Opinie o Deloitte Polska w Warszawa

„Deloitte” to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Firmy te są członkami Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnej spółki prawa brytyjskiego z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (DTTL). Każda firma członkowska świadczy usługi w określonym obszarze geograficznym i podlega prawu oraz standardom regulującym działalność profesjonalną kraju prowadzenia działalności.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte Polska w Warszawa

Kandydat do Audytu

Czy do działu Audytu w Warszawie był ktoś po rozmowie z managerem na praktyki/asystenta i dostał ofertę w drugiej połowie lipca na ten wrzesień/październik? Rekrutują jeszcze? Bo ogłoszenia wiszą do sierpnia, a słyszę o braku odzewu po rekrutacji też od znajomych.

Yyyyyyyy

Omijać szerokim łukiem. Pensje są takie, że można się czuć jak bieda-sponsor tego francuskiego G. Beznadziejna robota. Wyzysk i zawracanie D.

PwC porażka
@Yyyyyyyy

W PwC nie lepiej. Po awansie na seniora czasem trudno wyciągnąć 3,5 tys. zł brutto. Wszędzie głodowe pensje.

Lol
@PwC porażka

Człowieku senior w big4 zarabia minimum 7k brutto, do tego nadgodziny i bonusy. Skończ siać herezje. Seniorem to Ty byłeś…

Kandydat1234
@Lol

Senior w PWC zarabia min. 7k brutto? A jakie są górne widełki? Czy nadgodziny są płatne?

Żałość

Jestem w trakcie rekrutacji i już wiem, że nie chcę tutaj pracować. Testy językowe zawierają karygodne błędy ("a day's absent from work are (...)" serio Deloitte, serio? Proofreading chyba nie był robiony). Trochę wstyd testować czyjąś znajomość języka testem, w którym są błędy rodem z liceum. Test polskojęzyczny mija się z celem, kiedy pytania zadawane są tak, że w sumie to może być i prawda, i fałsz. Inne pytania znowu na poziomie czytania ze zrozumieniem w gimnazjum. Bardzo nierówne, takie bez ładu i składu. Nie wiem kto im te testy pisał, ale pierwszy raz zetknąłem się z tak źle ułożonymi pytaniami i błędami gramatycznym (a mam na koncie całkiem sporo testów rekrutacyjnych). Brak profesjonalizmu już na etapie rekrutacji nie wróży dobrze... Niewiele mniejsze korpo, w których jestem w trakcie rekrutacji mają o niebo lepszy i bardziej profesjonalny system. Nadmuchana bańka

Lol
@Żałość

A jesteś w stanie się wypowiedzieć o pracy w Dilojcie, czy tylko o testach rekrutacyjnych, których chyba nie przeszedłeś :)

kandydatwprocesie

Cześć, jestem aktualnie w procesie rekrutacji na AS1 do audytu, czekam na decyzję po rozmowie, wie ktoś jakiej stawki mogę się spodziewać w razie pozytywnego odzewu? co zaproponują? nie wiem na co się przygotować a słyszałem już bardzo różne opinie.

Praktykant

Rekrutacja przebiega miło i profesjonalnie, jednak brakuje pewnej spójności. Część osób zwraca się na ty, część osób na pan. Firma sama w sobie oferuje raczej przeciętne warunki, chociaż zależy czego się szuka. Pensja w okolicach minimalnej, dosłownie o kilka złotych wyższa (nie napiszę dokładnie, bo jest to trzymane w sekrecie do samego końca ;)). Jest też problem z godzinami pracy, tak naprawdę nie ma pewności ile godzin otrzyma się w projekcie, a w konsekwencji ile się zarobi. Firma nie określa minimum godzinowego do wyrobienia. Na pewno mają duży plus za szybki feedback na każdym etapie rekrutacji. Natomiast nie podoba mi się, że za każdym razem odzywa się inna osoba, a nie ta, z którą rozmawiało się wcześniej.

Pierwszym etapem jest screening telefoniczny, podczas którego padają pytania ogólne w stylu "czemu chcesz u nas pracować?", "czym zajmuje się audyt finansowy?" itd. Dodatkowo padło jedno pytanie po angielsku. Drugim etapem jest rozmowa video, całość trwała ponad 40 minut, padło wiele pytań merytorycznych o rachunkowość i audyt, dodatkowo pytania sytuacyjne "jak się zachowasz gdy ...?" i kilka pytań po angielsku. Pytania po angielsku są proste i typowo lifestylowe, każdy spokojnie sobie poradzi, jeśli tylko nie boi się powiedzieć kilku zdań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
kandydat

Czy juz zostały przyjęte nowe osoby do audytu w warszawie na wrzesien? Odzywał się ktos do Was? Mi wyslali maila, ze jeszcze dyskutują i nie wiem czy to dla mnie oznacza, ze mnie nie wybrali a inni juz dostali zielone swiatlo : )

Przyszła asystentka
@kandydat

Nie wiem czy zakończyła się już rekrutacja, ale wiem ze sporo osób zostało już zatrudnionych na wrzesień.

