Opinie o PHU Premium w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PHU Premium. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PHU Premium o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Premium w Gdańsk

vonsky

Mam takie pytanie: Czy jest szansa zatrudnienia w tej firmie dla kierowcy spoza Trójmiasta i okolic? Pilnie potrzebuję pracy.

Matematyk

Jak ciebie nic nie interesuje to po co piszesz. Firma jak każda inna , rozwija się , a zawsze znajdzie się czarna owca , co zamiast szukać pracy , siedzi w necie i pisze bzdury. Ja polecam przekonać się samemu.

Wojtek

Tak jak pisze poprzednik , jak jesteś (usunięte przez administratora)będziesz pracował za darmo - ja pracuje normalnie i mnie płacą. (usunięte przez administratora)

BYLY PRACOWNIK

Jak lubisz pracowac za darmo to jedz:)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PHU Premium padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy w branży budowlanej.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

To jak tam w Premium??? Maja teraz baze niedaleko mnie robicie tylko 4/1 czy kółka też. Szukaja kierowcow??

Łukasz

A ty jesteś następny? Znam wszystkich co jeżdżą długo i na pewno nie ma wśród nich(usunięte przez administratora)

czlowieku czy ty czytasz co piszesz?(usunięte przez administratora)Jezdzilem dla nich rok i wiem jakie sa stawki wiec co Ty za kit ludziom probujesz wcisnac??

Jacek

A mnie się podoba - nowe auto , kasa aktualnie zaraz po powrocie z kółka - polecam. Aaaaa i jedni z nie licznych co ZUS potrafią zapłacić.

nie wiem jak tam było wcześniej ale kilka miesięcy jeździłem w premium i było w miarę spoko, teraz poleciałem acz wiem sam za co ci co narzekają i obrażają się wzajemnie to widocznie tylko to potrafią.. pozdro dla kierowców z jajem liczę, że wrócę i tym razem już na spokojnie będę sobie pracował :)

J

Ja nie wiem o czym tu nie którzy piszą - ja jeżdżę i zarabiam . Mam nadzieje że będę pracował długo i że zawsze będę miał do czynienia z tak kompetentnymi ludźmi -(usunięte przez administratora)

Rafał

hahaha ale mnie tu długo nie było. Tyle boskich wypowiedzi. [usunięte przez administratora] - bo myślę że to twoje wypociny , chłopie pełen ogar - słyszałem od chłopaków z Premium jak nie mogłeś w Sochaux trafić do PSA , hahahaahaha nawet na drogach lokalnych są znaki na zone z Peugeotem - ale ty zawsze swój świat miałeś. Ja napisze od siebie. Jest taka chwila w życiu przedsiębiorcy że zawsze musi spotkać jakiegoś pacana na drodze do sukcesu. Ja nie pracuję bezpośrednio w Premium , jestem podwykonawcą dla Premium. Mam swoje auto i sam wiem jak trudno prowadzi się taki biznes , gdzie ludziska chcą tylko brać , nic dać od siebie. Nie jest to opinia o wszystkich , jednak wielu można taką łatkę przykleić. Już widziałem takich kierowców co paliwo sprzedawali i uważali że to normalka - sam zresztą kupiłem od jednego łepka z Premium łańcuchy - ale podobno już ta gnida nie robi . Nie ma co cukrować - normalna firma - takich pomimo wszystko jeszcze mało. Ja zachęcam do współpracy.

