Marlow Navigation Gdynia Ltd Sp. z o.o.

Gdynia

Marlow Navigation Gdynia Ltd Sp. z o.o.

Opinie o Marlow Navigation Gdynia Ltd Sp. z o.o.

abc

office w Gdyni ok, szybka profesjonalna obsluga i to wszystko co jest tam ok. Cypr glownie nastawiony na ruskich/ukraincow. Bylem zmiemilem firme i nie wroce juz tam:)

Słowa kojarzące się z MARLOW NAVIGATION (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobrą . . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .weseli i rodzinni.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w MARLOW NAVIGATION:możliwość samomodzielnych decyzji. Najbardziej nie podobało mi się w MARLOW NAVIGATION:

Zostaw opinię o Marlow Navigation Gdynia Ltd Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marlow Navigation Gdynia Ltd Sp. z o.o.