Opinie o Deloitte Polska w Warszawa

„Deloitte” to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Firmy te są członkami Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnej spółki prawa brytyjskiego z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (DTTL). Każda firma członkowska świadczy usługi w określonym obszarze geograficznym i podlega prawu oraz standardom regulującym działalność profesjonalną kraju prowadzenia działalności.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte Polska w Warszawa

Marcel

proces rekrutacyjny bardzo źle przygotowany, pytania z angielskiego posiadały więcej niż jedną logiczną odpowiedź, całe teksty mógłbym 1 do 1 na polski przetłumaczyć i dalej nie wynika jasno, która odpowiedź jest jako jedyna prawidłowa. zadania matematycznie niektóre proste do wykonania w kilka sekund, niektóre wymagały długich obliczeń, których nie można było wykonać w 1.5 minuty pomimo rozgrzanych do czerwoności klawiszów kalkulatora, dostawało się punkty ujemne za złą odpowiedź, ale nie można było jej odznaczyć. Nie polecam jeśli ktoś chce tu aplikować - marnowanie czasu. Nawet jeśli zostałbym przyjęty nie przyjmę oferty widząc słabą jakość organizacji zadań, niejasne pytania i złą organizację czasu na zadania, co zapewne jest widoczne w codziennej pracy. Bardzo ciekawe, że zadania z gramatyki zostały ocenione na 4 na 10 punktów, a w tej części jestem siebie na tyle pewny, że jakby istniał, to dałbym sobie poziom powyżej c2

Dawid
@Marcel

Mam to samo, test totalnie źle zbudowany i nijak ma się do pracy inżyniera integracji/ oprogramowania. Również będę rozważał przyjęcie oferty w razie zaakceptowania mojej kandydatury.

Jaki jest zakres obowiązków asystenta/doświadczonego asystenta?

Brałam udział w Akademii Biznesu w module Akademia Zarządzania Ryzykiem. Polecam te warsztaty, można się dużo nauczyć. Jako uczestniczka Akademii zostałam zaproszona między innymi na webinar dotyczący szukania pracy - rekruterka Krystyna zapewniała, że w Deloitte zawsze dostaje się feedback po rozmowie rekrutacyjnej. Tak się składa, że po Akademii miałam rozmowę rekrutacyjną z managerem i konsultantką. Uzgodniliśmy, że potrzebują 2 tygodni na podjęcie decyzji. Ostateczny termin na feedback minął 3 tygodnie temu. Podczas Akademii Biznesu wymieniłam dużo maili z pracownikami Deloitte, więc dziwne byłoby, gdyby akurat podczas udzielania feedbacku nagle był problem z pocztą. Nikt nie poinformował mnie o przedłużeniu się procesu decyzyjnego. Mogłabym upomnieć się o obiecaną odpowiedź w sprawie mojej kandydatury, ale nie chodzi o to, aby taki feedback udzielono temu, kto się upomni, a wszystkim. Skoro Deloitte obiecało, że zawsze, to zawsze powinno tak się dziać. Podsumowując - Akademia Biznesu była super, natomiast rekrutacja - na minus.

Ala
@Kasia

Brałam udział w tej samej Akademii i również proces rekrutacyjny przedłuża się w nieskończoność, pomimo upominania się o odpowiedź, do dnia dzisiejszego jej nie otrzymałam, pomimo kilku zapewnień, że do 11 lutego na pewno zostanie przekazana....

Magda
@Kasia

Dokładnie tak samo zostałam potraktowana. Brałam udział w akademii podatkowej we Wrocławiu. Po Akademii otrzymałam telefon z chęcią przeprowadzenia ze mną rozmowy rekrutacyjnej, która trwała godzinę. Rozmowa odbyła się w grudniu. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej wiadomości zwrotnej. Nieciekawie jest powoływać się na zasady, których się nie przestrzega…

Jak się to skończyło?

