Opinie o Perfect Consulting w Gdynia

Firma od 17 lat działa na rynku HR realizując zaawansowane i kompleksowe usługi z obszaru rozwoju zawodowego, rekrutacji oraz szkoleń. Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Perfect Consulting. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Perfect Consulting o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Perfect Consulting w Gdynia

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Agnieszka

Hej, jak atmosfera w firmie na ten moment? Dobrze się pracuje?

Hanna

Pani Iwonko, kimkolwiek Pani jest dziękuję za opinię na temat mojego wyglądu. Szczególnie miło, ze ktoś o mnie myśli w sylwestrową noc. pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Piotr

Masz 100% racji. Brawo Ty . Mi zawsze brakowało odwagi, aby HK powiedzieć, że długość kiecki i rozmiar ma mega znaczenie przy tej tuszy. Wszyscy w otoczeniu jej lukrowali, a jak tylko odeszła na bok, to prześcigali się w dowcipach (kobiety też) . Niestety same kobiety są winne za taki obrót sprawy, gdyż jak usłyszą prawdę prosto w oczy to się obrażają, więc wszyscy dla spokoju nauczyli się kłamać. Poza tym zastanawiamy się, dlaczego HK która mianuje się "coach-em" (osoba, która pomaga swojemu klientowi odkryć właściwą drogę do celu itd.) sama ma największe problemy ze swoimi celami na wszystkich płaszczyznach. To chyba słaba reklama.

Ziko

Słaba firma, żadnych konkretnych ofert dla poszukujących pracy, poza, oczywiście, lotniskiem.(usunięte przez administratora) Żenada. Najwyraźniej jest totalnie niedowartościowana.

Złotko

Jednym słowem - Wielki Upadek "Gwiazdy" - Masakra. Alkohol jednak robi kuku w mózgu.

Była pracownica

Pracowałam przeszło 1,5 roku z Panią Hanią i dużo się nauczyłam, ma dużo dystansu do Siebie i daje dużo swobody.

@Była pracownica

Ale dowcip pani Haniu. Uśmiałem się, z tych "1,5 roku" i z tego "dystansu". Ktoś kto ma dystans do siebie nie oczekuje tylko pochwał, ale również bierze na klatę krytykę. A z krytyką mamy problem - prawda???

Była pracownica
@Również była pracownica

Jak większość ludzi...

@Była pracownica

No to mamy odpowiedź, że "duży dystans" do ściema. Te odpowiedzi to tylko obrona pani na krytykę. Współczuję.

również była pracownica ..
@Również była pracownica

uśmiałam się z tych komentarzy, które p. Hania sama sobie pisze ...

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Perfect Consulting na stanowisko Główna Księgowa bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Senior Test Automation Engineer
logo firmy Spedytor Drogowy
JCSS Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Rejonu firma pożyczkowa
Gdynia
Gros Kapitał Invest Sp. z o.o. S.K.A.
Aplikuj na wiele ofert
dyrektor

Zero profesjonalizmu. Nie mają w zwyczaju informować o statusie aplikacji nawet na wysokie stanowiska kierownicze. Nie polecam tej agencji.

Maciej
@dyrektor

Szanowny Panie Dyrektorze, a ja polecam konsultantów Perfect Consulting. Miałem przyjemność być zrekrutowany, a następnie zaprosiłem do współpracy.

Złotko
@Maciej

Rozumiem, że jako sprzedawca na lotnisku. Czy syn w roli praktykanta?

Pati
@Maciej

O czym Ty piszesz??? Przecież Ci konsultanci PC to bardzo młodzi praktykanci, więc jaką oni mogą mieć wiedzę, aby rekrutować na jakiekolwiek stanowisko, a zwłaszcza na stanowiska wyższego szczebla. No chyba, że podadzą tylko test do rozwiązania i zrobią kawę. Dowód - wystarczy wejść na FB i zobaczyć jak młodzi to są ludzie i na dodatek duża rotacja.

@Pati

Praktykanci to zazwyczaj są młodzi ludzi.

Pati
@Hanna

Ale ja napisałam "bardzo młodzi" a nie"młodzi". A to już jest kolosalna różnica.

Hanna

Szanowni Państwo, Perfect Consulting - Hanna Kąkol, nie prowadzi aktualnie żadnych procesów rekrutacyjnych we Wrocławiu.

kandydat

Byłem dziś na spotkaniu rekrutacyjnym we Wrocławiu, mam mieszane uczucia,(usunięte przez administratora) dla mnie to dziwne, pierwszy raz sie z taka sytuacja spotkałem

@kandydat

Ale numer. A z kim byłeś na spotkaniu? Z właścicielką PC?

anonymous
@kandydat

To ciekawe, bo firma nie rekrutuje we Wrocławiu. Czyżby czarny PR ze strony konkurencji?

