Opinie o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Marcin Zajkowski

Jestem zadowolony z odkurzacza, sprzęt pierwsza klasa. Jak na taką moc bardzo lekki i poręczny jak dla mnie spoko 10/10

Patrycja

Praca jak najbardziej dla kobiety : ) Urok osobisty dużo daje, miała jakieś 30-40 spotkań miesięcznie gdzie sprzedawałam produkt. Sprzęt fajny i bardzo dobry jakościowo

Jackowski

Pracowałem u Wojno od 2020 roku bodajże od lipca albo sierpnia praca jak to praca, czasami się nie chce. Ogólnie trudno trudno znaleźć jakieś minusy, więcej plusów na pewno. Szukałem pracy gdzie jest dużo kontaktu z ludźmi ale praca w call center to nie było to. Polecam

Filip Warkocz

Jak się dobrze pracuje to bardzo fajna kasa jest. Klienci czasami potrafią być nie mili ale wraz z doświadczeniem można i takich przekonać do pokazu.

Przedstawiciel Handlowy

Podoba mi się sposób rozmowy, bezpośredni i najważniejsze konkretny, bez udawania i owijania w bawelne

Czy się dostane

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Roman Milewski

Praca w przyjemnej atmosferze w dobrze zgranym zespole, zawsze można się poradzić.

Kamil

Ogłoszenie o pracę A realna praca u nich to 2 różne rzeczy. Mówili że mają dział telemarkeringu A to (usunięte przez administratora), chodzi się i puka po domach , często w te same miejsca kilka razy. Jak już się zameczysz i spocisz to idziesz na spotkania jeśli jakieś udało Ci umówić. 60 spotkań w miesiącu jest nierealne. Szukają jeleni którzy im umówia spotkania wśród znajomych po tym ludzie odchodzą bo widzą że jest zapiernicz A hajsu z tego nie będzie zbyt dużo. Jeżdżenie do marek na spotkania w firmie tylko po to aby się zmotywować i klaskać do hymnu kirby z lat 70. Strata czasu i nikt Ci za to nie płaci. Potem Cię wyworza na jakieś (usunięte przez administratora)aby pukać. Samohod służbowy to sobie można namalować na kartce. Nie polecam , od samego początku tylko lecą w kulki z uśmiechem na twarzy.

oklaski
@Kamil

Piotr, nie powinienes sie ukrywac pod innym nickiem, wstydzisz sie czegos, moze tego co napisałes.Od zawsze wiedziales jak sie u nas pracuje, wiedziałes tez, ze samochód służbowy jest jak sie nauczysz pracy i bedziesz samodzielny a do tego czasu pracujesz przy managerze.Rozumiem, ze sie ze Soba zmierzyłes i do konca nie wyszlo ale nie wypisuj ludziom bzdur, ludzie z Twojej grupy cały czas pracują i wszystko jest w porzadku, pozdrawiam, wiecej odwagi cywilnej zycze fajnie, ze sie ładnie pożegnaes, nie fajnie, ze wypisujesz tu bzdety, która wersja Ciebie jest prawdziwa...ta czy ta oko w oko?

kolo
@Kamil

Byłem na spotkaniu rekrutacyjnym. Jakaś kpina. Z pięć osób przed mną i z pięć za mną jak wychodziłem. Spotkanie trwało z 7 minut. Chyba to co Panią interesowało to w jakiej okolicy mieszkam. Potem nikt się nie odezwał. Jak widzę, że są kolejne nabory to faktycznie wgląda , że szukają kogoś kto im sprzeda odkurzacz, znajomym z okolicy swojej. To nie praca kierowcy tylko od razu proponują sprzedaż. Strata czasu aby tam jechać. Chyba , że komuś się nudzi.

barkar
@kolo

z tego co wiem, odzywają sie tylko do tych, których zapraszają do pracy.

Adrian Wartosz

Jak dla mnie spoko opcja z tą pracą, kasa jest niezła i jak ktoś ma trochę chęci to sprzedaż wychodzi porządna.

Haram

Myślę że warto aplikować, na początku się bałem że ledwo po robocie będzie można wrócić do domu jak się zachodzisz, ale wcale nie jest tak trudno jak ktoś sobie dobrze zaplanuje.

NIKO

Firma godna polecenia, nie ma rotacji pracowników jak to zazwyczaj na takich stanowiskach w handlu. Można się rozwijać a firma wynagradza za dobre osiągnięcia

Jacek Niszewski

Miło wspominam tu pracę, wynagrodzenie odpowiednie do pracy. Można fajnie zarobić i się nie zalatać

Hubert Kamiński

To była moja 2 praca w sprzedaży bezpośredniej i warunki są lepsze niż w poprzedniej pracy, u poprzedniego pracodawcy robiłem po 13 godzin dziennie a kierownictwo żałowało kasy.

Marian

Dobry produkt, to o czym mówił sprzedawca faktycznie działa tak jak powinno.

Robert Zamachowski

Pracę akwizytora wspominam bardzo dobrze, firma solidna i bardzo dobrze płaci.

Mariusz

W tej firmie zdobyłem pierwsze doświadczenie w sprzedaży. Warunki pracy są spoko, firma organizuje szkolenia dla nowych pracowników i łatwo się wdrożyć. Pracę wspominam bardzo dobrze. -Mariusz

Julia

Mam wasz odkurzacz od kilku miesięcy i sobie chwalę, odkurzacz cicho pracuje i całkiem szybko się nim sprząta.

Tadek

Odkurzacz dobry do biura, nie ma problemu z wyciągnięciem piasku z wykładzin. Odkurzacz lekki jak na swoją moc Mogę polecić

Filip Mikusza

Odwiedził nas bardzo elegancko ubrany przedstawiciel. Pokaz mnie przekonał u nas odkurzacz działa tak jak powinien

Patryk Bagienny

Na zarobki narzekać nie mogę, praca w fajnej atmosferze i z fajnymi ludźmi. Co do sprzętu: Jest bardzo dobry, jak się potrafi rozmawiać z klientem i pokaże że produkt jest warty swojej ceny to nie ma problemu ze sprzedawaniem

Wojtek Mirowicz

Moja kariera w TDS zaczynała się w 2020 roku, początki bardzo trudne ale później już tylko z górki. Wsparcie pracownika, motywacja, szkolenia i kasa Jak dla mnie super

Krisso

Dobry i porządny sprzęt, jak dla mnie spoko Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Marki

• Jak się pracuje w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 139 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.6/5 Na podstawie 272 ocen.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