Opinie o PHU Premium w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PHU Premium. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PHU Premium o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Premium w Gdańsk

Wojciech S.

PHU Premium - 2012-02-20 10:41:24 (usunięte przez administratora) W tym tygodniu za nie rozliczone delegacji - kierujemy przeciwko Panu sprawę do Sądu Rejonowego w Wejherowie , niech mi Pan wierzy jest to karalne - weksel także wykorzystamy , aby takie małe ludziki wiedziały gdzie jest ich miejsce. Ma Pan na adwokata to i znajdzie się 8000 zł za nie rozliczone delegacje.. Utarczki słowne na tym etapie są już zbędne. Każdy się broni jak potrafi. Wystawił mi Pan świadectwo pracy ZA POROZUMIENIEM STRON a teraz nazywa mnie (usunięte przez administratora) m i straszy wekslem? a co do \"aby takie małe ludziki wiedziały gdzie jest ich miejsce\" - małe ludziki wiedzą gdzie jest ich miejsce a tacy jak ja domagają się tego co im się należy. Dla przyszłych pracowników- Panowie teraz już widzicie jak traktowani są kierowcy PHU PREMIUM. Nic dodać nic ująć.

PHU Premium

Panie(usunięte przez administratora)W tym tygodniu za nie rozliczone delegacji - kierujemy przeciwko Panu sprawę do Sądu Rejonowego w Wejherowie , niech mi Pan wierzy jest to karalne - weksel także wykorzystamy , aby takie małe ludziki wiedziały gdzie jest ich miejsce. Ma Pan na adwokata to i znajdzie się 8000 zł za nie rozliczone delegacje..

michał

Koledzy poszkodowani przez premium lub paltrans / bo to jest jedna i ta sama firma i właściciel / trzeba sprawdzić czy były za Was płacone składki ZUS i w jakiej wysokości. Czy otrzymaliście świadectwa pracy?. W jakiej wysokości i czy były odprowadzane zaliczki na poczet podatku. Czy otrzymywaliście jakiekolwiek dokumenty potwierdzające wypłatę zarobku i jego wysokości /dlaczego jest taka a nie inna jaką sami wyliczyliście /. Mam jeszcze parę innych pytań don Was ale muszę jeszcze trochę poczekać bo czas pracuje na Naszą korzyść. Nie mogę tego \\\\\\\\\\\\\\\"PANA\\\\\\\\\\\\\\\" uprzedzać o pewnych rzeczach, trzeba go postawić przed faktami dokonanymi. Mam nadzieję, że się skrzykniemy i nareszcie zrobimy porządek z tym \\\\\\\\\\\\\\\" PANEM\\\\\\\\\\\\\\\". Jeżeli ktoś ma kopie dokumentów przewozowych lub ma zapisane trasy przewozu ładunków wraz z datami lub ma zdjęcia dotyczące tych ładunków to proszę je zabezpieczyć i nikomu nie udostępniac oryginałow bo mogą się bardzo przydać. Dzięki. Pozdrawiam poszkodowanych. A do \\\\\\\\\\\\\\\"PANA\\\\\\\\\\\\\\\" informacja, że to nie koniec. C.D.N.

Wojciech S.

Witam! Panowie przestancie bronic tego typu ludzi ktorzy predzej czy pozniej nazywaja swoich najlepszych(usunięte przez administratora) to uslyszal moj adwokat w trakcie rozmowy z Premiumka. Oczywiscie jestem kolejnym kierowca ktory (usunięte przez administratora)Ludzie darujcie sobie ta firme jak chcecie utrzymac siebie lub swoja rodzine. No chyba ze lubicie byc nazywani od [usunięte przez moderatora]. Jeszcze jedno i najwazniejsze ! SPRAWDZAJCIE CZY PREMIUMKA ODPROWADZA ZA WAS SKLADKI ZUS! Nie musze pisac jakie sa koszty leczenia w UE dla osob bez ubezpieczenia. Moja przygoda z ta firma konczy sie w ten sposob ze kieruje sprawe do sadu za niewyplacanie wynagrodzenia. Wszyscy ktorzy zostali oszukani niech pisza na pozew15@gmail.com W kupie sila :) A martwia niech sie(usunięte przez administratora)r />

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PHU Premium padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy w branży budowlanej.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
xxx

Z przykrością muszę przyznać, że ta firma nie jest taka za jaka się podaje. Niestety(usunięte przez administratora) i to w żywe oczy kłamią i obiecują.A później jest całkiem co innego. Odradzam wszystkim którzy chcą u nich pracować!

michał

(usunięte przez administratora)- 2012-02-03 09:15:21 michal - 2012-02-01 23:37:48 Przeglądając internet trafiłem na opinie o firmie premium z Bolszewa/Wejherowa. Miałem nieszczęście pracować w tej \\\"firmie\\\". Napiszę tu moje wspomnienia z tego okresu, wspominam je jako koszmar i nikomu tego nie życze. Zaznaczam że są to moje subiektywne odczucia ale prawdziwe. Jak udało mnie sie zaobserwować w czasie pracy to phu premium i phu paltrans to jest jedna i ta sama firma, mająca tego samego właściciela i dwóch figurantów. Jeden z nich załatwia jedzenie a drugi wychodzi z psem. Decyzje podejmują nie oni ale największy z nich. Mają śliczne autka i w nosie pracowników. Nigdy nie otrzymałem wypłaty w dniu 10 każdego miesiąca jak również nigdy nie była ona taka jak ją wyliczyłem - była mniejsza. Nigdy nie otrzymałem żadnego dokumentu dlaczego wysokość wynagrodzenie jest taka jaka jest a nie taka jaką wyliczyłem sam. Kazali tankować tanio paliwo i dlatego miałem zjeżdżać z trasy i szukać tanich stacji ale przy wypłacie usłyszyszałem że zjeżdżałem na własny koszt, bo trasa ma mniej kilometrów niż wpisałem do karty drogowej. Kazali nie przekraczać określonej prędkości i nie przekraczać określonego spalania, miały być za to wypłacane \\\"oszczędności\\\". Nigdy nic nie dostałem. Powroty i dojazdy miałem robić \\\"landówkami\\\" najkrótsza trasą. Nieważne jest, że tą trasą jedziesz np.10 godz, a inną / ale tam trzeba płacić/ jechałbym 6 godz lub podobnie i miałbym więcej czasu na sen i byłbym wypoczęty. Miałem jeździć cały czas i nie daj Boże abym zgłosił przerwę. Jeżdżąc w tej firmie często stałem i czekałem na zlecenia z jazdą było gorzej. Po 4 tygodniach pracy dostawałem na rękę nie więcej niż 2500 zł. Kiedy policzyłem sobie swoje koszty wyjazdu / finansowe, rodzinne i psychiczne / doszedłem do wniosku, że nie warta skórka wyprawki i już tam nie pracuję na szczęście. Jeżeli ktokolwiek szuka pracy to nie polecam żadnej z tych firm.Całe nasze szczęście - podaj imię nazwisko to napisze jakie miałeś osiągnięciaSzczęście to mają Ci którzy już u Pana nie pracują. Widzi Pan ja mam taką głupią kulturę i tak mnie wychowano, że mimo tego iż mam \"zero \" szacunku do Pana to Pana nie tykam. A na \" ty\" nie chciałbym być z kimś takim jak \"PAN\". Myślę że już pora aby kierowcy poszkodowani przez phu premium i \"PANA\" się skrzyknęli i wspólnie skierowali sprawę do kilku odpowiednich organów. Mam nadzieję że odezwą się inni byli pracownicy tej \"szacownej firmy\" i wspólnie coś postanowimy. Tej sprawy nie można tak zostawić. To nie jest koniec. C.d.n.

mafia z 3miasta

Ludzie, przed każdym wyjazdem się Was zniechęca do jazdy. Jazda za granicą nie jest łatwa. Każdemu to powtarzamy !! Wy jak baby zamiast się zapytać przed wyjazdem co i jak to po wyjezdzie ( pracy ) wylewacie swoje żale na internecie. Nigdy w twarz nie powiecie.. ps wiekszość kierowców jest bez matury i doświadczenia w żadnych poważnych zawodach i Wy liczycie na 5 tys zł pensji, spania w hotelach i wyżywienia ?? Ludzie ... z czym do ludzi..

