Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa

Gdańsk

Opinie o Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa

byly

wymagania bardzo duze pensja tragiczna brak perspektyw na awans i podniesienie kwaqlifikacji nie polecam z calego serca

Maćko

Od czasu Nowego Prezesa odeszła cała kadra zarządzająca Mówią że to jego wina. U nas na produkcji słabo płaci. Firma obstawiona rodzińą ato podobno najgorsze.

nicl

placa tragiczna zarobki najnizsza krajowa wymagania bardzo duze brak perspektyw awansu jak dla kogos kto rozpoczyna prace to jakie mozliwosci nauki ,ale wymagaja duzego doswiadczenia zawodowego ,placa bardzo malo ,raczej nie polecam

matiś

fakt pracowałem tam krótko - zaściankowa firma - prezesi z kompleksami, wnikają w prywatne sprawy pracownicze, ocierają się o mobbing, od koleżanek słyszę że premi nie płacą, coraz gorzej.

Jola

Brak perspektyw. Kiepska atmosfera po zmianie warty. Nowy prezes nie umie zarządzać stosuje mobbing. Prowadzi procesy sadowe z pracownikami. Zarobki na początek nie sa tragiczne jakies 2-3 brutto ale po pół roku ludzie idą do intela sabura i innych firm.

ja

Zarobki jakie Simex proponuje we wszystkich działach oscylują w granicach 3/5 średniej krajowej (brutto). Zdecydujesz sam/sama.

ja

Klimat w pracy ok - chociaż to zależy od działu w którym się pracuje. Jak na początki kariery zawodowej polecam. Jeżeli chodzi o zarobki to są bardzo niskie...brak perspektywy ich zwiększenia nawet w dłuższym okresie czasu.

Zostaw opinię o Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa