Opinie o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Firma jest z Warszawy tak?

Alex

Dużo niezgodności od początku. Siedziba miała być w Warszawie przy Jerozolimskich a była daleko w głębokich Markach pod Warszawą. Pani dzwoniąca przedstawiła się jako firma BRB a przychodzimy do TDS Wojno. Ogłoszenie dotyczyło kierowcy a szukają domokrążcy i akwizytora odkurzacza Kirby za grubo ponad (usunięte przez administratora)tyś zł. Rzekomo mają telemarketing umawiający spotkania, ale na moje pytanie jak pozyskuje się klientów, pani odpowiedziała, że przez polecenia od ludzi którym się wciska (robi prezentację) odkurzacz. Ogłoszenie mówiło o widełkach zarobków(usunięte przez administratora)rutto ale (usunięte przez administratora)jest tylko jeśli umowi się i przeprowadzi (usunięte przez administratora)prezentacji miesięcznie (to bardzo dużo biorąc pod uwagę, że szukają domokrążcy). Przy 40 spotkaniach (i tak dużo) jest to już tylko (usunięte przez administratora)brutto. "Rozmowa" rekrutacyjna bardziej przypominała monolog pani która zachwalała ile można zarobić i że "nie szukają cwaniaków". Nie zapytano mnie o żadne moje kompetencje, kwalifikacje, a rozmowy o byciu kierowcą (jak w ogłoszeniu) nie było mowy. Na moją godzinę było umówionych chyba z 5 osób. Dla mnie mało wiarygodna firma, problemy z rzetelnością ogłoszenia i wprowadzanie w błąd już od początku zwiastują problemy. No chyba, że ktoś chce byc akwizytorem domokrążcą...

kpina

Serdecznie radzę osobą które jeszcze nie zaczęły bądź są w trakcie, uciekajcie nawet oknem z tej śmiesznej siedzimy. Na początku będą obiecywać nie wiadomo jaką prace i za wielkie pieniądze a potem będziesz pakowany do busa i wieziony na bloki a tam będziesz pukał do dzwi od domu do domu i nic za to nie zarobisz. Mówią że mają dział marketingu na początku żebyś się nie martwił zleceniami a koniec końców nic nie zarobisz tylko stracisz na czasie i paliwie.

Wilku

Miałem jechać na rozmowę, ale sobie daruje. Coś tu ewidentnie śmierdzi, a żarliwe komentarze właściciela i menagerów są dla mnie wystarczające, że szuka się tam jeleni do akwizycji, a nie pracowników na stanowisko kierowcy :)

Przedstawiciel Handlowy

Podoba mi się sposób rozmowy, bezpośredni i najważniejsze konkretny, bez udawania i owijania w bawelne

Czy się dostane

logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
nitze

pracuje tu 8 miesiecy, praca trudna bo z klientem , zarabiam dobrze j, produk dobry, TO PRACA DLA LUDZI TWARDYCH z pogodnym usposobieniem, cwaniaków usuwa sie sie z pracy, polecam :)

Dobry żart

Ogłoszenie na pracuj.pl to jest dobry żart. Praca nie ma związku z rolą kierowcy. Jako osoba która zmarnowała tam 2 tygodnie wiem jak to wygląda na prawdę. W skrócie - łazisz po domach jako akwizytor i wciskasz ludziom w cholerę drogi odkurzacz. Jeśli szanujesz siebie to nie marnuj swojego czasu na głupkowate spotkania w tej firmie. Możesz tam chodzić 3 miesiące i nie zarobić nic. Od początku będziesz słuchał tylko jak to może być dobrze, że możesz zarobić nawet 12k w miesiąc! Hahah dobre sobie. Pracuje tam paru wyjadaczy którzy mają już jakąś swoją bazę klientów i może są w stanie zarobić ze (usunięte przez administratora)miesięcznie. Generalnie nie polecam nikomu. Ani starym ani młodym. Nie jestem w stanie zrozumieć jak można tam zacząć pracować. Dużo obietnic które na nic się nie przekładają. Powodzenia.

dark

Pracuje tu od pól roku mój brat, paraca dobrze zorganizowana, ale trudna, dlatego sa szkolenia. W poczatkowym okresie brat jęczał, ze cięzko, że zmęczony itp ale wytrzymał i jest git. Teraz ja zacząlem, u8cze sie fachu i pracuje i jest naprawde ostro, padam na dziub ;) ale wiem po co to robie, niedługo wypłyne na spokojne wody i bedzie luz.Zarobki okej ale napracowac sie trza, produkt w porzadku, porzadny.Napisałem, bo tyle tu fejków, ze az strach.Polecam dla mnie w porzo

Jacek

Postaram się krótko ale treściwie. Umowa dla mnie nie jasna nie ma stałej kwoty ,którą to przewiduje umowa o pracę. Wytyczne do prowizji jak na początek mocno przesadzone 60 klientów w miesiącu w innym przypadku cięcia z podstawy. Szukają głupców... Nie uczciwy układ proponują. Umowa o pracę przewiduje stałą podstawę ,a nie jakieś cięcia... Rozmowa kwalifikacyjna-szkoda paliwa na dojazd.

hann
@Jacek

umowa czytelna, jesli masz ją w reku, stary ty sie tu na domniemaniach opierasz i ludziom wode z mozgu robisz. Sprawdz a nie fejkuj BO CI SIE TAK WYDAJE i nie obrazaj inteligencji ludzi , którzy tu uczciwie na chleb zarabiają a nie siedza i bzdety wypisują szukając corac to nowej pracy

hann

podstawa i prowizja do wyboru albo sama wysoka prowizja, produkt bardzo dobry, praca soc wyczerpojąca ale zarobic sie da.Zawsze ba czas wypalty, w pandemii rowniez...a opinie ludzo nie przujetych albo nie dokonca pracowitych miedzy baki sobie włóżcie.Jak jestes tylko roszczeniowiec to idz do biedry(zpełnym szacunkiem) tam Cie ustawia...Emilka a Ty tu i pazdzierniku, i w czerwcu i w zeszlym roku tu piszesz..pracujesz tu, czy ciągle chcesz sie dowiedziec jak sie tu pracuje...bo głównie od paru miesiecy pytasz o rozne rzeczy

Sami Oceńcie

Nie jasne warunki i dużo nie domówień... Stała kwota (usunięte przez administratora)NETTO (Sam sobie odprowadzaj dochodowe i ubezpieczenia) to jest ta realna podstawa, oferują (usunięte przez administratora)przy 60 spotkaniach na msc (Nie widziałem żeby ktokolwiek tyle zrobił przez czas jaki tam byłem), prowizja za każdą sprzedaż, jednak jest ich mało ciężko losowej osobie sprzedać sprzęt do czyszczenia za grube pieniądze. Oferowali służbowy samochód kartę paliwową itd, co się okazuje w praktyce? Jedź sobie swoim i zapłacimy ci trochę co tydzień za ilość spotkań, w praktyce pokrywało maksymalnie 1/3 kosztów paliwa. Jak wygląda praca? Codziennie Pon-Sob rano organizowane są panele, około godzina-2 chwalenia się każdą sprzedażą i "poprawiania umiejętności sprzedaży" obecność oczywiście obowiązkowa heh. Poźniej wyjazd w miasto i pukanie do każdych drzwi oferowania pokazów i tak w kółko. Ogólnie ludzie bardzo przyjaźni atmosfera też bez zarzutów chociaż często na pokaz. Jeżeli komuś odpowiada taki model pracy to czemu nie moim zdaniem pracowanie po +/- 10 godzin 6 dni w tygodniu za realnie(usunięte przez administratora) (jeżeli uda się sprzedać chociaż te 2 maszyny) to kpina. Podsumowując praca dobra dla ludzi bez doświadczenia w handlu jako miejsce gdzie posiedzisz rok zdobędziesz doświadczenie i pójdziesz dalej.

@Sami Oceńcie

Dzięki za wyczerpującą opinię o TDS Wojno. Widzę, że warunki przedstawione na rozmowie rozmijają się z tym, co w rzeczywistości. Napisałeś o pracy sześć dni w tygodniu. Czy zawsze pracuje się w soboty? Co ze świętami?

Sami Oceńcie
@Emilia

Z tego co pamiętam soboty odchodziły tylko dla osób które studiowały w innym wypadku są obowiązkowe. Na szczęście nie są potworami i święta były wolne

dobij mnie jeszcze
@Sami Oceńcie

ja uważam że firma jest ok, proponuje (usunięte przez administratora)brutto, praca od poniedziałku do piątku po 8 h posiadam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności czyli podatek i składki z ich strony to tylko (usunięte przez administratora) zatem w całości wiec wychodzi (usunięte przez administratora)netto na rękę moim zdaniem to jest uczciwa firma.

Wiktor

nigdy nie odzywam sie w takich miejscach, ale chyba czas, zebym sie odezwał. Pracuje tu niecałe pół roku.Wypłata ZAWSZE na czas ( dla mnie zawsze to miało znaczenie) zarobiam dobrze, fajny klimacik w pracy, praca z dobrym produktem, duzo szkoleń(za granicą tez), wiem, wiem wygląda jak laurka ale ja naprawde jestem człowiekiem, który pracuje tylko tam gdzie mu dobrze.Jedyny mankament to to, ze czasem bardzo jestesm zmęczony :)) W poniiedziałek na rozmowe przychodzi moj brat. Pozdrawiam

Arth

Własnie wróciłem z Anglii, i wróciłem znowu do tds, dlaczego, bo jest dobry produkt, zajefajna atmosfera i dobrze mozna zarobic, wada...zeby dobrze zarobic trzeba intensywnie popracowac, równiez w sobote

Greg

Zrezygnowałem przed rozmową kwalifikacyjną. Może szkoda...czasu, paliwa? Pachnie to marketingiem bezpośrednim. To nie dla mnie.

ella
@Greg

gratuluje pszeszywającej wiedzy, nie pojechałem ale wiem...ja w odróżnieniu do ciebie Greg byłam i wiem :) Twoja wszechwiedza jest (usunięte przez administratora):)))

TDS WOJNO - kirby POLKSA

Ludzie tak ciezko "wygooglowac" sobie? TDS a to inna 'pod firma' ktora jest zwiazana z kirby. Nalazic sie pokazac uprac i na swieta ktos ma posprzatane za free a Wy nic nie zarobicie

@TDS WOJNO - kirby POLKSA

Niestety, trochę chaotyczny jest Twój komentarz, a przez to nie do końca zrozumiały. Wątek ten dotyczy firmy TDS Wojno, która zajmuje się zakupami oraz sprzedażą detaliczną. Pracowałeś tam kiedyś?

Jan 88
@TDS WOJNO - kirby POLKSA

wirtuoz wujka goo, jeszcze trzeba zasiegnąć prawdziwej opini, na żywo...służę, pracuje tu 12 lat, skąd u Ciebie taka wiedza, co ...nie przyjeli, przykre

Czytam i czytam te wasze opinie i nie wiem co myśleć...? Dziś o g.10:29 zadzwoniła do mnie Pani z TDS Wojno, (tak na prawdę nie rozmawiając ze mną, nie informując o co chodzi, jakie stanowisko pracy itd.)poinformowała, cyt.:"dziś, g.12:00 spotkanie w sprawie pracy, proszę zapisać adres". Jak dla mnie już taka forma "zaproszenia" na rozmowę o pracę już jest podejrzana a o samej firmie nie wiele można znaleźć w internecie. Nie znam zupełnie tej firmy dlatego nie mogę wyrazić zdania o niej. Wyrażam jedynie własne odczucia po telefonie sprzed kilku minut. Może ktoś wypowiedzieć się konkretnie o firmie, jakie stanowiska pracy oferują?

@Paweł

cd... Nie pojechałem na spotkanie. I jakoś nikt do mnie nie zadzwonił z zapytaniem, dlaczego nie dotarłem. A wydawało mi się, że "firma padnie" jeżeli nie pojawię się na spotkaniu. Widać różnymi sposobami próbują zwabić naiwnych bezrobotnych w sidła.

@Paweł

@Paweł A czy Ty poinformowałeś TDS Wojno, że nie dotrzesz na rozmowę? Myślę, że żadna firma nie ma obowiązku meldować się z zapytaniem przyszłym pracownikom ,czy stawią się na rozmowie rekrutacyjnej czy też nie. Jest tu ktoś z obecnie zatrudnionych w tej firmie, kto podzieli się informacjami o warunkach pracy tam?

Hawker
@Emilia

A spróbuj do nich zadzwonić, to skrzynka z pocztą głosową jest pełna. Co to za pracodawca, który nie informuje, gdzie jest spotkanie, tylko na jaką godzinę. Jak zapytałem o siedzibę firmy, to mówili, że gdzieś w Markach (Niedaleko Warszawy). Na stronie pracuj.pl dopiero znalazłem ich ulicę, ale potem coś zaczęło się nie zgadzać. Marki a Warszawa to różnica. Nie powiedzieli, w którym miejscu, więc nie pojechałem.

Jan 88
@Paweł

no gwiazda, nie zadzwonili, o boze

Karol

(usunięte przez administratora), ja tu pracuje 3 miesiące i powiem, ze pracuje sie tu bardzo, potwierdzam, bardzo intenstywnie, ale za to niezle zarabiam. Przez ten pierwszy okres cały czas byłem pod opieką managera, który mi pomagał teraz od grudnia zaczynam byc solistą i umawia mnie telemarketing, mam podejrzenie, Ze (usunięte przez administratora)nie jesteś (usunięte przez administratora)bo u nas nie ma kobiet tylko jesteś bardzo knkretną osobą, o imieniu Arek i zostałeś wyrzucony od nas za nieucziwe traktowanie klienta, stary daj spokój to zenujace

Helenka

(usunięte przez administratora) Oferta pracy, rozmowa rekrutacyjna i szkolenie w zupełności mijają się z prawdą. Praca handlowca, a według ogłoszenia kierowcy kat. B polega na chodzeniu od drzwi do drzwi i probowaniu umówienia się na prezentację odkurzacza za 11 tysięcy. Wymagają 60 spotkań w miesiącu aby zarobić niespełna (usunięte przez administratora)podstawy, żaden handlowiec nie robi nawet 40 spotkań, więc wtedy ucinają podstawę. Można pracować na samych prowizjach za sprzedaż - sprzedasz 3 odkurzacze masz (usunięte przez administratora)zł... i to tyle. Grupy szkoleniowe kilkuosobowe po kilku dniach są tylko wspomnieniem albo zostaje max 1 osoba. Szkoda czasu na nich...

Waldi

Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi. Warto skupić się na meritum czyli dostaniu się do dobrej pracy.

Emilia

@Mała020 dziękuję za Twoją wypowiedź. A czy możesz napisać jakie warunki zatrudnienia Ci zaproponowano? Z TDS Wojno współpracuje się w oparciu o umowę o pracę czy B2B? Taka informacja na pewno będzie cenna dla osób, które są zainteresowane pracą w tej firmie.

Witold

TDS Wojno to firma z opinią dobrego pracodawcy i nic dziwnego, że rzadko tu piszecie

Zostaw merytoryczną opinię o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Marki

• Jak się pracuje w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 139 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.6/5 Na podstawie 272 ocen.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