Jacek

Kolejna szarmancka odpowiedz elokwentnej osobistości. Ja jeżdżę u (usunięte przez administratora)już prawie rok. Nie mówię kiedyś dawno , dawno temu wypłaty były wypłacane ze spóźnieniami ponad 7 dniowymi. Aktualnie od dłuższego czasu - mówię o ponad pół roku , zawsze są na czas. Firma się rozwija. Mamy coraz więcej samochodów. Mój , którym aktualnie jeżdżę jest ze wszystkim - aż chce się jeździć. Wypłata: ja aktualnie mam (usunięte przez administratora) Diety i inne też są - mam przeczucie kolego że nie piszesz prawdy - nie udało ci się przetrwać w naszej firmie tylko z 2 powodów (usunięte przez administratora)ć - kolego nawigacja jest po to aby znaleźć adres już w miejscowości - do nawigacji w aucie służy w pierwszej kolejności mapa potem urządzenie nawigacyjne z aktualnie 7 mapami na karcie pamięci - no i co z tego bo nie rozumiem??? , jak nie potrafiłeś się odnaleźć to nie wyjeżdża się z miasta. (usunięte przez administratora) Aktualnie nie słyszę o takich wpadkach , czyli w(usunięte przez administratora) Jeśli potrafiłeś tak łatwo wydawać nie swoją kasę , zmień profesję - po 2 winny się tłumaczy. Ja złego słowa nie powiem - PHU Premium , zwycięskiej firmy się nie zmienia .

No byś się przedstawił to i twoją historię opiszemy - zły dotyk boli przez całe życie - współczuję

?????

bardzo ciekawe(usunięte przez administratora)dnia 10 maja 2011.niedługo dopiszę ciąg dalszy bo dziś dla (usunięte przez administratora)

M

witam, u (usunięte przez administratora)jezdze od stycznia, jestem bardzo zadowolony z wspolpracy z firma PHU PREMIUM! Zawsze gdy potrzebowalem zaliczki to ja dostawalem w roznych kwotach, wyplata tez zawsze na czas oraz sumienne rozliczenie za przejechane km! Dodatkowo szansa zwiedzic cala europe i to za darmo, auta bardzo zadbane zawsze myte i odkurzane przed kazdym wyjazdem. Pozdrowienia dla pracownikow PHU Premium!! :)

G

Ciekawe fantazje ludzików. Nikt konkretnie nic nie pisze, jeżdżę dla firmy od listopada 2010, przejechałem już ponad 80000 km i co ??? mam prace, wypłata na czas, uczciwie wypłacana wg przejechanych km,samochód w najwyższym standardzie wyposażenia,dobre zlecenia,(usunięte przez administratora) a ilu z was ma sprawę założoną przez PHU Premium i niestety taki przymiotnik będzie miało przy swoim nazwisku w aktach. Sam widziałem auta firmowe w których tzw.kierowcy kradli wyposażenie typu okulary ochronne,kaski a nawet buty robocze lub sprzedawali paliwo po 80 centów kiedy firma rozlicza bez problemu oszczędności z normy (usunięte przez administratora). Żal i żenada !!!!! więc jeśli ktoś chce mieć prace jako kierowca, jest w stanie przejeżdżać miesięcznie (usunięte przez administratora) ma ochotę za darmo zwiedzić europę,jest gotowy min 4 tyg pracować poza domem to spokojnie zapraszam do nas

Zapraszam do współpracy nowych kierowców na kolejne nowe samochody. (usunięte przez administratora)liczony między kodami pocztowymi. Samochody jak zawsze najwyższa pólka. Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną , rzetelną , masz predyspozycje do wykonywania zawodu jakim jest kierowca międzynarodowy zapraszamy do składania aplikacji: (usunięte przez administratora). Od razu nadmienię że jeśli (usunięte przez administratora)

Anonim - a może byś się tak przedstawił - kultura wymaga żeby dobrzy ludzie się przedstawiali.(usunięte przez administratora)

UWAGA ! NA TĄ (usunięte przez administratora) PRZESTRZEGAM WAS TO SĄ NIEDOBRZY LUDZIE BROŃ WAS BOŻE ŻEBYŚCIE SIĘ TAM NIE PRZYJMOWALI DO PRACY TA (usunięte przez administratora)

I jeszcze jedno słowo o założycielu tego tematu. (usunięte przez administratora)- to są właśnie kwiatki co powyżej urosły.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Premium - Gdańsk

PHU Premium
3.5/5 Na podstawie 67 ocen.

PHU Premium