Opinie o Perfect Consulting w Gdynia

Perfect Consulting
3 33 76 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Perfect Consulting? Można dołączyć rodzinę?

była zainteresowana

Firmy z całego serce NIE polecam. Ogólnie wiem, że agencje pośredniczące to jedno wielkie GIE, ale stanowisko było zgodne z moim zainteresowaniem, jak na branżę całkiem dobre zarobki, więc wysłałam CV i poszłam na rozmowę rekrutacyjną. Dostałam do rozwiązania test z angielskiego na poziomie biznesowym, gdzie w branży potrzebny jest komunikatywny oraz test umiejętności pracy w grupie. Psychologiczny nie był omówiony w ogóle, ale to już pominę. Spędziłam niecałą godzinkę na miłej rozmowie z dziewczyną w moim wieku, bądź o wiele młodszą, usłyszałam kilka miłych słów na swój temat i obietnicę, że do poniedziałku dostanę odpowiedz. W poniedziałek oczywiście cisza, we wtorek cisza. W związku z tym, że miejsce pracy było położone niedaleko mojego miejsca zamieszkania, polazłam tam, zagadałam do pani dyrektor i okazało się, że wybór kandydata należy do zarządu na podstawie prezentacji kandydatur ze strony tej zrypanej agencji. Niemniej jednak otrzymałam zapewnienie, że jeśli ona czegokolwiek się dowie to skontaktuje się ze mną. Po dwóch dniach dyrektorka zadzwoniła do mnie, że niestety wybrali innego kandydata. W międzyczasie uporczywie dzwoniłam do agencji, by sprawdzić czy w ogóle powiedzą mi cokolwiek. I powiedzieli - że ta dziewczynka, która prowadziła rekrutację jest na urlopie, a później że na zwolnieniu lekarskim. Zatem, gdybym nie wzięła sprawy we własne ręce w życiu nie usłyszałabym ŻADNEJ informacji na temat swojej rozmowy kwalifikacyjnej. Swoją droga, w każdej pracy, w której do tej pory pracowałam taka sytuacja byłaby nie do przyjęcia - jeśli ktoś szedł na urlop lub L4, zawsze miał miejsce system zastępstw i każdy interesant mógł uzyskać JAKĄKOLWIEK odpowiedz w swojej sprawie. Perfect Consulting to niekompetentne gie.

Tak6Nie2
Hanna Nowy wpis
@była zainteresowana

Dziękuję za opinię, chociaż mija się ona z prawdą w kilku ważnych kwestiach. Aktualnie żaden z konsultantów nie był na urlopie ani na L4, po drugie standardem w firmie jest informacja zwrotna następującej treści - " jeśli nie damy informacji zwrotnej w ciągu 7 dni, tzn , że dany kandydat nie przeszedł do następnego etapu". Po trzecie - skąd Pani wie, jaki poziom angielskiego jest potrzebny w danej firmie? Testów psychologicznych nie omawia się na pierwszej rozmowie rekrutacyjnej. Była zainteresowana, Twoja opinia jest przydatna - chyba zaczniemy robić test na kulturę osobistą.

Była zainteresowana Nowy wpis
@Hanna

Skoro żaden z konsultantów nie był na zwolnieniu lekarskim, ani na urlopie, to znaczy, że zostałam po prostu perfidnie OKLAMANA. Zostało mi jasno powiedziane, że w piątek jest impreza firmowa i w poniedziałek dostanę odpowiedz - jaka by ona nie była. Jeśli dzwonię pod numer pani, która prowadzi moją rekrutację i odbiera koleżanka z biura, a sytuacja powtarza się co najmniej dwukrotnie, to chyba sama pani nie wie, co dzieje się w jej biurze. Pomijając dobijanie się telefoniczne, na mój email również nikt nie raczył odpowiedzieć. W branży hotelarskiej pracuje od wielu lat i DOSKONALE WIEM, jaki poziom jest wymagany. Biorąc pod uwagę powyższe, myślę że to Państwo powinni wprowadzić test - z PROFESJONALIZMU, ale DLA SIEBIE.

