Opinie o Izopanel w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izopanel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Izopanel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izopanel w Gdańsk

niemkosz

na kontrole jakości samych młodych przyjmują czy starego doświadczonego też wezmą?

@niemkosz

i czy warunki jakieś rozsądne tu są?

@niemkosz

Raczej młodszych, w sensie nie 50-60 lat. Zarobki 3000-3500 netto, czyli jałmużna.

niemkosz

a to jeszcze mi trochę brakuje

Erni

A praca ogólnie stabilna?

Erni

W sensie, czy można się faktycznie zahaczyć na dłużej, czy też na stałe?

karaś

Mam pytanie odnośnie stanowiska operatora produkcji

@karaś

Bo widzę, że w zakresie obowiązków jest mowa o pracy na wózkach. Czy uprawnienia w takim razie są bezwzględnie wymagane, czy można wyrobić w trakcie?

@karaś

Zależy mi na tym, żeby zaaplikować dość szybko, a jednak UDT chwile zajmuje, wiec obawiam się, że bym się nie wyrobił

@karaś

nie są wymagane, ale posiadanie ich na pewno będzie pewną kartą przetargową przy rekrutacji

@karaś

przy czym rekrutacje też swoje trwa, możesz zacząć a przy rozmowie powiedzieć, że jesteś w trakcie wyrabiania

@karaś

ale to już zrobisz jak uważasz

@Izo

w takim razie biorę się za to i zobaczymy co z tego wyniknie

Puszczyk

Jestem teraz na rencie, ale pracowałem w tej firmie jako wózkowy, dobrze wspominam, pozdrawiam chłopaków z magazynu!

@Puszczyk

dawno tam pracowałeś, bo chciałbym wiedzieć czy teraz też jest w miarę okej

@Puszczyk

myślisz, że można tu zostać na dłużej jeśli chodzi o stabilność pracy?

@damno

Jak najbardziej, stabilna praca jak dla mnie

@damno

Już ze dwa lata nie pracuję

a umowy normalne dają?

@Puszczyk

a to już kawałek czasu, mogło się coś pomieniać

@Puszczyk

A prócz stabilności jakie jeszcze plusy? Powiesz jak płacili? Poziom dobry? Bo jak wtedy taki był to pewnie teraz też jest ok. Podasz stawkę jaka miałeś?

Ja miałem umowę o pracy

@damno

W tek kwestii raczej rzadko się coś zmienia

Konrad
@Paweł

Tez się podpinam pod pytanie.

Dżejek
@Paweł

Na produkcji zarobki dość dobre, szczególnie pracując na portalu, ok. 5000-5500 zł (brygadzista ok. 6000 zł), u technologów przeciętne, ok. 4000-4500, najgorsze w kontroli jakości, ok. 3000-3500 zł. Czy warto? Myślę, że są lepsze firmy jeśli chodzi o warunki pracy i jak i możliwości rozwoju zawodowego.

@Konrad

Dla mnie zarobki były wystarczające, ale nie lubię kiedy ktoś mi zagląda do portfela

pytanie

w jakich godzinach pracuje produkcja?

pytanie

i czy są nocki?

berek
@pytanie

z tego co czytałem to trzy są

@pytanie

Na hali PUR 2 są nocki w godzinach 22-6.

Mieczysław

I nocki są extra płatne? Można nadgodziny brać?

karmit
@Mieczysław

wydaje mi się, że nie często są z tego co tu widziałem.

karmit
@Mieczysław

tylko nie wiem czy to na każdym stanowisku tak samo z tym jest.

@karmit

to ciekawe jak to faktycznie wygląda, bo właśnie myślę nad zatrudnieniem tutaj

keramzyt

To dopytasz na rozmowie.

@keramzyt

no jasne, o ile się taka odbędzie

Jolanta
@lekekos

A czemu miałaby sie nie odbyc?

@Jolanta

no przecież nie zapraszają wszystkich, którzy wyślą cv

@Jolanta

także nie mam gwarancji, że taka się odbędzie

myślałem, że to oczywiste

@Jolanta

a aplikację wysłałem dopiero co, więc jeszcze nie mam żadnej odpowiedzi, ani nic

Ner
@lekekos

Aż zaskakujące, że ktoś o to jeszcze spytał

Ner
@Jolanta

Nie biorą każdego po kolei

@Ner

no też mnie to zdziwiło

@Ner

ale cóż, nie każdy musi wiedzieć jak działa świat...

