Opinie o Big Dutchman w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Big Dutchman. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Big Dutchman o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Big Dutchman w Tarnowo Podgórne

Mmm Nowy wpis
Były pracownik

Szukają logistyka a praca tak naprawdę magazyniera, niby roztaczają wspaniałą wizję a robota ciężka i stresująca niewiele spójna z tym o czym mówi szef (chyba sam nie wie jak ta praca wygląda). Na magazynie ciągła walka z resztą działów w firmie co niefajne. Ja odradzam ale jak ktoś zdesperowany to pewnie wezmą

Wojtek Nowy wpis
Pracownik
@Mmm

Pan dyrektor nie ma obowiązku być mądrym. Pan dyrektor musi być tylko piękny i mieć miętkie dłonie.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy pracownicy Big Dutchman mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nie Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Nie. Kiedyś dawno temu Pan Dyrektor nakazał organizowanie urodzin. Jedne się odbyły. Zwyczaj się nie przyjął.

7 min rowerem
Inne

O Panie dyrektorze tutaj Chcialen nawinąć . Ogólnie to (usunięte przez administratora)z niego. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywał góry i huk wie co jeszcze . Zgodził się na moje warunki,zaznaczył ze da jeszcze i podpisze informacje gdzie mnie zatrudni (miesięczne wypowiedzenie Mialen ),. I jak na pana dyrektora przystało mógłby zadzwonić ,i powiedzieć ze mjie nie chce. Nie zadzwonił ,nawet nie napisał . NIE POLECAM!!,,OMIJAJCIE TA FIRMĘ Z DALEKA. Zreszta ilość komentarzy o czymś Świadczy . Pozdro

Aplikujący
Kandydat
 Pytanie

Czytam komentarze i sam się zastanawiam czy do tej firmy warto aplikować? Szukają kogoś do obsługi kanału e-Commerce i sprzedaży. Co możecie powiedzieć o tym stanowisku? Co się dzieje, ze szukają osoby? Firma się rozwija czy ktoś sie zwolnił ? Atmosfera w firmie wnioskuję, że słaba. Co jest tego powodem ?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Big Dutchman. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(180 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
(166 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Social Media Specialist
Łódź
Beso Lux Sp. z o.o.
(133 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kurnikowy Lider.
Pracownik
 Pytanie

Światowy lider (śmiech ha ha). Kojarzy się: - z wysoką jakością (śmiech ha ha ha), Kojarzy się z tandetą, kojarzy się z chińszczyzną na której znajduje się niemiecka naklejka. - z szybką obsługą (śmiech ha ha ha ha ha) sześć tygodni to naprawdę bardzo szybko. - z specjalistyczną wiedzą. (Dawno się tak nie ubawiłem ha ha ha ha ha ha ha ha). Czy aby nie przeginacie. Poszukuje magazyniera prawdopodobnie od 10 lat albo dłużej. Chyba zaaplikuje, a co tam. Może mi ktoś odpowiedzieć na poniższe pytania. Czy ten "światowy lider "ma jakiś towar na magazynie w Polsce? Czy tylko zardzewiały złom wymieniony na gwarancji który trzeba non stop przekładać z miejsca na miejsce? Czy magazynier nie musi już ściśle współpracować z Panem Dyrektorem, a mianowicie przekazywać mu wiedzy niezbędną do zarządzania firmą? Czy porządek w niemieckie spółce córce jest nadal najważniejszy?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Big Dutchman?

Pan Dyrektor.
Inne
@Pytanie

Najmocniejszą stroną Big Dutchmana jest Pan Dyrektor, geniusz, opoka, utalentowany człowiek, piękny mężczyzna, nieoceniony dalekowzroczny strateg, guru zarządzania i ekonomii, najjaśniejsza gwiazda drobiarstwa. Warto aplikować do firmy aby poznać tak nie zwykłą osobę.

