Opinie o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Prawdziwa opinia

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej, kolejka 10 osób jak do lekarza, biorą każdego jak leci co już mi się nie spodobało. Przedarłem się przez tłok do ciasnego pomieszczenia, biuro nie wyglądało jakoś super. Rozmowa z kobietą rekruterka trwała 3min i była nieprofesjonalna. Nie pytała o żadne kompetencje, zadawała głupie pytania typu jaki masz znak zodiaku, tanie teksty typu 'widze sukces i ogień w twoich oczach'. Nie było czasu na zadawanie pytań z mojej strony, dowiedziałem się tylko że praca polega na chodzeniu po ludziach i wciskaniu odkurzaczy, wynagrodzenie prowizyjne, że wszystkiego dowiem się jeśli dojdę do drugiego etapu. Zostałem zaproszony na kolejną rozmowę ale odpuściłem, nie warto. Zwróćcie uwagę na kupione opinie, wszytskie dodane tego samego dnia.. raczej odradzam.

Jest normalnie podstawa 5 koła i prowizja

Właśnie też czytam to ogłoszenie dla przedstawiciela i zastanawiam się co z tą kasą, bo stawka 16k jest bardzo kusząca. Jeśli rzeczywiście udaje się tyle zarobić to ja od razu wysyłam aplikację :) Nie bardzo rozumiem co oznacza wymagana asertywność.... Chodzi o odpowiednie relacje z klientami?

Gilbert Nowy wpis

Oferują pracę przedstawiciela handlowego która okazuje się byciem domokrążcą, pierwsze 3 dyniowe szkolenia są bezpłatne w następnym etapie szkolenia trzeba dzwonić do znajomych i rodziny by zorganizować prezentacje sprzętu u nich w domu, od każdego spotkania szkoleniowego obiecują 50zł netto, dopiero po okresie szkoleniowym dochodzi do podpisania umowy o współpracę, w której okazuje się, że pieniądze za przeprowadzone spotkania szkoleniowe wypłacane są po przepracowanym (na umowie) miesiącu, a dni przepracowane NA CZARNO są bezpłatne. Samochód służbowy oferują dopiero po 3 miesiącach, a mi za zużycie prywatnego paliwa w czasie szkoleń pieniędzy nie zwrócili. Nie polecam

Przeglądając oferty trafiłem na tę firmę, zainteresowała mnie rekrutacja na przedstawiciela handlowego. Firma podaje, że można zarobić 7000-16000 brutto, z czego 7000 to podstawa, a reszta prowizja. Ten górny próg jest realny do osiągnięcia? Nie ukrywam, że jestem ciekawy czy komuś się udało. :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Przedstawiciel Handlowy

Podoba mi się sposób rozmowy, bezpośredni i najważniejsze konkretny, bez udawania i owijania w bawelne

Czy się dostane

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Stefan Waszczykowski

Strata czasu, naciągacze i nic więcej. Nie polecam

Karo

Podstawa plus prowizja, wczoraj była znaczna podwyżka???? telemarketing umawia spotkania- piszę to tu żeby ktoś zainteresowy wiedział jak jest naprawdę z ust pracownika a nie osoby, która tu nie pracuje, zamierzam tu cały czas pracowac

@Karo

A ile Ci dali? Czytałam, że 5k + prowizja, to stawka faktyczna? Jesteś zadowolona z atmosfery?

Banu

Przyszedłem tu niecalny miesiąc temu, naczytałem się opini i nie byłem dobrze nastawiony, pracuje i mam zamiar pracować, nie wiem jak ktoś, kto tu nie pracuje może pisać takie bzdury np., że niea podstawy: JEST???? praca. ludźmi, (usunięte przez administratora)ta ekipa czasem trudno na początku, ale zostaje, wbijaj czlowieku

Pablo
@Banu

Dalej rano śpiewacie piosenkę Kirby w mojej głowie, Kirby w moich myślach, Kirby w moim sercu? :-) Pracowałem tam jakiś czas temu, niezłe pranie mózgu. Podstawa była, owszem, jak sobie umówiłeś i zrobiłeś 60 spotkań sprzedażowych w miesiącu, czego nikt nie był w stanie wykonać. Więc zostawała tylko prowizja, jak nie sprzedałeś to nie zarobiłeś.

Julka
@Pablo

Czyli jak się nie wykona tej liczby spotkań to nie ma podstawowej pensji? A jak z tą prowizją, duże to kwoty mogą być jak ktoś w miarę dobrze sprzedaje?

Batman

Praca konkretna, zdumiewający produkt, świetne szkolenia, naprawdę świetne( nawet z mowy ciała) , podstawa pięć koła i prowizja

@Batman

Szkolenia o których piszesz dotyczą szkolenia wprowadzającego pracownika do firmy czy to temat rozwojowy dla już zatrudnionych ludzi? W zamian za takie szkolenia są lojalki dla pracowników? Jak to wygląda w praktyce? Do podstawy 5 tyś jeszcze dochodzą premie?

@Batman

Świetna robota, nikomu niczego nie wciskasz, produkt meerega podstawa 5 koła plus prowizja, dużo szkoleń w tym za granicą, atomsfera ideal????

Marcela
@Alfa

A ta prowizja ile konkretnie wychodzi miesięcznie? Ile trwają szkolenia za granicą, wszystkie koszty pokrywa pracodawca? No i jeśli już zdarzy się taki wyjazd to jest trochę czasu wolnego na zwiedzanie?

Prawdziwa opinia

Emilia
@Prawdziwa opinia

Faktycznie dziwnie poprowadzona rozmowa. Czyli nie ma żadnej podstawy tyko sama prowizja od sprzedanych odkurzaczy? Jak nic się nie uda sprzedać to chodzenie po ludziach za free? A umowę jakąś dawali czy tylko B2B?