Kontroler jakości

Dostałem odpowiedź po wysłaniu CV na pracuj.pl- telefon od przyszłego kierownika kiedy mogę przyjść na rozmowę.

- ile ważę w Niutonach? - do czego służy ruchoma blaszka na końcu miary?

Damian

Właśnie trafiłem na ofertę pracy technologa. Aplikowałem, ale chętnie dowiem się paru rzeczy, jeśli ktoś może mi odpowiedzieć. Interesuje mnie opinia o pracy tu na tym stanowisku. Dodatkowo z branżą doczynienia nie miałem, ale widzę, że to tylko dodatkowy atut. Trochę poczytałem, ale chyba mogę liczyć na jakieś szkolenie czy materiały z tym związane?

@Damian

zabrzmiało mi troche jakby brak doczynienia z branza byl atutem, ale chyba nie o to chodzilo

@Damian

ale skoro nie masz doswiadczenia to skads musisz je wziac nie, wiec na pewno wdrozenie bedzie

@Damian

to tak ogolnie, bo ja nie z tego stanowiska

@korni

Faktycznie słabo sformułowałem zdanie, ale dobrze rozumiesz, że nie o to chodziło. Miałem tu na myśli, że właśnie znajomość branży jest tylko dodatkowym atutem, więc właściwie nie trzeba jej znać.

@korni

Ale to masz pewność, że są te wdrożenia na wszystkie stanowiska mam rozumieć tak? Tylko nie będziesz wiedział jak to wygląda?

@korni

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z tego stanowiska się pojawił i kojarzył jak jest w takiej sytuacji. Chciałbym wiedzieć coś więcej wcześniej, o il będzie to możliwe.

o ile*

Morse

Czy mozna gdzieś poczytać jakieś aktualizacje dotyczące firmy i jej działania? Może pooglądać jakieś realizacje? Znalazłem facebooka, ale trochę tam pusto w ostatnim czasie niestety. Może jest jakieś inne medium gdzie są bardziej aktywni?

bris
@Morse

A ich stronę www sprawdzałeś?

bris
@Morse

Jak kiedyś czegoś szukałem to tam były chyba takie rzeczy opisane, nie wiem jak teraz w sumie, bo już chwilę tam nie zaglądałem

@Morse

Zakładkę realizację masz nawet tutaj, po lewej

@Morse

A, no i jak chodzi o regularnie prowadzone medium, to linkedin, wrzucają publikacje co jakiś czas, w miarę na świeżo wszystko

No i strona oczywiście

@bris

Miałem problem z jej załadowaniem, ale teraz już wszystko widzę, także dzięki

@bris

Jest, jest, fajnie zrobiona strona

noko

Jakie są działy na produkcji?

@noko

jest np. załadunek, bo ja tam robię

@noko

ale dobrze byłoby sprecyzować, bo tak wszystkiego to chyba nie wymienie

@erni

Ale co mam sprecyzować w moim pytaniu?

@erni

Chyba pytania o działy w danym obszarze bardziej sprecyzować nie mogę

co cie interesuje właściwie

@noko

jakiego typu praca czy tam stanowisko

Aleksandra
@erni

I jak, polecasz? Czy lepiej gdzie indziej rozglądać się?

@erni

chciałem się dowiedzieć tak ogólnie, jakbym miał inne pytanie o konkretne stanowisko tobym zapytał

noko

i na wszystkich halach są te same sekcje?

Awa

Można awansować w firmie? Jakie są kryteria?

@Awa

jeszcze cię nie przyjęli a już awans ci się marzy?

@Opel

No wiesz jeśli nie ma w firmie żadnych perspektyw albo obiecują tylko a potem nic to po co aplikować

@Awa

możliwości są tylko się będziesz musiał postarać. nikt ci nie powie przecież na dzień dzisiejszy czy dostaniesz czy nie jak nie wiemy nic jak pracujesz. nawet nie wiadomo jakie stanowisko chcesz...