Intern

Witam! Widzę dużo pytań o staże/praktyki, czy ktoś, kto był na 3-miesięcznym stażu może się wypowiedzieć jaki stosunek ma do tego Deloitte? Czy później ewentualna propozycja dalszej współpracy czy raczej typowy staż studencki, który po 3 miesiącach kończy się pożegnaniem z firmą.

CJ

Czy stawka godzinowa dla praktykantów w dziale audytu różni się między miastami?

@CJ

Tak, z tego co wiem to Warszawa 25, Poznań/Wrocław 23

Zarobek

Jakich zarobków można spodziewać się w doradztwie podatkowym na wejściu? dla osoby zaczynającej swoją przygodę z tym po studiach? ASAP

Staszek
@Zarobek

Na dużo nie licz. Jak byłem u nich na rozmowie, to wili się jak węże i obiecywali cuda wianki: podstawę, premię za wyniki, dodatek za staż po 3 miesiącach, dodatek za pracę przy komputerze, kartę multisport, opiekę medyczną, owocowe wtorki i takie tam bzdury. Jak wszystko razem podliczyliśmy to wyszło niecałe trzy i pół tys. zł brutto. Podziękowałem, bo nie lubię jak się mnie robi w bambuko. Niepoważni ludzie.

Zarobek
@Staszek

Dzięki wielkie za odpowiedź! Ale... Żartujesz chyba? Naprawdę 3,5k Brutto? Może ktoś ew. skorygować lub potwierdzić? :D Po big4 spodziewałem się czegoś bliżej 6k.

Słaby żart
@Zarobek

Dobrze Ci się wydaje - jako osoba zaraz po studiach, czyli na stanowisku A1 możesz liczyć na 5-6k brutto w zależności od tego jakie masz doświadczenie. Nie wiem ile dokładnie jest w Deloitte bo ja mam doświadczenie z innej firmy z BIG4, ale ogólnie wszystkie 4 płacą na wejściu podobnie. 3,5k brutto to kpina, nie radzę wierzyć w takie wypowiedzi, każdy kto cokolwiek wie o BIG4 ma świadomość, że tyle to zarabiają praktykanci. Premia za wyniki, dodatek za pracę przy komputerze? Nie ma czegoś takiego, przynajmniej nie na entry-level

lemon
@Słaby żart

To co napisałeś to kpina! Uwierzy ten kto nigdy nie pracował w tym obozie. Pochwal się jeszcze tymi karteczkami jakie firma wprowadziła odnośnie wyjść na przerwę lub do toalety. Istne przedszkole żeby wypisywać co do minuty na karteczkach wyjścia na siku lub na przerwę. (usunięte przez administratora)

Mags
@Słaby żart

Jestem obecnie na stażu w Deloitte i zarabiam 25 pln na godzinę brutto. 4000 pln brutto przy 40h tygodniowo. Wiec podpisuje sie pod ta bzdurą. Zaznaczam, jestem tutaj na trzy miesięcznym stażu/ praktykach a nie normalnym kontrakcie. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Firma we mnie inwestuje i dużo się uczę.

Pracownica big4
@Słaby żart

Gratuluję dobrego humoru. Zgadzam się ze Staszkiem. Pensje są śmieszne. Za luty wpłynęło na moje konto 2.5 k. Umowa o pracę, cele zrealizowane! Staż w firmie: niecałe pół roku.

praktykant
@Słaby żart

Potwierdzam jako aktualny praktykant, że zarobki to 3,5-3,9k brutto :)

Srednio
@praktykant

Konsultant dostaje tyle samo?

@Mags

Ja dostałem w doradztwie propozycję 22/h (czyli na rękę 2700 miesiecznie...) i powiedziano mi, ze przy zatrudnieniu na UoP po paru miesiącach będzie można „lekko ponegocjować”. Nie spodobało mi się to „lekko” i podziekowalem. Wiem od znajomych, że w audycie i consultingu zarabia się dużo więcej (5,5k brutto na entry level). Ktoś potwierdzi?

Kandydat Łódź
@Kandydat

W Łodzi na praktyki w dziale audytu zaproponowali mi 3 tys. brutto. W takim razie ciekawe ile więcej dostają osoby na A1...

Jan
@Mags

W jakim mieście odbywasz staż?

