Opinie o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Jacek

Mogę szczerze polecić firmę, fajni ludzie, miła atmosfera bardzo dobre pieniądze i lekka praca.

Adriano

Fajny i porządny sprzęt myślę że cena odpowiednia do możliwości mamy go już 4 rok i odkurza się u nas często, a nic się nie popsuło.

Jakub

Myślę że ciekawa opcja pracy, moja kariera trwała w TDS przez ponad 3 lata ale teraz po zaocznych zamierzam pracować w zawodzie. Ogólnie firmę wspominam bardzo dobrze i stwierdziłem że zostawię jakąś informację dla potomnych jak to wygląda. -Stabilne zatrudnienie -Wypłata zawsze na czas -Bardzo dobre pieniądze jak nawet na stawki w Wawie -Przyjaźni i pomocni ludzie -Sporo kontaktu z ludźmi -Można się dogadać żeby pracować stosunkowo blisko domu

Szukałem jakiejś pracy po przeprowadzce z Gdyni Do Marek, wcześniej pracowałem w Call Center ale praca na telefonie jest w dłuższej perspektywie strasznie męcząca dlatego szukałem jednak czegoś innego i uważam że trafiłem do dobrej firmy : )

Przedstawiciel Handlowy

Podoba mi się sposób rozmowy, bezpośredni i najważniejsze konkretny, bez udawania i owijania w bawelne

Czy się dostane

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Gabryś

Firma jak najbardziej godna polecenia Wiadomo w każdej firmie, nawet w największej są jakieś tam minusy ale tutaj zdecydowanie więcej jest plusów. Firma jak najbardziej dla osób które szukają pracy w akwizytorce i można zarobić i załapać doświadczenie.

Miłosz

Praca całkiem fajna, na pewno dla kogoś kto lubi pracę z klientem Atmosfera w firmie myślę że całkiem dobra, każdy zawsze pomoże i ogólnie jest jakaś taka atmosfera zgranego zespołu.

Natalcia

Pracuję w TDS dzisiaj już równo rok i złego słowa nie powiem, zrobienie tych 40-60 klientów to raptem 2-3 zrealizowane spotkania z klientem dziennie, pomimo że wydaje się to sporo szczególnie jak na początek to jednak trzeba wejść trochę we wprawę. Myślę że kobiety mają też trochę łatwiej w tym zawodzie, praca też nie jest jakoś specjalnie skomplikowana bo sprzęt dosłownie sam się sprzedaje - wystarczy tylko zaprezentować klientowi co potrafi.

Paweł Janiszewski

Złożyłem CV i po rozmowie kwalifikacyjnej dostałem informację że się dostałem, na początku było trochę stresu, wiadomo jak to w nowej pracy ale firma ma szkolenia, szkolenie faktycznie dobre, jest i czas na pytania i ogólnie rzeczowe porady które się później sprawdziły. Jak ktoś się jeszcze wacha, to nie warto czekać

Emil

Kupiłem odkurzacz i jestem bardzo zadowolony, wszystko działa tak jak na prezentacji z akwizytorem. Odkurzacz pracuje nawet cicho jak na swoją moc i nie ma problemu z żadnymi zabrudzeniami.

Mazur

Długo szukałem właściwej firmy bo doświadczenia z poprzednich niestety posiadam tylko nieprzyjemne. Tutaj wszystko na umowie i żadnej kasy (usunięte przez administratora), wiadomo ile ma być. Ja miałem około nawet 5 spotkań dziennie chociaż myślę że i to nie jest jakiś górny limit, trzeba trochę polatać ale kasa jest spora.