@Opel

No to oczywiste. Pytam tylko, czy jest jakakolwiek szansa, oczywiście, że przy wysiłku z mojej strony, nie liczę, że samo przyjdzie.

@Awa

Przecież odpowiedziałem, co jeszcze mam dodać, żeby było bardziej zrozumiałe dla ciebie?

@Opel

Zrozumiałe i zanotowane. Po prostu się tłumaczę.

@Awa

jak się tłumaczyć to tylko jak trzeba, inaczej to nawet nie warto. Powodzenia życzę w rekrutacji

@Awa

myślę, że wysiłek jest doceniany

Olga
@Opel

Możliwości są, tak odpowiedziałeś. A mógłbyś dodać coś więcej? Ile lat na awans się pracuje, czy są szkolenia...

@Olga

Ile? Nie jestem w stanie powiedzieć. Ja nie miałem okazji.

@Olga

Można liczy na dofinansowania do szkoleń

Oczywiście poza tymi wdrażającymi

Opel

Nie moerz wszystkich swoją miarą...

Nie mierz*

Ale zazdrość widzę przemawia

Olga
@Opel

Czyli odpisujesz ludziom na ich pytania o awanse, przedłużasz wątek, a nie jesteś w stanie powiedzieć? :D Myślałam że przynajmniej znasz kogoś kto awansował i na tym jednym przykładzie dajesz coś nam do zrozumienia.

@Olga

A co, mam ci kurde wymienić z imienia i nazwiska?

@Olga

Plus mogę wtrącić swoje 3 grosze i przedłużać wątek ile mi się będzie podobało. A co miałem do powiedzenia na ten temat, to powiedziałem.

jojo

Widzę, że jest kilka miejsc na produkcje. Tak się firma rozwija? Jak się wam tam pracuje?

@jojo

nieźle. nie ma cudów, ale nie jest źle. firma ogólnie uczciwa, warunki całkiem dobre. jak się interesujesz, to złóż papiery, popracuj trochę, a nuż ci się spodoba i zostaniesz na dłużej

jojo
@bart

A ciężko jest? Nie wiem na co tam mogę trafić

@jojo

jak to na produkcji. lekko nie ma, ale też nie do przesady. tak naprawdę dopóki nie sprawdzisz sam, to się nie przekonasz na co trafisz

i co? Sprawdzasz się?

to już nie mi oceniać

@bart

no tak, ale sam po sobie chyba też coś widzisz czy ci to leży chociażby

no mi tak

kierowca

Jak jest tu z parkingiem pod firmą?

@kierowca

Jest coś czy w okolicy trzeba szukać?

@kierowca

coś może znajdziesz

@hitch

To znaczy? W okolic trzeba szukać bardziej?

Ludź

I jeszcze jedno - czy jest praca w godzinach nocnych?

praca jest 6-14 i 14-22

@Edek

a jest umowa o pracę?

@Ludź

tak jest umowa o prace, nie masz tam w ogłoszeniu napisane?

@Edek

wolę dopytać, różnie to jest

@Ludź

ja jak mam napisane gdzieś coś to zakladam że tak jest załatwiając cokolwiek. a pózniej się upewniam już przy spotkaniu. raczej nie w ich interesie jest tracić czas żeby się dowiedzieć że cie nie interesuje jednak. zresztą kto co tam uważa

Kardio
@hitch

Przecież nic nie powiedział, że ściemniają tylko zapytał.

@Ludź

Praca nocna bedzie pod koniec marca na hali PUR2.

espo

to tylko na jakiś czas czy na stałe?

espo

żeby nie było mi to nie przeszkadza bo już pracowałem tak i nie miałem z tym problemu ale tak informacyjnie

@espo

a to może być tak, że wprowadzają zmianę na jakiś czas tylko?

@espo

może pytanie brzmi głupio, ale szukam pierwszej pracy i się nie orientuje w tych tematach

@tiktak

Może i może, różnie to bywa, ale raczej my nie mamy wglądu do takich decyzji

@;)

okej myślałem że może już tak było na przykład albo coś

@;)

a jeszcze mi powiedz jak praca ogólnie? ciężko, idzie się przyzwyczaić?

