o odpowiedź bo mam czas do soboty a mam jeszcze jedną ofertę z agencji covebo o której piszą takie rzeczy że trudno opisać. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Bobi
@Wojtas

Odradzam cowebo za miesiąc dostaniesz góra 500 euro byłem odradzam mogę solaria wysłać

dex
@Bobi

Hej no wlasnie mam jechac co mi napiszesz o tej firmie?Dasz rade wyslac mi na email ten kwit?Pozdrawiam

Dawid Nowak

Mam pytanie do ludzi oszukanych przez agencje i tych ktorym wyplacili zle pieniadze czy was tez odsylali kazdy czlowiek z agencij do innego i czy udalo wam sie zalatwic sprawe pieniezna?

Zadowolona

Zdecydowanie polecam agencje pracy pracowałam w Tienray super warunki pokój z aneksem kuchennym i własna łazienka, przemili sąsiedzi. Praca super i godna płaca. Dostałam samochód firmowy nie musiałam się martwić dojazdem. Nie wiem skąd te negatywne oceny pewnie od konkurencji albo od ludzi co myśleli że za nic dostaną kasę bo im się należy. Pisze te ocenę rzetelnie bo jestem zachwycona tym biurem pracy

Dla Was Pan

Co tu więcej mówić Polki pracujące w biurze liza (usunięte przez administratora) szefom.. Oczerniaja polakow!! W tym biurze nie ma za grosz szacunku do pracownika

Daro12345

Witam. Mam pytanie. Macie może jakieś opinie na temat pracy z mięsem? Pakowanie, krojenie itp. Jak wyplacaja pieniążki? Mam jechać teraz 31go i nie jestem pewien po tych wszystkich komentarzach.

Ten od świni

Lokalizacja leunen to porażka jakaś ...pracy nie ma a jak jest to na skoczka . piekarnia walwajk albo wybieranie gnoju u prezesa firmy , koordynatorzy to porażka .. nie polecam

Sonia

Zapewniają pracę tylko na pierwszy tydzień, szkoda że nie mówią o tym przez telefon kiedy jest to załatwiane. W kolejnych tygodniach nie ma pracy więc bywa że nawet cały tydzień przesiedzisz w domku za który i tak musisz zapłacić. Na innych zakładach też nie ma godzin dlatego o odrabianiu w dni wolne gdzie indziej można zapomnieć a co najlepsze ze co tydzień są nowi pracownicy, którzy po tygodniu mają ten sam problem. Jeśli chcesz zarobić to nie polecam.

Michal

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie wyjazdu, planuje w sobote 06.07 czy naprawdę jest tak źle? Ogólnie rozmawiałem z Panią Iloną S. i na razie wszystko postępuje prawidłowo. Ze sprzątaniem dałbym sobie radę, bo sam jestem na ten temat ścisły. Martwią mnie opinię o niewypłacalność i brak wypracowania normy 40h, wolałbym na nadgodziny. Dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam

Luqe
@Michal

Wypłacalność jest ok, z godzinami różnie. Zależy od Twojego podejścia i gdzie trafisz do zakładu.powodzenia

