Opinie o Deloitte Polska w Warszawa

„Deloitte” to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Firmy te są członkami Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnej spółki prawa brytyjskiego z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (DTTL). Każda firma członkowska świadczy usługi w określonym obszarze geograficznym i podlega prawu oraz standardom regulującym działalność profesjonalną kraju prowadzenia działalności.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte Polska w Warszawa

J.

Pracuje w konsultingu, w Deloitte Digital - super ludzie, ciekawa praca i projekty. Zdecydowanie polecam.

Ciekawski

Jak myslicie na co moge liczyc w tej firmie majac mniej wiecej takie osiagniecia: -Licencjat z ekonometrii (5 na dyplomie) -Magisterka w Szkocji MSc Investment Analysis z wyroznieniem (oceny w pierwszej trojce studentow z calego roku) (kierunek z Recognition od CFA Institute - ponad 70% materialu z 3 leveli CFA Exams) -Udzial w CFA Institute Research Challenge w UK i awans do finalu krajowego w Londynie -CFA Level I zdany - 10 miesiecy doswiadczenia w bankowosci detalicznej (ING) jak sprzedawca produktow bankowych - inne pierdoly typu konkursy na Gieldzie derywatow w Chicago, aktywnie uczestnictwo w studenckim funduszu inwestycyjnym, miesiac stazu w inwestycjach w szkocji Dziekuje za odpowiedz

Bad
@Ciekawski

Możesz liczyć na umowę zlecenie ;)

IRL
@Ciekawski

Nie zawracaj sobie glowy Big4 i probuj do PE (KKR, Guggenheim), VC albo jakiegos asset managera w Londynie :) Jak interesuje Cie dzialka credit w private equity, to bardzo polecam KKR w Londynie lub Dublinie (pracowalem tam)

Xyz

Brak jakiejkolwiek informacji odnośnie udziału w rekrutacji, słabo!

Nowa
@Xyz

właśnie też szukałam opinii, a tu zmiana nazwy... lol może zmiana nazwy wiąże się ze zmianą atmosfery pracy hahaha

Teresa
@Nowa

Ty chyba także jesteś zainteresowana podjęciem pracy w firmie Deloitte Polska. To bardzo dobrze! Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale Deloitte to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług badania i innych usług atestacyjnych, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego oraz innych powiązanych usług. Aktualne oferty pracy znajdziesz z kolei tutaj: https://pl.career.deloittece.com/home?icid=top_ Szukasz jakiejś konkretnej posady?

Doma

Beczka śmiechu, administrator zmienił nazwę firmy w wątku ze zwykłego Deloitte na Business Services. Dwa lata temu skomentowałam tu sytuację w audycie w oddziale w Warszawie. HRki nie mogły znieść tak słabej opinii i posunęły się do małego kantu :D, po czym został założony osobny wątek (już także o bardzo niskiej średniej). Dawniej wątek dotyczył całęgo Deloitte (w sumie to jest dużo spółek i w każdej inne obyczaje). Ale tak serio, czytając swoja opinię z przed 2,5 roku i patrząc teraz nieco bardziej obiektywnie, to praca w oddziałach doradczych (mój przypadek audyt w Warszawie) jest ciężka, mało/średnio płatna ale dużo uczy, więc nie żałuję swojego doświadczenia tam - teraz pewnie wybrałabym inną firmę z big4, ale że się dostałam akurat tu to ok. Mogę powiedzieć że po krótkim czasie spędzonym w Deloitte moja kariera toczy się wyraźnie w pozytwnym kierunku (obecne zarobki na poziomie 12000 brutto, 9000zł netto, w finansach, praca spokojna po 8h dziennie, 3,5-4 letni profesjonalny staż pracy, duża wiedza z finansów i rachunkowości, licencje i certyfikaty). W kwestii oddziałów outsourcingowych , jeżeli ktoś narzeka na płacę to mogę powiedzieć, że zadania wykonywane tam mogą robić spokojnie licealiści czy bardziej rozgarnięci gimnazjaliści więc nie wiem skąd oczekiwania zarobków wyższych niz 3000 brutto

Praktykant

Rekrutacja przebiega miło i profesjonalnie, jednak brakuje pewnej spójności. Część osób zwraca się na ty, część osób na pan. Firma sama w sobie oferuje raczej przeciętne warunki, chociaż zależy czego się szuka. Pensja w okolicach minimalnej, dosłownie o kilka złotych wyższa (nie napiszę dokładnie, bo jest to trzymane w sekrecie do samego końca ;)). Jest też problem z godzinami pracy, tak naprawdę nie ma pewności ile godzin otrzyma się w projekcie, a w konsekwencji ile się zarobi. Firma nie określa minimum godzinowego do wyrobienia. Na pewno mają duży plus za szybki feedback na każdym etapie rekrutacji. Natomiast nie podoba mi się, że za każdym razem odzywa się inna osoba, a nie ta, z którą rozmawiało się wcześniej.