Tak4Nie
Hanna Nowy wpis
@Była zainteresowana

Szanowna Pani, coraz więcej przekazuje Pani informacji, które nie miały miejsca. Rozumiem, Pani rozżalenie, ale to nie powód do pisania nieprawdy. Hanna Kakol

Tak12Nie

Hanna

Pani Iwonko, kimkolwiek Pani jest dziękuję za opinię na temat mojego wyglądu. Szczególnie miło, ze ktoś o mnie myśli w sylwestrową noc. pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Tak2Nie
Piotr

Masz 100% racji. Brawo Ty . Mi zawsze brakowało odwagi, aby HK powiedzieć, że długość kiecki i rozmiar ma mega znaczenie przy tej tuszy. Wszyscy w otoczeniu jej lukrowali, a jak tylko odeszła na bok, to prześcigali się w dowcipach (kobiety też) . Niestety same kobiety są winne za taki obrót sprawy, gdyż jak usłyszą prawdę prosto w oczy to się obrażają, więc wszyscy dla spokoju nauczyli się kłamać. Poza tym zastanawiamy się, dlaczego HK która mianuje się "coach-em" (osoba, która pomaga swojemu klientowi odkryć właściwą drogę do celu itd.) sama ma największe problemy ze swoimi celami na wszystkich płaszczyznach. To chyba słaba reklama.

Tak9Nie

Ziko

Słaba firma, żadnych konkretnych ofert dla poszukujących pracy, poza, oczywiście, lotniskiem.(usunięte przez administratora) Żenada. Najwyraźniej jest totalnie niedowartościowana.

Tak10Nie

5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Tak40Nie

Złotko

Jednym słowem - Wielki Upadek "Gwiazdy" - Masakra. Alkohol jednak robi kuku w mózgu.

Tak46Nie

Była pracownica

Pracowałam przeszło 1,5 roku z Panią Hanią i dużo się nauczyłam, ma dużo dystansu do Siebie i daje dużo swobody.

Tak3Nie

@Była pracownica

Ale dowcip pani Haniu. Uśmiałem się, z tych "1,5 roku" i z tego "dystansu". Ktoś kto ma dystans do siebie nie oczekuje tylko pochwał, ale również bierze na klatę krytykę. A z krytyką mamy problem - prawda???

Tak29Nie

Była pracownica
@Również była pracownica

Jak większość ludzi...

@Była pracownica

No to mamy odpowiedź, że "duży dystans" do ściema. Te odpowiedzi to tylko obrona pani na krytykę. Współczuję.

Tak31Nie

również była pracownica ..
@Również była pracownica

uśmiałam się z tych komentarzy, które p. Hania sama sobie pisze ...

Tak13Nie

dyrektor

Zero profesjonalizmu. Nie mają w zwyczaju informować o statusie aplikacji nawet na wysokie stanowiska kierownicze. Nie polecam tej agencji.

Tak14Nie

Maciej
@dyrektor

Szanowny Panie Dyrektorze, a ja polecam konsultantów Perfect Consulting. Miałem przyjemność być zrekrutowany, a następnie zaprosiłem do współpracy.

Złotko
@Maciej

Rozumiem, że jako sprzedawca na lotnisku. Czy syn w roli praktykanta?

Pati
@Maciej

O czym Ty piszesz??? Przecież Ci konsultanci PC to bardzo młodzi praktykanci, więc jaką oni mogą mieć wiedzę, aby rekrutować na jakiekolwiek stanowisko, a zwłaszcza na stanowiska wyższego szczebla. No chyba, że podadzą tylko test do rozwiązania i zrobią kawę. Dowód - wystarczy wejść na FB i zobaczyć jak młodzi to są ludzie i na dodatek duża rotacja.

@Pati

Praktykanci to zazwyczaj są młodzi ludzi.

Pati
@Hanna

Ale ja napisałam "bardzo młodzi" a nie"młodzi". A to już jest kolosalna różnica.

Tak14Nie

Hanna

Szanowni Państwo, Perfect Consulting - Hanna Kąkol, nie prowadzi aktualnie żadnych procesów rekrutacyjnych we Wrocławiu.

kandydat

Byłem dziś na spotkaniu rekrutacyjnym we Wrocławiu, mam mieszane uczucia,(usunięte przez administratora) dla mnie to dziwne, pierwszy raz sie z taka sytuacja spotkałem

Tak12Nie

@kandydat

Ale numer. A z kim byłeś na spotkaniu? Z właścicielką PC?

