Proxeo Sp. z o.o.

Racibórz

Opinie o Proxeo Sp. z o.o.

w.enne

Stanowczo odradzam Proxeo Raciborz! Po wymianie głośno pracującego wentylatora na nowy, temperatura pracy CPU skoczyła z 70 do 95 st.C! Zmusiło mnie to do wizyty u ich konkurencji i poniesienia dodatkowych kosztów. Ich naprawa była już raz reklamowana - nie podłączyli portów USB. Uważają, że mam obowiązek zostawić im komputer z dyskiem twardym, w przeciwnym wypadku doliczają opłatę, tłumacząc to potrzebą testowania po naprawie z ich dyskiem (przypominam: miałam 95st.C na CPU - gdzie te testy?!).

Franzii

Firma beznadziejna. Kupiłem komputer za grubą kasę a jak doszło do naprawy to oni nic nie mogą, niczemu nie są winni. Nie przestrzegają jakichkolwiek zasad gwarancyjnych Nie polecam a wręcz odradzam robienia tam jakichkolwiek zakupów

Głubczyce

cienizna, kasę brać a potem gwarancja be

Uważasz, że firma Proxeo Sp. z o.o. cieszy się dobrą opinią? Napisz nam jakie jest Twoje zdanie i pozwól innym poznać firmę.

Zostaw opinię o Proxeo Sp. z o.o. - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proxeo Sp. z o.o.