Opinie o Mcpolska.Pl Sp. z o.o. w Swadzim

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mcpolska.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mcpolska.Pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mcpolska.Pl Sp. z o.o. w Swadzim

Ban Nowy wpis

Jak się utrzymała ta firma na rynku to ja nie wiem, pracowałem/łam tam kilka/kilkanaście miesięcy i wiem dlaczego nie ma umów o pracę tylko B2B… żeby nie beknąć za (usunięte przez administratora) Pani Agata jest ok, trochę krzyczy ale generalnie szanuje ludzi ale reszta zarządu… traktowani są pracownicy jak intruzi, obrażanie, poniżanie jest na porządku dziennym, kiedyś na pewno ktoś to zgłosi i im się dobiorą bo w XXI wieku takie coś jest niedopuszczalne… ale co tu się rozpisywać i tak każdy musi się sam przekonać… idź i sprawdź a potem wróć z opinią jak było.

BMG Nowy wpis

Potwierdzam również. Z tego co wiem teraz jest jeszcze gorzej

Odradzam Nowy wpis

Trudno się nie zgodzić z opiniami, (usunięte przez administratora) ludzi przelewają jakąś chemię kupioną w marketach i naklejają swoje naklejki, środek do klimy to niezła ściema przeklejają wirusolwe do gabinetów stomatologicznych i naklejają nanoclean robią klientów jak chcą. Kilka dni w tej firmie wystarczy żeby się na nich poznać, umowy tylko B2B sekretariat, magazyn cała firma, boja się robić umów o pracę

Szukam pracy na doradca techniczny. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy MCPOLSKA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Czy oferują tam zarobki w okolicach 5500 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

Dramat

Zdecydowanie nie polecam firmy. Obiecują dużo ale realia są dramatyczne. Firma teoretycznie chce zatrudnić handlowców ale finalnie handlowiec traktowany jest niczym intruz który zabiera im cenny czas. Ja jestem zawiedziony tym co mnie tam spotkało.

Dominika
@Dramat

a co to w praktyce oznacza? dlaczego jest w ten sposób traktowany, słabą sprzedaż tu mają i stąd ta niechęć? na jakim poziomie to się utrzymuje i na jakie zarobki jako PH można się nastawiać?

stefek Nowy wpis

Umowa b2b, czyli twoje wydatki, twoja sprawa. Wynagrodzenie prowizyjne, tylko do końca nikt nie wie jakie :) Ale praca fajna....dla (usunięte przez administratora) :)

prywatny

Czy ktoś wie jaka atmosfera pracy?

Firma Mcpolska.Pl Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Doradca Techniczny Klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Promotor marki Samsung - RTV AGD
Swadzim
SAVOIR Group Sp. z o.o.
ako

Teraz mają ogłoszenie na pracownika kontroli jakości @wiao, jesli Cię to interesuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Mcpolska.Pl Sp. z o.o. - Swadzim

• Jak się pracuje w Mcpolska.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mcpolska.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mcpolska.Pl Sp. z o.o.?

Mcpolska.Pl Sp. z o.o.
  • Wschodnia 5A