Opinie o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Emilia

@Maciek dawno temu tam pracowałeś? Jak wtedy wyglądały kwestie szkoleń i podnoszenia kwalifikacji pracowników? Można w TDS Wojno liczyć na awans i rozwój kariery? Jak wyglądały relacje pracowników i przełożonych? Takie informacje pomogą osobom zainteresowanym podjąć decyzję czy wysłać tam swoje cv.

@Emilia

Z tego co pamiętam to parę razy mówili o awansie i karierze...

Emilia

@Mała020, mogłabyś napisać jak przebiegła Twoja rozmowa o pracę? O co Cię pytali, jakich kwalifikacji wymagali? Czy byłaś zadowolona z warunków jakie Ci zaproponowano? Napisz bliżej, czy prócz wynagrodzenia pracodawca proponuje dodatki takie jak premie, szkolenia zawodowe, pakiet socjalny? @Jasiek, czy Ty też będziesz aplikował? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii.

Johana
@Emilia

Na rozmowie pytają o doświadczenie w sprzedaży, co Cię motywuje do pracy itp. Oprócz wynagrodzenia masz premię za każdą sprzedaż i cykliczne szkolenia. Ogólnie atmosfera pracy fajna, ludzie i właściciele sympatyczni, warto :)

@Emilia

Owszem. Z tego co pamiętam to pytali o doświadczenia z innych prac, co lubię, hobby itp. Nie była to sztywna rozmowa tylko taka na luzie :). Jest jakaś podstawa, spora prowizja i podobno konkursy jakieś organizują pracownikom.

Olek

Na jaką umowę można liczyć? Czy coś z socjalu macie?

Maciek
@Olek

Kiedyś była umowa o pracę, teraz nie wiem. Polecam tą firmę, fajnie było tam pracować, atmosfera jest naprawdę super.

Mała020

Bylam wlasnie na rozmowie o prace. Nawet fajne warunki jak na poczatek powie ktos cos o tej firmie? Aktualne opinie mnie interesuja. Widzialam sympatyczni ludzie tam byli czekam na informacje.

Johana
@Mała020

Pracowałam tam kiedyś i naprawdę polecam. Można się bardzo dużo nauczyć z zakresu sprzedaży. Zarobki uczciwe, a biorąc pod uwagę polskie realia to są naprawdę bardzo dobre. Ludzie, z którymi pracowałam byli naprawdę fajni. Każdy się wspierał i pomagał.

Przedstawiciel Handlowy

Podoba mi się sposób rozmowy, bezpośredni i najważniejsze konkretny, bez udawania i owijania w bawelne

Czy się dostane

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Jasiek

Zastanawiająca jest ta cisza, firma normalnie działa?

Miron

Czym jest spowodowana ta cisza na wątku? Szkoda, chciałbym tu pracować.

gość

dzięki za opinie, były bardzo pomocne, dzięki wam zaoszczędziłem czas

gość

dzięki za opinie, były bardzo pomocne, dzięki wam zaoszczędziłem czas

bheata

umowa o współpracę? trochę już żyję na tym świecie ale pierwszy raz słyszę o takiej formie kontraktu - czy mógłbyś proszę napisac dokładniej na czym ona polega?

dffvdfv

Kto chcę normalnie zarabiać to nie polecam pracy w tej firmie. Podstawa jest nie osiagalna chyba że chcesz pracowac 6 dni w tyg od 11-23. A umowa to umowa o współprace , a nie nawet zlecenie. Dopiero jak cos sprzedaż to zaczyna dzialać.

Nowa

A w którym punkcie byłeś/as? Ja starałam się o pracę tam, mam mieć szkolenie i spotkania umówione przez telemarketing.

abcd

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.Na początku zwabili mnie wysoką podstawą w wysokości (usunięte przez administratora)zł,oczywiście można tyle zarobić,jeżeli w ciągu miesiąca odbędzie się 60 pokazów.Spotkania umawia się sameu chodząc po blokach i domach,aby pokaz został zaliczony musimy znaleźć klienta w wieku 30-60 lat,posiadajacego stałe źródło dochodu.Jeżeli odbędzie się poniżej 40 spotkań nie otrzymuje się żadnych pieniędzy.W firmie powiedziano mi,że takie spotkania umawiane są przez telemarketerów,jednakże okzało się to kłamstwem. Pracownikom pierze się mózgi na tzw.mittingach.Prezes mówi min.żeby nie słuchać się doradzów odradzających pracę w firmie.Pracownicy są zmanipulowani,kiedy pytałem ich o to jak wyglądają realia pracy w TDS każdy kłamał,dlatego lepiej tam nie idzie.Nie dajcie się zwabić wysokimi zarobkami i wycieczkami.

kikier

(usunięte przez administratora)ziko na rękę plus prowizja. 3 miechy próbne na zleceniu, jak się sprawdzisz to może o pracę. Pójdz na rozmowę to przekonasz się o co biega. Sporo chętnych dzwonią do wszystkich. Ogólnie(usunięte przez administratora)nie urywa.

toma toma

tak, tylko zauwazcie jeszcze czym ta firma się zajmuje, generalnie to chyab jedza do kleintów i pokazują im prezentacje produktów tych szczotek czy odkurzczy czy innych maszyn czyszczących, a nie wiem czy mają jakieś sklepu stacjonalrne, więc tutaj i sprzedaż będzie inna też pamiętajcie o tym przy aplikacji.

Kortn

Wiesz, na dobrą sprawę w naszym kraju niewiele jest osób, które lubią swoją pracę i nie widzą w niej choćby najmniejszej skazy. Zawsze znajdzie się ktoś, kto uważa, że praca jest kiepska bo to to i to. Swoją drogą zwykle są powody do takiego szemrania, ale czy warto? Pracodawcy raczej średnio dbają o potrzeby pracowników, w TDS to samo?

Wlasnie zadzwoniono do mnie z zaproszeniem na rozmowe kwalifikacyjna...Poczytalam opinie i troche się wystraszylam-w ogloszeniu bylo napisane o przedstawicielu handlowym i 2000podstawy plus premia...Może mi ktoś powiedziec ile w tym jest prawdy ( mam na mysli zarobki) i czy praca faktycznie polega na chodzeniu \"od domu do domu\" i wciskaniu odkurzaczy?

Ktoś, kto wie o czym pisze

Nie macie pojęcia o czym piszecie. Osoby, które tu się wypowiadają nie są gotowe na pracę jako przedtawiciel handlowy, bo każda praca na tym stanowisku jest dla nich akwizycją. Własnego samochodu mieć nie trzeba, prawo jazdy mile widziane, ale nie jest niezbędne. Firma ma własne samochody i kierowców, więc pracownicy na deskorolce, ani na hulajnodze, ani taksówką jeździć nie muszą.

ducat

Witam.Też chętnie bym się dowiedział co przemawia ZA a co Przeciw pracy w tej firmie,jeżeli jest tu ktoś z obecnych lub byłych pracowników tej firmy to bardzo proszę o wypowiedź.Pozdrawiam

xxx

to w koncu jak tojest z ta prac?

xxx

ludzie ale wy głupoty gadacie !!!!!!!!!! wy to się do zadnej pracy nie nadajecie !!!!! zal az mi was jak czytam to co piszecie najlepiej to siedziec w necie i obsmarowywac innych a tylka nawet na rozmowe nie ruszyc !! jak ja czasem patrzylem na ludzi ktorzy przychodza na rozmowe to az smiech na sali hehehe w adidasach najlepiej i dresie nie rozumiem skoro tam nie pracujecie to po co wy to wszystko wypisujecie, najlepiej idzcie na kase do carrefoura bo tylko sie tam nadajecie

Zostaw merytoryczną opinię o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Marki

• Jak się pracuje w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 139 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.6/5 Na podstawie 272 ocen.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