@anonymous

Czyli kandydat wpadł rekruterce w oko i odbyła się pseudo rekrutacja? Kobieta, aby zdobyć faceta jest w stanie pojechać nawet do Wrocławia. No cóż, obcy teren zawsze bezpieczniejszy i łatwiejszy na podboje. Prawda??? No widzisz "kandydat" jaki zaszczyt Cię spotkał. Nawet nie wiedziałeś, że nie jesteś na spotkaniu rekrutacyjnym tylko na randce. xD:

Monte

A propos ostatniej opinii, coś w tym jest. Dużo lansu, mało efektów. (usunięte przez administratora)

@Monte

Ani bizneswoman ani celebrytka, chyba za duże słowa. Mały pośredniak pracy. Jeżeli zaczyna się picie alkoholu od przedpołudnia, to już jest poważny problem: https://www.pintaram.com/u/hannabyhanna/1849284407917979293_4570576275 A może kolejna profesja tej pani - kiper napojów alkoholowych? Osobiście nie polecam. Rekrutacja na bardzo niskim poziomie . Po przeczytaniu pytań, myślałam, że pomylili ofertę pracy (bo sama nie miałam ochoty się zdegradować). Po pierwszym etapie sama zrezygnowałam z usług tej firmy.

absolwent

Wielka nazwa, wielki consulting, a maja ofertę pracy na lotnisku jako sprzedawca, totalna padaka, chyba nie nadążają za rynkiem, pracują na rynku ponad 15 lat i cały czas rekrutuja sprzedawców ? Bylem na rozmowie, nikomu nie polecam, pośrednik którego oferty można znaleźć w internecie, kompromotacja

Robert
@absolwent

A ja dostałem ofertę pracy na lotnisku i jestem zadowolony, mają duże zapotrzebowanie - bo sklep cały czas poszerza swoją ofertę.

Robert
@Robert

Ciekawe w którym, bo ja nie kojarzę dodatkowego Roberta.

szczupok
@absolwent

jakie zarobki oferuja? rodzaj obowiązków, coś mówili?

@szczupok

kto jak kto, ale pani najlepiej zna odpowiedź na te pytania, skoro zamieszcza pani ogłoszenia.

Iza

@Tom z Twojego komentarza wynika, że oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej negatywnie. Czy jesteś w stanie napisać nam, na jakie stanowisko aplikowałeś? Będziemy również wdzięczni za dokładniejsze opisanie przebiegu tej rozmowy. Udało Ci się zadać rekruterce jakieś dodatkowe pytania na temat firmy? Jakie były argumenty osoby oceniającej Twoje CV? Pamiętaj, że każda rozmowa kwalifikacyjna niezależnie od wyniku procentuje. Możesz w nadchodzących rozmowach wykorzystać wnioski z poprzedniej rozmowy lub przeanalizować CV w kontekście uwag od wcześniejszych rekrutujących.

TOM
@Iza

Przede wszystkim, Pani dyrektor zaczęła od krytykowania mojego CV, w sposób jednoznacznie określiła że nie mam celów zawodowych. Wypowiadała się niepochlebnie o moich byłych pracodawcach, z którymi mnie się dobrze współpracowało, w przeciwieństwie do tejże Pani okazywali szacunek dla pracownika. Kolejne to że zostałem zaproszony na stanowisko specjalista ds, rozliczeń, na początku spotkania zostało mnie powiedziane że to stanowisko jest niedostępne ze względu na to że klient zmienił zamówienie. Odparłem iż powinni do mnie zadzwonić i mnie o tym uprzedzić a nie kłopotać zwalnianiem z pracy i dojazdem na spotkanie, które odbyło się bez wyraźnego celu. Poza tym rozchwiane emocje rekruterki jej opinie i wtrącenia pozostawiają wiele do życzenia. Wyszedłem ze spotkania, kiedy usłyszałem że nie ma mnie nic do zaoferowania, na co prowadzić dalej rozmowę bez przedmiotu, zwłaszcza że tego samego dnia miałem kolejne spotkanie rekrutacyjne. Pani Hanna niech lepiej weźmie coś na uspokojenie, to wpłynie korzystnie na prowadzony przez nią biznes i na ogląd sytuacji. Zakończenie rozmowy z którejkolwiek strony to nie ucieczka jeżeli rozmowa jest BEZPRZEDMIOTOWA, pożegnałem się i puściłem panią w drzwiach pierwszą, tak się raczej nie ucieka LOL.

@TOM

Już w pierwszej informacji na portalu minął się Pan z prawdę, dalej Pan brnie w kłamstwa, więc nie widzę sensu odnosić się do tych informacji.

Kandydat
@TOM

Taka firma jaka szefowa , z warzywniaka..chyba najgorsza firma w 3 citi

Natalia

Witam, na czym dokładnie polega praca asystentki w Perfect Consulting?

@Natalia

Podstawowe zadania na stanowisku asystentki: przygotowanie umów wystawianie FV, korekt, duplikatów windykacja należmości prowadzenie kasy, raporty kasowe ewidencja FV kosztowych i sprzedazowych przyg dok dla księgowosći miesięczne raporty finansowe zakupy art. Biurowe, spożywcze, chemiczne rejestr sprzedaży wg konsultatntów nadzór - konserwacja urządzeń biurowych współpraca z dostawcami/negocjacje cen koordynacja obiegu dokumentów ewidencja zapytań ofertowych. Ponad to: prowadzenie kalendarza firmy i dyrektora aranżacja podróży koordynowanie spotkań organizowanie eventów reprezentacja w kontaktach z klientami/dostawcami i przygotowywanie ofert.

Bartek

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Anka

Z dużym zdumieniem i niedowierzaniem przeczytałam opinię Toma o firmie Perfect Consulting i jej szefowej. Dwukrotnie brałam udział w rozmowach rekrutacyjnych i odniosłam diametralnie odwrotne wrażenie. Pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna atmosfera, pozwalająca pozbyć się stresu oraz kompetentne i wnikliwe pytania, które potrafiły wydobyć wiedzę o moich umiejętnościach i zaletach, których sama nie byłam świadoma. A do kompletu pożyteczne rady i wskazówki. W skali od 1 do 10 oceniam firmę i Panią Hannę na 11.

Kris
@Anka

Wygląda na to że pisała te zachwyty nad sobą sama szefowa. Takie zdania skopiowane z poradników coachingowych : ".....oraz kompetentne i wnikliwe pytania, które potrafiły wydobyć wiedzę o moich umiejętnościach i zaletach, których sama nie byłam świadoma. A do kompletu pożyteczne rady i wskazówki." Ona zawsze lubiła się sama w taki sposób dowartościowywać.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Perfect Consulting? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tom

Miałem nieprzyjemność spotkać się z dyrektorką dzisiaj, niezwykle patrenizująca i bezczelna kobieta. Zaprosiła mnie po to by skrytykować moje CV i powiedzieć że nie ma dla mnie pozycji. Kpina nie firma rekrutująca. Zwolniłem się specjalnie z pracy by naubliżać mnie. Wykazują się brakiem szacunku i jakichkolwiek umiejętności interpersonalnych .

@Tom

Szanowny Panie, nieuprzejmością można nazwać Pana ucieczką z biura. Jeżeli pytania mające na celu doprecyzowanie doświadczenia na kolejnych stanowiskach potraktował Pan jako krytykę CV - to dobrze, że jednak Pan wyszedł w taki sposób.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Perfect Consulting? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Marta
@Administrator

Myślę, że warto. Firma się rozwija, mają coraz więcej projektów i idą w kierunku powiększania portfela klientów spoza Polski. Wspierają zajęciami z angielskiego. Rekrutują w bardzo różnych branżach. Dobra praca dla specjalisty z niewielkim stażem pracy. Idealna na start i jeśli chcesz sie wdrożyć w samodzielne prowadzenie projektów. Polecam.

Marek

Czy tak dobrze pracuje się z firmą , że nie macie chęci na pisanie swoich opinii? Podpowiedzcie mo czy warto aplikować?

@Marek

Warto, realizujemy rocznie wiele rekrutacji na różne stanowiska. Pracujemy dla różnych branż. Klienci i kandydaci są zadowoleni

Iza

@Andy bardzo dziękuję za informacje! Na pewno jest ważna również dla innych osób, które poszukują ofert pracy do Perfect Consulting tylko na portalach z ofertami pracy, a nie zaglądają na te strony. Wziąłeś może już udział w rekrutacji?

Olek

Czy stanowisko regionalnego przedstawiciela handlowego to w miarę dobra prac? Jestem świadom, że na początek jest kiepsko ale jak się ma wyniki to można godziwie zarobić? Co jeszcze się dostaje z wyposażenia?

@Olek

Standardowe narzędzia pracy: auto, tel kom, laptop plus wynagrodzenie ( pytanie co oznacza godziwe?) zgodne z raportem wynagrodzenia.pl

@Olek

Iza

@Andy akurat w tej chwili nie widać konkretnie takiej rekrutacji do Perfect Consulting, natomiast jest szereg innych, w których mógłbyś wziąć udział. Czy inne rekrutacje nie wchodzą dla Ciebie w grę?

Andy
@Iza

Jak najbardziej jest taka rekrutacja na witrynie Perfect Consulting jak również na indeed.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Consulting - Gdynia

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Perfect Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Perfect Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie klientów o firmie Perfect Consulting?

Liczba opinii klientów firmy Perfect Consulting, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Perfect Consulting