Michał Szymkowicz

michal - 2012-02-01 23:37:48 Przeglądając internet trafiłem na opinie o firmie premium z Bolszewa/Wejherowa. Miałem nieszczęście pracować w tej \"firmie\". Napiszę tu moje wspomnienia z tego okresu, wspominam je jako koszmar i nikomu tego nie życze. Zaznaczam że są to moje subiektywne odczucia ale prawdziwe. Jak udało mnie sie zaobserwować w czasie pracy to phu premium i phu paltrans to jest jedna i ta sama firma, mająca tego samego właściciela i dwóch figurantów. Jeden z nich załatwia jedzenie a drugi wychodzi z psem. Decyzje podejmują nie oni ale największy z nich. Mają śliczne autka i w nosie pracowników. Nigdy nie otrzymałem wypłaty w dniu 10 każdego miesiąca jak również nigdy nie była ona taka jak ją wyliczyłem - była mniejsza. Nigdy nie otrzymałem żadnego dokumentu dlaczego wysokość wynagrodzenie jest taka jaka jest a nie taka jaką wyliczyłem sam. Kazali tankować tanio paliwo i dlatego miałem zjeżdżać z trasy i szukać tanich stacji ale przy wypłacie usłyszyszałem że zjeżdżałem na własny koszt, bo trasa ma mniej kilometrów niż wpisałem do karty drogowej. Kazali nie przekraczać określonej prędkości i nie przekraczać określonego spalania, miały być za to wypłacane \"oszczędności\". Nigdy nic nie dostałem. Powroty i dojazdy miałem robić \"landówkami\" najkrótsza trasą. Nieważne jest, że tą trasą jedziesz np.10 godz, a inną / ale tam trzeba płacić/ jechałbym 6 godz lub podobnie i miałbym więcej czasu na sen i byłbym wypoczęty. Miałem jeździć cały czas i nie daj Boże abym zgłosił przerwę. Jeżdżąc w tej firmie często stałem i czekałem na zlecenia z jazdą było gorzej. Po 4 tygodniach pracy dostawałem na rękę nie więcej niż 2500 zł. Kiedy policzyłem sobie swoje koszty wyjazdu / finansowe, rodzinne i psychiczne / doszedłem do wniosku, że nie warta skórka wyprawki i już tam nie pracuję na szczęście. Jeżeli ktokolwiek szuka pracy to nie polecam żadnej z tych firm.Całe nasze szczęście - podaj imię nazwisko to napisze jakie miałeś osiągnięcia

michal

5.7

Witam. Czytając te negatywne opinie na temat rzekomych [usunięte przez moderatora] jestem w szoku i rzeczywiście widać, iż wypisują to osoby które właśnie \\\\\\\"grubo\\\\\\\" naruszały regulamin. Jestem nowym kierowcą, jako narzędzie pracy dostałem nowy, idealnie wyposażony samochód i co najważniejsze, dano mi regulamin i zasady jakie panują w firmie. Przez miesiąc byłem w trasie, przestrzegałem moim zdaniem proste i normalne zasady i jakoś żadnego problemu nie ma! Licząc kilometry + podstawę każdy obliczy czy mu taka praca odpowiada więc dlaczego ktoś piszę że PHU Premium [usunięte przez moderatora]? A więc mam odpowiedź, jadąc do UE dostaje telefon z roamingiem, pieniądze na delegację na konto... Więc to oznacza swojego rodzaju pokusę... Mogę wydać coś z pieniędzy na delegację, podzwonić do dziewczyny z telefony firmowego ale kto ma za to płacić? Bardzo łatwo jest wydać w UE nie swoje pieniądze, a potem przyjechać i wyzywać firmę że to potrąciła. Ze swojej strony mogę i z doświadczenia mogę powiedzieć że jeśli kierowca robi swoje, przestrzega regulamin nie ma prawa źle na tą firmę mówić. Gdybym się kiedyś zawiódł napiszę otwarcie o tym. Zgadzam się z (usunięte przez administratora)w tej kwestii, pewnie gdybym ja był właścicielem to bym delikwenta tam zostawił jakby mi sprzedał łańcuchy albo ukradł paliwo to byście pisali że jestem największy krętacz w 3mieście... Tyle... Pozdrawiam.

Robert

A co jeszcze nie znalazłeś pracy w której mógłbyś oszukiwać i nic nie robić. Żenujące są wpisy oszukali mnie itp. Ludzie zastanówcie się co piszecie. Znam to od kuchni. Telefon firmowy rachunek 1400 zł i więcej , uszkodzony samochód bo wjazd na stację był za wąski , napalone w kabinie pomimo zakazu , przepał , nie możność rozliczenia się z delegacji , bo rachunek zgubił , bo na stacji nie wydał automat , bo przycisku nie wcisnąłem , podłożone paragony itp no i na koniec oczywiście pretensje do szefa , że nie zapłacił jak było pierwotnie planowane. Gdyby nie [usunięte przez moderatora] to pewnie Premium miało by teraz nie 30 a 50 samochodów. Dziwny jest fakt iż są w naszej firmie osoby co już w latach mogą liczyć zatrudnienie. Nie wiem dlaczego pracują , ale mogę tylko przypuszczać że im jest dobrze . Nie lawirują , jeżdżą eco , mają z tego kasę i o to chodzi. Takich ludzi szukamy , a nie szemrawców , pijaków parkingowych , nie umiejącym nawet adresu znaleźć , którzy po trasie 15000 km przyjeżdżają i mówią że im samochód za dużo spalił. Ty się ich pytasz jak jeździłeś? a on na to 1 ,2,3 ,4 , 5 , iii po 3 tygodniach gość odkrywa że auto ma 6 skrzynię. Dlatego wszystkich życzliwych prosimy wreszcie się ogarnijcie. Znajdźcie pracę swoich marzeń i się od nas odwalcie. Bo do teraz nie możemy się otrząsnąć po współpracy z wami - trauma na lata!!!!

taki jeden

@Robert Więcej takich wpisów. Co, ciągłe ruchy kadrowe, bo za friko nikt nie chce jeździć?

Robert

Kolejny strasznie oszukany , ale przez samego siebie . Masakra !!!!!!!!. Człowieku jakbyś potrafił pracować i być uczciwym , pewnie nadal miał być uczciwą , dobrze płatną pracę. Do Biedronki zmykaj na ochroniarza.

UCIEKAJCIE od nich z daleka

Witam serdecznie! Niestety miałem okazje pracować w tej firmie jako kierowca-jeśli kogoś interesuje praca społeczna a czasem nawet ma ochotę dopłacić to oczywiście proszę iść i jeździć za darmo,ja do dziś walczę o swoje wynagrodzenie!!!(usunięte przez administratora)którzy nie dość że pracują jak niewolnicy to jeszcze nie dostają kasy!!!!Nie wiem jak mam ostrzegać innych przed nieuczciwością Panów od PHU Premium, proszę niech was nie zwiedzie ich uprzejmość bo to naprawde............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sylwek

Masz racje ciekawski! Nie ma takiej możliwości prawnej by policja udzielała jakichkolwiek informacji na czyjkolwiek temat. Poza tym gdyby to była prawda, że właściciel wyłudza pieniądze, na co są niby dowody, poszedłby siedzieć nawet na 8 lat (art.286 kk) i szybciutko posadziłby firmę, bo pokrzywdzeni upomnieliby się o swoje i na to wszystko wjechałby komornik. A z tego co się orientuję ta firma się rozwija i chyba sam się u nich zatrudnię. Te wszystkie nieprzychylne opinie na temat tej firmy, jak sądzę, pisane są przez byłych pracowników, którzy mieli zbyt wielkie oczekiwania wobec pracodawcy, albo sami próbowali oszukać na różne sposoby lub po prostu nie dawali rady ogarnąć swoje obowiązki, czy niszczyli sprzęt. Wiem doskonale jak to wszystko wygląda, bo pracowałem już w nie jednej firmie transportowej i w każdej z nich pracował kierowca, który notorycznie miał albo braki w przewożonym towarze albo wychodziło mu takie spalanie, że trudno sobie wyobrazić, a potem się dziwi że połowa (albo i więcej) wypłaty zostaje u szefa! Aż żal mi takich ludzi.

Ciekawski.

Czyli piszesz, że jak przejde sie na policje to mi pokażą akta każdego obywatela o jakiego zapytam ?? Ciekawe ?? A czy sam wiesz co piszesz ?? Może prawda leży po środku ?? Może pracodawca nie taki jakiego byś sie spodziewał ..

jacy ci ludzie sa naiwni!!!

czytajac te wszystkie (dobre) opinie na tej stronie o firmie phu premium, mam wrazenie ze pisze je sam (usunięte przez administratora) w zasadzie to konca nikt nie dojdzie kim on jest bo to (usunięte przez administratora).Najlepiej co mu w zyciu wychodzi to [usunięte przez moderatora] kasy na co obszerna lista dowodow jest do wgladu na policjii.

oszukany przez phu premium

Ludzie na cholere wy piszecie te wszystkie bzdury,jesli chcecie sie naprawde jaka ta firma jest i jacy sa jej wlkasciciele to przejdzcie sie na policje tam wam udziela wszelkich informacjii i jeszcze akta pokaza heh to porada dla niezaradnych.

oszukany przez phu premium

Przestrzegam przed firma phu premium,nie placa tyle na ile jest to uzgodnione i warunki pracy tez sa do bani!!!

PHU Premium

Zapraszamy do złożenia aplikacji mailem biuro@phupremium.pl lub osobiście w nasiej siedzibie. www.phupremium.pl

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Premium - Gdańsk

PHU Premium
3.5/5 Na podstawie 67 ocen.