Tak5Nie

anonymous
@kandydat

To ciekawe, bo firma nie rekrutuje we Wrocławiu. Czyżby czarny PR ze strony konkurencji?

@anonymous

Czyli kandydat wpadł rekruterce w oko i odbyła się pseudo rekrutacja? Kobieta, aby zdobyć faceta jest w stanie pojechać nawet do Wrocławia. No cóż, obcy teren zawsze bezpieczniejszy i łatwiejszy na podboje. Prawda??? No widzisz "kandydat" jaki zaszczyt Cię spotkał. Nawet nie wiedziałeś, że nie jesteś na spotkaniu rekrutacyjnym tylko na randce. xD:

Monte

A propos ostatniej opinii, coś w tym jest. Dużo lansu, mało efektów. (usunięte przez administratora)

Tak29Nie

@Monte

Ani bizneswoman ani celebrytka, chyba za duże słowa. Mały pośredniak pracy. Jeżeli zaczyna się picie alkoholu od przedpołudnia, to już jest poważny problem: https://www.pintaram.com/u/hannabyhanna/1849284407917979293_4570576275 A może kolejna profesja tej pani - kiper napojów alkoholowych? Osobiście nie polecam. Rekrutacja na bardzo niskim poziomie . Po przeczytaniu pytań, myślałam, że pomylili ofertę pracy (bo sama nie miałam ochoty się zdegradować). Po pierwszym etapie sama zrezygnowałam z usług tej firmy.

Tak26Nie

absolwent

Wielka nazwa, wielki consulting, a maja ofertę pracy na lotnisku jako sprzedawca, totalna padaka, chyba nie nadążają za rynkiem, pracują na rynku ponad 15 lat i cały czas rekrutuja sprzedawców ? Bylem na rozmowie, nikomu nie polecam, pośrednik którego oferty można znaleźć w internecie, kompromotacja

Tak32Nie

Robert
@absolwent

A ja dostałem ofertę pracy na lotnisku i jestem zadowolony, mają duże zapotrzebowanie - bo sklep cały czas poszerza swoją ofertę.

Robert
@Robert

Ciekawe w którym, bo ja nie kojarzę dodatkowego Roberta.

Tak22Nie

szczupok
@absolwent

jakie zarobki oferuja? rodzaj obowiązków, coś mówili?

@szczupok

kto jak kto, ale pani najlepiej zna odpowiedź na te pytania, skoro zamieszcza pani ogłoszenia.

Tak23Nie

Iza

@Tom z Twojego komentarza wynika, że oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej negatywnie. Czy jesteś w stanie napisać nam, na jakie stanowisko aplikowałeś? Będziemy również wdzięczni za dokładniejsze opisanie przebiegu tej rozmowy. Udało Ci się zadać rekruterce jakieś dodatkowe pytania na temat firmy? Jakie były argumenty osoby oceniającej Twoje CV? Pamiętaj, że każda rozmowa kwalifikacyjna niezależnie od wyniku procentuje. Możesz w nadchodzących rozmowach wykorzystać wnioski z poprzedniej rozmowy lub przeanalizować CV w kontekście uwag od wcześniejszych rekrutujących.

TOM
@Iza

Przede wszystkim, Pani dyrektor zaczęła od krytykowania mojego CV, w sposób jednoznacznie określiła że nie mam celów zawodowych. Wypowiadała się niepochlebnie o moich byłych pracodawcach, z którymi mnie się dobrze współpracowało, w przeciwieństwie do tejże Pani okazywali szacunek dla pracownika. Kolejne to że zostałem zaproszony na stanowisko specjalista ds, rozliczeń, na początku spotkania zostało mnie powiedziane że to stanowisko jest niedostępne ze względu na to że klient zmienił zamówienie. Odparłem iż powinni do mnie zadzwonić i mnie o tym uprzedzić a nie kłopotać zwalnianiem z pracy i dojazdem na spotkanie, które odbyło się bez wyraźnego celu. Poza tym rozchwiane emocje rekruterki jej opinie i wtrącenia pozostawiają wiele do życzenia. Wyszedłem ze spotkania, kiedy usłyszałem że nie ma mnie nic do zaoferowania, na co prowadzić dalej rozmowę bez przedmiotu, zwłaszcza że tego samego dnia miałem kolejne spotkanie rekrutacyjne. Pani Hanna niech lepiej weźmie coś na uspokojenie, to wpłynie korzystnie na prowadzony przez nią biznes i na ogląd sytuacji. Zakończenie rozmowy z którejkolwiek strony to nie ucieczka jeżeli rozmowa jest BEZPRZEDMIOTOWA, pożegnałem się i puściłem panią w drzwiach pierwszą, tak się raczej nie ucieka LOL.