Pierwszym etapem jest screening telefoniczny, podczas którego padają pytania ogólne w stylu "czemu chcesz u nas pracować?", "czym zajmuje się audyt finansowy?" itd. Dodatkowo padło jedno pytanie po angielsku. Drugim etapem jest rozmowa video, całość trwała ponad 40 minut, padło wiele pytań merytorycznych o rachunkowość i audyt, dodatkowo pytania sytuacyjne "jak się zachowasz gdy ...?" i kilka pytań po angielsku. Pytania po angielsku są proste i typowo lifestylowe, każdy spokojnie sobie poradzi, jeśli tylko nie boi się powiedzieć kilku zdań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
praktykant

Czy posiada ktoś może informacje o tym jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do Deloitte Legal ? Rozmowa skupiająca sie tylko na poznaniu kandydata czy jednak głównie kwestie merytoryczne ? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Krabi
@praktykant

Przygotuj się na mały egzamin z wiedzy :)

praktykantka
@Krabi

ten mały egzamin wiedzy pisemnie czy ustnie ? jak wygląda ogólnie cała rozmowa ?

pracowalem_tam

Opinie dotyczą w większości rzeszowskiego oddziału, tj. Deloitte CE Business Services Center. jako były pracownik wróżę projektowi centrum usług wspólnych rychły upadek, a przyczynić do tego może się wiele czynników. Po pierwsze ludzie - bo ludzi można wyzyskiwać, oszukiwać, ale do czasu. Rotacja jest ogromna - ludzie w zasadzie masowo odchodzą z tego pier**nika jak tylko zorientują się, co jest grane. Gorączkowe, paniczne wręcz poszukiwania ludzi skutkują zatrudnianiem ludzi, których w warszawskim oddziale nawet do budynku by nie wpuścili. ;p Ogłoszenia emitowane są w lokalnym radiu Eska... poziom pracowników jest żenujący - za grosz kultury wypowiedzi, często obycia z jakąkolwiek pracą, nie mówiąc o pracy w strukturze korporacyjnej. Poziom usług zatem też nie powala. Ogólnie na open space nie zaszokuje nikogo, gdy ktoś przeklina, dokucza drugiej osobie czy wyśmiewa co ta powie. Atmosfera jest niejako bazarowa, włączając w to wszystkie basenowe japonki na stopach - co więcej nikt nie reaguje, nawet koordynatorzy czy przełożeni. Firma próbuje ratować sytuację ale jej działania są jak leczenie raka przeciwbólowym - jakieś zdjęcia na instagramie z rzekomymi owocami dla pracowników, rowery do dyspozycji - owoce są, ale w HR i recepcji a rowerów jest kilka sztuk na 500 osób pracujących, hehe. Generalnie w mieście jak Rzeszów - ok 200 tys. osób - Deloitte BSC ma już wśród młodych ludzi opinię miejsca pracy "rezerwowego" - nie uda się gdzie indziej, to pójdę do DCE BSC - tam przyjmują każdego. Dosłownie każdego. Wynagrodzenia, a raczej, jak to się mówi w DCE BSC - zasiłek :D - niemal najniższa krajowa, obiecywanie podwyżek i awansów, a potem specjalistów - na skalę oddziału w Rzeszowie - pracujących długo, przynoszących dobre wyniki traktują na równi z tymi, którzy zaczęli pracę kilka miesięcy wcześniej tylko dlatego, że na sierpień przypada okres ocen rocznych (ROCZNYCH!). To jeszcze nie byłoby nic specjalnego, tak niestety robi wiele firm, ale sytuacja w której jeden przełożony mówi, że osoba dostanie awans o dwa oczka w strukturze i odczuwalną podwyżkę, a potem wyższy przełożony oświadcza ci że dostajesz g**o a nie podwyżkę jest SKANDALICZNA. NIEDOPUSZCZALNA. URĄGAJĄCA GODNOŚCI CZŁOWIEKA. Podsumowując - jeśli ktoś nie ma co robić i nie musi się utrzymywać (bo mieszka z mamą, tatą czy innym sponsorem) to polecam - można poznać fajnych znajomych. Na tym zalety dla pracownika entry level się niestety kończą.

Abc
@pracowalem_tam

(usunięte przez administratora), mogłeś trochę odczekać zanim dodałeś ten komentarz. Może napiszesz też coś o g2a i tym dkaczego Cię stamtąd wylali?

Deloitt

Witam, na jakie zarobki mogę liczyć powiedzmy po 1-2 latach pracy po studiach?

Agata

@Waldi, jeśli interesuje Cię praca w Deloitte Ce Business Services to na stronie firmy znajduje się wyszukiwarka ofert pracy. Na pewno znajdziesz tam odpowiedź na pytanie, które zadałeś. Tutaj podaje link, który przekieruje Cię do tej wyszukiwarki: https://pl.career.deloittece.com/home?icid=bottom_ @pracowalem_tam, Twoja wypowiedź jest bardzo rozbudowana, ale zaglądają tu osoby, które zastanawiają się czy podjąć pracę w tej firmie, dlatego zadam Ci jeszcze jedno pytanie - na jaką umowę zostaje zatrudniony nowy pracownik?

