Opinie o Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa w Gdańsk

Rafał

Atmosfera w firmie jest straszna. Zachowanie kierowniczki działu magazyn i kierownika produkcji osiągnął poziom rynsztoku. Bluzgi, wyzwiska, obgadywanie, manipulacja to tak w skrócie. Postępowanie dyscyplinarne w tej firmie nie istnieje.Pracuje ponad 20 lat i nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim podejściem i atmosferą. Wiele osób twierdzi że takie rzeczy dzieją się w każdym zakładzie pracy otóż nie. Warto szukać, zmieniać i walczyć a nie znosić upokorzenia z opuszczoną głowa. Odejście z tej firmy było najlepsza decyzją i nie mam pojęcia jak wytrzymałem tam ponad rok. Wynagrodzenie na czas to jedyna dobra rzecz jaka przychodzi mi do głowy.

Nie zgadzam się z opinią wystawioną przez byłego kolegę Rafała. Atmosfera w pracy jest normalna. Nikt nikogo nie obraża, nie poniża, nie wyzywa. Nie wiem skąd taka frustracja u kolegi, ale z tego co mi wiadomo to był On skonfliktowany z kierownictwem za nieprzestrzeganie przepisów antycovidowych. Zamiast cieszyć się z tego, że szef jest w porządku i nie wyrzucił Go z pracy za niesubordynację to na koniec kolega postanowił oczernić firmę i jego pracowników. W SIMEX pracuje sporo osób z kilkunastoletnim stażem co jest najlepszym dowodem na to, że jest to przyjazna firma dla pracowników.

Pracownik Nowy wpis

Rafał Nowy wpis
@Pracownik

Skąd wiesz o moim konflikcie z kierownictwem?? Skoro piszesz, że z "tego co Ci wiadomo" To pięknie pokazuje atmosferę o której jak sam piszesz Ci się podoba.Skoro coś usłyszałeś na mój temat pewnie na schodach albo w ubikacji i oczywiście nawet nie przyszło Ci do głowy aby dowiedzieć się czy to prawda a mimo to opisujesz sprawę na forum publicznym. Robisz to anonimowo, nastawiasz inne osoby przeciwko mnie. Zastanawiam się dla czego wogóle zabierasz głos.Nawet zabrakło Ci odwagi na podpisanie się imieniem czy wysłuchaniem tego co ja mam do powiedzenia. Około roku raportowalem takie zachowania do mojego kierownika który nic z tym nie zrobił. Dopiero jak złożyłem wypowiedzenie i na własną rękę doprowadziłem do konfrontacji. Wszystko co napisałem w opinii powiedziałem na spotkaniu z Prezesem firmy Simex. Także może idź do Niego i zapytaj. Biorę pełna odpowiedzialność i nawet jestem w stanie to udowodnić. Mam takie zajścia nagrane na telefonie. Może trzeba to udostępnić w mediach społecznościowy aby takie ludki jak Ty w końcu poniosły konsekwencję.

Rafał Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis
@Rafał

Poszukujący pracy
Kandydat

Co możecie powiedzieć o pracy w Simex? Jakie są wady i zalety pracy w tej firmie?

...
@Poszukujący pracy

To zależy na jakim dziale

Zainteresowany
@...

Pracownik obsługi Technicznej- Jaki klimat na stanowisku? wynagrodzenie dalej takie beznadziejne jak w starszych komentarzach?

prad
@Zainteresowany

Niestety tak beznadzieja

Kasia
Kandydat

Jak wygląda praca na stanowisku sekretarki i jakie wynagrodzenie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiecie może, czy w Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa szukają chętnych na staż?

Tak jak w większości firm, mobing, mobing i mobing, prezes ogólnie dobry gość ale nic z tego sobie nie robi. Kierwnicy na niektórych działach to głęboką komuna, poziom (usunięte przez administratora).

Franciszek

Żadnych nowych wpisów w tym wątku, aż zaczynam się zastanawiać z jakiego to powodu? Czyżby pracodawca ten był tak dobry na rynku pracy, że nie ma nawet o czym pisać? Tak mam to rozumieć?

Jeremi

Tak spokojnie na forum czy to znaczy, że jest dobrze i brakuje chętnych do zostawiania opinii o pracy?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa?

Szef

Na jakie stanowisko

Wypłacają dodatkowe nagrody w Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa?

byly
@Pytanie

jak sam sobie wyplacisz to masz

Marta

Czy to prawda ze to fajne miejsce dla nowych ludzi którzy dopiero zaczynaja ?

Jak długo trwa proces awansu w Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa?

Nieznajoma
@Pytanie

Bardzo długo, chyba, że jesteś kimś z rodziny. Niestety tylko nieliczni są doceniani.

S.B.D.

była 25.04.2018 13:26 - sytuacja życiowa mówisz...., atmosfera.... firma naszpikowana rodziną - to normalka, ale muszę uważać na każdy ruch - bo jak za dużo powiesz - koniec z tobą. Kamery niepotrzebne :))) Kasa faktycznie poniżej średniej krajowej 3/5, 4/5.

Joanna

@była, możesz zdradzić, czym się zajmowałaś w firmie? Co oznacza dla Ciebie fajna atmosfera? Może pracodawca zapewniał wyjścia integracyjne i miałaś szansę dobrze się bawić i lepiej poznać innych pracowników? Czy w Simex można było skorzystać z benefitów pozapłacowych?

była

Hej praca ok atmosfera fajna jest sporo młodych ludzi nie ma wyścigu żeby nie sytuacja życiowa i konieczność wyprowadzki z Trójmiasta sama bym pracowała nadal. w kwestii możliwości rozwoju i zarobków wszystko idzie do przodu aktualnie w firmach branżowych to już chyba standard odnoszę się oczywiście do polskich firm średniej wielkości w naszej branży co do korpo ciężko mi się wypowiedzieć ;) Powodzenia

Joanna

Jakie są wasze wrażenia odnośnie pracy w Simex? Czy firma obecnie oferuje wyższe pensje i możliwości rozwoju? Poszukują teraz nowych osób do pracy, ofertę można znaleźć pod tym linkiem: http://www.simex.pl/praca. Ktoś już może aplikował i opowie o swoim pierwszym wrażeniu dotyczącym tego pracodawcy.

byly

wymagania bardzo duze pensja tragiczna brak perspektyw na awans i podniesienie kwaqlifikacji nie polecam z calego serca

nicl

placa tragiczna (usunięte przez administratora) wymagania bardzo duze brak perspektyw awansu jak dla kogos kto rozpoczyna prace to jakie mozliwosci nauki ,ale wymagaja duzego doswiadczenia zawodowego ,placa bardzo malo ,raczej nie polecam

ja

Zarobki jakie Simex proponuje we wszystkich działach oscylują w granicach 3/5 średniej krajowej (brutto). Zdecydujesz sam/sama.

ja

Klimat w pracy ok - chociaż to zależy od działu w którym się pracuje. Jak na początki kariery zawodowej polecam. Jeżeli chodzi o zarobki to są bardzo niskie...brak perspektywy ich zwiększenia nawet w dłuższym okresie czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
Simex Sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa