Opinie o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

HUBERT

Szukałem przez długi czas pracy po studiach ale nie za bardzo było coś związanego z moim kierunkiem, o pracy jako akwizytor też za dużo nie wiedziałem i wydawało mi się że to nagadywanie ludzi do kupowania niepotrzebnych im rzeczy XD ale poczytałem trochę o firmie i sprzęcie i podobno bardzo dobre. Miałem rozmowę kwalifikacyjną, całość trwała około 25 minut pytania o doświadczenie szkołę itd Pracę dostałem i pracuję już pół roku Firma faktycznie rzetelna i dobra

Adrian Malwa

W TDS pracuję już od ponad 5 lat, pracuję blisko domu więc zawsze to można te pół godziny później wyjechać z domu. Praca polega na sprzedaży odkurzaczy kirby, ogólnie firma całkiem rozpoznawalna na świecie więc też nie jest to tani badziew. Dla nowych osób są prowadzone szkolenia ale z tego co widzę to sporo osób które opracują to osoby które już mają jakieś doświadczenie Polecam

Bartosz Z

Można zarobić fajną kasę i nie trzeba fizycznie tyrać. Na pewno warto spróbować wysłać CV, ja swoje też wysłałem tak totalnie przypadkowo ale spodobało mi się. Co do warunków pracy to myślę że nie ma się do czego przyczepić, porządna i wypłacalna firma.

Jackowski

Byłem zainteresowany już wcześniej zakupem odkurzaczy od kirby bo podobno są bardzo dobre i zostałem odwiedzony przez akwizytora i miałem prezentację produktu u siebie. Odkurzacz zakupiłem i jestem z niego zadowolony.

Przedstawiciel Handlowy

Podoba mi się sposób rozmowy, bezpośredni i najważniejsze konkretny, bez udawania i owijania w bawelne

Czy się dostane

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Piwowarski Mariusz

Pracowałem w tds sporo czasu i wspominam bardzo dobrze, praca polega na zaprezentowaniu produktu dla klienta więc nic specjalnie trudnego. Wystarczy trochę wprawy i można robić wyniki

Kowal

Polecam pracodawcę, ja pracuję w tdsie już 3 rok i uważam że trudno znaleźć lepszego pracodawcę, miłą i życzliwa atmosfera, nie ma jakiegoś dziwnego wyścigu szczurów i każdy pomaga jak trzeba rady.

Klient

Szukałem jakiegoś dobrego sprzętu do firmy sprzątającej w Niemczech i odkurzacze sprawdzają się bardzo dobrze, sporo funkcji a klienci są bardzo zadowoleni.

QWERTY

Myślę że robota dla każdego tylko trzeba się przyzwyczaić i czasami po prostu wypuścić drugim uchem słowa klienta ogólnie takie sytuacje to rzadkość ale trudno żeby każdy odwiedzony klient z tych 20 miał najlepszy humor, mi taki zdarza się ten raz na tydzień ale zwracam na to sporą uwagę żeby swoją robotę wykonywać bez zarzutów bo z tego są i dobre wyniki sprzedażowe a co za tym idzie $.

Radosław

Długo się zastanawiałem nad zakupem ale zaryzykowałem, ostatecznie odkurzaczy od nich mam 2, jeden mam w domu a drugi do biura wydaje się że to sporo kasy ale też oszczędność czasu bo nie trzeba tym odkurzaczem drzeć wykładziny która mam wyłożone całe biuro, żeby dobre sprzątnąć

Milewski Jakub

Co prawda ludziom dalej akwizytorzy kojarzą się z niepotrzebnym zestawem garnków i perfumami z Azji więc potrafią być podejrzliwi i bardzo dociekliwi, w sprzedaży tego sprzętu dobre jest to że wystarczy pokazać jak działa więc specjalnej filozofii tutaj nie ma, tylko trzeba pokazać co naprawdę potrafi.

Daro

Wiele lat pracowałem w dziale obsługi klienta i doświadczenie które miałem bardzo się przydało, firma daje możliwość skorzystania ze szkolenia które w sumie pokrywało się z moim 7 letnim doświadczeniem. Praca jak każda inna, trzeba rano wstawać i pracować - Jeśli ktoś wie po co chodzi się do pracy to na pewno się odnajdzie i będzie łapał fajną kasę.

Piotrowski Dawid

Odkurzacz pomimo że cena wydaje się zaporowa działa wspaniale, piasek błoto czy to na dywanie czy panele nie ma żadnego problemu, też jest tak zbudowany że pod większość miejsc można nim wjechać. Polecam

Maciej Wilk

Firma pomogła mi w zdobyciu doświadczenia w sprzedaży, pomimo że ogólnie nie byłem z nią jakoś wżyciu związany to wywiązało się to całkiem przypadkiem bo firmę polecił mi znajomy i tak działamy do dzisiaj od 3 lat.

Krystian

Polecam pracodawcę szczególnie za bardzo dobre podejście do pracownika, zawsze można się dogadać i nie ma problemu, każdy jest w stanie zrozumieć że dany miesiąc może być słabszy ale wtedy nikt nie stoi nad tobą i nie mówi co masz robić.

Wojnowski Stanisław

Sprzęt zakupiony z 2 lata temu nadal bardzo dobrze się sprawdza, na 500 metrach wykładzin nie ma nic gorszego niż szorowanie odkurzaczem po wykładzinie żeby wybrać piasek.

Limak

Złapał mnie spory stres przed rozmową kwalifikacyjną ale nie było powodu, rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona spokojnie, bez pośpiechu jakby to byłą recytacja HRowca nikt nic nie kręci i wszystko jest szczerze powiedziane bez żadnych niewiadomych. Wszystko jasne czarno na białym a o to trudno w takich firmach.

Dawid Bogan

Szukałem firmy gdzie będę mógł dorobić jakieś dobre pieniądze i zdobywać doświadczenie Zostałem bardzo ciepło przyjęty i wszystko zostało mi wytłumaczone, jak sprzedawać, jak rozmawiać z klientem, jak profesjonalnie reagować na trudnych klientów jest dużo informacji o sprzęcie. serio dosłownie dowiedziałem się wszystkiego co było potrzebne za co bardzo dobrze wspominam.

Domino

Moja pierwsza praca w sprzedaży akwizytorskiej i myślę że całkiem fajnie się to poukładało... Zaraz mija 2 rok odkąd pracuję w TDS i zmieniać nie planuję Warunki zatrudnienia bardzo dobre, trzeba się trochę poruszać żeby robić ładne wyniki ale kasa faktycznie jest ładna.

XYZ

Szukałem opinii na temat tej firmy i wszystko mi się zgadza, praca faktycznie nie należy do ciężkich chociaż klienci potrafią dać się we znaki, ale z tym można się spotkać w każdej pracy. Ogólnie - Jestem zadowolony

Alina

Mam duże doświadczenie jeśli chodzi o obsługę klienta i takiej pracy też szukałam, klientów jest sporo : ) A co za tym idzie sprzedaż też fajna wychodzi. Myślę że praca jest dobra też dla osób które dopiero się uczą, firma pomaga i organizuje szkolenia sprzedażowe gdzie można się nauczyć o tym co właściwie się sprzedaje i jak to pokazać klientowi.

Zostaw merytoryczną opinię o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Marki

• Jak się pracuje w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 139 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.6/5 Na podstawie 272 ocen.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