Były
@Emilia

Tak bez prowizji nic nie zarobisz.

@Emilia

normalnie jest podstawa i jest prowizja, nie wiem skad ten gosciu ma takie info, rekruerka na tym etapie daje obraz pracy i te osoby, które ją interesują zaprasza na seminraium, które jest spactrum na temat pracy, wiec sadze, ze gosciu nie zostal zaproszony stad te banialuki

Po rozmowie
@Prawdziwa opinia

Zgadza się. Rozmowa pięć minut. Byłem umówiony na godzinę chyba jak pozostałe 10 osób, które czekały ze mną.

Sebastian
@Po rozmowie

Byłeś na drugim etapie, bo podobno wtedy przedstawiają warunki współpracy? Napisali, że oprócz prowizji jest też podstawa, tylko jaka?

Jest normalnie podstawa 5 koła i prowizja

Katarzyna

Mąż szuka pracy jako kierowca. W ogłoszeniu, które było dodane już jakiś czas temu była informacja o zarobkach 4000zł brutto plus prowizja. Jak na chwile obecną wyglądają zarobki? Czy od tamtego czasu pensja poszła do góry? Ile wynosi prowizja?

Maja

To naciąganie i (usunięte przez administratora), żerowanie i naciąganie ludzi, którzy poświęcają swój czas i tacą pieniądze. Tych młodych ludzi uczy się nieetycznego postępowania.

Jak szefostwo w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ traktuje ludzi?

odkurzacz

Po królewsku

Lidia
@odkurzacz

To się chwali ;) a napiszesz coś więcej? Są jakieś benefity pozapłacowe? Premie? Spotkania integracyjne?

Szery

Nie mogę się naczytać tych złych opinii, które piszą ci, którzy tu byli raz i swoje zdanie opierają na domysłach, tę opinię zamieszcze w negatywnych bo negatywne jest to, że czasem musimy pracować z takimi gosćmi, których niesłusznie rozpuścił rynek, np wiecie : ja, ja, ja i ja.Naprawde bierze mnie wstręt do takiego podejścia, firma ma już tyyyyle lat, ciągle jest na rynku Z AWSZE płaci na czas ma (usunięte przez administratora) produkt, więc w czym rzecz? trzeba mieć chęć do pracy i samorozwoju, wszystko w temacie.

Emilia

Same pozytywne komentarze i dziwnym trafem napisane jednego dnia i prawie o tej samej godzinie. Jakoś to do mnie nie przemawia. A tak naprawdę jak się tu pracuje? Jest tak super jak piszą inni? Może trochę konkretów np. jeśli chodzi o wypłaty...

Pepo
@Emilia

Stawek nikt ci nie poda ale nie jest źle.

Uważny

Zobaczcie ludzie że wszelkie komentarze tutaj są kupione. Niestety, ale wszystko co Wam tam powiedzą to jest jedna wielka ściema. Szukają tylko (usunięte przez administratora) co im namówią znajomych na prezentację tej maszyny. Strata czasu, pieniędzy na dojazdy do tych Marek. Uważajcie na nich, trzymajcie się z daleka.

Sprzedawca

Pracowałem w TDS jako konsultant sprzedaży i faktycznie trudno znaleźć lepszego pracodawcę. Firma oferuje odkurzacze Kirby które są produkowane w USA i pomimo że mają większą cenę niż inne odkurzacze na rynku to tak jak z produktami spożywczymi, można kupić wędlinę z psa z budą i łańcuchem albo z wieprza. Odkurzacze od kirby faktycznie są dobre i mogę je polecić już jako były pracownik. Bo faktycznie odkurzacz odkurzaczowi nie równy.

Artur Zawada

Sprzęt sprawdza się bardzo dobrze zarówno na dużych jak i większych przestrzeniach, można nim praktycznie wszędzie wjechać. Dodatkowo ułatwia utrzymanie czystości w miejscach gdzie to bardzo konieczne.

Beata

Praca zdecydowanie dla kobiet : ) urok osobisty bardzo pomaga w sprzedaży ale to tak jak w każdej firmie gdzie chodzi o sprzedaż. Firma oferuje stabilne zatrudnienie są też szkolenia gdzie można się nauczyć wszystkiego od podstaw jeśli chodzi o sprzedaż przez obsługę klienta po budowę sprzętu. Ja sobie bardzo chwalę pracę.

Nikodem

Szukałem pracy w okresie studiów i bardzo zależało mi na tych elastycznych godzinach pracy, mogłem pogodzić naukę na studia i pracę. Pracę porzuciłem bo otrzymałem ofertę pracy związanej ze studiami a jednak w tym kierunku wolałbym się rozwijać Pomimo to pracę wspominam bardzo dobrze, fajny zespół nauka od podstaw, więc nikt nie zostawia na lodzie i przede wszystkim fajne pieniądze. Polecam

Sylwia

Nasz syn jest alergikiem na kurz, więc musimy trzymać potężny porządek w domu więc u nas dywany odkurza się 2 razy w tygodniu bo osiada na nich kurz. Szukaliśmy dobrego odkurzacz z filtrami żeby ten kurz i roztocza z dywanu nie latały po całym pomieszczeniu podczas odkurzania bo mija się to z celem i zainwestowaliśmy w odkurzacz Kirby. Sprzęt znacznie lepszy od wielu popularnych odkurzaczy i spełnia nasze oczekiwania

Zostaw merytoryczną opinię o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Marki

• Jak się pracuje w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 139 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.6/5 Na podstawie 272 ocen.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