Na jaką pensję można liczyć w dziale nieruchomości jako np. rzeczoznawca konsultant?

Praktykant

Rekrutacja przebiega miło i profesjonalnie, jednak brakuje pewnej spójności. Część osób zwraca się na ty, część osób na pan. Firma sama w sobie oferuje raczej przeciętne warunki, chociaż zależy czego się szuka. Pensja w okolicach minimalnej, dosłownie o kilka złotych wyższa (nie napiszę dokładnie, bo jest to trzymane w sekrecie do samego końca ;)). Jest też problem z godzinami pracy, tak naprawdę nie ma pewności ile godzin otrzyma się w projekcie, a w konsekwencji ile się zarobi. Firma nie określa minimum godzinowego do wyrobienia. Na pewno mają duży plus za szybki feedback na każdym etapie rekrutacji. Natomiast nie podoba mi się, że za każdym razem odzywa się inna osoba, a nie ta, z którą rozmawiało się wcześniej.

Pierwszym etapem jest screening telefoniczny, podczas którego padają pytania ogólne w stylu "czemu chcesz u nas pracować?", "czym zajmuje się audyt finansowy?" itd. Dodatkowo padło jedno pytanie po angielsku. Drugim etapem jest rozmowa video, całość trwała ponad 40 minut, padło wiele pytań merytorycznych o rachunkowość i audyt, dodatkowo pytania sytuacyjne "jak się zachowasz gdy ...?" i kilka pytań po angielsku. Pytania po angielsku są proste i typowo lifestylowe, każdy spokojnie sobie poradzi, jeśli tylko nie boi się powiedzieć kilku zdań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jan

Jak obecnie wygląda kwestia nadgodzin w dziale audytu? Jak często zdarzają się nadgodziny i czy uczciwie są potem rozliczane?

MH

Chciałam podziękować pani Marcelinie za rekrutację, opiekę i wsparcie. Rzadko się zdarza żeby rektuter był tak sympatyczną i pomocną osobą :) Nie mogę się doczekać pracy tutaj! Pozdrawiam

Patryk_Kanciastoporty

Czy tylko ja miałe taka sytuację ? - Przed rozpoczęciem praktyk dostałem do podpisania umowę na której widniała stawka 6k brutto na UoP, po przyjściu do biura okazało się, że stawka to 25zł/h brutto na zlecenie ???

OszukaliCie? Nie dziwi mnie to
@Patryk_Kanciastoporty

6k to dostaje asystent, a praktykant 25zl/h

Patryk_Kancaistoporty
@OszukaliCie? Nie dziwi mnie to

Serio xD Nawet byłem w lekkiej euforii. 6k na start jako praktykant to dużo. A potem 25zł brutto/h. Niezły bait

Kris

Czy szkolenia zagraniczne w dziale audytu są obowiązkowe? Czy można na prośbę pracownika zastąpić je stacjonarnymi w siedzibie firmy bądź online?

MarcW

Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba na stanowisku specjalisty? Chodzi o Content Editor (Marketing Automation) w dziale Digital.

jane doe

Pracuje w Deloitte 4 miesiące jako Junior Staff. To moja pierwsza praca w zawodzie, dostaje 4k na miesiąc, więc jak na start (dalej studiuję, jestem na ostatnim roku), uważam, że to super. Nie wiem jak jest na wyższych stanowiskach ani z wynagrodzeniem ani z parciem na ilość godzin. Moim zdaniem jako newby w nowym dziale (został stworzony max. 2 lata temu i jest bardzo mały - 10-15 osób) czuję się bardzo doceniona, nikt mnie z niczym nie pogadania, bardzo mnie szanują, moje zdanie i mój wkład pracy. Nie zdarzyło mi się pracować w nadgodzinach, bo aż takiego nawału pracy nie mam. Jestem bardzo zadowolona z pracy tam, nie mam nic negatywnego do napisania szczerze. Pracuję większość czasu z domu, w biurze byłam kilka razy, ale nikt wymaga przychodzić do biura. Wcześniej pracowałam w okropnych warunkach i potrafię docenić to jak jestem traktowana tutaj.

Nowa

Zaczynam niebawem pracę w Deloitte. Ktoś może powiedzieć w jaki dzień miesiąca są wypłaty? Muszę sobie poustalać budżety a jeszcze nie mam umowy ????

Employee
@Nowa

10 dnia każdego miesiąca

Tax
@Employee

Hej, to chyba zależy od działu w takim razie, bo w TAX mamy pod koniec miesiąca (26-29 zazwyczaj), ale to dotyczy UOP. Na zleceniu (np. na praktykach) przelew dostawało się do 10 dnia miesiąca (zazwyczaj 9).

B
@Employee

Bzdura. Wypłaty są zawsze do końca miesiąca.

Nie bzdura
@B

Tak jak napisałam wcześniej - to zależy od typu umowy. Na praktykach hajsik dostawałam do 10. @bzdura pewnie masz UoP

Dilojt

Dobra praca dla ludzi nabitych hipoteką i ratami pod korek.

Elżbieta
@Dilojt

co masz na myśli ? czyli jest to praca dla osób które po prostu muszą podjąć jakąś pracę, bo potrzebują zarobku? czyli nie jest tu za kolorowo?

Jomhe

Warto prześć do Deloitte z PwC?

Vesuvio

Cześć, na jakie Waszym zdaniem wynagrodzenie może liczyć adwokat/radca prawny z około 5 letnim doświadczeniem w kancelarii, przy aplikowaniu do działu prawnego - korporacyjnego kancelarii Deloitte? Praca Kraków lub Warszawa

Czy od nowego roku zwiększyły się widełki wynagrodzeń w audycie? Głównie interesują mnie stanowiska Asystent I-II? Czy warto aplikować? Czy jest tutaj ktoś z biura z Łodzi i może się podzielić odczuciami oraz jaka atmosfera panuje?

Audyttomojapasja
@Kandydat

Była podwyżka inflacyjna 3%, ale dalej w PWC na Asystencie jest 700 brutto więcej. Potwierdzam to co ludzie piszą na temat nadgodzin - można wyczuć, że lepiej by było gdybyś ich nie wpisywał.

@Audyttomojapasja

Czy na 6,5 tony marchewek na asystencie II można liczyć? Czy raczej przedział 5,5 - 6?

Szymon
@Kandydat

7,5

Pytaneczko

Czy ktoś wie jakie są mniej więcej zarobki brutto consultanta i senior consultanta w audycie ?

Joanna

Ile zarabia Senior Audit Analist? Jakie sa wiełełki na tym stanowisku? Czy są realne zarobki rzędu 12-14k brutto?

Demon

nie trzeba już zdawać egzaminów na biegłego - to duży plus (zresztą popatrzcie na linkedin ile egzaminów mają managerowie (o seniorach nie wspomnę) rok doświadczenia i do kontrolingu

Mr

Kompletna strata czasu aplikowanie do tej firmy. Nieżyciowe testy na poziomie filologii angielskiej, niejeden Anglik miałby problem żeby to w 100% rozwiązać, pozostałe testy w ogóle niedopasowane do stanowiska na które się aplikuje, widocznie firma wysyła wszystkim takie same, dla finansistów. Oczywiście o braku odpowiedzi zwrotnej nawet nie warto wspominać w tym momencie, pani z HR jakby za karę prowadziła rekrutację. Nie polecam absolutnie.

Czy Deloitte Polska zatrudnia studentów?

JK

Tak, zatrudnia

twojguru.pl
@JK

Jak każde BIG4 - na. stawkach godzinowych (również nadgodziny :-))

true

ktoś te badania musi przeprowadzać, chyba nie myślisz, że biegły rewident ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Deloitte Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deloitte Polska?

Kandydaci do pracy w Deloitte Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deloitte Polska

Deloitte Polska