Łukasz

Szukałem czegoś innego już bo ile można pracować na produkcji i okazało się że decyzja bardzo dobra. Praca znacznie wygodniejsza i przyjemniejsza, ja miałem ponad 6 lat doświadczenia w sprzedaży i handlu więc też łatwiej było mi się wdrożyć a pracę z klientem bardzo zawsze lubiłem i tak pracuję już 11 miesiąc i nie mam na co narzekać : )

Zenon

Miałem okazję pracować w kilku firmach tego typu i myślę że jedna z lepszych firm. Sama praca akwizytora do najłatwiejszych nie zależy ale myślę że to kwestia wprawy i przyzwyczajenia Pieniądze jak na polskie warunki bardzo dobre na warunki zatrudnienia też nie ma co narzekać 10/10

Piotr Markiewicz

Działałem dla firmy przez ponad półtora roku, praca myślę że całkiem dobra, fajni ludzie praca za dobre pieniądze. Jeśli ktoś lubi pracę z klientem i ma podejście do ludzi to mogę polecić

Kamil

Faktycznie firma bardzo dobra, mogłem zdobyć doświadczenie bo to była moja pierwsza praca. Co do sprzętu to mogę polecić, jest faktycznie dobry i porządny. Myślę że jak ktoś szuka pracodawcy to warto aplikować

Janiszewski

Moja wiedza z poprzedniej pracy bardzo się przydała przy pracy jako akwizytor. Mam trochę doświadczenia jeśli chodzi o urządzenia elektryczne bo pracowałem przez 8 lat w serwisie Boscha i tam było sporo odkurzaczy. Sprzęt faktycznie dobry jeśli chodzi o wykonanie, funkcje i cenę. Porządne łożyskowanie silnika, a wiadomo że jednak 3000 obrotów na minutę to jednak sporo. Silniki też strasznie dowatowane, nie spotykałem się wcześniej z takimi dużymi mocami ale wiadomo że im więcej tym lepiej. Sam sprzęt jak i praca oceniam na bardzo dobry+

Kacper

Pracując na pewno nie można narzekać na kasę, bo to akurat bardzo duży plus. Ja ogarniałem po te 50 spotkań miesięcznie szczytowo zawsze to było jakieś 40-50 ale myślę że możliwe jest i więcej. Duży tez plus to to że faktycznie ten sprzęt jest po prostu dobry XD i wystarczy pokazać u klienta co potrafi i klient jest zdecydowany na zakup

Szukałem podobnej firmy do tej w której pracowałem wcześniej bo niestety poprzedni pracodawca się spłukał przez covida. Myślę że trafiłem do właściwej firmy bo zatrzymałem się już niedługo równo rok i ogólnie sobie chwalę, Kasa policzona z góry, wiadomo ile się zarobi a kasa zawsze w ustalonym terminie.

Piotrek Wiatrowski

To że praca momentami nie jest łatwa to prawda ale jeśli ktoś jest profesjonalistą to wie jak dogodzić i takiemu "podejrzliwemu" klientowi, to już nie te czasy gdzie akwizytorzy chodzą i sprzedają chłam. Co do sprzedaży to uważam że produkt potrafi sam się sprzedać, jest po prostu dobry Chwila prezentacji i klient widzi że to nie odkurzacz który dostanie za grosze gdzieś indziej bo akurat sprzęt warty swojej ceny.

Mikołaj

Pracowałem u was już rok temu, a okres ten wspominam bardzo dobrze bo pracowałem od 2019, więc jednak (usunięte przez administratora) czasu. W firmie zawsze miło i nigdy nie było jakiegoś większego problemu, zawsze każdy się dogadywał. Pracę miło wspominam, nikt nie stoi nad głową dzień w dzień i nie powtarza że trzeba zrobić wyniki, wiadomo jak to jest, im większe wyniki tym lepsza kasa.

Mario

Moja pierwsza praca po przeprowadzce do stolicy, doświadczenie handlowe się przydało i mogłem robić coś na czym się znałem a wychodziło mi to całkiem dobrze : ) Praca jest stosunkowo lekka ale wiadomo czasami klient potrafi być lekko mówiąc nieznośny ale i takich trzeba obsłużyć. Podsumowanie Praca spoko ale czasami potrafi być trudna

Zostaw merytoryczną opinię o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Marki

• Jak się pracuje w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 139 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.6/5 Na podstawie 272 ocen.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