Kandydat.audytowy

Hej, czy ktoś z Was może odbywał praktyki w dziale audytu? Jak to się ma do studiów? Dostałem ofertę na 35-40h tygodniowo + ewentualne nadgodziny. Jest realne żeby to połączyć ze studiami? Opinie osób po praktykach mile widziane :)

Uczestniczyłem w ponad godzinnej rozmowie w sprawie praktyk w dziale Audytu w Łodzi. Kilka pytań o mnie, kilka po angielsku i pozostała część spotkania dotyczyła typowo zagadnień merytorycznych dotyczących głównie ustawy o rachunkowości. Po całej tej szopce, którą nazywają rozmową rekrutacyjną zaproponowali mi 3 tys. brutto..... BIG4 schodzi na psy, w randomowych biurach rachunkowych oferują więcej.

1928w

Czy ktoś aplikował może niedawno na staż i mógłby powiedzieć jak wygląda rekrutacja? Czy testy języka angielskiego są tylko pisemne? Jakich pytań można się spodziewać podczas rozmowy telefonicznej oraz dalej przez teams i czy całość tych rozmów jest w języku angielskim?

tb
@1928w

testy tylko pisemne

lolo

Hej, macie opinie na temat pracy jako w Transfer Pricing? na jakie zarobki można liczyć po studiach, z kilkuletnim doswiadczeniem w korpo ale nie w big4?

Hej, czy są tu osoby rekrutujące się na praktyki/staż do Poznania? :)

WarolKojtyła
@567

Są, i wciąż czekają na odp (pozytywną bądź negatywną) ;)

Aga
@WarolKojtyła

A dostał Pan moze odpowiedź po testach?

WarolKojtyła
@Aga

Tak, po testach była rozmowa tele i jakiś czas później rozmowa na teams

@WarolKojtyła

Ja miałem rozmowę telefoniczną, ale na teamsie już nie...

Bronisław
@567

Skoro miałeś rzekomo rozmowę telefoniczną do pracy w firmie Deloitte Polska to bardzo Cię proszę, abyś napisał, jakie dokładnie zagadnienia poruszał pracodawca podczas tej rozmowy? Bardzo będzie mi miło móc to ustalić, ponieważ chcę wiedzieć czego po takiej właśnie rozmowie można się w ogóle spodziewać. Myślisz, że są szansę na to, aby się do niej odpowiednio przygotować? Czekam, co napiszesz.

Chciałbym opisać cały proces rekrutacji na Stanowisko Junior Risk Analyst w dziale w Rzeszowie. Na początku testy, do których link dostałem na e-maila. Dosyć standardowe, zajęły okolo godzin-półtorej. Ponad mięsiąc później dostałem wiadomość zwrotną że Pani chciałaby się umówić na rozmowę wstępną na Teams. Pierwsza rozmowa z Panią z HR, podstawowe pytania o motywacje, doświadczenie, a następnie kilka zdań po angielsku. Od razu oznajmiła mi Pani że przechodzę dalej. Kolejna rozmowa z dwoma brytyjczykami, potrwała okolo godziny. Telefon następnego dnia, kolejna rozmowa już z osobą z działu w Rzeszowie, która mi głównie opowiadała jakby już wyglądała praca. Na koniec najlepsze nie dostałem przez 2 tygodnie żadnej odpowiedzi. Dopiero po MOIM drugim e-mailu dostałem odpowiedz zwrotną, że nie zostałem przyjęty( co jest dziwne gdyż na ostatniej rozmowie nie było się już na czym wyłożyć. Co więcej na ostatniej rozmowie się dowiedziałem, że ta rozmowa z brytyjczykami to była ponoć rozmowa jeszcze na inne stanowisko? Napisałem również dwukrotnie e-maila z prośbą o feedback i przyczynę nie dostania posady - niestety dalej bez odpowiedzi. Serdecznie nie pozdrawiam Pani z HR, która gdy jej było coś potrzebne chciała wszystko jak najszybciej, a potem oczywiście zero odzewu ;)

Nowyy

Aktualnie dostałem się do II etapu w programie SAP LAB. Powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony poziomem testów, wymagana jest szybkie i inteligentne podejście. Wiecie może jakie wyniki dają pewnośc przejścia do III etapu? I czy warto brać udział w tym projekcie? Czy konieczne jest ukończenie bądź status studenta informatyki ?

ignictis
@Nowyy

Witam, właśnie jestem na etapie rekrutacji do tego programu - czy mógłbyś mi powiedzieć po krótce czego się spodziewać? N/ przykład na rozmowie kwalifikacyjnej i w kwestii wynagrodzenia.

