Opinie o Constraco Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Constraco Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Constraco Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Constraco Sp. z o.o. w Gdańsk

Na dzień dzisiejszy co można napisać o celach sprzedażowych doradcy techniczno-handlowego? jak wiadomo już w samej ofercie piszą, że ich realizacja to zakres obowiązków, zastanawiam się jak jednak jest w praktyce ciężka?

Ala Nowy wpis

Szukałam (usunięte przez administratora) w firmie w biurze ale cisza w internecie. Wiecie czy może kogoś teraz nie potrzebują? Jakie wymagania? Obcojęzyczni klienci się zdarzają, jest w wymogach biegły angielski?

JAnuszek Nowy wpis

mozesz liczyć co najwyżej na garba w pracy , na brak szacunku, na to że łagodniej spojrzą gdy ciebie potrzebują Klientów traktuja jak zło konieczne. Obsługa nieprzyjemna . Otóż szanowni Państwo to się kiedyś odbije na was, bo wielu z klientów już do was nie wróci a nowych zniechęci

Agaton

Mentalnie co mnie dziwi ta firma jej niekorzy pracownicy zatrzymi się w poprzedn systemem Zachowanie jeden z osób utrzymującej kontakt z klientami jest co najmniej nie na miejscu Może kiedyś to zrozumie

Zuzanna Nowy wpis
@Agaton

Poprzedni system, ale co konkretnie? Czy jest tu system benefitów, jak to obecnie wygląda, czy dodatki pracownicze też są raczej jak z poprzedniego systemu? Napiszcie konkrety.

Czy rekrutacja na stanowisko Operator produkcji/linii produkcyjnej (możliwość przyuczenia) w firmie Constraco Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Leszno

W Gdańsk Constraco Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Asystent Projektanta Konstrukcji. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Zuzanna

Mam tate, który szuka pracy i właśnie wpadłam na tę firmę. Szukali jakiś czas temu w internecie właśnie nowego pracownika na posadę Operator profilarki. No i liczę, że ktoś coś mi o tej pracy napisze. Najbardziej interesuje mnie, rekrutacja. Czy jednym z etapów tej rekrutacji jest jakiś dzień próbny w firmie? I jeśli jest, to czy płacą za niego?

Konrad

obsługa poniżej poziomu . Pani w biurze przyjmując zamówienia wydaje się że jest tam za karę. Nie dziwię się że ludzie odchodzą stamtąd. Pani w zamówieniach nie rozumie, że zadowolony klient przyciagnie 10 , rozczarowany zniechęci 100. Ale to być może widza nie do przyswojenia dla pani z zamówień. Droga pani to pani jest dla klientów a nie odwrotnie. Swoje problemy życiowe proszę zostawić w domu a nie przenosić do pracy .' Dla mnie niedopuszczalne i tyle

przedstawiciel

constraco beznadziejna firma zaprasza na rozmowę aż do gdańska 200 km naciągają na paliwo

Zuzanna
@przedstawiciel

A nie ma wcale opcji rozmowy zdalnej? W sensie jak się kandydat pyta, czy jest opcja rozmowy online, to firma się nie zgadza? Czy jak?

Czy w Constraco Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Więcej grzechów nie pamietam

Nie żadnych paczek

Były już

Unikać jak ognia tej firmy ,produkcję traktują jak G... . Nie zarobisz , morale niskie , fałsz przełożonego

Były

Specyficzna firma i specyficzny kierownik z nastrojami jak kobieta w okresie. Kasa na przeżycie jest ale nic po za tym.

Mateusz

Wiecie czy firm prowadzi aktualnie rekrutacje i jak ona przebiega?

Do jonasza : No cóż w ostatnim czasie nie ma miesiąca w którym ktoś by się nie zwalniał z tej firmy. Nastroje na produkcji gorszę być nie mogą. Kierownik nie potrafi lub nie chcę zaoferować godziwej stawki. Sam ma ciepłą posadę ale o swoich pracowników zadbać nie potrafi. (usunięte przez administratora) Jeżeli kandydujesz do tej firmy to zapomni o uczciwej kasie - nawet na urlop nie pozwolą Ci pójść w sezonie wakacyjnym bo nie ma komu tu pracować. Odradzam

Jonasz

No cóż każdy zarabia tyle na ile zapracuje i o ile potrafi pracować. Dla mnie dobre miejsce więc polecam.

To na co możesz liczyć to prawie najniższa krajowa na dziale produkcji(??? serio). Na produkcji gdy potrzeba niezbędnych rzeczy niemozesz liczyć na kierownika, musisz polegać na sobie, powie Ci z koszty, niemozemy tego kupić, poradzić sobie sam. Najpotrzebniejsze rzeczy nie są kupowane, bo koszty są jak wiadomo na pierwszym miejscu. Kierownik nieustanie patrzy na kamerach co robi produkcja i nieustanie przyczepia się do każdej pierdoły. Trochę jak w obozie koncentracyjnym. Pewnego dnia może się zdziwić, z nie będzie miał kto pracować, podobno w Lidlu zarabiają więcej. Na stanowisku działu handlowego stoi Sympatyczny Kierownik, który przybija piątki z każdym pracownikiem. Z relacji przedstawicieli płaca na poziomie prawie najniższej krajowej a premia u ludzi, którzy pracują w sprzedaży ?! Jak ktoś napisał u góry zależy tylko i wyłącznie od (usunięte przez administratora) Prezes. (usunięte przez administratora) Z całego serca odradzam pracy w tej firmie, a jeżeli zdecydujesz się na rekrutacje dopytaj o wszystko i wtedy zrozumiesz do jak (usunięte przez administratora)stuktury kandydujesz.

A.B. produkcja
@pracownik

Nie zgadzam się z opinią przedstawioną przez Pana, a byłego pracownika działu handlowego. W przypadku dalszych szkalujących moją osobę opinii będę zmuszony wystąpić z powództwem przeciw Panu na drogę sądową. A.B.

Romek

@pracownik Zawsze uważam, że trzeba dobrze robić swoje ,a nie będzie powodu do obserwacji innych.

Bóg

Nie polecam pracy w tej firmie. Podstawa na jaką możesz liczyć to (usunięte przez administratora)na początek i to tyle jeżeli chodzi o finanse. Premia to już tylko jak się zechcę. Nawet jeżeli doprowadziłeś do sprzedaży szefostwo może dojść do wniosku, że Ci nie zapłaci a ty nie możesz z tym nic zrobić bo nie masz nic na piśmie jeżeli chodzi o premie . Przy tej sytuacji na rynku pracy szkoda czasu na taką firmę.

admin

Jak układała się Wam współpraca z kolegami z pracy, z szefem w firmie CONSTRACO Sp. z o. o. ? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Constraco Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Constraco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Constraco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Constraco Sp. z o.o.?

Constraco Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Bysewska 47
    80-298 Gdańsk