3
Aldi

Przejeżdżałem ostatnio przez Tarnowo Podgórne- firma stoi:) Nie zuważyłem tylko słynnego bajorka z tyłu firmy , bolączki Pana Dyrektora:)

4
Do Aldi
Były pracownik
@Aldi

Bajorko to nic innego niż basen przeciwpożarowy. Pan Dyrektor uważa, że nie wygląda jak należy

1
Asystentka
Były pracownik

Ciekawa jestem czy wreszcie jakiś szklany stół spełnił wymogi pana dyrektora. To było celem mojej pracy, przez 4 miesiące nie udało się znaleźć odpowiedniego stołu. Poza tym jest to firma tylko i wyłącznie przerzucając papiery bo i tak cały towar jedzie do klienta z Niemiec. Magazyn polski tylko na wymianę części i to nawet nie wszystkich

3
Pytanie
 Pytanie

Czy w Big Dutchman zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

2
Pan Dyrektor.
Inne
@Pytanie

Niestety nie. Pan Dyrektor jest cały czas ten sam.

3
Bartosz
Inne
@Pan Dyrektor.

Jest wiele komentarzy na temat dyrektora i w jednym zostało poruszone, że jest dobrze jak nie ma kataru? Można wiedzieć o co chodzi? Rozumiem że miewa nastroje?

3
Ciekawa
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego po roku pojawia się ponownie wakart na stanowisko: Pracownik obsługi klienta?

2
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Big Dutchman?

13
E-mail do Niemców.
Pracownik
@Pytanie

E-mail do Niemców.

10
Sylwia
Pracownik
 Rekomendacja
@Pytanie

Styl zarządzania to Milczący terror!!! Specjalista ds. obsługi posprzedażowej coś nie może się jakoś dłużej utrzymać. Ciągle poszukiwany.

3
Sabina

Pracownik ds. obsługi klienta Oferujemy: "Pracę w młodym dynamicznym zespole i międzynarodowym środowisku". Młody i dynamiczny to jest w tej firmie cały czas Pan Dyrektor, pod warunkiem że nie ma kataru. "Atrakcyjne warunki zatrudnienia". Powinni podać widełki płacowe. Informacja nie prawdziwa. Nie zarobisz więcej jak 3000 do 3500. Dla osoby po studiach możliwe że ta stawka jest atrakcyjna. Trzeba dojeżdżać do Tarnowa Podgórnego. "Specjalistyczne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego" Oprócz szkolenia BHP to jakiś sensownych szkoleń nie ma. Nauczą cię możne jeszcze jak obsługiwać system komputerowy. Zawodowo się nie rozwiniesz o awansie, podwyżce też nie myśl.

11
Paweł
Inne

Dlaczego piszecie żeby omijać z daleka?

6
SERWISANT Elektryk

W nawiązaniu do ogłoszenia SERWISANT Elektryk / Automatyk Omijać z daleka Omijać z daleka Omijać z daleka Omijać z daleka Omijać z daleka Mają kase na ogłoszenia to niech sobie szukają. Szukają już chyba z 10 lat.

7
Krystyna
Inne
@SERWISANT Elektryk

Bardzo proszę, abyś rozwinął swoją wypowiedź o bardziej szczegółowe argumenty. Jakie konkretnie są powody, dla których radzisz użytkownikom forum, aby omijali Big Dutchman? Osoby szukające zatrudnienia, na pewno będą wdzięczne za sprawdzone informacje na ten temat.

6
Kurczak
@SERWISANT Elektryk

W tym roku będzie 11 lat jak szukają Technika serwisu.

8
Była asystentka

Ciekawa jestem czy wreszcie się szklany stół w gabinecie Pana Derektora pojawił. Żaden nie spełniał jego wymogów.

16
Była
@Była asystentka

Ktoś już wcześniej pisał " Dyrektor nie musi być mądry". Pamiętam jak Pan Dyrektor zamawiał sobie ciemną szybę do audi. Żadna szyba nie byla dostatecznie ciemna. Czy z przed firmy zniknęły blaszane koguciki? One chyba spełnialy wymogi Pana Dyrektora? Jak się czlowiek nudzi to coś trzeba robić.

14
Krystyna
Inne
@Była

Nie ulega wątpliwości, że osoba Dyrektora firmy Big Dutchman jest bardzo ważna. Jednakże tu większym stopniu skupiamy się na dyskusji o aktualnych warunkach pracy, jakie on oferuje. Z Twojego nicka jasno wynika, iż już nie pracujesz w tym przedsiębiorstwie, ale możesz przekażesz nam kilka informacji na jego temat. Zacznij może od kwestii związanych z wynagrodzeniem. Czy jest ono już na tyle atrakcyjne, że warto byłoby tam aplikować? Liczę na Twoją rzetelną odpowiedź.