Tak6Nie

@TOM

Już w pierwszej informacji na portalu minął się Pan z prawdę, dalej Pan brnie w kłamstwa, więc nie widzę sensu odnosić się do tych informacji.

Kandydat
@TOM

Taka firma jaka szefowa , z warzywniaka..chyba najgorsza firma w 3 citi

Tak19Nie

Natalia

Witam, na czym dokładnie polega praca asystentki w Perfect Consulting?

@Natalia

Podstawowe zadania na stanowisku asystentki: przygotowanie umów wystawianie FV, korekt, duplikatów windykacja należmości prowadzenie kasy, raporty kasowe ewidencja FV kosztowych i sprzedazowych przyg dok dla księgowosći miesięczne raporty finansowe zakupy art. Biurowe, spożywcze, chemiczne rejestr sprzedaży wg konsultatntów nadzór - konserwacja urządzeń biurowych współpraca z dostawcami/negocjacje cen koordynacja obiegu dokumentów ewidencja zapytań ofertowych. Ponad to: prowadzenie kalendarza firmy i dyrektora aranżacja podróży koordynowanie spotkań organizowanie eventów reprezentacja w kontaktach z klientami/dostawcami i przygotowywanie ofert.

Bartek

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Anka

Z dużym zdumieniem i niedowierzaniem przeczytałam opinię Toma o firmie Perfect Consulting i jej szefowej. Dwukrotnie brałam udział w rozmowach rekrutacyjnych i odniosłam diametralnie odwrotne wrażenie. Pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna atmosfera, pozwalająca pozbyć się stresu oraz kompetentne i wnikliwe pytania, które potrafiły wydobyć wiedzę o moich umiejętnościach i zaletach, których sama nie byłam świadoma. A do kompletu pożyteczne rady i wskazówki. W skali od 1 do 10 oceniam firmę i Panią Hannę na 11.

Tak1Nie1

Kris
@Anka

Wygląda na to że pisała te zachwyty nad sobą sama szefowa. Takie zdania skopiowane z poradników coachingowych : ".....oraz kompetentne i wnikliwe pytania, które potrafiły wydobyć wiedzę o moich umiejętnościach i zaletach, których sama nie byłam świadoma. A do kompletu pożyteczne rady i wskazówki." Ona zawsze lubiła się sama w taki sposób dowartościowywać.

Tak18Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Perfect Consulting? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tom

Miałem nieprzyjemność spotkać się z dyrektorką dzisiaj, niezwykle patrenizująca i bezczelna kobieta. Zaprosiła mnie po to by skrytykować moje CV i powiedzieć że nie ma dla mnie pozycji. Kpina nie firma rekrutująca. Zwolniłem się specjalnie z pracy by naubliżać mnie. Wykazują się brakiem szacunku i jakichkolwiek umiejętności interpersonalnych .

Tak4Nie

@Tom

Szanowny Panie, nieuprzejmością można nazwać Pana ucieczką z biura. Jeżeli pytania mające na celu doprecyzowanie doświadczenia na kolejnych stanowiskach potraktował Pan jako krytykę CV - to dobrze, że jednak Pan wyszedł w taki sposób.

TakNie

Powiedzcie co się dzieje teraz w Perfect Consulting? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Marta
@Administrator

Myślę, że warto. Firma się rozwija, mają coraz więcej projektów i idą w kierunku powiększania portfela klientów spoza Polski. Wspierają zajęciami z angielskiego. Rekrutują w bardzo różnych branżach. Dobra praca dla specjalisty z niewielkim stażem pracy. Idealna na start i jeśli chcesz sie wdrożyć w samodzielne prowadzenie projektów. Polecam.