G
@Agata

Tylko umowa o pracę, na początku na 3 miesiące, a po okresie próbnym na czas nieokreślony.

Agata

@Monika, z Twojego pytania wnioskuję, że jesteś zainteresowana pracą w Deloitte Ce Business Services. Jakie dokładnie stanowisko Cię interesuje? Składałaś już swoje CV czy na razie poszukujesz informacji o pracy w Deloitte Ce Business Services?

Tez przeszłam AC w kwietniu. Jestem po ostatniej rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmowa w moim przypadku bardzo merytoryczna, ale prowadzona w naprawdę przyjazny sposób. Teraz czekam na wyniki

Abc
@Marta

Możesz powiedzieć jak wygladąla rozmowa ? ( o co pytali, czy rozmowa było prowdzona w języku angielskim, ile trwała)

@Abc

Rozmowa prowadzona głównie w języku polskim. W języku angielskim jedynie taka pogadanka o zainteresowaniach, dlaczego Deloitte itd. Na ostataniej rozmowie dużo pytań z badań sprawozdań finansowych, MSRy

@Marta

AC całe po polsku czy nie? Na czym polegało?

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaką macie atmosferę w firmie? Jaką umowę proponują?

Agata

@Cebulandia a możesz opowiedzieć w takim razie, jak wygląda praca w Deloitte w Wielkiej Brytanii? Czy rekrutowałeś się będąc w Polsce? Napisz na ten temat kilka słów - może na forum są osoby, które rozważają wyjazd do pracy poza jej granice. Wielka Brytania jest to nadal całkiem niezły kierunek.

Cebulandia

Ja pracuje w Deloitte w Uk. Przykro czytac jak jest w Pl.

Agata

@cassair ale czego dokładniej dotyczyły testy, które w Deloitte rozwiązywałeś? Na jakie stanowisko była to rekrutacja? Sam sposób przeprowadzanie pierwszego etapu rekrutacji wydaje się być wygodny, bo można go przebyć z własnego mieszkania, jednak jeśli system szwankuje, to faktycznie może zacząć być frustrujące. Czy ktoś wie, czy była to awaria systemu, czy też to standard?

Igor

Byli pracownicy są inspirowani przez konkurencję do pisania źle o firmie?

cassair

Uczestniczyłem w procesie rekrutacji, który na pierwszy rzut oka ma sens, ale jego przebieg to porażka. W ciągu miesiąca otrzymałem ponad 20 maili różnymi treściami. W ciągu 24 godzin odrzucili moje CV, wstrzymali rekrutację i zapraszali do wzięcia udziału w testach. Po co? Za każdym razem kontaktuje się z Tobą inna osoba. Kontakt tylko mailowy, gdy prosisz o więcej informacji wysyłają tego samego maila z automatu. W jednym z nich dowiedziałem się, że mam z jedną z osób z HR jakieś "ustalenia" odnośnie przejścia dodatkowych (!) testów, mimo że poświęciłem już kilka godzin na testy z rozumienia, werbalne i językowe. Jeśli komuś zależy na tej pracy - to proszę czekać wiernie i odświeżać skrzynkę, a potem wykonywać wszystkie czynności, a jak będzie trzeba to nawet więcej niż raz.

Tymon

Interesuje mnie praca w firmie. Warto się starać????

@Tymon

Nie warto. Dużo pracy, a płaca niska.

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

AAAA

Hej! Mam tam rekrutacje na asystentkę administracyjną, obiło się komuś o uszy jak je tam traktują? Jest zostawanie po godzinach czy nie?

Kaja
@AAAA

Hej AAAA powiedz byłaś na rozmowie na asystentkę? Jak przebiegła rozmowa kwal? Profesjonalna czy lepiej odpuścić? Ja składałam na to stanowisko w Katowicach, mam rozmowę w przyszły poniedziałek. Polecasz czy odradzasz?

Mat

Jak myślicie, mając 37 lat i znając dobrze 3 języki oraz posiadając 10-letnie+ doświadczenie, w tym za granicą, dostanie się 12k brutto na poziomie specjalisty czy lepiej odpuścić sobie aplikowanie do firmy Deloitte?

wróżkacipuszka
@Mat

Lepiej odpuść BRO

aa
@Mat

Taką kasę i lepsze warunki pracy dostaniesz w wielu mniejszych polskich firmach doradczych. Big4 w Polsce jest już passe. Na polskim rynku coraz częściej przegrywają z polską konkurencją, więc coraz częściej wysyłają ludzi jako body leasing zagranicę. A jak chcesz pracować zagranicą to lepiej zatrudnić się bezpośrednio w zagranicznym oddziale którejś z firm Big4 - duużo lepsza kasa. Jak jesteś zatrudniony w Polsce to możesz co najwyżej liczyć na diety, które ledwo pokryją koszty wyżywienia zagranicą. Podsumowując - chcesz pracować w Polsce, zatrudnij się w polskiej firmie; chcesz pracować zagrniacą - zatrudnij się w zagranicznym oddziale Big4.

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Deloitte Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deloitte Polska?

Kandydaci do pracy w Deloitte Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deloitte Polska

Deloitte Polska