Es

Tak czytam te opinie i nasuwa mi się taki wniosek: negatywne opinie piszą ci, co sami przyczynili się do swojego eksportu z agencji. Na 100% agencja nie wyrzuca i nie pozbawia pracy osoby, która faktycznie przyjeżdża tu do pracy, a nie po to żeby za pierwszą wypłatę sobie poszpanować: " bo ona zarabia w euro to ćpanie, pijaństwo, brak kultury i higieny osobistej, bałagan..."Jeśli nie pomagają prośby i słowne upomnienia o utrzymanie czystości, to jedynym motywującym sposobem do czystości na lokalu są właśnie wysokie kary. Przecież to jest taki sam dom jak w Polsce, o który trzeba dbać, sprzątać, oszczędzać prąd, wodę, ogrzewanie, opłacać , więc o co chodzi? Czy nie przyjemniej jest mieszkać w czystym pokoju (i nie płacić kar), gotować na czystej kuchni, prać w czystej pralce? Ważna zasada na lokacji, gdzie mieszka kilka albo kilkanaście osób: PILNUJMY SIĘ NA WZAJEM, NIE BÓJMY SIĘ ZWRACAĆ UWAGI SĄSIADOWI, ŻE ZOSTAWIŁ BRUDNY PALNIK, ŻE COŚ WYLAŁ NA PODŁOGĘ I NIE WYTARŁ PO SOBIE, A UNIKNIECIE KAR. Ja pracuję 3 lata przez tą agencję i ani razu nie zapłaciłam żadnej kary, a wręcz przeciwnie: nasz dom zawsze zbierał pochwały, że jest czysto i schludnie. Jeśli chodzi o pracę, to na te 3 lata, które jestem w tej agencji, tylko miałam 2 tygodnie cienkie, tzn. nie miałam wypracowanych godzin, ale to był sezon poświąteczny. Z resztą w Polsce też ten okres zaraz po nowym roku jest słaby o ofert pracy. Zawsze można zgłosić do biura, albo do koordynatora, że jest się zainteresowanym dodatkową pracą. W zakładach pracy też jest różnie: jest okres, że pracuje się po 8-10 godzin, a jest tak, że chwilowo nie ma pracy i pracuje się po 4-6 godzin dziennie. I wtedy ratuje nas praca dodatkowa. Przecież każdy z nas wyjeżdża za granicę po kasę na wakacje, a nie na wakacje. Oczywiście błędy na salarisach się zdarzały, się zdarzają, i pewnie będą się zdarzać. Jednak zawsze są wyjaśniane i są robione korekty. I tu znowu moja uwaga: jeśli biuro się pomyli na niekorzyść pracownika, to zaraz jest :" że go chcieli oszukać," ale jak biuro pomyli się na swoją niekorzyść to pracownik udaje, że tego nie zauważył. Bądźmy lojalni, to też wpływa na pozytywną opinię o tobie. Nie ma nigdzie SUPER AGENCJI PRACY, wiadomą rzeczą jest, one zarabiają na nas, ale to jest normalne. Wiem na pewno, że jest to agencja jedna z dobrych, warunki mieszkaniowe są systematycznie kontrolowane przez Gemente, są odprowadzane wszystkie składki, jest wypłacalna, salarisy wpływają na konto bez żadnych opóźnień, wypłata co tydzień. Nie opisuję tego wszystkiego, żeby cukrować, nie jestem też z nikim w biurze, ani wśród koordynatorów spokrewniona. Po prostu piszę to, co sama doświadczam, a decyzja należy to każdego indywidualnie.

bonzo
@Es

takie opinie piszą osoby z biura. ta agencja to totalne ścierwo. w tej chwili już pełna rumunów... tragedia. w biurze pracują idioci. wysokie kary? mogę się na to zgodzić, jeżeli wreszcie ci (usunięte przez administratora) zaczną dostawać kary za okradanie pracowników. mogą zarabiać na nas?? nie mogą, takie jest prawo w Holandii. dostają drugą pensję pracownika, ale każdy kto był w Holandii wie, że holendrzy to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i zawsze im mało. jest nawet powiedzenie, że kiedy rodzi się holender to płacze żyd. zdarzają im się błędy na solarisach?? za błedy trzeba płacić!

Franek
@Es

Nie wyobrażam sobie by przez trzy lata być pod taką kontrolą , sprawdzanie mieszkań itp. Taką pracę to można wykonywać dwa miesiące. Niewolnictwo XXI wieku , najgorsze że w pełni akceptowane. Życzę dużo pochwał i pracy do emerytury. pozdrawiam

Es
@Franek

Przede wszystkim przeczytaj sobie definicję niewolnictwa współczesnego, bo najwidoczniej używasz tego słowa a nie wiesz do końca co ono oznacza. Tutaj nikt do niczego nie jest zmuszany. Praca jest jak każda inna, bezstresowa, płace są adekwatne do godzin jakie sobie sam wypracujesz w danym tygodniu. A jak komuś coś nie odpowiada, to w każdej chwili może zjechać do domu, albo poszukać sobie lepszej agencji. Przecież w Holandii, czy w Niemczech jest ich od groma. Ja nie odczuwam tego ,że jestem tu pod jakąś kontrolą: mam czysto, schludnie, więc czego mam się obawiać. A kontrole mieszkań muszą być choćby z tego względu, żeby każdy dbał o sprzęt agd- bo chyba nie chciałbyś korzystać z zasyfiałej mikrofali, czy lodówki, czy piecyka itp. A tak w ogóle skoro jest tak źle Polakom pracować za granicą, to CZEMU NIE CHCĄ PRACOWAĆ W POLSCE??? Tylko nie mów, że w Polsce nie ma pracy, bo to stwierdzenie jest już nieaktualne. Rynek pracy w ostatnim czasie bardzo się poprawił. Gorzej może być z zarobkami - cały czas najniższa krajowa, a gdzie nadgodziny, a gdzie dodatek za pracę w sobotę, a gdzie, urlopowe, wakacyjne? I to jest argument do pracy za granicą. "EURO kusi". Pozdrawiam :)

Przemo

(usunięte przez administratora) i niezapewniają godzin 3dzien siedze i czekam na prace

Izka

Dno ,brak kultury (usunięte przez administratora)

Admin!
@Izka

Rozumiem, że piszesz o sobie i kolegach z którymi przyjechałeś, lecz pamiętaj, że to strona z opiniami o pracodawcy. Pozdrowienia!

Kamila

Najgorsza agencja w której pracowałam ????omijajcie tą agencje

Marlena

Nikomu nie polecam tej firmy nie wypłacają pieniedzy,kłamią .Ispekcja pracy już się nimi zajmuje

Klm

Ogólnie dobre biuro. Minusem jest brak możliwości rozwoju jak robią inne agencje szkolenia np w innych państwach, kursy językowe i inne.

Zombie

Marna firma, lepiej poszukajcie innej ...sciagaja mnostwo kasy za mieszkanie, obiecuja godzin ktorych nie ma ....prostaczka Wioletta wpada na mieszkanie i wlepia kary za nic, wystarczy ze wczoraj robiles nadgodziny do 24.00 A O 6.00 rano musiales juz byc w pracy i nie poscielales lozka i juz wpada Wioletta i daje Ci 100 euro kary za nieposcielane lozko... kpina calkowita... planista Daan jest bezmozgiem i nawet niewie ze musisz miec minimum 8 godzin przerwy miedzy pracami... (usunięte przez administratora) calkowity i ani po Polsku nie umie, bzdyka pare wyuczonych zdan po angielsku ale to jest kali miec kali byc takze jak zaczniesz z nim rozmawiac profesjonalnym angielskim to odklada sluchawke... tacy sa kompetentni...ta cala Wioletta to ma poparcie koordynatorow bo im daje.... masakra lepiej unikajcie firmy z daleja, wyplaty sie nie zgadzaja, zawsze czegos nie wyplaca, najczesciej dopiero jak twoj prawnik tam ich nastraszy....Aha No i licz sie z tym ze koordynatorzy czekaja na jakies kieszonkowe od Ciebie bo inaczej mozesz zapomiec ze dostaniesz jakas pracy.... im wiecej im placisz tym lepsza dostajesz prace

BenyWw
@Zombie

Pracuje w tej firmie juz troche i jedyne co sie z tych Twoich wypocin zgadza to kary za (usunięte przez administratora) Jak nie ma syfu nie ma kar. Proste i logoczne ,ale dla ludzi ktorzy z domu wynieśli chociaz namistke kultury i wychowania. Kieszonkowe dla koordynatorow ? :D Podejrzewam, ze sie oplili ze śmiechu jak to czytali. Błędy w salarisach się zdarzają, przy takiej ilości ludzi nawet komputery się czasami mylą ale skąd ty mozesz o tym wiedzieć, pewnie myślisz ze w biurze siedzi osoba i na kalkulatorze liczy Twoją wyplate. Mail do biura lub telefon i zawsze wszystko wypłacją jesli zaszla pomylka. Brak słów, ta strona to wylengarnia nieudaczników. Jest tu kilkadziesiąt osob jak nie set ktorzy mają stała prace. Nie jest to idealna agencja, bo taka nie istnieje. Ale jak sie minimalnie dostosujesz do pewnych zasad da sie tu normalnie pracowac !

Aga.W.
@Zombie

Witam.Pracowałam przez tę agencję prawie rok.Co prawda zostałam zwolniona bo za dlugo byłam chora-4 dni,ale czytając Wasze komentarze jestem w szoku.To jest jedna z najlepszych agencji.P.Wiola i p.Ewa przemiłe kobiety.Współczuję p.Wioli czytać tych wymysłów na swoj temat.Koordynatorzy pomocni i zapracowani.Kasa dobra,warunki mieszkaniowe w porządku.Naprawdę grzechem jest narzekać.Z przyjemnością wrocilabym tam do pracy.Piszę ponieważ wiem jacy ludzie piszą tak niesprawiedliwe komentarze.Jeśli jedziesz do pracy,a nie chulac jest naprawdę dobrze.Pozdrawiam.

bonzo
@BenyWw

bzdura. to są zwykli (usunięte przez administratora) kradną jak się da, ale poziom pracowników jest tak tragiczny, że nawet nie wiedzą, że pod pozycją "wonlasten" na solarisie to właśnie kary. pewnie też zbyt bystry nie jesteś skoro tam pracujesz

Zostaw merytoryczną opinię o Sep Peeters Polska Sp. z o.o - Opole

• Jak się pracuje w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sep Peeters Polska Sp. z o.o