Marek

Czy tak dobrze pracuje się z firmą , że nie macie chęci na pisanie swoich opinii? Podpowiedzcie mo czy warto aplikować?

@Marek

Warto, realizujemy rocznie wiele rekrutacji na różne stanowiska. Pracujemy dla różnych branż. Klienci i kandydaci są zadowoleni

Iza

@Andy bardzo dziękuję za informacje! Na pewno jest ważna również dla innych osób, które poszukują ofert pracy do Perfect Consulting tylko na portalach z ofertami pracy, a nie zaglądają na te strony. Wziąłeś może już udział w rekrutacji?

Tak2Nie

Olek

Czy stanowisko regionalnego przedstawiciela handlowego to w miarę dobra prac? Jestem świadom, że na początek jest kiepsko ale jak się ma wyniki to można godziwie zarobić? Co jeszcze się dostaje z wyposażenia?

@Olek

Standardowe narzędzia pracy: auto, tel kom, laptop plus wynagrodzenie ( pytanie co oznacza godziwe?) zgodne z raportem wynagrodzenia.pl

@Olek

Iza

@Andy akurat w tej chwili nie widać konkretnie takiej rekrutacji do Perfect Consulting, natomiast jest szereg innych, w których mógłbyś wziąć udział. Czy inne rekrutacje nie wchodzą dla Ciebie w grę?

Andy
@Iza

Jak najbardziej jest taka rekrutacja na witrynie Perfect Consulting jak również na indeed.

Andy

Andy. Jestem bardzo zainteresowany jedną z ofert rekrutacyjnych z PC. Chodzi o stanowisko Plant Managera. Czy można dowiedzieć się w jakiś sposób o szanse złożonej aplikacji ? Ogólnie jak długo należy czekać na ewentualny sygnał zwrotny po złożeniu aplikacji do PC ? Będę zobowiązany za jakąś odpowiedź.

Iza

@Marto a możesz tutaj na forum napisać czy takie staże są płatne? Myślę, że dla osób, które szukają pracy to pierwszy warunek, który rozważają.

Mądrala

Przeczytałam opinie i widzę, że firma jest fajna. Może ktoś podpowie dlaczego tak dużo ofert pracy mają?

Tak3Nie

Marta

Zostałam zatrudniona mimo baku statusu studenta. Pani Dyr napawdę daje szansę każdemu i nad każdym przypadkiem się pochyla. Dlaczego kogoś dziwi fakt, że przykłada uwagę do wymiaru korzysci ..nie rozumiem. Nie miałabym problemu z tym, gdyby mi powiedział, że czas sie rozstać bo nie przynoszę zysków. Taki los rekrutera. Na szczęście potrafię generować zyski. A obiady w towarzystwie PC team są dla mnie chwilą relaksu. Pamiętajcie - hejt w necie jest częsty. Trudniej o wiarygodną opinię. W razie co - pytajcie 501 751 705 i tak - zapraszam na paraktyki i staże. Napawdę można poznać jak działa busines na pomorzu od kuchni. Cenne doświadczenie. Każdemu na starcie polecam1 Marta

Uzer

Fajnie, że firma ma tak długą listę ofert pracy. Z takiej listy zawsze uda się coś wybrać i dopasować do indywidualnych umiejętności. Słyszałem zresztą, że Perfect Consulting to całkiem fajna firma.

Karolina

Dostałam pracę, dziękuję za motywację:)

Monik

Pracuję tu od niedawna ale jestem mega zadowolona z pracy, z ludzi w firmie i ogólnie jest t super.

Paweł

Ostatni byłem rekrutowany przez Perfect Consulting - pełna profeska, dzieki za wsparcie i

Natalia

Perfect Consulting świetnie sprawdza się świadcząc usługi doradztwa personalnego. Cieszę sie , że tu pracuję i rozwijam sie jako pracownik. Doświadczenie, wysokie umiejętności oraz elastyczność to podkreślają klienci.

Zostaw opinię o Perfect Consulting - Gdynia

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie