Izopanel

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Izopanel

Qsza Nowy wpis

Musiałem pożegnać się z firmą ale chcę powiedzieć, że zdobyłem tutaj doświadczenie, które mi się przydaje teraz bardzo. Pozdrawiam wszystkich z Izo.

Bei11

Jestem z Izopanel już blisko dwa lata i jak na razie firma nie naruszyła mojego zaufania. Kasa zawsze na czas, atmosfera bardzo dobra a nawet poznałem tu kilka osób, z którymi jestem bliżej w zyciu prywatnym, warunki też ok. Uważam, ze jak ktoś jest czepialski to w żadnej pracy mu nie będzie dobrze, dlatego trzeba widzieć pozytywy.

Zdzichu
@Bei11

Kasa zawsze na czas?! Jasne , szczegolnie za zeszly miesiac.

Scooby

Obliczyłeś już odsetki? :d

Zdzichu
@Scooby

"Pracownik, który nie otrzyma pensji w terminie, ma bowiem prawo do: - zgłoszenia sprawy do Państwowej Inspekcji Pracy; - złożenia pozwu do sądu pracy. Niewypłacenie pensji stanowi wykroczenie, ponieważ pracodawca narusza swój podstawowy obowiązek względem pracownika. To, że pracodawca popełnia przestępstwo, wynika wprost z art. 218 Kodeksu karnego: „Kto, wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.” Dziekuje , do widzenia.

Malina Nowy wpis
@Zdzichu

Póki co, zamiast zgłaszać to gdzie trzeba piszesz na forum i nie da się nawet zweryfikować czy mówisz na serio czy nie. Strasznie mnie denerwuję jak ktoś takie rzeczy niezgodne z prawdą pisze w internecie bo teraz tyle tego się narobiło, nie wiadomo w co wierzyć w ogóle.

Scooby Nowy wpis
@Zdzichu

To ciekawe, potrafisz skopiować wygooglane hasło, a jednak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jak dobrze przeczytałem z Twojego wpisu wcześniejszego, masz zarzut, że raz w ciągu Twojego zatrudnienia (bo gdyby było więcej, byś wypunktował wszystkie niedotrzymane terminy), spóźnił się przelew na konto, może podziel się z forum ile później te pieniądze otrzymałeś... A w artykule 218 KK, jest wspomniane o uporczywości, złośliwości. Jedyna złośliwość, którą widać, to Twój wpis.

Bei11 Nowy wpis
@Scooby

Chciał zabłysnąć, ale nie wyszło...

Looki
Kandydat

Można gdzieś zobaczyć zdjęcia dotychczasowych realizacji? Jakiś fejs z aktualnościami, czy coś?

Man
@Looki

Możesz zobaczyć calkiem sporo choćby na oficjalnej stronie

info
@Looki

Strona główna firmy, zakładka realizacje. Ale Fb też prowadzą.

Ofel
@info

realizacji jest naprawde sporo i robią wrażenie jak dla mnie

Bei11
@info

a realizacje naprawdę robią wrażenie

get
@Bei11

Załapaliśmy, nie musicie pisać tego samego

get

idź stąd spamerze, szukaj (usunięte przez administratora) w innym miejscu, tu ich nie znajdziesz

Pracownik Produkcji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Wysłałem CV na adres z ogłoszenia, po dwóch dniach do stałem zapytanie czy jestem jeszcze zainteresowany pracą jeżeli tak to miałem sobie wybrać dogodny termin między 8:00 a 16:00. Przyszedłem na rozmowę i po sprawie.

Pytania

Jeżeli chodzi o pytania to raczej standard: - problemy z używkami, - problemy ze spóźnianiem się, - obsługa szlifierki, - czy odpowiada tryb jednej lub dwóch zmian itd.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
^%$&^

Gdzie są pieniądze ja się pytam ?

Ha
@^%$&^

nie martw się, ja też sobie zadaję to pytanie za każdym razem, gdy wychodzę z galerii w dniu wypłaty hahaa

Pff
@Ha

Ten kto pracuje na produkcji nie ma takiej beki z tego jak Ty, ale spoko na tej stronie i tak jest siana propaganda jak w TVP :) wszystko jest świetnie ,wszystko cacy tylko ludzi nie ma do pracy bo mało kto wytrzymuje w tym kołchozie. Możecie tu (usunięte przez administratora) ludzi ale jak przyjdą to zobaczą jak jest na prawdę ;)

@Pff

Dobra, to może podasz jakie są rzeczywiste stawki? Bo każdy narzeka, ale żeby podać konkrety to już nikt się nie kwapi...

Pff
@Mieczysław

Idź a się dowiesz :) Parafrazując klasyka: praca spoko tylko ludzi to ...

Ha
@Pff

już żarcikiem rzucić nie można?

Łuki
Kandydat

Produkcja dystrybucja rozumiem a czy jest dział odpowiedzialny za nowe pomysły, albo testy materiałów które już są?

Koja
@Łuki

Wydaje mi się, że testy materiałów to raczej kontrola jakości robi, jeśli chodzi o nowe pomysły to nie mam pojęcia. Właśnie widziałem, że szukają do kontroli jakości tak btw. jakby ktoś chciał

Hm?
@Koja

A to nie jest przypadkiem połączone ze sobą? Dział, ktory odpowiada za pomysły i jakość?

Lubik
@Koja

Właśnie przeglądałem to ogłoszenie i chciałem zapytać o te spotkania integracyjne które tam macie wypisane. Serio są organizowane? Jak często? Moim zdaniem mega spoko są takie integracje bo od razu inaczej się chodzi do pracy ze zżytymi ludźmi.

Koja
@Hm?

No wydaje mi się, że to są zupełnie dwa inne stanowiska, ale może ktoś z firmy się wypowie

Kandydat

Po drugie - jakie warunki, tempo pracy? Do przeżycia?

Mons
@Dominik

Warunki okej, tempo i normy do wyrobienia. Możesz uderzać bez obaw

Olo
@Dominik

logiczne, że w każdej pracy trzeba podłapać tempo i pozniej robota dużo lepiej idzie, ale tutaj nie ma nic strasznego, szybko sie przywyczaisz i potem już będzie ci gładko szło

@Olo

Dzięki

Dedo
@Mons

ja już uderzyłem i nie żałuję

KimUnJest

Dla tych przekonsek w automacie aż żal nie iść do tej firmy, piniądze to nie wszystko hahah

No i po co ta ironia?

@KimUnJest

Oczywiście, że kasa na pierwszym miejscu...

@KimUnJest

Ale to nie znaczy, że nie można wspomnieć o innych rzeczach, które są w firmie i które ktoś uważa za przydatne...

Bros
@Yer

czy ja wiem czy tak na pierwszym? może na pierwszym ale czasem na równi są też inne rzeczy.

@Bros

No to już indywidualna sprawa.

Bros
@Yer

no zapewne tak. każdy ocenia według właśnych oczekiwań i tego co wcześniej przechodził i czego mu np wcześniej brakowalo

@Bros

Powinni jeszcze obowiazkowo tatułować każdemu pracownikowi podniebienie na czarno HAHAHAHA

ico
@KimUnJest

A żebyś wiedział, że aż żal nie iść, bo jak w ogóle można pracować w miejscu, gdzie nie automatu ze słodyczami…

Dank
@KimUnJest

Jak nie masz nic do powiedzenia, to najlepiej zwyczajnie zamilcz.

KimUnJest

Najważniejsze ,że można kupić przekąske w automacie ???? a jak będziecie pracowali "dobrowolnie" po 12h to nawet dostaniecie burgera ???? zapraszamy ????????????????

@KimUnJest

no i po co tak? po co te złośliwości????

@KimUnJest

jak wstałeś lewą nogą to się połóż i wstań jeszcze raz, może będzie teraz ta właściwa

@KimUnJest

ale nie musisz od razu na goworka wchodzić i wylewać tego wiadra swojego niezadowolenia

@KimUnJest

Coś się tam uczepił tych automatów?

@KimUnJest

Nie wydał ci przekąski, że tak cię wkurzył, czy jak?

Serio, nie rozumiem...

@:)

No dokładnie i to jeszcze w tak niezrozumiałej i pretensjonalnej formie

Nie wnikam.

Kandydat

Czy obecnie można liczyć na rekrutacje do działów typowo administracyjnych, na stanowiska umysłowe, czy raczej tylko produkcja?

Alonzo
@Nika

Na razie kontrola jakości i produkcja

Soto
@Nika

jakby byla praca i wolny wakat to pojawiłaby się też raczej oferta, nie sądze żeby ktoś je chował przed tobą

Soto
@Nika

poza tym o jakie konkretnie stanowiska ci tutaj chodzi?

W to nie wątpię ;)

@Soto

Po prostu myślałam, że może jako pracownicy macie jakiś sneak peak informacji na ten temat

@Soto

Ale rozumiem, że nie ;) Nie szkodzi, dzięki za chęci i odpowiedzi

@Soto

Głównie szeroko pojęty dział zakupów, pracowałam jako specjalistka ds. zakupów w poprzedniej firmie i w tym temacie się obracam. Przy czym jestem po studiach na uniwerku ekonomiczny, więc mam też wykształcenie odpowiednie do bycia młodszą księgową np. tudzież pracy w finansach

@Soto

To głównie leży w kręgu moich zainteresowań, ale jakaś asystentka biura, lub mniej odpowiedzialne stanowiska też wchodzą w grę

Kandydat

Produkcja pracuje na nocki?

zeus
@Mech

w ogłoszeniu było info o trzyzmianowym systemie pracy, więc wychodzi na to, że tak

@zeus

Okej dzięki bo tej informacji właśnie nie widziałem więc lepiej było się dopytać

zeus
@Mech

ale to było dość stare ogłoszenie, więc nie bierz za pewnik bo mogło się pozmieniać, czy coś...ciężko powiedzieć, najlepiej, żeby pracownik jakiś potwierdził

@zeus

Nie sądzę żeby takie dość stałe kwestie jakby nie patrząc zmieniały się z dnia na dzień

@zeus

Ale wszystkiego zapewne i tak dowiem się w trakcie rozmów

Op
@Mech

I tu was zaskoczę. Takie kwestie jak praca na nocki zmienia się z dnia na dzień. Najczęściej o zmianie systemu pracownik dowiaduje się dzień przed...

Porta...
@Op

Potwierdzam przedmuwce .Niestety takie praktyki sa prowadzone zawsze kiedy ma byc dodatkowa ,trzecia zmiana.

Hmm okej

W sumie do przeżycia...

@Porta...

Póki co mnie to nie odstraszyło, zobaczymy

@Porta...

W sumie nie bez powodu pisali w ogłoszeniu o wymaganej dyspozycyjności do pracy 3 zmianowej

@Op

W każdym razie, dzięki za informację

@Porta...

Pracujesz w Izopanelu, tak? Możesz mi powiedzieć jakie są tu szanse na rozwój zawodowy? Czy można liczyć na jakieś szkolenia i kursy podnoszące kompetencje? Jak sądzisz, to dobre miejsce dla młodych osób?

@Mieczysław

jest dofinansowanie do szkoleń dla pracowników także można liczyć na coś takiego, myślę że to dobre miejsce na rozwój jeśli kogoś interesuje ta branża i wiąże z nią przyszłość

@GG

@Olo, a w ile ogarnie się wszystko? Miesiąc wystarczy, czy jednak trzeba popracować nieco dłużej?

@Mieczysław

nie interesuję się sprawami finansowymi innych osób, nie pytałem o to ile dokładnie dostają na start. raczej preferowane są osoby z doświadczeniem, ale to nie tak, że bez nie ma szans zupełnie.

Sober
@Mieczysław

oj Mieczysław a ty już o kasie. takie rzeczy to się indywidualnie ustala na rozmowie. nie ma jednej pewnej stawki dla wszystkich którzy przychodzą

@Sober

nie no, to przecież istotna kwestia, każdy myśli o kasie idąc do pracy. ale skąd ja mam wiedzieć ile taki nowy i to bez doświadczenia dostanie. także tak, masz rację, dowie się na rozmowie.

szykuje* literówka ;)

Kandydat

Albo czy w ogól kojarzycie czy coś może się szukyje w tej kwestii?

Kandydat

I przepraszam za spam, chciałem wszystko dodać w jednym watku, ale jak odświezyłem stronę, to komentarze zniknęły, więc chyba po prostu dodają się z opóźnieniem i mi wszystko posztakowało.

