Opinie o Constraco Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Constraco Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Constraco Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Constraco Sp. z o.o. w Gdańsk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Były

Specyficzna firma i specyficzny kierownik z nastrojami jak kobieta w okresie. Kasa na przeżycie jest ale nic po za tym.

Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Constraco Sp. z o.o.?

Były już Nowy wpis

Unikać jak ognia tej firmy ,produkcję traktują jak G... . Nie zarobisz , morale niskie , fałsz przełożonego

Agnieszka Nowy wpis
@Były już

A praca fizycznie jest trudna? Bo wszyscy jakoś o kiero piszą i słabej kasie, a od tej strony jakoś nikt...

Pytanie Nowy wpis

Czy w Constraco Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Były

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Asystent Projektanta Konstrukcji w firmie Constraco Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista Googe Ads - SEM - ZDALNIE
logo firmy Lektor języka angielskiego oraz Native Speaker
Marcin Szlązak Martin S School
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Constraco Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Mateusz

Wiecie czy firm prowadzi aktualnie rekrutacje i jak ona przebiega?

Do jonasza : No cóż w ostatnim czasie nie ma miesiąca w którym ktoś by się nie zwalniał z tej firmy. Nastroje na produkcji gorszę być nie mogą. Kierownik nie potrafi lub nie chcę zaoferować godziwej stawki. Sam ma ciepłą posadę ale o swoich pracowników zadbać nie potrafi. (usunięte przez administratora) Jeżeli kandydujesz do tej firmy to zapomni o uczciwej kasie - nawet na urlop nie pozwolą Ci pójść w sezonie wakacyjnym bo nie ma komu tu pracować. Odradzam

Jonasz

No cóż każdy zarabia tyle na ile zapracuje i o ile potrafi pracować. Dla mnie dobre miejsce więc polecam.

To na co możesz liczyć to prawie najniższa krajowa na dziale produkcji(??? serio). Na produkcji gdy potrzeba niezbędnych rzeczy niemozesz liczyć na kierownika, musisz polegać na sobie, powie Ci z koszty, niemozemy tego kupić, poradzić sobie sam. Najpotrzebniejsze rzeczy nie są kupowane, bo koszty są jak wiadomo na pierwszym miejscu. Kierownik nieustanie patrzy na kamerach co robi produkcja i nieustanie przyczepia się do każdej pierdoły. Trochę jak w obozie koncentracyjnym. Pewnego dnia może się zdziwić, z nie będzie miał kto pracować, podobno w Lidlu zarabiają więcej. Na stanowisku działu handlowego stoi Sympatyczny Kierownik, który przybija piątki z każdym pracownikiem. Z relacji przedstawicieli płaca na poziomie prawie najniższej krajowej a premia u ludzi, którzy pracują w sprzedaży ?! Jak ktoś napisał u góry zależy tylko i wyłącznie od (usunięte przez administratora) Prezes. (usunięte przez administratora) Z całego serca odradzam pracy w tej firmie, a jeżeli zdecydujesz się na rekrutacje dopytaj o wszystko i wtedy zrozumiesz do jak (usunięte przez administratora)stuktury kandydujesz.

A.B. produkcja
@pracownik

Nie zgadzam się z opinią przedstawioną przez Pana, a byłego pracownika działu handlowego. W przypadku dalszych szkalujących moją osobę opinii będę zmuszony wystąpić z powództwem przeciw Panu na drogę sądową. A.B.

Romek

@pracownik Zawsze uważam, że trzeba dobrze robić swoje ,a nie będzie powodu do obserwacji innych.

Bóg
 Rekomendacja

Nie polecam pracy w tej firmie. Podstawa na jaką możesz liczyć to (usunięte przez administratora)na początek i to tyle jeżeli chodzi o finanse. Premia to już tylko jak się zechcę. Nawet jeżeli doprowadziłeś do sprzedaży szefostwo może dojść do wniosku, że Ci nie zapłaci a ty nie możesz z tym nic zrobić bo nie masz nic na piśmie jeżeli chodzi o premie . Przy tej sytuacji na rynku pracy szkoda czasu na taką firmę.

Jak układała się Wam współpraca z kolegami z pracy, z szefem w firmie CONSTRACO Sp. z o. o. ? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Constraco Sp. z o.o. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Constraco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Constraco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Constraco Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bysewska 47
    80-298 Gdańsk
  • NIP: 9570984601 KRS: 0000294306

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Constraco Sp. z o.o.