13
Byla asystentka
@Krystyna

Cos w rej firmie sie nie zgadza, niby maly zespol ale brak milej atmosfery. Kazdy patrzy na ciebie jak na wroga, system erp prawie nie uzywany-przeciez jest excel, lepiej wszystkie dane trzymac w pliku. Zarobki bardzo srednie. Praca malo interesujaca. Od swiatowej firmy oczekuje się jednak tego, ze mozna sie czegoś nauczyc, a tytaj to mozna tylko nauczyc sie siedzenia w grobowej ciszy

13
Bartosz
Inne
@Byla asystentka

Jak myślisz czym spowodowana jest taka cisza wśród pracowników pracujących w firmie Big Dutchman? Skoro tak jest, to zastanawia mnie, czy pracodawca próbował w jakiś sposób rozluźnić atmosferę, czy raczej nie ingeruje w ten aspekt pracy? Odpowiedz, proszę na podstawie swoich doświadczeń.

12
Krystyna
Inne

Big Dutchman poszukuje Elektryka/Serwisanta. Do obowiązków należeć będzie między innymi instalowanie urządzeń elektrycznych, mechanicznych, regulacja systemów wyposażenia budynku inwentarskiego oraz wykonywanie napraw urządzeń wchodzących w zakres wyposażenia. Jeżeli zaciekawiła Was ta oferta pracy, to dla ułatwienia poszukiwań dodaję do niej link: https://www.bigdutchman.pl/pl/firma/praca/oferty-pracy/detail/job/elektrykserwisant/ Czy będziecie składać swoje CV?

11

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nie
@Krystyna

Nie obecnie na rynku są dużo lepsze oferty.

8

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
wacek
@Krystyna

za ile na godzinę bez pośredników

6

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Leon

Jeśli powstanie ranking o najgorsza pracę na świecie to ta firma ma duże szanse stać sie liderem i chyba nikt tego nie wyprzedzi. Smród kurzych i świńskich odchodów może komuś odpowiada ale za 2600zł na łapę i dyspozycyjność 24h życzę powodzenia kandydatom i pracownikom.

13

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Krystyna
Inne
@Leon

Bardzo proszę, żebyś napisał coś więcej o wspomnianej przez Ciebie całodobowej dyspozycyjności. Czy często występuje konieczność pracy poza standardowymi godzinami? Czy ten dodatkowy odpracowany czas można później odebrać? Byłabym wdzięczna, gdybyś rozwiał te wątpliwości, ponieważ z pewnością będzie to cenna informacja dla osób zainteresowanych pracą w Big Dutchman.

7

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Fachman
@Krystyna

Godziny są rejestrowane. można je odebrać. Jeżeli chodzi o dyspozycyjność to jedziesz w Polskę w poniedziałek i wracasz w piątek, na to musisz być przygotowany. Średnio pracujesz 40 godzin tygodniowo. Trudno jest coś sobie zaplanować po pracy ,w środku tygodnia. Na fermach kurzych czy świńskich śmierdzi odchodami, padliną, paszą, chemią -nie jest lekko. Czas pracy na fermie zależy głownie od umiejętności serwisanta oraz od zorganizowania jego roboty przez obsługę posprzedażny. Z tym drugim nie jest najlepiej. Współpraca z ludźmi z biura którzy znaleźli się w tej firmie nie wiadomo czemu powoduje dużo stresu. Co do zarobków myślę że da się wytargować od Big Dutchmana dużo więcej, na rynku obecnie nie ma specjalistów. Wpisz w wyszukiwarkę "Elektryk" "Automatyk" i wyskoczy kilkadziesiąt ofert. Firma jako pracodawca ma zszarganą opinię więc musi zapłacić więcej aby kogoś przyciągnąć, trzeba się targować. 2600 PLN to ci dadzą jak jesteś młody po szkole, ale od czegoś trzeba zacząć. Nie należy się jednak nastawiać na jakąś długa współpracę z BD podwyżki nie realne.