@tiktak

Jak dla mnie do przyzwyczajenia. Może nie jest lekko, bo to jednak taka robota, ale też nie do przesady ciężko

@;)

wiadomo, dzięki w takim razie

@;)

lekko nie ma, ale robota jest

@hitch

hitch 02.03.2022 12:05 @Ludź raczej nie ściemniają w ogłoszeniach, bo jaki to by miało mieć cel? to nie jakaś tam podrzędna firma tylko konkretna i z zasadami Hahaha jebłem

Man

czy te dwie oferty które widze tutaj na goworku w zakładce kariera są aktualne?

Xyz
@Man

Oferty sa aktualne

gutek
@Xyz

Ja to dobrze rozumiem że nie trzeba jeździć wózkiem tylko np. można pójść na operatora maszyn i nie jeździsz wtedy wózkiem? Bo nie mam uprawnień zrobionych

inf
@gutek

przecież na operatorze produkcji pisze też że masz obsługiwać i maszyny i wózek widłowy

gutek
@inf

Szkoda a ile trwa wyrobienie papierów? i czy trudno je zdobyc?

inf
@gutek

no chwilę trwa, musisz się zapisać, zrobić zdać i poczekać aż ci wyrobią, u mnie to coś ponad miesiąc trwało (podobno to różnie wychodzi w zależności ile ludzi i tak dalej) i pracowałem w tym czasie gdzie indziej. już nie pamiętam tak dokładnie. także sobie musisz ten czas jeszcze ogarnąć wcześniej. ale nie jest trudno a warto zrobić według mnie

kam
@inf

no ale papiery to wyrabialeś na własna reke poza firmą tak??

Tomsz
@kam

Szpital ci wystawi żółte papiery.

Elomelo
@kam

ja wyrabiałem wcześniej i polecam o tym pomyśleć bo tak jak tu pisali schodzi

tuni
@Elomelo

no i zawsze to lepiej wygląda potem w cv

@Elomelo

też potwierdzam, że zawsze lepiej wcześniej

konri

Jak warunki w firmie? Na co można liczyć?

J.M
@konri

Warunki powiedziałbym ,że takie lepsze jak na wschodnioeuropejskie :) jest kibelek a nie dziura w podłodze i prysznic po pracy też można wziąć ( jest ciepła woda :)), z kijem może nikt nie stoi ale pytanie "dlaczego to nie jedzie?" Jest w tej firmie hasłem przewodnim. Mogę jeszcze dodać co do warunków ,że jedzenie na stanowisku jest tu norma i to ,że traktują cię jak swoją własność, bo przecież firma Twoim drugim domem więc co Ty będziesz po pracy robił? Liczyć można na wypłatę w terminie i stres pourazowy :) serdecznie polecam Josef Mengele

@J.M

Wiesz co, średnio chce mi się brać na poważnie wpisy kogoś kto podpisuje się takim nazwiskiem...

@J.M

Ciebie to śmieszy? Serio pytam. Bo z reguły ktoś kto ma jakikolwiek poziom wrażliwości ludzkiej, to nie dopuszcza się takich kroków. W sensie nie oceniam, ale dla mnie to turbo niesmaczne

Czarny humor
@konri

Nie chcesz brać na poważnie to nie bierz, popracuj w izopanel a zobaczysz wrażliwość ludzką. Chociaż lepiej dla Ciebie żebyś tu nie pracował, skoro jesteś taki wrażliwy.

@Czarny humor

Jak będę chciał to popracuje i sam sobie wyrobię opinie. Tutaj tylko zadałem proste pytanie, a nie otrzymałem sensownej odpowiedzi...

Up

@lukie

Ktoś każe ci czytać?

lukie
@Nie ważne

jest na publicznym forum, więc średnio mam wybór. mam prawo skrytykować.

mirro

Na kontrolę jakości należałoby mieć jakieś konkretne umiejętności?

(;
@mirro

pewnie takie jak są podane w ofercie

pilos

cierpliwość i empatie

Aleksandra
@mirro

Ale na takie podstawowe stanowisko? Bo chyba są różne, jak znam życie to kontrola jakości ma przynajmniej trzy różne że tak powiem poziomy trudności? Albo i więcej

mirro
@Aleksandra

W sensie?

makar
@Aleksandra

poziomy trudności? serio jest coś takiego tam?