@ignictis

Cześć, ja też jestem na etapie rekrutacji. Jak na razie rozwiązałem testy i czekam aż dostanę informację zwrotną czy zakwalifikowałem się na rozmowę. Więc niestety Ci nie pomogę,

mania
@Nowyy

przed rozmowa wysla wam pytania, na które powinniscie przygotować odpowiedz. Stawka 25/h

Arska
@mania

Wiecie może czy wysyłają też maila jak ktoś się nie dostał? Bo nie wiem czy jest jeszcze na co czekać, czy się już raczej nie nastawiać.

balsap
@Nowyy

Czy ktoś z osób, które już są po rozmowie, dostał odpowiedź? Chyba na przełomie marca i kwietnia mieli informować

Ignictis
@balsap

Ja mam dopiero jutro rozmowę, więc podejrzewam, że dopiero po wszystkich rozmowach, zapewne w następnym tygodniu, będą informować.

barthez669
@Ignictis

Nie będą informować. Ja aplikowałem na pewne stanowisko, w pierwszej połowie marca ostatnio kontakt, od tamtej pory cisza.

Xx
@balsap

Ja rozmawiałam z rekruterem pod koniec marca. powiedział że się ze mną skontaktuje w drugim tygodniu kwietnia, niezależnie od tego, czy zostanę przyjęta, czy nie. Na razie nie dostałam żadnej odpowiedzi...

aaa
@Xx

Jeśli po wykonanych testach do tej pory nie kontaktowali się ze mną w sprawie dalszych rozmów rekrutacyjnych, to raczej nie ma już na co liczyć czy informują kandydatów również w przypadku braku przejścia do następnego etapu?

Xx
@aaa

A kiedy robiłaś/eś testy? Ja robiłam w połowie marca i pod koniec marca zadzwonili do mnie że przeszłam dalej i że się w kwietniu odezwą co dalej

aaa
@Xx

Jakoś w ostatnim tygodniu marca robiłem testy, w takim razie pozostaje mi tylko czekać

@Xx

Cześć, czy byłabyś w stanie określić jakie wyniki osiągnęłaś z testu? Nie musi być to dokładna liczba, ale np.: czy z obu dwóch testów zdobyłaś po 90 %?

Qwerty
@aaa

Z tego, co wiem, to już zakończyły się rozmowy kwalifikacyjne i już jest z nich ostatnia selekcja do labu, niestety.

Uuu
@Nowyy

Czy jest tu może ktoś kto bierze udział w rekrutacji na praktyki do Poznania?

Iza

Hej, obecnie od dwoch lat pracuje dla firmy Crowe LLP W Wielkiej Brytanii. Moje glowne zadania to przygotowywanie rocznych sprawozdan finansowych od poziomu Trial balance dla portfolia klientow (frs102), wspolpraca z audytorami, planowanie i koordynacja audytow, company secretarial ( Mianowania i odwolywanie dyrektorow, Cs01 filings i inne),pomoc w kwestiach zwiazanych z rejestrowaniem nowych firm jak rowniez z zamykaniem istniejacych. Mam prawie 3 lata doswiadczenia, studia magisterskie ukonczone W UK na kierunku accounting and finance a obecnie zdaje egzaminy aby uzyskac certyfikat ACCA. Chcac zdobyc podobna prace W Deloitte na jakie zarobki moge liczyc, czy firma finansuje kursy takie jak ACCa? Z gory dziekuje za odpowiedzi? :)

barthez669

Witam Jak wyglądają warunki dla inspektora BHP w Deloitte? Znalazłem ofertę pracy i się zastanawiam... Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Kami

Fajnie przejść testy analityczne, zrobić case study, odbyć 2h rozmów z managerami... i nie dostać nawet odpowiedzi. Fajna firma, taka niezbyt profesjonalna. Może i na dobre mi to wyszło, mając na względzie ich stosunek do kandydatów.

Prraktykantka

Czy ktos orientuje sie na jakie zarobki mozna liczyc na praktykach w Deloitte?

Dk

20 zł brutto za każda godzinę przepracowana

Gl
@Dk

W którym dziale i kiedy tak było?

Koko
@Dk

Czyli bez zmian od 5 lat

pracownica
@Koko

Płace zostały podniesione, proszę nie wprowadzać w błąd :)

Łukasz
@pracownica

Dla praktykantów też?

Koko
@pracownica

W 2015 na praktykach w audycie było 20 zł/h, w Warszawie :)

2020

w 2020 - 22 PLN/h

twojguru.pl
@Prraktykantka

W innym BIG 4 jest nawet 30 zł - bez reklamy :-) Więcej o pracy w BIG4 i Korpo (usunięte przez administratora)

Audyt
@Prraktykantka

W audycie podnieśli w tym roku, więc nie narzekamy. Z premią, dodatkiem stażowym i za zrobienie celów można wyciągnąć nawet 2900 zł brutto.

Porażka

Ta firma to porażka. W toalecie od ponad roku permanentny brak mydła i papieru toaletowego. W lodówce w kuchni lepiej nic nie zostawiajcie, bo już więcej nie zobaczycie. Ginie nawet używany ketchup z biedronki. Każdy każdego szpieguje i donosi kierownikowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Deloitte Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deloitte Polska?

Kandydaci do pracy w Deloitte Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deloitte Polska

Deloitte Polska