6

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kurza wsza
@Leon

Na kurniku są też kurze wszy, które gryzą.

7

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marcob

Witam, pracuje jako kierownik/monter dla nimieckiej firmie Salmet i zastanawiam sie na zlozeniu podania do BD. Jak czesto sa montaze i jaka jest stawka godzinowa. Posiadam dzialanosc jednoosobowa.

2
Faustyn
@Marcob

Odradzam!!! Robota dobrze płatna jest tylko dla starych wyjadaczy. Stawka godzinowa nie istnieje. Jako nowy to dostaniesz projekt od czasu do czasu, za tanie pieniądze u problematycznego klienta na którym najczęściej popłyniesz. Jak by cię chcieli zatrudnić to pobierz od Big Dutchmana za góry kaucje za zawracanie głowy i stracony czas.

7

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mariusz
@Marcob

Witam Czytałem Twój post i widzę ze jesteś zainteresowany montazami dla firmy Big Dutchman .Ja zajmuje się montazami dla tej firmy już od ponad 7 lat i poszukuje osób które maja doświadczanie jeśli chodzi o montaże .Jesli byłbyś zainteresowany proszę o kontakt pod tym Adresem. Gali_09@wp.pl Pozdrawiam

6
Inny Mariusz
@Mariusz

Montujesz sprzet dla Big Dutchmana w Niemczech czy w Polsce?

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Inny Mariusz

Montuje w całej Europie ale nie w Polsce

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Krystyna
Inne

@Wiktor na stronie internetowej Big Dutchman znalazłam trzy ogłoszenia rekrutacyjne. Firma poszukuje osób do pracy w Tarnowie Podgórnym na następujące stanowiska: Technik serwisu elektryk / automatyk https://www.bigdutchman.pl/pl/firma/praca/oferty-pracy/oferty-pracy/detail/job/technik-serwisu-elektryk-automatyk.html Współpraca montażowo- serwisowa https://www.bigdutchman.pl/pl/firma/praca/oferty-pracy/oferty-pracy/detail/job/wspolpraca-montazowo-serwisowa.html Specjalista ds. sprzedaży sprzętu dla drobiu https://www.bigdutchman.pl/pl/firma/praca/oferty-pracy/oferty-pracy/detail/job/specjalista-ds-sprzedazy-sprzetu-dla-drobiu-1.html Czy będziesz aplikował na któreś z tych stanowisk? A może poszukujesz czegoś innego? Jeśli odbędziesz w Big Dutchman rozmowę kwalifikacyjną, opisz nam proszę swoje wrażenia.

5

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rączy Kuc

Czy w Big Daczmanie szleje dżuma? ebola? ptasia grypa? Tyle stanowisk wolnych ? magazynier serwisant elektryk automatyk serwisant od świń pracownik do sprzedaży pracownik do posprzedaży handlowiec Chciał bym aplikować ale nie wiem czy firma zapewnia odpowiednią opiekę weterynaryjną?

7

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
taki tam sobie jeden
@Rączy Kuc

narzędzia będące własnością firmy, np. wiertarkę z udarem oddaje się w stanie takim jakim się ją otrzymało.

6

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Magazynier
@Rączy Kuc

Widze w interneceie. Jest znowu ogłoszenie na magazyniera. Da się utrzymać za kasę którą oferują. Stołuje się u mamy.

4
Magazynier
@Magazynier

Ile płacą magazynierom ? Czy firma posiada magazyn wysokiego składowania? Po co magazynier musi znać język? Czy magazynier musi donosić? Czy magazynier może nie donosić?

6

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nijaki taki
@taki tam sobie jeden

Wiertła się tępia. Narzędzia się zużywają. Tęmpaki były są i będą tempe.

6

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Big Dutchman - Tarnowo Podgórne

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Big Dutchman?

  Zobacz opinie na temat firmy Big Dutchman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Big Dutchman?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Big Dutchman
2.7/5 Na podstawie 47 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Sowia 7
  62-080 Tarnowo Podgórne
 • NIP: 5261608370 KRS: 0000084201
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Big Dutchman
Przejdź do nowych opinii