;)

Niemniej, gowork chyba nie jest najlepszym miejscem na Kaszëbsczé nótë

m2m2
@;)

Chyba, że serio kaszebszcze note? Bo ja już zakładam, że to jakiś gryps xd

Echo
@m2m2

Tia, ktoś wkleił po prostu. Tyle, nic szczególnego, można się rozejść.

Kaj

Cześć - na produkcji pracuje się na nocki, czy nie ma nocnych zmian?

@Kaj

zmiana jest od 6 do 14 i od 14 do 22

Mesjasz
@dimda

Nieprawda, na hali PUR2 od 28 kwietnia są trzy zmiany. Nie siej fermentu.

@Mesjasz

Ale, że od poprzedniego kwietnia, czy w tym miesiącu?

bobi
@Mesjasz

ale to tylko na jakiejś jednej hali rozumiem tak?

Tom
@seras

Pomyłka kolego, od 28 marca 2022 są trzy zmiany na hali PUR2, dodatkowo zdarzały sie zmiany po 12 h jak nie było ludzi do obsadzenia trzech zmian po 8 h (ta sama hala). Poza tym średnio co druga sobota jest pracująca dla osób pracujących na 1. zmianie (hala PUR2) i też co druga na hali PUR1 (tam jest tylko jedna zmiana, ale po 10 h). Tak więc nie jest tutaj wcale tak kolorowo jak pewnie brodaty wazeliniarz zachwala.

@Tom

Dzięki za wyjaśnienie

@Mesjasz

fakt, nie oznaczyłem się jako "były pracownik"

@Mesjasz

Tak było za moich czasów, sorry za błąd, nie wiedziałem

Twoja praca

Praca w firmie jest dość obiecująca, Zawsze znajdziesz plusy oraz minusy. Warto zacząć od minusów. Minusem dużym jest brak przerw, choć możemy zapalić papierosa w wolnych chwilach. Czasem niestety trzeba zjeść w pośpiechu. Nowi pracownicy są troszkę lepiej traktowani niż osoby z doświadczeniem. Troszkę też podejście do klientów powinno się zmienić. Nie do końca firma wywiązuję się z umów.

@Twoja praca

a plusy?

Onto

Praca jako technik utrzymania ruchu - warto? Jak dużo jest pracy i czy nadgodziny często się pojawiają. I dla jasności wiem, że ta praca wymaga dyspozycyjności, ale chcę się rozeznać w jakim to jest zakresie

@Onto

nadgodziny to tylko jak jakaś awaria się zdarzy

@Onto

praca i firma warte uwagi moim zdaniem

@lipka

Jasne, to w sumie w porządku sprawa

@lipka

A jak ogólnie warunki na tym stanowisku? Pracujesz na nim, czy wypowiadasz się po prostu z perspektywy pracownika o firmie per se?

@Onto

warunki takie jak mówiłem dobre według mnie, po co też powtarzać

@lipka

Napisałeś tylko, że warte uwagi dla mnie to nie jest opis warunków

Warunki
@Onto

Umowa o pracę, wynagrodzenie niezłe (ja nie narzekam), sytuacja w zakładzie stabilna.

@Warunki

Dzięki, to już jakiś wstęp mam.

Nie interesujta sie
@Warunki

Win-klas , przestań bo głębiej już nie wejdziesz :-)

Nierób
@Nie interesujta sie

Przecież to najlepszy kierownik w całej formie , on potrafi nawet zagotować pentan w czasie produkcji hahahah

Warunki
@Nie interesujta sie

Napisałem tylko, że mi odpowiadają warunki, to coś złego? Nie rozumiem podejścia.

Ludź

Mam pytanie, czy można robić nadgodziny, jeśli ktoś wyraża taką chęć?

Bocian
@Ludź

Podbijam. I jeśli zdarzają się nadgo to dodatkowo płatne, czy do odbioru?

Zostaw merytoryczną opinię o Izopanel - Gdańsk

• Jak się pracuje w Izopanel?

Zobacz opinie na temat firmy Izopanel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izopanel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Izopanel?

Kandydaci do pracy w Izopanel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Izopanel
4.5/5 Na podstawie 623 ocen.

Izopanel