Kandydat

Z góry dzięki za odpowiedzi

Kandydat

Po pierwsze - czy uprawnienia na wózki to must have, czy jest szansa to obejść?

Kandydat

Myślałem o przyjęciu się na produkcję, stanowisko operatora produkcji, bądź pokrewne i mam w związku z tym kilka pytań

Lojau
Kandydat

Izopanel zajmuje sie produkcją to wiem a zatrudniacie tez kierowcow do rozwozenia materialow albo wykonujecie jakies projekty czy produkcja + zaladunek?

Aksolotl
@Lojau

Nie do końca rozumiem pytanie. Oczywiście, że oprócz produkcji jest cała kwestia administracyjna, obsługa klienta, sprzedaż, spedycja, zakupy itd. itp. Poza tym załadunek to jeden z działów produkcyjnych, nie osobny twór

blet
@Aksolotl

chyba jednak zrozumiałeś skoro odpowiedziałeś.. fakt dość logiczna kwestia, ale tak to jest jak kandydat nie poszuka nic na temat firmy do której chce sie rekrutować. prędzej czy później to wychodzi

Aksolotl
@blet

Raczej ciężko znaleźć z zewnątrz informacje o całej strukturze firmy, więc to nic złego nie wiedzieć, ale logiczne, że w żadnej firmie nie ma samozarządzającej się produkcji

Szymon
Kandydat

Zatrudniając się do działu sprzedaży należy mieć już na wstępie jakąś wiedzę czy to z czasem się przyswaja?

@Szymon

jakas wiedze to znaczy jaka? chodzi ci o sprzedaż typowo czy znajomosc firmy czy produkty

Szymon
@x

Musiało mi chyba uciąć słowo .. chodziło mi o znajomość produktową właśnie :)

@x

Pracujesz w Izopanelu? Jeśli tak, to powiedz mi jaka panuje atmosfera w zespole i jakie jest tu podejście do pracownika? :) Jesteś zadowolony z pracy?

@Mieczysław

w moim całkiem całkiem. podejście ogólnie dość dobre, podmiotowe, nie przedmiotowe. nie mówię, że jest idealnie, bo znalazłbym kilka rzeczy do poprawki, ale tak ogólnie to spoko.

aslan
@Mieczysław

Każdy zespół pracuje na swoją atmosferę. nie słyszałem nigdy żeby byly jakieś grube spiny wśród ludzi na firmie. mogłem też nie wiedzieć wiadomo ale mogłoby się tez to odbic jakimś tam echem.

?
@x

A jaki dział, jeśli mogę zapytać z ciekawości?

@?

ja pracuje na dziale załadunku

?

Ciężka to praca?

@?

no jak sama nazwa wskazuje jest to załadunek więc lekko nie jest ale się pracuje ma się tempo pracy jakieś tam wyrobione. kwestia przyzwyczajenia

Klient

Czym się różni płyta PIR-F od PIR-N bo w katalogu wychodzi że niczym nie różni?

Fire
@Top

Czy to nie jest tak, że skoro ma inną nazwę to jakaś różnica choćby mała musi być?

Fire
@Top

Ale to tylko po logice idę, popatrzę sobie też na te katalogi i może coś wywnioskuje

@Top

to sa odpowiedniki poprzednich nazw PIR i PIR+ ale to to samo

@x

To dlaczego PIR-F jest droższy od PIR-N, skoro to to samo?

@Top

chodziło mi o to że PIR-N to PIR a PIR-F to PIR+.... że to jest to samo..

@Top

a plus chyba mówi sam za siebie? po prostu jest uważany jako trochę lepszy pod względem jakości, więc jest droższy

@x

Według katalogu PIR-F niczym nie różni się w specyfikacji od PIR-N, ale jest droższy. Pytam więc dlaczego tak jest?

@Top

widzę że dalej się nie rozumiemy, to może przeczytaj jeszcze raz to co napisałem

@x

Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest "trochę lepszy" skoro w katalogu specyfikacji jasno jest napisane, że nie różnią się niczym.

Zostaw merytoryczną opinię o Izopanel - Gdańsk

Izopanel